BiH - Wales / Kipar - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Elegant » 16 sep 2015, 17:22

Kako stvari stoje Bale propusta mec sa nama.

Spahic se povrjedio, Besic propusta jer je budala, za ostale se nadati da ce dici formu i snagu do utakmica Wels, Kipar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 16 sep 2015, 19:00

Pa Spahic je 10ak dana van terena.
Kakvo je stanje sa Zukanovicem?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la ahmic » 16 sep 2015, 23:40

Obzirom da su skoro pa sigurni ucesnici eura,moguce da ga nece forsirat..Real mu ne moze.zabranit a s druge strane svaki klub voli vidjet svog igraca na euru..stvarno tak Vels bez njega je dosta slabiji,al nas dosta..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Gabon » 17 sep 2015, 01:24

Elegant je napisao/la:Kako stvari stoje Bale propusta mec sa nama.

Spahic se povrjedio, Besic propusta jer je budala, za ostale se nadati da ce dici formu i snagu do utakmica Wels, Kipar.
Bice jos povreda...sada dali kod njih ili kod nas vjerovatno kod nas :damn: nismo ni zasluzili bolje neka igraju neka se dokazu po ko zna koji put panjevi poput Tinketa i Hadzic Anela a mozda i Avdija :urnebes: ovi se cuvaju za Wales...
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SGD53 » 17 sep 2015, 02:00

Nekako mi ovo sve predobro da bi bilo istinito.
Počelo sa angažmanom Hajrovića, lijepom igrom Vrančića, pa Šunić i Ibišević. Pa onda Džeko i Pjanić golovi Juvetu, pa onda i Beg zasjede na gol.
Sad se još i Bale povrijedi.
Strah me našeg baksuzluka.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

bordobijeli
Postovi: 14257
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la bordobijeli » 17 sep 2015, 11:01

na Kipru ce biti teza utakmice nego s Welsom

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Elegant » 17 sep 2015, 12:49

Sta ovo havaz pise da se Miske vraca za ove dvije utakmice ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 17 sep 2015, 12:55

Pa zar nije Miske izgubljen za nas?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SlevinKelevra » 17 sep 2015, 13:11

Real potvrdio povredu Balea, ali nisu izasli ni sa kakvim datumom povratka. Mediji procjenjuju da ce se vratiti za dvije sedmice, dakle prije utakmice u Zenici. Bice zanimljivo vidjeti kako ce se Wales postaviti, jer nakon nas imaju zicer sa Andorom, a treba im jos bod za plasman. :hmmmmm:

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la FliX » 17 sep 2015, 13:20

SlevinKelevra je napisao/la:Real potvrdio povredu Balea, ali nisu izasli ni sa kakvim datumom povratka. Mediji procjenjuju da ce se vratiti za dvije sedmice, dakle prije utakmice u Zenici. Bice zanimljivo vidjeti kako ce se Wales postaviti, jer nakon nas imaju zicer sa Andorom, a treba im jos bod za plasman. :hmmmmm:
Realno, mislim da ce biti vise od dvije sedmice i da bas nece biti 100% spreman za nas. Velsu teoretski treba bod, a u praksi ne treba nista jer 99% Izrael nece dobiti obje utakmice koje su im preostale.
P.S Postoji i teoriji i ono 1%

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 14:02

Begovic , Dzeko i Pjanic imaju zadatak da zaprijete Hazardu i Nainggolanu , da nema zayebancije protiv Izraela. :nene:
Samo pobjeda Belgije dolazi u obzir.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la DragonGirl » 17 sep 2015, 14:12

Očekuje se da Bale do 4. oktobra i utakmice sa Atleticom bude spreman, tako da, ako tu bude igrao, igraće i protiv nas vjerovatno.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la DragonGirl » 17 sep 2015, 14:20

Kad sam prvi put čula za ovu mogućnost uopšte mi nije zvučala logično, zbog papirologije, pasoša i svega što bi se trebalo srediti za tako kratko vrijeme, ali kad pročitam ovu Mešinu izjavu, moglo bi i biti nešto od toga. Nadati se jer bi nam tako dobro došao sada... :bih:
“Zvjezdana Misimovića, nisam kontaktirao, mi smo u kontaktu od prvog dana, tako da ne znam šta je sad tu novo. Svi smo željeli da on bude u reprezentaciji od prvog dana, ali ništa novo tu nema. Hoće li on biti u reprezentaciji, to ćemo znati kada dođe vrijeme za to, naredne sedmice. Ja kontakt sa Zvjezdanom imam od prvog dana”, rekao je Baždarević za ****.ba i dodao:

“Ne znam da li je spreman da se vrati. Miske sada ima velike obaveze u klubu. Ako bude spreman i ako nastavi da igra fudbal svi bi željeli da se vrati. Važno je da je spreman, da želi da igra i da igra u reprezentaciji. To zna Miske, a mi ćemo sigurno razgovarati. On ima vrlo važnu utakmicu u subotu, pa ćemo onda razgovarati i vidjeti šta će se desiti”, rekao je Baždarević.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Elegant » 17 sep 2015, 14:35

Ne bi bilo lose vratiti Misketa i Salihovica, za ove dvije utakmice a mozda i barazne ako Bog da.

Sad nam je svaka pomoc potrebna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17795
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Omerbavarac » 17 sep 2015, 14:39

Salihovic se sada mora vratiti.

Miske je uvijek dobrodosao.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 17 sep 2015, 17:38

Zukanovic će biti spreman za Wales.
Dakle Zukanovic na beka, a na sredini terena je najbolja opcija Seo sa Salihovicem i Pjanicem.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 17:53

jasmin10 je napisao/la:Zukanovic će biti spreman za Wales.
Dakle Zukanovic na beka, a na sredini terena je najbolja opcija Seo sa Salihovicem i Pjanicem.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
To bi bilo dobro,iako bi i Zuka mogao u vezni red. Seo bolje rusi i brzi je, Zuka je tehnicki daleko bolji i moze raditi na izgradnji napada iz pozadine.
Salihovic bi bio najbolja opcija uz Pjanu, iako sumnjam da ce ga Mesa pozvati. Sada , ako je Salihovic zavrsena porica,to treba prihvatiti.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la DragonGirl » 17 sep 2015, 18:02

Je li vi vidite da se Sejo više nigdje ne spominje? Od prvog spiska na kojem je izostavljen, onog protiv Izraela, niko se nije usudio ni riječ da pita o njemu, Mešu ili bilo koga drugog bliskog reprezentaciji. Evo i danas kada se provukla ova priča o Misimoviću, o njemu ni govora, kao da ne igra u istom timu sa njim. Dakle, on je neko ko je očito prekrižen, da li kod selektora, da li u Savezu, da li je višak, nekome ne odgovara, ili isključivo zbog toga što igra u Kini, u to ne ulazim, ali činjenica je da o njemu niko više ne govori, tako da ne zamišljajte ga ni u kakvim kombinacijama. Pa čak je i Đurić u prošloj utakmici nosio njegov broj na dresu. Ja, kao i prvog dana, tvrdim i danas, da to veoma nepošteno prema njemu i da zaslužuje biti na spisku iz više razloga, ali tako je kako je, on je po svemu sudeći završena priča i tačka.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 17 sep 2015, 18:12

Ma ni meni se ne svidja to sa Salihovicem, ali ga je Mesa vjerovatno prekrizio. Sad, mozda nije OK, ali je Salihovicu 31 godina, otisao iz BL u Kinu, non stop je povrijedjen...Ne moze se Mesi puno zamjeriti sto(ako) ga je prekrizio.
Ipak koo zna , mozda se pojavi na ovom spisku?

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: BiH - Wales / Kipar - BiH

Post Postao/la Fidelis » 17 sep 2015, 18:16

SjeverniVjetar je napisao/la:Ma ni meni se ne svidja to sa Salihovicem, ali ga je Mesa vjerovatno prekrizio. Sad, mozda nije OK, ali je Salihovicu 31 godina, otisao iz BL u Kinu, non stop je povrijedjen...Ne moze se Mesi puno zamjeriti sto(ako) ga je prekrizio.
Ipak koo zna , mozda se pojavi na ovom spisku?
Meša njega nije prekrizio nakon odlaska u Kinu nego prije toga,to je vrlo vazno za napomenuti.

Kako god,mora se vrsiti pritisak da se Sejo vrati u reprezentaciju,ako nikako onda i ovako preko foruma,drustvenih mreza...
Valjda ce se naci i neki cestiti novinari pa to pitanje aktualizirati jer nemoguce se praviti nijem kad je vecina javnosti za Sejin povratak u reprezentaciju.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.