FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Besic » 29 jul 2015, 22:02

Popilo se malo
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

arena
Postovi: 111
Pridružen/a: 02 jun 2015, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la arena » 29 jul 2015, 22:03

Head je napisao/la:Seferovic je za Ikandea rekao da je to najbolji igrac koji ce zaigrati u ovoj ligi. Covjek je tu s njima svaki dan, prati i vodi treninge, kondicija, sve.
veliki stručnjak igrao u radniku iz hadžića

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jul 2015, 22:10

arena je napisao/la:
Head je napisao/la:Seferovic je za Ikandea rekao da je to najbolji igrac koji ce zaigrati u ovoj ligi. Covjek je tu s njima svaki dan, prati i vodi treninge, kondicija, sve.
veliki stručnjak igrao u radniku iz hadžića
Gdje ti igraš i gdje si igrao, a gdje radiš i treniraš fudbalere??? Nemoj shvatiti pogrešno stvarno zvučiš kao neko ko ima neke kvalitete pa tako kaže za Seferovića.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
budzak
Postovi: 472
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la budzak » 29 jul 2015, 22:11

off topic...buric odbrani penal Baselu. Steta sto Delac ne dodje ranije..mozda bi i imali sanse protiv Lecha :(

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 29 jul 2015, 22:15

Ne znam zasto se svi nesto sustezu i sute, evo ja cu napisati: Ove sezone ekipa FKS se moze sasvim ravnopravno svrstati u prva tri favorita za osvajanje titule, naravno izuzimajuci prvog (po svim ocjenama eminentnih novinara u BiH) A zasto ne reci da ako nam se ukaze prilika iz drugog plana napadnemo i sami vrh PL.

BordoArmy88
Postovi: 3105
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 29 jul 2015, 22:17

obiteljskicovjek je napisao/la:Ne znam zasto se svi nesto sustezu i sute, evo ja cu napisati: Ove sezone ekipa FKS se moze sasvim ravnopravno svrstati u prva tri favorita za osvajanje titule, naravno izuzimajuci prvog (po svim ocjenama eminentnih novinara u BiH) A zasto ne reci da ako nam se ukaze prilika iz drugog plana napadnemo i sami vrh PL.
Ma ti si lud, mi ako Evropu izborimo na konju smo, makar kroz kup! :hmmmmm: :hmmmmm:






































:rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 29 jul 2015, 22:20

Basel vodi 2-1
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sasistika » 29 jul 2015, 22:21

2-1 :clap: :clap: :clap:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 29 jul 2015, 22:23

Ma ljudi bi nas ubili ba basel jednog chelsea tuce a da ne ubije pokjake bjez ba realno sa ostrakovicem bi debakl dozovio
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Alpasinac
Postovi: 414
Pridružen/a: 27 maj 2015, 23:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alpasinac » 29 jul 2015, 22:23

Saburli braco moja, saburli. Cir na zelucu dobijem od tih proslava titule prvom kolu. Favoriti smo, cilj je dupla kruna, izgovora nema. Ali idemo kolo po kolo. Korak po korak. Bice i poraza, bice i losijih partija. Sve je to fudbal. Zar nista nismo naucili godinama iza nas ? E nas mentalitet..
VOLIM TE SARAJ'VO!!

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jul 2015, 22:24

Ja se ne slažem, mislim da nam fale dva tri pojačanja ako ništa da se potučemo za Kup, a o tituli je brate nerealno maštati, znamo svi gdje nas je to dovodilo prošlih sezona. Nemojte da vas zavaraju novinski natpisi o kvalitetima naših pojačanja, sve su to srpski i hrvatski polovnjaci koji nemaju mjesta nigdje u ligi osim kod nas. Abdulah pere pare. Spustimo se na zemlju, ostanimo skromni u našim nadanjima za izlaskom na EURO scenu, pa ako i osvojimo taj kup onda smo na konju. Ja se samo nadam da nas neće puno u jedanaestom kolu nabušiti ostalo mi ništa teško ne pada.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 29 jul 2015, 22:26

Ma natamburat ce nas ipak su obi baza bez poraza ja zadovoljan trecim mjestom
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
GameFKS
Postovi: 871
Pridružen/a: 19 maj 2013, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GameFKS » 29 jul 2015, 22:29

Pozz za oploditelja koji je reko da Delač neće doć i da ja sam sebe lažem!
Ja nisam poseban. Običan čovjek sa običnim mislima. Vodim običan život. Nema spomenika koji je posvećen meni i moje će ime biti zaboravljeno. Ali u jednoj stvari sam uspio. Volio sam svoj klub svim srcem i dušom, a za mene to je uvijek bilo dovoljno.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 29 jul 2015, 22:29

Retard na aparatima :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 jul 2015, 22:32

jurisicduska je napisao/la:Ja se ne slažem, mislim da nam fale dva tri pojačanja ako ništa da se potučemo za Kup, a o tituli je brate nerealno maštati, znamo svi gdje nas je to dovodilo prošlih sezona. Nemojte da vas zavaraju novinski natpisi o kvalitetima naših pojačanja, sve su to srpski i hrvatski polovnjaci koji nemaju mjesta nigdje u ligi osim kod nas. Abdulah pere pare. Spustimo se na zemlju, ostanimo skromni u našim nadanjima za izlaskom na EURO scenu, pa ako i osvojimo taj kup onda smo na konju. Ja se samo nadam da nas neće puno u jedanaestom kolu nabušiti ostalo mi ništa teško ne pada.
Nemoj mi brate te njihove price duse ti. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jul 2015, 22:33

Jel prepoznaješ brate sabinjo kolko je to glupa priča, e zamisli fkt da mi ovako razmišljamo, ovo ti je njihovo razmišljanje 1/1. A najtrofejniji klub. **** ti Tito majku.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
pitarlOOk
Postovi: 527
Pridružen/a: 11 feb 2015, 09:04
Lokacija: Hasetov hram fudbala
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarlOOk » 29 jul 2015, 22:34

pa-pa Lech
Mosa RajvoSa

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 29 jul 2015, 22:35

Cilj je polufinale kupa i eventualno plasman u prvih 8 na kraju prvenstva. Evropa nije imperativ...
Konkurenti su prejaki u odnosu na prethodnu sezonu, tako da nam treba strpljenja još godinu ili dvije za nešto više.
F.K.SARAJEVO

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 29 jul 2015, 22:36

jurisicduska je napisao/la:Jel prepoznaješ brate sabinjo kolko je to glupa priča, e zamisli fkt da mi ovako razmišljamo, ovo ti je njihovo razmišljanje 1/1. A najtrofejniji klub. **** ti Tito majku.
Prepozn'o sam ja sarkazam i sve ali ne volim tu pricu ni u sali, odmah mi se povraca. :puke:
Zadnja izmjena: Sabinho, dana/u 29 jul 2015, 22:41, ukupno mijenjano 1 put.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 29 jul 2015, 22:37

Povraćaj Sabinjo šta ima veze, evo ja već 3 dana povraćam kao da sam pojeo nešto pokvareno...
F.K.SARAJEVO

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: JuricaSpindl i 25 gostiju.