Muhamed Bešić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
molotovljev
Postovi: 2327
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la molotovljev » 09 sep 2015, 19:04

Ma dobro, nije ništa strašno, mada evo baš nešto računam... povrijedio se 23.08, znači to je tu negdje, pa možda se ne oporavi
do utakmice sa Welsom, ali eto ako ništa red je neki da se sjetimo ovog sjajnog momka i igrača. Ipak je on član reprezentacije.
A, sve i da bude spreman za Wels sumnjam da bi mu Meša dao šansu... ako nije Aru ubacio protiv Andore, neće ni Cimirota.
F.K.SARAJEVO

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 09 sep 2015, 19:45

Zukanovic i Cocalic imaju dosta tehnickog kvaliteta, medjunarodnog iskustva, igraju u pristojnim ligama, a dobar dio karijere su igrali na toj poziciji.
Mislim da bi bilo najpametnije dati jednom od njih priliku na DM.
Problematicno je sto, osim Kolasinca, nemamo defanzivca koji bi mogao da se, bar donekle , suprostavi Baleu. Besic mu je svojom brzinom par puta uspjesno parirao.
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 09 sep 2015, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la AlphonseKauders » 09 sep 2015, 19:46

molotovljev je napisao/la:Realno, mi u ovom trenutku nemamo idealnu zamjenu za Bešića. Primjetio sam na forumu da se traži igrač koji bi mogao
zamjeniti Bešića u narednoj utakmici, i uglavnom je riječ o dva, tri igrača, pa čak su pojedini potencirali priču da se vrati
zaboravljeni Zahirović. ( hmm ) Međutim, nisam primjetio da se neko sjetio da mi imamo igrača na toj poziciji, koji je
već debitovao za reprezentaciju, tj. član je ovog tima, a to je bivši igrač Sarajeva, a sada igrač grčkog Paoka - Gojko Cimirot.
Jest da se povrijedio u prvoj utakmici za Paok, ali radi se o lakšoj povredi i izvjesno je da će on biti spreman do utakmice u Zenici.
Svakako da bi Cimirot imao težak zadatak u tako važnoj utakmici, ali zašto ne pokušati sa njim... možda se ispostavi da je
upravo on ta idealna zamjena za Bešića, iako je to nerealno u ovom trenutku, ali igrač koji može biti od koristi u budućnosti.
Ok, zašto ne Grahovac? Mislim, ako su alternative mlitavi Hadžić i Medunjanin (koji je na tribinama), nije baš da ćemo nešto pretjerano izgubiti sa Grahovcem.
Ok, prva utakmica u reprezentaciji, ali nije sad da igra u našoj ligi pred 500 ljudi, već čovjek igra redovno u Rapidu.

Sredina terena će nam zaista biti problem protiv Velsa. Možda čak nije loša ideja da se zove "Kinez" Salihović, pa barem na papiru sredina terena Salihović-Pjanić-Vrančić i ne izgleda toliko loše. Ako Salihu nestane kondicije nakon 60 minuta, ubaciš Grahovca/Medu.

Mislim, ako smo osuđeni na Hadžića, tek oporavljenog Cimirota (iako momak ima zaista talenta), i TSS-a onda to ni našta neće ličiti.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DragonGirl » 09 sep 2015, 20:30

Šta je tu je, sljedeći put pamet u glavu... :bih:
– Povodom isključenja na utakmici sa Andorom, izražavam duboko žaljenje i iskreno izvinjenje navijačima, saigračima, selektoru i stručnom štabu, kao i našem Savezu. Moj nepromišljeni gest bio je posljedica provokativne i grube igre selekcije Andore, ali svjestan sam da nema opravdanja i da moram snositi posljedice. Nadam se da će UEFA uzeti u obzir olakšavajuće okolnosti i da ću što prije ponovo igrati za našu reprezentaciju.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Mozambik » 09 sep 2015, 20:48

[youtube][/youtube]

:lol: :lol: :lol:

Sala naravno, sta je tu je. Pogrijesio je, sad treba oprostiti i idemo dalje.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 09 sep 2015, 20:51

