HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Avatar
brig
Postovi: 2279
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la brig » 23 sep 2015, 22:09

FrancescoTotti je napisao/la:Dobro je što se slažete.... loše korištenje sarkazma, zaista ;)
Ali dobro, razumijem vas. U manjku argumenata to je normala.

Pokušajte se popraviti .

EDIT: Ovaj iz lištice.. molim te poštedi nas .
čega da vas poštedim? Nemojte misliti da je u vašoj loži (ali pazi, ljudi koji sjede u loži) bolje..tako da..očisti svoje dvorište pa prigovaraj drugom :wave:

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la zrinja05 » 23 sep 2015, 22:19

Evo sto su popusili susjedi uz Sirokog ali nisu se dobro provele ni nase komsije ili je i to izmisljeno.
Nisam nikad pravdao nase hajvane ali ponasanje nekih clanova uprave Sarajeva je dno dna.Nakon gadjanja flasom se smirile tenzije ali zalizani kreten sa kravatom se kao na pijaci zalijece na ljude ispod loze.Van pameti, boze sacuvaj i kako svaki put pitari....
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la Duff » 23 sep 2015, 22:19

momirpeh je napisao/la:Ne znam,čemu frustracije kamenjari ? Nadigrali smo vas i izbacili.Prema tome :silent:
Vaši su ti koji dolaze sa frustracijama..ispaljuje ih
Iako ovo "nadigrali" ne znam baš, izbacili da

Čestitke, sretno u nastavku kupa...
Mi sada brigu manje imamo, dati maksimum u ligu i samo jako.. prvo Radnik, pa dalje.
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la espresso » 23 sep 2015, 22:21

zrinja05 je napisao/la:Evo sto su popusili susjedi uz Sirokog ali nisu se dobro provele ni nase komsije ili je i to izmisljeno.
Nisam nikad pravdao nase hajvane ali ponasanje nekih clanova uprave Sarajeva je dno dna.Nakon gadjanja flasom se smirile tenzije ali zalizani kreten sa kravatom se kao na pijaci zalijece na ljude ispod loze.Van pameti, boze sacuvaj i kako svaki put pitari....
Kao sto je uprava hajduka zabranila dolazak Zdravka Mamica na poljud tako i uprava Zrinje treba njihovoj kompletnoj upravi zabranit dolazak pod BB. Nije ima ovo bratunac ili vlasenica da rade sta ih je volja i da bacaju staklene boce gore iz loze po ljudima koji dole mirno sjede i gledaju utakmicu.

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la Duff » 23 sep 2015, 23:23

Svaka ti dala :tokralju:
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6264
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la moj uzor-S.G » 23 sep 2015, 23:24

Ovo je Bosna, kamenjari :bih:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
momirpeh
Postovi: 328
Pridružen/a: 29 avg 2014, 11:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la momirpeh » 23 sep 2015, 23:29

Duhoviti POSK.K :think:

miki651
Postovi: 1702
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la miki651 » 23 sep 2015, 23:31

moj uzor-S.G je napisao/la:Ovo je Bosna, kamenjari :bih:
:urnebes: tako je, nek si im rekao..

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 23 sep 2015, 23:45

Pogodjen djecak u glavu bocom nakon gola sarajeva. Neko od vasih nasmrkanih klauna u odijelu.iduci put nece ni doc a ako dodju nece se vratit. Jeste navalili , prosli ste na penale eto vam kup ko vas **** mi idemo na titulu.pazite da ne ispadnete od bosanskog novog.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6264
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la moj uzor-S.G » 23 sep 2015, 23:47

primasquadra je napisao/la:Pogodjen djecak u glavu bocom nakon gola sarajeva. Neko od vasih nasmrkanih klauna u odijelu.iduci put nece ni doc a ako dodju nece se vratit. Jeste navalili , prosli ste na penale eto vam kup ko vas **** mi idemo na titulu.pazite da ne ispadnete od bosanskog novog.
Hahaha to je to momcino titula je vasa :mrgreen: :lol:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Pacov
Postovi: 578
Pridružen/a: 20 okt 2010, 16:54
Lokacija: bugarska

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la Pacov » 23 sep 2015, 23:48

vole ovi supci provocirat po lozi pa onda se nasrat svakakvih gluposti po svojim nepismenim saopstenjima.Tipicno za njih
SDA BIH
BAKIRA NAJVOLIM
RADONCIC DOBAR

