Precijenjeni igraci

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Ahonen » 02 sep 2015, 23:41

dscile jel ti mislis na peak tj. vrhunac svakog igraca ili ih poredis kroz karijere?
ako mislis na ovo prvo, eh koliko je od tih nabrojanih nosilo epitet top3 na svojoj poziciji? jer modric to realno jeste iako nije pogresno reci i najbolji.
ja priznajem da nisam neki poznavaoc ex-yu fudbala ali rekao bih da ih nema puno.
o piksiju i savicevicu sam cuo najvise prica.
FaraonTM je napisao/la:Veznjak je širok pojam druže, Yaya Toure, Xabi Alonso, Pirlo, Schweinsteiger, Xavi, Iniesta, Lampard, Gerrard, Carrick, Busquets su redom kvalitetniji veznjaci od njega, i to mahom svi njegova pozicija izuzev Xavija i Inieste.
:rol:
ronaldinho takodjer. xavi, gerrad, pirlo, lampard ne igraju u evropi - znaci out. xabi, yaya i carrick sigurno nisu bolji TRENUTNO.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la FaraonTM » 02 sep 2015, 23:44

Ahonen je napisao/la:dscile jel ti mislis na peak tj. vrhunac svakog igraca ili ih poredis kroz karijere?
ako mislis na ovo prvo, eh koliko je od tih nabrojanih nosilo epitet top3 na svojoj poziciji? jer modric to realno jeste iako nije pogresno reci i najbolji.
ja priznajem da nisam neki poznavaoc ex-yu fudbala ali rekao bih da ih nema puno.
o piksiju i savicevicu sam cuo najvise prica.
FaraonTM je napisao/la:Veznjak je širok pojam druže, Yaya Toure, Xabi Alonso, Pirlo, Schweinsteiger, Xavi, Iniesta, Lampard, Gerrard, Carrick, Busquets su redom kvalitetniji veznjaci od njega, i to mahom svi njegova pozicija izuzev Xavija i Inieste.
:rol:
ronaldinho takodjer. xavi, gerrad, pirlo, lampard ne igraju u evropi - znaci out. xabi, yaya i carrick sigurno nisu bolji TRENUTNO.
Ja ti govorim o vrhuncu karijere, a to su sve igrači koji su igrali kada i Modrić. I sada trenutno od Kroosa, Gundogana, Pogbe, Naingolana, Verattija nije bolji a ima ih još.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la BosnaSTL » 02 sep 2015, 23:49

Prosinecki je tri put bio bolji igra od sad ovog Modrica!

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Ahonen » 02 sep 2015, 23:49

rekao sam da je trenutno (po)najbolji veznjak. kakve ima veze xavi od prije pet godina kad je bio na vrhuncu?

naingolan, gundogan, ima ih jos :rol:

ma garant ima desetak boljih veznjaka od najboljeg veznjaka reala, inace olupine od kluba :lol:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la dscile » 02 sep 2015, 23:55

Cjelokupne karijere i generalno kao fudbalere.

Iskreno, ne znam da li se tada i kako biralo po pozicijama (znam, naravno, da je i tada bio izbor za zlatnu loptu).. i ne znam kako su se nasi igraci kotirali, ali znam sta je tada eks-Ju liga bila i da je npr. Dzajic vise puta bio biran u najbolji tim Evrope i svijeta. O Piksiju, Pizonu, Beari, Susicu, Bobeku.. ni ne treba trositi rijeci.
ps - Nisam ni ja neki poznavalac eks-Ju fudbala.. vecinu sto znam, znam gledajuci utakmice Zvezde i citajuci sta je i kako je tada bilo.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la BosnaSTL » 02 sep 2015, 23:56

Nekad su bili Backham I Boban precjenjeni a sad je Ozil !

