FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Ex1t
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 nov 2014, 03:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ex1t » 31 jul 2015, 01:16

I ja sam slicnog misljenja, Hebibovica samo forsirati na beku jer jednostavno daje dimenziju vise nasem napadu i mislim da okruzen Stepanovom i Barbaricem moze jako napredovati odbrambeno. Imao je i par dobrih presjecanja kao i jedno odlicno gradjenje defanzivno i sto je najbitnije brz je i rijetko ko ce ga pretrcati. Mnogi su zabiravili kako je Tatko izgledao na beku ne tako davno. Morat cemo istrpiti Hebibovica jer ce imati greski, ali nadam se i da ce brzo nauciti. Mozda ce zvucati smijesno ali mene stilom pa i likom jako potsjeca na jednoga od najboljih bekova svijeta, filipa lahma. Dakako daleko je on toga, ali po meni je prava steta sto nije forsiran bio na poziciji desnog beka. Uglavnom da skratim, treba ga forsirati ali i dozirati ako bude puno gresaka.
Numquam Desistemus!

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GracanicaAA » 31 jul 2015, 01:34

BernardBarnjak je napisao/la:Bobaneeeee :clap:

slika
J.ebo te Boban glaj phičke tamo :mrgreen:

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 jul 2015, 02:00

slika
Ne brinite se za Delaca, nas je! :njanjanja: :njanjanja:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Buzdovan
Postovi: 342
Pridružen/a: 01 sep 2014, 01:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buzdovan » 31 jul 2015, 02:24

Sacekajmo dok bude zvanicno, OK?
FC Bayern München - Mia San Mia
FK Sarajevo - zauvijek pitar

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 jul 2015, 02:37

Buzdovan je napisao/la:Sacekajmo dok bude zvanicno, OK?
Pa brate, pise da je zvanicno :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 31 jul 2015, 08:01

Stvarno smo jaki,uprava radi odlicno,trude se maksimalno da iz nase lige pokupimo najbolje sto ima,doveli su odlicna pojacanja i stvarno ce biti zanimljivo pratiti Sarajevo ove sezone. Jos ako uspije ovo sa Subicem,kakvu bi tada zadnju liniju imali,hm.... SUBIC,Ikande,Hebibovic,Stepanov,Barbaric,Bekic + ostanak Delaca i cjele sampionske ekipe iz prosle sezne, e to je jako i evropsko SaraJvo! na Kosevu ocekujem svaku tekmu 10.000 ljudi..sto bi bila najbolja posjeta u regionu...

Avatar
Harmony25
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 jul 2015, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harmony25 » 31 jul 2015, 08:01

HordasOdMalena je napisao/la:
Buzdovan je napisao/la:Sacekajmo dok bude zvanicno, OK?
Pa brate, pise da je zvanicno :D
Sto @Alpasinac kaze, tek kad ga vidimo u gradu u dresu, pored Ibrakovica, onda je zvanicno :D

Avatar
Harmony25
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 jul 2015, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harmony25 » 31 jul 2015, 08:03

Zna li neko sta bi sa onim kadetom Masicem, iz Celika? Je li dosao kod nas zvanicno ?

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 31 jul 2015, 08:05

hilmo je napisao/la:A ne znam, vidim velika većina priželjkuje tog Subića kod nas. Na stranu njegov kvalitet, sigurno je najkvalitetniji bek u ligi, ali meni ne mogu proći neke druge stvari i zbog toga ga ja nikad neću prihvatiti u našem klubu. Neko je ovdje baš pisao da je a facebook-u imao nekoliko slika ratnih zločinaca i zbog toga mi ne "leži". Može doći i biti najbolji ali od mene aplauz neće dobiti.
Ista situacija je bila i sa Petrovićem. Ja vjerujem onom liku iz Splita što je radio vještačenje slike i vjerujem da ta slika sa Arkanom nije montaža. Tako da, daleko mu kuća od našeg kluba bila.

