FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la storm_raider » 06 avg 2015, 22:42

Pa gledaj ti ove dvojice dragulja:

slika
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1486
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ibizevic » 06 avg 2015, 22:44

Ima li neka procjena koliko je ljudi bilo, bio je pun istok i jug, i zapad možda skoro 3/4. Je li to možda oko 25 hiljada?

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shminka » 06 avg 2015, 22:46

Ibizevic je napisao/la:Ima li neka procjena koliko je ljudi bilo, bio je pun istok i jug, i zapad možda skoro 3/4. Je li to možda oko 25 hiljada?
Otprilike je to računica...oko 25 milja :bih:

Nije se moglo sa Standardom, jači su jbg dosta...hvala momci, sretno Rijade! Idemo dalje :bih:

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KLIS » 06 avg 2015, 22:47

Ibizevic je napisao/la:Ima li neka procjena koliko je ljudi bilo, bio je pun istok i jug, i zapad možda skoro 3/4. Je li to možda oko 25 hiljada?
Ako su 3/4 zapada bile pune, to je oko 12000, plus istok 7000, plus jug 5000, dakle možda oko 24000.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 06 avg 2015, 22:47

storm_raider je napisao/la:Pa gledaj ti ove dvojice dragulja:

slika
Amirova povreda nas unistila veceras.Bilo je dobro,bolje nije moglo.Svaka cast ekipi.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 06 avg 2015, 22:50

Okrenuti se igrama u ligi, za europu je potrebno vise !

Barem smo finasijski stali na noge, neka to bude neki pocetak za buducnost.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u 06 avg 2015, 22:50, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 06 avg 2015, 22:50

Ajde molim vas sad uzmite Vitez.

Volim te Zeljo
Zeljeznicar! 1921 !

Yoyo
Postovi: 103
Pridružen/a: 19 jul 2015, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Yoyo » 06 avg 2015, 23:03

Sto ne mogu ovog plakanja.....nek ide....igra napadaca ...ne zna je opalit 20 puta....**** i sut jedan....dobro smo se udali sa milionom....juce sam srao....ali UPRAVA svaka cast....neka ste ga prodali!

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko27 » 06 avg 2015, 23:03

Ako stadion prima oko 35 hiljada, odnosno jug 4700, sjever 5500, istok 7500, zapad 17 000 na stadionu je bilo oko 28 hiljada. Znaci prazan sjever i oko 4 hiljade je jos moglo stati na zapad. Istok je bio prepun i jug takodjer (pune stepenice), tako da je na te dvije tribine bilo vise raje nego stolica i to znacajno (2-3 hiljade).

Nema se sta zamjeriti. Glupo je kritikovati bilo koga ali moram reci da mi je zao sto bar protiv radnika nije igrala kompletna druga postava, ako nije mogla i protiv Borca.

Svaka casti idemo dalje. Nadam se da ce se ovaj kes bolje iskoristiti i okrenuti u boljem smjeru nego recimo prije 12 godina kada smo u slicnoj poziciji bili.

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZaZelju » 06 avg 2015, 23:05

Do gola smo bili ravnopravni, a onda smo jednostavno pali. Umor je učinio svoje ali ne dok nismo primili gol, što je sasvim normalno. Ona se lopta morala izbiti daleko od gola. Svaka čast Kokotu, Blagojeviću, Sadikoviću i Hadžiahmetoviću, koji su večeras bili najbolji. Nema se šta prigovoriti ni ostalima, pogotovo štoperima. Upravo Amirova povreda nam nikako nije išla u prilog. Sve u svemu, ponosan sam na Želju, a i na nas publiku, a bilo nas je više od 25,000. Zapad na kojem sam bio je 4/5 bio popunjen, a ne 3/4 kao što je neko napisao. Samo na ulaznicama Željo je zaradio 300,000 km na ovoj utakmici. Zaradili smo preko 4 miliona maraka ovog ljeta što je sigurno najviši priliv novca ikad za ovako kratak period. Novac se mora na pravi način uložit, naravno platiti neka dugovanja. Vitez se mora pobijediti. Poslije toga bićemo sve odmorniji i spremniji. Protiv Širokog obećati igračima premije ukoliko pobjede. Trebaju nam još bar 2 igrača, a polahho početi ubacivati naše nove juniore jer sad je svima jasno da su naša djeca naše najveće blago.
Prelijepo je biti Željovac.
Zadnja izmjena: ZaZelju, dana/u 06 avg 2015, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 06 avg 2015, 23:10

Kako je ovaj fudbal cudna igra, odigraš jedno poluvrijeme loše od moguca cetiri i ispadneš :(
Ne bih puno o igracima, vecina ih se borila tako da imaju :tokralju:
Nije mi samo jasna ona nezainteresovanost Stokića, onakvo ponasanje treba kazniti oduzimanjem dijela plate, razumijem nije u formi al brate trzni se malo, bori se, a ne uđeš u igru a izgledaš kao da si igrao cijelo vrijeme, da si umoran i da treba da izađeš.
Ovoj je ekipi potrebno još pojacanja, ako naši u klubu misle da nešto osvoje ove sezone..
Posjeta je zadovoljavajuca, po mojoj procjeni preko 25 hiljada ljudi, a za Manijake :tokralju: :tokralju: i nakon primljenog gola navijalo se kao da se ništa nije desilo, incident izvan stadiona ne bih komentarisao. Sljedeca tekma je protiv Viteza i tu nam treba pobjeda..
Željezničar za život cijeli !
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Yoyo
Postovi: 103
Pridružen/a: 19 jul 2015, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Yoyo » 06 avg 2015, 23:14

Peterski je napisao/la:
Yoyo je napisao/la:Sto ne mogu ovog plakanja.....nek ide....igra napadaca ...ne zna je opalit 20 puta....**** i sut jedan....dobro smo se udali sa milionom....juce sam srao....ali UPRAVA svaka cast....neka ste ga prodali!

