FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 30 jul 2015, 23:23

hilmo je napisao/la:@amy
Nešto se priča, sačekajmo do kraja sedmice, tad se mislim i završava prelazni rok kod nas. Ako do tad sa njima ne bude rješeno neće nikako.

Puzi nam je sad mozda i najslabija karika u timu.
To je mozda i najveci pokazatelj koliko smo napredovali u igrackom smislu.Nekad ne tako davno nam je bio najbolji igrac u ekipi.I ovako imamo beton ekipu,sa Subicem to bi vec bile perverzija.Kako bi po bokovima i krilima dobili na brzini.Imamo strašnu sredinu terena,predobar napada.Široku i kvalitetnu klupu.Ekipa bez imalo pretjerivanja,spremna na duplu krunu. :njanjanja:

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RuleHz » 30 jul 2015, 23:27

amypitar je napisao/la:
RuleHz je napisao/la:Subic itekako blizu Koseva, jedini smo poslali trenutno zvanicnu ponudu i ovo je zadnja tj ultimatum. Hoce nece, do njih je.
Koliko ti je taj info uopšte tacan, da smo poslali neku fin.ponudu za Subića.
Momci iz Teslica su najpouzdaniji izvor koji bi mogao biti.
Dosta o tome, sve ce se znati u par dana. Tacno je da traze 400k, ali bi pristali i.na duplo manje. Nasa zadnja oficijalna je stigla.

I da, momak bi dosao u Sarajevo, ali voli Borac vise od sebe.
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 30 jul 2015, 23:27

tacnije duplu srebrenu krunu, ipak vidio si veceras da mi u ligi necemo nista moci :D
Pyro is not a crime !

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 30 jul 2015, 23:28

A jel mi sad dobijamo nešto bodova osvajanjem titule ili kupa, ili se ti bodovi za koeficijent dobijaju samo igranjem u Evropi ?

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la marconato » 30 jul 2015, 23:29

THEC je napisao/la: ispadne i Cukaricki od Gabale koju Siroki natambura prosle godine, nije to bas tako bajno ni kod drugih, jednostavno se desi noc inspiracije cega li vec, i Vojvodina je 4-0 uzela :D
Moras imati u vidu da je Vojvodina kvalitetom (barem plasmanom u prosloj sezoni) 4. ekipa u Srbiji, tako da ovaj rezultat jos vise dobija na tezini! ;)

Čukarički je ispao na neiskustvo + sto se tamo dosta isfulao...Gabala, a i ostale ekipe iz Azerbejdzana i Kazahstana su u velikom naletu, evo veceras odigrase 1-1 na Cipru protiv Apolona, a Čuka ih dobi kuci 1-0 i Vošu neki dan u NS 0-4... :crazy:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 jul 2015, 23:30

Jarane kad skontas samo mi gledamo te drustvene mreze i ko je sta postavljao, nekim trce beli orlovi po terenu, a nama sole pamet zbog Bilbije za kojeg samo kruze price rekla kazala. Prizivaju istog ovog Subica, velicaju Kokota itd.
Bahati, bahati Željkan!
1946

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jul 2015, 23:30

amypitar je napisao/la: Puzi nam je sad mozda i najslabija karika u timu.
To je mozda i najveci pokazatelj koliko smo napredovali u igrackom smislu.Nekad ne tako davno nam je bio najbolji igrac u ekipi.I ovako imamo beton ekipu,sa Subicem to bi vec bile perverzija.Kako bi po bokovima i krilima dobili na brzini.Imamo strašnu sredinu terena,predobar napada.Široku i kvalitetnu klupu.Ekipa bez imalo pretjerivanja,spremna na duplu krunu. :njanjanja:
Ma i Puzi zna nekad odigrati paklenu utakmicu, ali i podbaciti. To smo u suštini i navikli od njeg.

Evo sređeni su papiri za Harmonya, neće to na dobro :D, volio bih kada bi u Travniku odigrao malo. Ne vidim ga još uvijek u startnih 11, jer nikad Samira i Gojka ne bih izbacio, prejako djeluju zajedno. E jedino u slučaju prodaje Gojka.
Jedva čekam da vidim kako će to sve izgledati.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 30 jul 2015, 23:31

RuleHz je napisao/la:
amypitar je napisao/la:
RuleHz je napisao/la:Subic itekako blizu Koseva, jedini smo poslali trenutno zvanicnu ponudu i ovo je zadnja tj ultimatum. Hoce nece, do njih je.
Koliko ti je taj info uopšte tacan, da smo poslali neku fin.ponudu za Subića.
Momci iz Teslica su najpouzdaniji izvor koji bi mogao biti.
Dosta o tome, sve ce se znati u par dana. Tacno je da traze 400k, ali bi pristali i.na duplo manje. Nasa zadnja oficijalna je stigla.