Ode nam brat @mortem
Znaci, nisi vidio te slike nego si cuo od nekih da je Subic imao iste na profilu?
Ja ih nisam vidio takodje, tako da sve je to rekla kazala
Kad sam mogao trpiti cetnika Puzigacu, sto ne bih mogao i njega..
Ionako, mi bez "srba", da me ko ne shvati pogresno, ionako ne mozemo..
I kad odu ovi nasi sad, sutra ce opet doci drugi.. i tako u krug..
Meni je najbitniji kvalitet, sad da li je on srbin, hrvat il bosanac najmanje je bitno..
Ako zelis rezultat i profit, onda to i ne smijes tako gledati...

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amstaff » 31 jul 2015, 08:14

Dzeno brate imas vjerovatno najjacu ekipu Sarajeva poslije rata a i konkurencija nije bas puno jaka... Ispeci sad taj zanat do kraja i uzmi titulu :D

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 31 jul 2015, 09:03

Gledam ekipu Kortrijka i vidim da nemaju lijevog beka :D Tako da Subic moze slobodno uskociti kod njih. Mi mozemo 'istrpiti' Puzija jos sezonu, pa dovesti nekog iz lige/akademije/juniora.
@Harmony25 Govorilo se da je presao kod nas, ali je ostalo na pricama. Nisam upratio da je spomenut igdje na stranii Kluba i sl. Ako neko zna bolje...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 31 jul 2015, 09:08

U slucaju dolaska Subica i Delaca,po meni ovo bi bila najjaca ekipa koja je ikad igrala u BIH. E sad za ovu ligu ne bi trebalo biti problema,koliko bi to bilo dovoljno za Evropu i neki iakorak pojma nemam.Ali sa Delacem,Subicem,Ikande,ova ekipa bi bila jos jaca 30-40 %.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 31 jul 2015, 09:13

hilmo je napisao/la:Neko je ovdje baš pisao da je a facebook-u imao nekoliko slika ratnih zločinaca i zbog toga mi ne "leži"
Po tom pitanju Puzigaća ništa nije mnogo čišći.
Samo Saraj'vo.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 31 jul 2015, 09:17

muhamedhulk je napisao/la:Gledam ekipu Kortrijka i vidim da nemaju lijevog beka :D Tako da Subic moze slobodno uskociti kod njih. Mi mozemo 'istrpiti' Puzija jos sezonu, pa dovesti nekog iz lige/akademije/juniora.
@Harmony25 Govorilo se da je presao kod nas, ali je ostalo na pricama. Nisam upratio da je spomenut igdje na stranii Kluba i sl. Ako neko zna bolje...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Navodno bi danas Delac trebao potpisati.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2015, 09:18

PitarBordo je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Neko je ovdje baš pisao da je a facebook-u imao nekoliko slika ratnih zločinaca i zbog toga mi ne "leži"
Po tom pitanju Puzigaća ništa nije mnogo čišći.
Ma Puzigaca je nakon gola na Grbavici kad je igrao u Borcu jugu digao tri prsta i poslije utakmice je otisao na jug i izvinuo se...
Nego Del-boy se vraca.. :cool:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 31 jul 2015, 09:24

Ja ne znam zašto nekom smetaju ta tri prsta, to je njegova vjera veličanje vjere srbina, ja kao musliman moram poštovati tuđe...
Za delaca mi se ne svidja nikako, osim što smo s njim rahat na golu, plaćati ga 15k godinu 180k i on ode...

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 31 jul 2015, 09:46

mma_hz je napisao/la:Nego Del-boy se vraca.. :cool:
Nigdje nema zvanično... plus vidim da je Matej fejvovao ovo da nije prešao u FKS na posudbu... (bio je sinoć aktivan jer mu je Vojvodina igrala)
Samo Saraj'vo.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 31 jul 2015, 09:54

Ako neko dođe do kraja prelaznog roka, a već nastupao za drugi klub u domaćem takmičenju - da li može igrati za nas ili mora se čekati polusezona?
Samo Saraj'vo.

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 31 jul 2015, 10:03

PitarBordo je napisao/la:Ako neko dođe do kraja prelaznog roka, a već nastupao za drugi klub u domaćem takmičenju - da li može igrati za nas ili mora se čekati polusezona?
Ma moze igrati nije ovo CL jbg ti
Sabrine mi moje!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 31 jul 2015, 10:21

slika
Pa pise mu na Twitteru da je kod nas na posudbi, on napisao :zviz: :zviz:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], donDondon, kogmagie46, Surreal, tabba77 i 61 gost.