Idi u 100 **** kuuraca i ti i svaka tvoja mentalna sposobnost. Smradu jedan
prijavljen si.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 06 avg 2015, 23:16

Šteta yebiga bolji su ljudi mora se priznati. Poslije Amirove povrede znao sam da Blagojević neće moći sam, jedino što mi je žao što nije ostalo 0-0 do jedno 75-te, 80-te pa da se izvrši veliki pritisak na sve ili ništa. Igra k'o igra jednostavno nismo napadali koliko zapravo možemo jer nismo smjeli ostavljati njima prostor za kontre, vrlo teško je tako igrati. Šteta za Dadinu stativu to je i jedina prilika večeras za nas bila realno. Najviše me raduje fizička sprema igrača opet smo bili ravnopravni sa njima (poslije gola je više došlo do psihičkog pada) što nije mala stvar. Sada se okrenuti prvenstvu i probati napraviti što bolji rezultat.

Sretno Baja :salut: :wave:

PS: Enis Sadiković je za mene bezveze igrač, frajer nema ništa po meni i možda najlošiji u Željinom rosteru u Europi.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 06 avg 2015, 23:18

I poslije poraza ljubav je porasla, hvala im za sve !
MANIJACI :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: !!! To je onooo, to je onooo !!!
Istok, zapad :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Malo više o utakmici kasnije, iako boli opet sam preponosan ;)
Srce me steglo kad sam vidio Bajića da plače !
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

manijakdokraja
Postovi: 203
Pridružen/a: 24 jun 2015, 22:45
Lokacija: JUG !
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la manijakdokraja » 06 avg 2015, 23:19

Ma samo cu reci da sam ponosan.
Mirza Raščić Manijak do kraja !

Katakomba is back !

Yoyo
Postovi: 103
Pridružen/a: 19 jul 2015, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Yoyo » 06 avg 2015, 23:19

FaraonTM je napisao/la:Šteta yebiga bolji su ljudi mora se priznati. Poslije Amirove povrede znao sam da Blagojević neće moći sam, jedino što mi je žao što nije ostalo 0-0 do jedno 75-te, 80-te pa da se izvrši veliki pritisak na sve ili ništa. Igra k'o igra jednostavno nismo napadali koliko zapravo možemo jer nismo smjeli ostavljati njima prostor za kontre, vrlo teško je tako igrati. Šteta za Dadinu stativu to je i jedina prilika večeras za nas bila realno. Najviše me raduje fizička sprema igrača opet smo bili ravnopravni sa njima (poslije gola je više došlo do psihičkog pada) što nije mala stvar. Sada se okrenuti prvenstvu i probati napraviti što bolji rezultat.

Sretno Baja :salut: :wave:

PS: Enis Sadiković je za mene bezveze igrač, frajer nema ništa po meni i možda najlošiji u Željinom rosteru u Europi.
enis sadikovic je jedna obicna smlata.......on je usao ali veze nema ni on sam zasto....

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la badblueboylivno » 06 avg 2015, 23:24

Šteta, najgori su ovi 0-1 porazi. Četiri pobjede, dvije fine predstave protiv renomiranog protivnika, daleko najbolja predstava od naših klubova, lijepo. Dogodine probati korak dalje.
Hayley <3

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 06 avg 2015, 23:24

Jednostavno nije mi momak za Želju po kvalitetu, on mislim trči i ko nešta kvari igru al' nema jednostavno kvalitet, Hasanović je bolji igrač recimo. Po meni greška dvomeča što se Beganović nije ubacio umjesto Amira, pa da se Dado vrati na centralnog... Al' hajde sad yebeš ga ne mogu im stvarno ništa zamjeriti nikome od čistačice do Odovića.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

rodom s Mejtaša
Postovi: 996
Pridružen/a: 21 jul 2011, 09:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la rodom s Mejtaša » 06 avg 2015, 23:27

Ma odlično je sve bilo. Posjeta, borba koliko se moglo itd. Da mi je neko rekao da će Standard strepiti za prolaz nakon 160 minuta igre ne bih mogao ni zamisliti.
Prije Dadine stative ja sam onu Đelmićevu vidio u golu. Nakon što je Amir izašao mi smo se raspali. Onda još primismo go i nismo imali više snage. Standard nakon gola tek počeo igrati ko da je tek počelo.
Atmosfera odlična, nije više nikakvo iznađenje to samo može Željo jer je bio i ostao najvoljeniji klub na ovim prostorima.

Yoyo
Postovi: 103
Pridružen/a: 19 jul 2015, 18:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Yoyo » 06 avg 2015, 23:27

Greska je sto ne igra nikako Stokic nego ubacuje....debila....enisa....kakva je ono neznalica u pm...ko njega drzi u Zelji...braco moja.....

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 18 gostiju.