DragonGirl je napisao/la:Šta je tu je, sljedeći put pamet u glavu... :bih:
– Povodom isključenja na utakmici sa Andorom, izražavam duboko žaljenje i iskreno izvinjenje navijačima, saigračima, selektoru i stručnom štabu, kao i našem Savezu. Moj nepromišljeni gest bio je posljedica provokativne i grube igre selekcije Andore, ali svjestan sam da nema opravdanja i da moram snositi posljedice. Nadam se da će UEFA uzeti u obzir olakšavajuće okolnosti i da ću što prije ponovo igrati za našu reprezentaciju.
E to je to, nadam se da je izvinjenje iskreno i da ce nesto nauciti iz ovoga sto se desilo.
Valjda je shvatio da je , nakon one gluposti, za cas pod nege bacio sve dobro sto je uradio do sada.
Idemo dalje, koga nema , bez njega se mora.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la FaraonTM » 09 sep 2015, 20:53

Mozambik je napisao/la:[youtube][/youtube]

:lol: :lol: :lol:

Sala naravno, sta je tu je. Pogrijesio je, sad treba oprostiti i idemo dalje.
Legende :lol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4935
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la zgembo89 » 09 sep 2015, 21:17

Kad bi prosli pa da udjemo u baraz sa njim bilo bi odlicno ali vidjet cemo nimalo nisma optimistican za Vels u onoj tamo utakmici u Kardifu oni su imali itekako dobrih sansi i prilika protiv nas ali uspjeli smo zatvorit Balea uz mislim jednu stativu ili odbrnau Begovica pred kraj utakmice,stim da im nije igrao u veznom redu onaj iz Premiershipa Aron tako nesto..Bice tesko jer nekako bojim se i MEsine postavke igraca na terenu jer u ove dvije utakmice nije me osvojio nekom genijalnoscu kao proucava protivnike ,a onda mu Vranjes(nizak) i MEdunjanin(spor) igraju protiv Belgije ili Hadzic mijenja Pjanica,a ima Vrancica iz BL da isproba..

Avatar
HariTz
Postovi: 2533
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la HariTz » 09 sep 2015, 23:32

DragonGirl je napisao/la:Šta je tu je, sljedeći put pamet u glavu... :bih:
– Povodom isključenja na utakmici sa Andorom, izražavam duboko žaljenje i iskreno izvinjenje navijačima, saigračima, selektoru i stručnom štabu, kao i našem Savezu. Moj nepromišljeni gest bio je posljedica provokativne i grube igre selekcije Andore, ali svjestan sam da nema opravdanja i da moram snositi posljedice. Nadam se da će UEFA uzeti u obzir olakšavajuće okolnosti i da ću što prije ponovo igrati za našu reprezentaciju.
Što se mene lično tiče, izvinjenje mogu prihvatiti, ali da mu je ovo zadnji put da ovako nešto uradi.
Jedan od najbitnijih igrača u cijeloj reprezentaciji pored Džeke. Daj Bože da budu samo dvije tekme kazne, da ga imamo za eventualni baraž.

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Ziko » 10 sep 2015, 00:20

Izvini majke mi Meša neću nikada više.Fuj prostak da je Balja gađo igrače i sudije žvakom nikad ne bi postao igrač.....

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SlevinKelevra » 10 sep 2015, 01:23

Izvinjenje znaci... Dakle, nije bas bilo 'nema nikih problema' kako se pokusalo predstaviti od pojedinca!
Nece li napokon shvatiti da na terenu treba samo da misli o lopti a ne gleda hoce li mu neko nesto opsovati.

Avatar
Prle89
Postovi: 187
Pridružen/a: 27 jun 2014, 01:42
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Prle89 » 10 sep 2015, 01:43

Pričao sam na ovu temu sa mnogim prijateljima, realno svi zamjeramo Bešiću što je ono uradio ali ne treba ni pretjerivati. Nije jedini igrač sa takvim mentalitetom. Hoćemo beskompromisnog igrača na sredini terena, ali nećemo da prihvatimo i negativne strane njegovog mentaliteta. On je još uvijek mlad igrač i ima vremena da nauči da konrolira svoje ponašanje. Trenutno najbolja vraijanta bi bila ako bi Zuka bio oporavljen do meča sa Velsom pa da može igrati na poziciji lijevog beka. U tom slučaju bi mogli prebaciti Kolašinca na poziciju defanzivnog veznog. Po meni Kolašinac definitivno može odigrati destruktivnog zadnjeg veznog, mnogo bi bio bolji u defanzivi od recimo jednog Hadžića.
Zadnja izmjena: Prle89, dana/u 10 sep 2015, 02:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8714
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la soccerfan » 10 sep 2015, 02:37