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Sabinho » 02 sep 2015, 23:56

Ahonen je napisao/la:rekao sam da je trenutno (po)najbolji veznjak. kakve ima veze xavi od prije pet godina kad je bio na vrhuncu?

naingolan, gundogan, ima ih jos :rol:

ma garant ima desetak boljih veznjaka od najboljeg veznjaka reala, inace olupine od kluba :lol:
:rol: :rol: :rol: Ovi iz Reala slijepi pored oci, i to i Mou i don Carlo i Rafa... :( :( :(
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la bulbasor » 02 sep 2015, 23:58

FaraonTM je napisao/la: Kvalitet pokazuje u Realu, u Hrvatskoj nije vala ni pola takav igrač jer nema pored sebe silne zvijezde. Sve u svemu puno je izvikan.
Ni Messija nema nigdje u reprezentaciji, ili bar ne pruza ono sto se od njega ocekuje. Ista stvar i sa Ronaldom.
Modric je trenutno najbolji igrac iz Ex-Yu koji se bavi aktivno fudbalom. To ce reci vecina fudbalskih strucanjaka i ljudi koji ZNAJU gledati utakmice.
Mislim da uporedjivanje sa ljudima koji vise ne igraju aktivno je na nivou djecijeg prepucavanja tipa ko moze dalje pljunuti i slicno.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la BosnaSTL » 03 sep 2015, 00:00

Messija nema u reperezntaciji ?Covjece da nije bilo Messija Argentina ni grupu u Brasilu nebi prosla!

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Ahonen » 03 sep 2015, 00:01

kroz karijere ok, prerano je o tome govoriti jer modric ce vjerovatno odraditi jos koju kvalitetnu sezonu i osvojiti koji trofej.

po mom laickom misljenju, dejan savicevic je najbolji ex-yu igrac ikad.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la messilla » 03 sep 2015, 00:09

Ajde kakva su vam to poređenja po peakovima karijere. Onda je Dinho najbolji igrač svih vremena. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Lillard » 03 sep 2015, 00:10

Carrick, Lampard, Gerrard. Majko mila sta sve neces procitat :roll:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la bulbasor » 03 sep 2015, 00:11

Neymar i Di Maria su precijenjeni igraci.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la FaraonTM » 03 sep 2015, 00:12

bulbasor je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la: Kvalitet pokazuje u Realu, u Hrvatskoj nije vala ni pola takav igrač jer nema pored sebe silne zvijezde. Sve u svemu puno je izvikan.
Ni Messija nema nigdje u reprezentaciji, ili bar ne pruza ono sto se od njega ocekuje. Ista stvar i sa Ronaldom.
Modric je trenutno najbolji igrac iz Ex-Yu koji se bavi aktivno fudbalom. To ce reci vecina fudbalskih strucanjaka i ljudi koji ZNAJU gledati utakmice.
Mislim da uporedjivanje sa ljudima koji vise ne igraju aktivno je na nivou djecijeg prepucavanja tipa ko moze dalje pljunuti i slicno.
Vala da nema i nije tačno, pogledaj njihov učinak u repkama. A u najmanju ruku je glupo porediti Ronalda i Messija sa Modrićem, on nije ni blizu njihovog kvaliteta.

Za Ex-Yu ću se složiti, al' ovo gdje ga spominju u kontekstu veznjaka svijeta mi je stvarno degutantno, pa momak je klasični osigurač koji zna uzeti loptu protivniku i dati je prvom do sebe uz poneki blijesak (čitaj gol, assist, solo prodor ili neka fantastična lopta), i kao takav i način na koji igra je sigurno dobar igrač i svaka bi ga ekipa voljela imati al' da se razbacujemo sa nekim TOP 3 veznjacima ili čak najboljem na svijetu je bezveze.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la messilla » 03 sep 2015, 00:13

bulbasor je napisao/la:Neymar i Di Maria su precijenjeni igraci.
Jel i to kažu stručnjaci? :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Odg: Precijenjeni igraci

Post Postao/la FaraonTM » 03 sep 2015, 00:17

Lillard je napisao/la:Carrick, Lampard, Gerrard. Majko mila sta sve neces procitat :roll:
Nisu bolji igrači od Modrića? Pa prijatelju nije ni čudo što nakon svakog velikog takmičenja pljujete po igračima, treneru, sudijama, savezu, terenu... kad očekujete od Modrića kao "najboljeg veznjaka na svijetu" neku magiju. Teško da ćete je dočekati.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la let3 » 03 sep 2015, 00:19

bulbasor je napisao/la:Neymar i Di Maria su precijenjeni igraci.
kako Neymar brate :o na koju foru je on precijenjen, da mi je znati :? da je đukela i provokativan, to se mogu složiti, ali treba razdvojiti simpatije/animozitet prema nekom igracu i njegove igracke kvalitete.... za Di Mariju hajd i nekako, mada je i za njega reci da je precijenjen krajnje upitno :?
Ne podnosim ni ja plaho Ronalda, ali nisam ćorav ni lud - pa da ne vidim igracke kvalitete doticnog.