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 23 sep 2015, 23:51

moj uzor-S.G je napisao/la: Hahaha to je to momcino titula je vasa :mrgreen: :lol:
Izvoli pogledaj tabelu napacenko

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la GradKamena » 23 sep 2015, 23:51

miden je napisao/la:
espresso je napisao/la:
zrinja05 je napisao/la:Evo sto su popusili susjedi uz Sirokog ali nisu se dobro provele ni nase komsije ili je i to izmisljeno.
Nisam nikad pravdao nase hajvane ali ponasanje nekih clanova uprave Sarajeva je dno dna.Nakon gadjanja flasom se smirile tenzije ali zalizani kreten sa kravatom se kao na pijaci zalijece na ljude ispod loze.Van pameti, boze sacuvaj i kako svaki put pitari....
Kao sto je uprava hajduka zabranila dolazak Zdravka Mamica na poljud tako i uprava Zrinje treba njihovoj kompletnoj upravi zabranit dolazak pod BB. Nije ima ovo bratunac ili vlasenica da rade sta ih je volja i da bacaju staklene boce gore iz loze po ljudima koji dole mirno sjede i gledaju utakmicu.
Šta si se ti ufatio nake flaše, misliš da ce neko ko imalo mozga ima povjerovati u tu laž? Mi imamo dokaz i snimak da ste škutori i primitivci, šta ti imaš osim te laži u pokušaju?
Tako je reci nam :thumbup:

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 sep 2015, 23:52

Evo, da ne bude da izmisljamo o vasoj mrznji i primitivizmu, post od momka koji je bio na stadionu.
eh evo mene malorpije sa tekme, pa da malo krenemo od pocetka, na stadion sam usao sat vremena prije, odmah na zagrijavanju mali broj ljudi koji je bio tu, uzeo je na zub Benku, sa pitanjima kako je u Teheranu, zatim i Barbarica, kad je pocela Tompsonova "Lijepa li si" pitali su ih, "zadrhti li vam srce kad ova nasa podje, ili ste se prodali Teherancima". inace, apsolutno svaka pjesma na razglasu, je velicala hrvatstvo, neka kraljica hrvata, nema vise mostova, crveni bijeli plavi, i sl. onda je islo, **** Sarajevo, **** Želju, **** Veleza i Bosnu cijelu, nakon toga, oko 25 minute sam cuo nase da su usli, i nekakav je bas cudan stadion, jer ih se dole uopste nije culo, isto kao da su bili van stadiona, stadion je oronuo, tuguje i bojkotuje za svojim Velezom, pa bas nekakav nikakav, presing je bio na sudije cijelo vrijeme, Ultrasi su me razocarali jako malo ih je bilo, mislio sam da su bolji kao grupa,ne vise od 400 ili 500, dosta djece je bilo tu 1 ili 2 srednje skole, **** su Sarajevo pola sata, i neku pjesmu, nesto ide Sarajevo, Horde Bog i carsija i neka psovka poslije toga. sto se igre tice, vidjelo se da je Sarajevo dosta jace, stamenije i kvalitetnije, sa sirim rosterom i vise kvalitetnih igraca. inace smo imali neke 4 stopostotne sanse, ali nismo bili bas raspolozeni, njihova glavna je bila ona gdje su gol dali i jos jedna dvije polu sanse, bas sam imao osjecaj da nam ne mogu do ujutro dati gola. nakon naseg izjednacenja krenuli su neredi prema lozi, kad su se nasi poceli radovat, ja sam bio tu u nekih dvadeset metara od mjesta dogadjaja, letjelo je svega i svacega, vidio sam Ikandea, Ibraka i Dinu, koji mi se cinilo, da umjesto da se skloni, namjerno provocira, trazeci veci nered, inace Dino bas djeuje i izgeda kao gospodin, mlad, markantan, super, vidi se po radosti nakon gola koliko voli ovaj klub, tu je onda uskocio direktor Zrinjskog Sulenta, smirujuci masu i gurajuci ih dole, te stiteci nasu delegaciju. kako je utakmica isla kraju, bili su sve nervozniji i imali smo dobre sanse da zavrsimo zahvaljujuci dva sjajna centarsuta agilnog i dobrog veceras Hebibovica, koji je prvo uposlio Benku, gdje je ovaj morao da postigne gol sa nekoliko metara, te nakon sjajne povratne opet Hebibovica, koju je Velkoski sa penala, neometan lose zahvatio, prilikom zagrijavanja za penale, navijaci su uzeli Delaca na zub, **** mu sve po redu, pitajuci ga na sta si spao da branis za Sarajevo, jos malo pa ces doci u raspali Velez, eto tolika si nula, nakon jos minut uvreda, totalno su poludili kad im je Delac vrisnuo Allahu ekber, tada su poludili, nakon izlaska Benke da suta, bili su najjaci zvizduci, njega su bas psovali cijelu tekmu, nakon sto je Dulja pogodio za pobjedu, morali su da podju svojim jadnim kucama, a ja onako sjeban da se zapitam, u kojem kurcu od drzave zivim, jer ovo danas, vecina nisu ljudi, ovo su ljudski sljam i otpad, jer takvu mrznju jos od prije petnaestak godina nisam dozivio i cuo na jednom javnom skupu, mislim da im je toliko krivo sto su Delac, Benko i Barbaric u Sarajevu, da bi najradje sami sebi jetru pojeli, koliko su im vikali izdajnici. kod nas su svi bili manje vise dobri, samo nam je malo vise tecnosti falilo u sredini, i malo brze se nekoliko puta lopta mogla gurnuti na stranu, Okic dosta dobar danas takodjer, Benko rastrcan, imao je par nesporazuma sa Okicem i Velkoskim, koji je gurnuo par puta lijepe lopte, Barbaric takodjer dobar, Delac isto, svi su manje vise bili jako dobri.
Sve i da je istina za tu flašu i provokacije iz lože (u što i dalje čisto sumnjam) zar mislite da je to gore od ovoga što je cijeli stadion uzvikivao prije?
Hej moji vi .
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6264
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la moj uzor-S.G » 23 sep 2015, 23:53

