Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pauk » 09 avg 2015, 21:20

Ma boli me k sta ljudi misle :D :lol:

Jes mi vala stalo da se ''vadim'' hehe :tralala:
Ocigledno forumasi neki znaju da Asmir je 100% sjediti na klupi nonstop..imaju direktnu vezu sa Mourinjom

Sto se tice prvog izbora ili ne..nije valjda da neki misli da odmah mora i treba postati prvi izbor...pa nije ovo javna kuca pa da dobijas instant satisfaction

Magarci Bosnje uopste nemogu vidjeti poentu da Chelsea nije bitan ili neki drugi klub...kada je pisano ''ma kakav Chelsea'' Cech je bio tu a vise nije tu i poenta je da ima sansa u velikom klubu da postigne dosta uspjeha i za sebe i svoj klub...

A hejteri ko hejteri..volim vas puno sto me tako pratite tako detaljno..i vaditi stvari van konteksta...kao da hocu da budem sledeci Barack Obama...jako sam vam bitan u zivotu :ljepota:
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AzRimiRzA » 09 avg 2015, 21:21

Spinuje momak profesionalno. Moram priznat


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la geoxx » 09 avg 2015, 21:27

O tome koliko je ambiciozan i koliko dobru odluku je donio prelaskom u Chelsea se moze pricati kad Asmir Kurtu skine sa gola. Dok trenutno, gdje je sansu dobio nakon crvenog kartona prvog golmana vi nemate nikakvo pravo da prozivate nas koji smo bili protiv ovog transfera.
A pogotovo to ne treba raditi lik koji je takodjer pricao isto sto i mi pa se sad vadi 'ocigledno je da se racuna njega'.
Logicno da se racuna, svaki put kad prvi golman dobije crveni Asmir ce stati na gol.

Mislim da se nista nece promijeniti ni nakon neke vanserijske partije protiv Cityja. Nije ovo nikakvo potcijenjivanje Asmira ali Kurto nije bilo koji golman, nego ovako mlad drugi najbolji golman svijeta i potencijal za goata. Mora uveliko grohnuti sto se forme tice da Asmir dobije pravu sansu a poznavajuci istog zadnjih par godina, veoma male sanse su da se to desi.

Ne mozes vjerovat sta ovaj Pauk pise. Yebeno je kad neko pise nebuloze, al kad nepismen covjek pise nebuloze to je vec veliki problem. Ovaj zadnji post bih lakse skonto da ga je na portugalskom napisao.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pauk » 09 avg 2015, 21:37

Priznajem nepismen sam...nisam nikad ucio bosanski ni isao u bosansku skolu...sta cu dijete sam iz dijapore izbjeglica :D

''Ma kakav Chelsea'' je pisano kad je i Cech bio tu..i nisam vidio logiku tada da ide u Chelsea, al je Cech napustio i ocigledno da je Chelsea dao najbolju ponudu Asmiru...to Asmir najbolje zna.

Danas sam hvalio sto je ambiciozan Asmir i kritovao one koji govore neka ostane gdje i jeste...jedino to..

Vrijeme ce pokaziti jeli prava odluka bila..al kako god Asmir najbolje zna kakve je opcije imao i ova opcija je bila najbolja zato je nju i izabro Asko.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la coelho41 » 09 avg 2015, 23:13

Murinjo jest šifra i jest syebo Kasiljasa skinuvši ga s gola da bi neki Diego Lopez branio, pa čak i Čecha nakon dolaska Kurcoe, al sumnjam da će sad opet da skine s gola svog prvog golmana kojeg je doveo da zamijeni njegovog tadašnjeg prvog golmana :crazy:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Tracy3McGrady » 10 avg 2015, 00:01

Teško će asmir postati prvi golman, ali neće ni biti klasični drugi golman, već će braniti LP i kupove jer to zaslužuje.

Envoyé de mon SM-N910F en utilisant Tapatalk
Anfernee "Penny" Hardaway #1

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la nepoznat1 » 10 avg 2015, 01:49

Tracy3McGrady je napisao/la:Teško će asmir postati prvi golman, ali neće ni biti klasični drugi golman, već će braniti LP i kupove jer to zaslužuje.

Envoyé de mon SM-N910F en utilisant Tapatalk
Nece braniti u LP sigurno,mozda koji mec u grupi,a u knockout fazi jedino ako Courtois dobije crveni ili se povrijedi..