Prle89 je napisao/la:Pričao sam na ovu temu sa mnogim prijateljima, realno svi zamjeramo Bešiću što je ono uradio ali ne treba ni pretjerivati. Nije jedini igrač sa takvim mentalitetom. Hoćemo beskompromisnog igrača na sredini terena, ali nećemo da prihvatimo i negativne strane njegovog mentaliteta. On je još uvijek mlad igrač i ima vremena da nauči da konrolira svoje ponašanje. Trenutno najbolja vraijanta bi bila ako bi Zuka bio oporavljen do meča sa Velsom pa da može igrati na poziciji lijevok beka. U tom slučaju bi mogli prebaciti Kolašinca na poziciju defanzivnog veznog. Po meni Kolašinac definitivno može odigrati destruktivnog zadnjeg veznog, mnogo bi bio bolji u defanzivi od recimo jednog Hadžića.
Sve si otprilike rekao i upravu si. ;)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Prle89
Postovi: 187
Pridružen/a: 27 jun 2014, 01:42
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Prle89 » 10 sep 2015, 02:45

soccerfan je napisao/la:
Prle89 je napisao/la:Pričao sam na ovu temu sa mnogim prijateljima, realno svi zamjeramo Bešiću što je ono uradio ali ne treba ni pretjerivati. Nije jedini igrač sa takvim mentalitetom. Hoćemo beskompromisnog igrača na sredini terena, ali nećemo da prihvatimo i negativne strane njegovog mentaliteta. On je još uvijek mlad igrač i ima vremena da nauči da konrolira svoje ponašanje. Trenutno najbolja vraijanta bi bila ako bi Zuka bio oporavljen do meča sa Velsom pa da može igrati na poziciji lijevok beka. U tom slučaju bi mogli prebaciti Kolašinca na poziciju defanzivnog veznog. Po meni Kolašinac definitivno može odigrati destruktivnog zadnjeg veznog, mnogo bi bio bolji u defanzivi od recimo jednog Hadžića.
Sve si otprilike rekao i upravu si. ;)
Većina raje razmišlja otprilike isto. Ali džabe nama to sve kada će se ponoviti sve isto kao i sa Sušićem, uz primjesu bolje taktike. Tj. imaćemo bekove i krila. :D Očigledno je problem veći od Sušića i Baždarevića zajedno. Problem je naš korumpirani savez. Ko god kaže da nisu, iskreno mi smiješan. :D Pa naš predsjednik, saveza ima sudski spor. :D

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Gabon » 10 sep 2015, 08:05

Kad ce biti poznata kazna..



Tipujem 2 do 3 utakmice, nebi me iznenadilo da je sudija stavio u zapisnik crvenog kartona gadjao igraca Andore s tupim predmetom. :urnebes: :facepalm:
Boli UEFU tj. foteljase sto je na njega krvnik nasrno da ga slomi..
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
rope11
Postovi: 17661
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la rope11 » 10 sep 2015, 14:56

Pa sta je ovo, niko momcini ne cestita rodjendan? :nedam: :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la BozePetra » 10 sep 2015, 15:17

rope11 je napisao/la:Pa sta je ovo, niko momcini ne cestita rodjendan? :nedam: :mrgreen:
da mu žvake kupimo? mogu mu trebat za gađanje s tribina.
#Salihović

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Effenberg » 10 sep 2015, 16:30

Sretan rodjendan momcini i da ovo bude godina da mu dodje totalno iz guzice u glavu a nadam se da hoce.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24515
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Goalgetter » 10 sep 2015, 17:59

Sretan rodjendan momcino.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8714
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la soccerfan » 10 sep 2015, 23:27

Sretan Rodjendan Mumeee!! Ziv zdrav i pozitivno lud nam bio!!
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.