primasquadra je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la: Hahaha to je to momcino titula je vasa :mrgreen: :lol:
Izvoli pogledaj tabelu napacenko
Znam da vas mnogo boli ovaj poraz, i treba da je tako.
Polahko, prosle godine smo isto bili u slicnom sranju. Uskoro vam slijedi slobodan pad :wave:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la uNbx » 23 sep 2015, 23:55

primasquadra je napisao/la:Pogodjen djecak u glavu bocom nakon gola sarajeva. Neko od vasih nasmrkanih klauna u odijelu.iduci put nece ni doc a ako dodju nece se vratit. Jeste navalili , prosli ste na penale eto vam kup ko vas **** mi idemo na titulu.pazite da ne ispadnete od bosanskog novog.
Jeste li vazda ovako zayebaTi? :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 23 sep 2015, 23:56

A jesmo vam nabili komplekse. Ajmo s teme i dodjite na stadion pa nam sudite . tabela tabela samo tabela

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la FrancescoTotti » 23 sep 2015, 23:59

primasquadra je napisao/la:A jesmo vam nabili komplekse. Ajmo s teme i dodjite na stadion pa nam sudite . tabela tabela samo tabela
ahahahahahahaahahhaahhaahahaha znaš koliki ste nam kompleks nabili :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: 'Š' ČIM JADO?
Jel ti neko javio da je tek početak sezone? :wave:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la Lillard » 24 sep 2015, 00:04

Cemu ovoliko kmecanje divovi?

Prosli ste dalje, cestitke :thumbup:

Mi i dalje prvi :kafa:
Zadnja izmjena: Lillard, dana/u 24 sep 2015, 00:04, ukupno mijenjano 1 put.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski (opće diskusije)