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Beko » 10 avg 2015, 06:50

Pauk je napisao/la:Ma boli me k sta ljudi misle :D :lol:

Jes mi vala stalo da se ''vadim'' hehe :tralala:
Ocigledno forumasi neki znaju da Asmir je 100% sjediti na klupi nonstop..imaju direktnu vezu sa Mourinjom

Sto se tice prvog izbora ili ne..nije valjda da neki misli da odmah mora i treba postati prvi izbor...pa nije ovo javna kuca pa da dobijas instant satisfaction

Magarci Bosnje uopste nemogu vidjeti poentu da Chelsea nije bitan ili neki drugi klub...kada je pisano ''ma kakav Chelsea'' Cech je bio tu a vise nije tu i poenta je da ima sansa u velikom klubu da postigne dosta uspjeha i za sebe i svoj klub...

A hejteri ko hejteri..volim vas puno sto me tako pratite tako detaljno..i vaditi stvari van konteksta...kao da hocu da budem sledeci Barack Obama...jako sam vam bitan u zivotu :ljepota:
:wtf: :wtf: Neznam, sta si reko prije i kud si se sada okrenuo, ali ovaj post je smaranje. Mozes promjeniti misljenje sa dostojanstvom, a ne ovako da se vadis sa nekim dokazivanjem i gubis kredibilnost.

Back2topic: a jest mi drago za Asmira, neko je vec reko, zasluzeno je ovo. Daj Boze dobre predstave na Ettihadu, pa da makar malo Mouja i strucni stab stavi u dilemu.

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 10 avg 2015, 07:12

Pauk, ja mislim da ti imas krizu identiteta- Kusturica level...
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Nerminovic » 10 avg 2015, 09:24

Pauk :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BluesForever » 10 avg 2015, 09:48

Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la rope11 » 10 avg 2015, 10:00

ipak samo jedna utakmica kazne kurtoji :problem: :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la mchadesh » 10 avg 2015, 10:07

Nema veze za 10 dana mu iskače jačmen na oku ko jabuka. :D

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SamoZeljo » 10 avg 2015, 13:09

:D

Samo da pohvalim Asmira, odlicna partija.
Koortonja je mlad i kao takav vrlo lahko moze da mu se uzdrma samopouzdanje a trener mu nije neko ko takve stvari trpi. Vec je mijenjao i bolje golmane od njega. Zna to Koortonja pa ce sigurno jos veci pritisak da osjeti.

Asmire, aferim! :tokralju:

Avatar
hz1987
Postovi: 2087
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hz1987 » 10 avg 2015, 15:04

uvijek je bilo
na terenu je onaj koji je psihicki stabilniji i koji radi ko konj, ne prica, ne buni se i radi sta mu se kaze.
tu je asmirova prednost u odnosu na konkurenciju. svako voli stabilnog i hladnog ko spricera

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DragonGirl » 10 avg 2015, 15:13

U timu kola Premiershipa po izboru portala Goal :clap: :bih:

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 10 avg 2015, 15:55

Taaa ce Asmir, sta je prelazio u Celzi pored marsovca Tibe, trebao je u Norwich pa bi branio svaku tekmu.
Asmire kralju, malo je takvih kao sto si ti, vrlo malo, ali takvi uspiju i ti si dokaz tome, kada si se od druge lige preko mornara pa Stoke-a probio do Celzija gdje ces imati svoju ulogu. Sretno ljudino nasa!
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11623
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AllGunsBlazing » 11 avg 2015, 00:10

A uspio je? To vec tri godine konstantno brani za Chelsea? Kako se lahko zanesete.
Celik!3,2,2.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la zgembo89 » 11 avg 2015, 01:29

Ovi iz Chelsea vec ulozili zalbu na suspenziju Cortue znaci da vjeruju Asmiru bilo bi im svejedno sto ovaj nece braniti jendu utakmicu..Ovo je greska za Asmira ali eto i sam Murinjo je reko da ne zali za Cehom jer je nasao dobru rezervu u Begovicu..

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SamoZeljo » 11 avg 2015, 02:15

Ne ulaze se zalba samo zbog toga.
A naravno da je bolje u derbiju imati dva golmana nego jednog. I svakako da je u pitanju prvi golman.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Cap13, fanatik19, StevieG8 i 23 gosta.