I da, momak bi dosao u Sarajevo, ali voli Borac vise od sebe.
Ma kad ponudis lovu, zavolice on Sarajevo vrlo brzo.
Volio je i Vule i Bilbija,Mackic,pa i Škoro Sarajevo, pa nas par puta zbog love ispalio.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown3 » 30 jul 2015, 23:32

THEC je napisao/la:tacnije duplu srebrenu krunu, ipak vidio si veceras da mi u ligi necemo nista moci :D
Gdje cemo mi s njima.... ipak su to izraziti favoriti ... oni se bore za svoj klub, igrali bi ako treba i džaba za svog Želju :urnebes:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RuleHz » 30 jul 2015, 23:41

RuleHz je napisao/la:
amypitar je napisao/la:
RuleHz je napisao/la:Subic itekako blizu Koseva, jedini smo poslali trenutno zvanicnu ponudu i ovo je zadnja tj ultimatum. Hoce nece, do njih je.
Koliko ti je taj info uopšte tacan, da smo poslali neku fin.ponudu za Subića.
Momci iz Teslica su najpouzdaniji izvor koji bi mogao biti.
Dosta o tome, sve ce se znati u par dana. Tacno je da traze 400k, ali bi pristali i.na duplo manje. Nasa zadnja oficijalna je stigla.

I da, momak bi dosao u Sarajevo, ali voli Borac vise od sebe.
Ma kad ponudis lovu, zavolice on Sarajevo vrlo brzo.
Volio je i Vule i Bilbija,Mackic,pa i Škoro Sarajevo, pa nas par puta zbog love ispalio.[/quote]
Nemoj me brate pogresno shvatiti. Kako sam shvatio nema on nista protiv Sarajeva i dolaska u Sarajevo. Jednostavno, momak je pravi Borceva, zeli da mu klub zaradi od njegove prodaje. I sve je prepusteno Borcu oko njega,cak nije dozvolio menadjeru da mu se uplice.

PS. Ove price oko toga da je cetnik okacite macku o rep. Prestanite se baviti tim. To nije bio njegov profil vec fan page koji su vodili pojedini navijaci Borca. Momak jeste Srbin i neka je, ali strogi profesionalac.
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 30 jul 2015, 23:42

Nego zna li iko hoce li Ivan biti u nedjelju starter ili na klupi?
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jul 2015, 23:43

Buzdovan je napisao/la:Nego zna li iko hoce li Ivan biti u nedjelju starter ili na klupi?
Zna!!
Dženo :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 30 jul 2015, 23:46

ako je Barbaric povrijedjen onda ce mozda igrati, a ako nije ne vidim kako ce igrati :D
Pyro is not a crime !

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 30 jul 2015, 23:49

hilmo je napisao/la:
Buzdovan je napisao/la:Nego zna li iko hoce li Ivan biti u nedjelju starter ili na klupi?
Zna!!
Dženo :mrgreen: :mrgreen:
Logicno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 30 jul 2015, 23:50

Neka igraju najspremniji i najbolji. Fakat bi dobro bilo da upišemo još jednu tricu pred derbi u trećem kolu.

RuleHz
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 apr 2015, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RuleHz » 31 jul 2015, 00:05

Evo i za Delaca jos nije nista sigurno!
Osnovala partija , podrzala CARSIJA !

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 31 jul 2015, 00:08

slika
:? :? :? :?
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 31 jul 2015, 00:10

Samo fali da je ovo bio sprč i da Ostri ostaje. :rol: Pa tacno cu se bacit sa prozora..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Alpasinac
Postovi: 414
Pridružen/a: 27 maj 2015, 23:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alpasinac » 31 jul 2015, 00:13

Ipak sam bio upravu i čekao zvaničnu potvrdu za Delača. Ne vjerujem dok ga ne vidim u gardu, klubu ili pored Ibraka.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 31 jul 2015, 00:15

Mi smo ove sezone dobro kvalitetniji u defanzivi i protivnike bi trebali da dobijamo na strpljenje.
Ono sto sam cekao prethodnu sezonu doslo je ove a to su golovi van sesnaesterca. Sada smo i po toj desnoj strani dosta brzi i koliko god neki osporavali Hebiba on ce szo se nase lige tice mnogo doprinositi ubacajima sa strane szo je pokazao u ovoj prosloj utakmici. Ja ne osporavam ni Bekica a ni Dulju ali brate Hebib je konkretniji a oni u 80% slucajeva driblaju i zabiju se u 3 igraca nakon cega ide lopta nazad ili eventualno aut odnosno prekrsaj za nas ostalo su igubljene lopte i jedan mali dio lopti koje prođu u 16.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: JavierBosnia, Morpheus i 40 gostiju.