Post Postao/la GradKamena » 24 sep 2015, 00:04

FrancescoTotti je napisao/la:Evo, da ne bude da izmisljamo o vasoj mrznji i primitivizmu, post od momka koji je bio na stadionu.
eh evo mene malorpije sa tekme, pa da malo krenemo od pocetka, na stadion sam usao sat vremena prije, odmah na zagrijavanju mali broj ljudi koji je bio tu, uzeo je na zub Benku, sa pitanjima kako je u Teheranu, zatim i Barbarica, kad je pocela Tompsonova "Lijepa li si" pitali su ih, "zadrhti li vam srce kad ova nasa podje, ili ste se prodali Teherancima". inace, apsolutno svaka pjesma na razglasu, je velicala hrvatstvo, neka kraljica hrvata, nema vise mostova, crveni bijeli plavi, i sl. onda je islo, **** Sarajevo, **** Želju, **** Veleza i Bosnu cijelu, nakon toga, oko 25 minute sam cuo nase da su usli, i nekakav je bas cudan stadion, jer ih se dole uopste nije culo, isto kao da su bili van stadiona, stadion je oronuo, tuguje i bojkotuje za svojim Velezom, pa bas nekakav nikakav, presing je bio na sudije cijelo vrijeme, Ultrasi su me razocarali jako malo ih je bilo, mislio sam da su bolji kao grupa,ne vise od 400 ili 500, dosta djece je bilo tu 1 ili 2 srednje skole, **** su Sarajevo pola sata, i neku pjesmu, nesto ide Sarajevo, Horde Bog i carsija i neka psovka poslije toga. sto se igre tice, vidjelo se da je Sarajevo dosta jace, stamenije i kvalitetnije, sa sirim rosterom i vise kvalitetnih igraca. inace smo imali neke 4 stopostotne sanse, ali nismo bili bas raspolozeni, njihova glavna je bila ona gdje su gol dali i jos jedna dvije polu sanse, bas sam imao osjecaj da nam ne mogu do ujutro dati gola. nakon naseg izjednacenja krenuli su neredi prema lozi, kad su se nasi poceli radovat, ja sam bio tu u nekih dvadeset metara od mjesta dogadjaja, letjelo je svega i svacega, vidio sam Ikandea, Ibraka i Dinu, koji mi se cinilo, da umjesto da se skloni, namjerno provocira, trazeci veci nered, inace Dino bas djeuje i izgeda kao gospodin, mlad, markantan, super, vidi se po radosti nakon gola koliko voli ovaj klub, tu je onda uskocio direktor Zrinjskog Sulenta, smirujuci masu i gurajuci ih dole, te stiteci nasu delegaciju. kako je utakmica isla kraju, bili su sve nervozniji i imali smo dobre sanse da zavrsimo zahvaljujuci dva sjajna centarsuta agilnog i dobrog veceras Hebibovica, koji je prvo uposlio Benku, gdje je ovaj morao da postigne gol sa nekoliko metara, te nakon sjajne povratne opet Hebibovica, koju je Velkoski sa penala, neometan lose zahvatio, prilikom zagrijavanja za penale, navijaci su uzeli Delaca na zub, **** mu sve po redu, pitajuci ga na sta si spao da branis za Sarajevo, jos malo pa ces doci u raspali Velez, eto tolika si nula, nakon jos minut uvreda, totalno su poludili kad im je Delac vrisnuo Allahu ekber, tada su poludili, nakon izlaska Benke da suta, bili su najjaci zvizduci, njega su bas psovali cijelu tekmu, nakon sto je Dulja pogodio za pobjedu, morali su da podju svojim jadnim kucama, a ja onako sjeban da se zapitam, u kojem kurcu od drzave zivim, jer ovo danas, vecina nisu ljudi, ovo su ljudski sljam i otpad, jer takvu mrznju jos od prije petnaestak godina nisam dozivio i cuo na jednom javnom skupu, mislim da im je toliko krivo sto su Delac, Benko i Barbaric u Sarajevu, da bi najradje sami sebi jetru pojeli, koliko su im vikali izdajnici. kod nas su svi bili manje vise dobri, samo nam je malo vise tecnosti falilo u sredini, i malo brze se nekoliko puta lopta mogla gurnuti na stranu, Okic dosta dobar danas takodjer, Benko rastrcan, imao je par nesporazuma sa Okicem i Velkoskim, koji je gurnuo par puta lijepe lopte, Barbaric takodjer dobar, Delac isto, svi su manje vise bili jako dobri.
Sve i da je istina za tu flašu i provokacije iz lože (u što i dalje čisto sumnjam) zar mislite da je to gore od ovoga što je cijeli stadion uzvikivao prije?
Hej moji vi .
Nek vam je iznio istinu samo je smetno rec kako je na kraju suma sumarum 30 zaklanih Hz i 12 tezih ozljeđenih igraca,masakar u Mostaru od povampirenih ustasa !

Ma tako je nek nam je reko :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 12 gostiju.