a vidim, i Modrić je po nekim precijenjen :shock: ljudi, procitate li vi uopšte šta ste napisali prije nego što kliknete Pošalji
da niste možda promašili temu, ovo je tema PREcijenjeni igraci, a ne PODcijenjeni

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la bulbasor » 03 sep 2015, 00:21

FaraonTM je napisao/la:
bulbasor je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la: Kvalitet pokazuje u Realu, u Hrvatskoj nije vala ni pola takav igrač jer nema pored sebe silne zvijezde. Sve u svemu puno je izvikan.
Ni Messija nema nigdje u reprezentaciji, ili bar ne pruza ono sto se od njega ocekuje. Ista stvar i sa Ronaldom.
Modric je trenutno najbolji igrac iz Ex-Yu koji se bavi aktivno fudbalom. To ce reci vecina fudbalskih strucanjaka i ljudi koji ZNAJU gledati utakmice.
Mislim da uporedjivanje sa ljudima koji vise ne igraju aktivno je na nivou djecijeg prepucavanja tipa ko moze dalje pljunuti i slicno.
Vala da nema i nije tačno, pogledaj njihov učinak u repkama. A u najmanju ruku je glupo porediti Ronalda i Messija sa Modrićem, on nije ni blizu njihovog kvaliteta.

Za Ex-Yu ću se složiti, al' ovo gdje ga spominju u kontekstu veznjaka svijeta mi je stvarno degutantno, pa momak je klasični osigurač koji zna uzeti loptu protivniku i dati je prvom do sebe uz poneki blijesak (čitaj gol, assist, solo prodor ili neka fantastična lopta), i kao takav i način na koji igra je sigurno dobar igrač i svaka bi ga ekipa voljela imati al' da se razbacujemo sa nekim TOP 3 veznjacima ili čak najboljem na svijetu je bezveze.
Nisam ga poredio sa Messijem i Ronaldom, vec njihov ucinak za reprezentacije u odnosu na pozicije na kojim igraju.
Ja bi ga svrstao u TOP15 veznih igraca na svijetu koji se aktivno bave fudbalom i svakako najboljeg na Ex-Yu prostorima.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la bulbasor » 03 sep 2015, 00:24

let3 je napisao/la:
bulbasor je napisao/la:Neymar i Di Maria su precijenjeni igraci.
kako Neymar brate :o na koju foru je on precijenjen, da mi je znati :? da je đukela i provokativan, to se mogu složiti, ali treba razdvojiti simpatije/animozitet prema nekom igracu i njegove igracke kvalitete.... za Di Mariju hajd i nekako, mada je i za njega reci da je precijenjen krajnje upitno :?
Ne podnosim ni ja plaho Ronalda, ali nisam ćorav ni lud - pa da ne vidim igracke kvalitete doticnog.


a vidim, i Modrić je po nekim precijenjen :shock: ljudi, procitate li vi uopšte šta ste napisali prije nego što kliknete Pošalji
da niste možda promašili temu, ovo je tema PREcijenjeni igraci, a ne PODcijenjeni
Forsira se kao najbolji Brazilac, isto kao sto se forsirao Robinho u svoje vrijeme ili Pato.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la let3 » 03 sep 2015, 00:26

bulbasor je napisao/la:
Forsira se kao najbolji Brazilac, isto kao sto se forsirao Robinho u svoje vrijeme ili Pato.
pa jarane, nije Neymar kriv što ga onaj magarac Dunga stavlja za kapitena jednog Brazila kao balavca sa 21 godinom :facepalm: :facepalm: šta je trebao?? reci Necu, dajte nekom drugom traku....nije Neymar sam o sebi pravio neviđeni medijski hype još dok je igrao u Santosu, vec mediji koji su ga praglašavali novim Peleom i slicno
Mislim, ne možeš njemu to adresirati

Zaključano

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.