BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la AdinoOo » 09 feb 2009, 20:16

Prenosi li koja TV kuca utakmicu,ili se mora ici u Rijeku?

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la FK Sarajevo » 09 feb 2009, 20:26

nece biti toliko ni zanimljiva ali bi ipak volio da prenose da vidim kako ce igrati protiv velike rijeke
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la High » 09 feb 2009, 20:35

Prica se da nece biti prijenosa,ali ne vjerujem,naci ce se neka TV koja ce omoguciti isti.
Nadam se da ce ipak biti prijenos za one koji budu htjeli gledati tekmu. ;)
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la anlayan » 09 feb 2009, 20:41

mi igrali makar protiv treceligasa ja cu gledati svoju drzavu samo zbog onih igraca koji izgaraju na terenu...a "ljudi" u savezu MARS u pm

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la Edo_Majka » 09 feb 2009, 20:44

anlayan je napisao/la:mi igrali makar protiv treceligasa ja cu gledati svoju drzavu samo zbog onih igraca koji izgaraju na terenu...a "ljudi" u savezu MARS u pm
100% agree
Tracy McGrady!!!

Avatar
zehro
Postovi: 267
Pridružen/a: 18 sep 2008, 20:43
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la zehro » 09 feb 2009, 20:45

anlayan je napisao/la:mi igrali makar protiv treceligasa ja cu gledati svoju drzavu samo zbog onih igraca koji izgaraju na terenu...a "ljudi" u savezu MARS u pm
EV I MOJ POTPIS
<><><>Play the game...but don't let the game play you!?<><><>

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la edinko » 09 feb 2009, 20:48

Mada svi u inostranstvu kazu samo BOSNIA ili BOSNA ipak se nasa drzava zove Bosna i Hercegovina...
BiH-Rijeka...

Sumnjam da ce iko da prenosi tekmu,MOZDA neka Hrvatska TV kuca...
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la kemo zahirovic » 09 feb 2009, 20:51

Nadam se da ce neko obezbjedit prijenos, dovoljan je blam sto ne igramo protiv neke repke jos da ne mozemo gledat reprezentaciju na TV...sramota, al ako cemo iskreno, ne bi me cudilo, jbt. kakva je nasa drzavna TV kad ne moze odkupit gostujucu tekmu fudbalske reprezentacije, jbga. stvarno nema smisla sjecam se FTV prenosi svaku utakmicu engleske repke, a BOSNA... sve je to zbog politike, al necemo o politici, ovo je sportski forum, naravno potpis protiv saveza i nadam se da cemo gledat tekmu, jbga. ak ni zbog cega zbog nasih lavova, a i mozda je za neke ljude bolje da se ta tekma ne prikazuje u nasoj zemlji kako bi oni rekli da ih je neki anonimus zadovoljio i da ce ga zvat za belgiju... necu spominjat imena ti ljudi nek se nadju... pozz

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la RiNo » 09 feb 2009, 20:59

Ma bit ce prijenos 100% tako ce savez zaradit para, a to im je najbitnije...
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la edinko » 09 feb 2009, 21:21

@Kemo
Jeste u pravu si da je sportski forum,stoji..ali zna se zasto u zadnje vrijeme nema prijenosa tekmi BH repke na BHT..radi Dodika i Dodikovaca..nema se tu sta kriti..tako je i to znaju svi...a sve radi"popustanja"i"(ne)mira u kuci"...

A istu noc gledam BHT prenosi kosarkasku tekmu Partizan IGOKEA-e....ali nema BH repke "na tapetu"....jer je tako"neko s vrha naredio"..a taj isti"neko s vrha"neda Skoki drzavljanstvo BiH na koje ima pravo i momak mada zeli ne moze da igra za rukometnu BH repku...Znaci odlucuje taj isti kojem je ocito BH i njena -repka zadnja rupa na svirali...eto TAJ i takvi kao on NEDAJU prijenose BH repke na TV(a vade se lafo na to da je neka druga kuca otkupila prava...)

Ako neko nesto sazna neka nam javne mada SUMNJAM...
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la amir » 09 feb 2009, 21:29

Evo izgleda da EUROSPORT prenosi direktno Rijeka-BiH, neznam engleski pa neznam tacno sta pise, ali pise LIVE: RIJEKA-BiH in 5 pm, 11.02.09 :mrgreen: :lol: :D
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la anlayan » 09 feb 2009, 22:11

amir je napisao/la:Evo izgleda da EUROSPORT prenosi direktno Rijeka-BiH, neznam engleski pa neznam tacno sta pise, ali pise LIVE: RIJEKA-BiH in 5 pm, 11.02.09 :mrgreen: :lol: :D
sh kakav eurosport nas...hahah jos sa rijekom..cc... ;)

Avatar
Željoman
Postovi: 637
Pridružen/a: 03 feb 2009, 18:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Željoman » 09 feb 2009, 22:23

ono stave RIVER-BiH potop BiH u rijeci al doslovno-direktan prijenos!!!!!!
Džeko-Ibišević-NEZAUSTAVLJIVO

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la kemo zahirovic » 09 feb 2009, 22:38

edinko je napisao/la:@Kemo
Jeste u pravu si da je sportski forum,stoji..ali zna se zasto u zadnje vrijeme nema prijenosa tekmi BH repke na BHT..radi Dodika i Dodikovaca..nema se tu sta kriti..tako je i to znaju svi...a sve radi"popustanja"i"(ne)mira u kuci"...

A istu noc gledam BHT prenosi kosarkasku tekmu Partizan IGOKEA-e....ali nema BH repke "na tapetu"....jer je tako"neko s vrha naredio"..a taj isti"neko s vrha"neda Skoki drzavljanstvo BiH na koje ima pravo i momak mada zeli ne moze da igra za rukometnu BH repku...Znaci odlucuje taj isti kojem je ocito BH i njena -repka zadnja rupa na svirali...eto TAJ i takvi kao on NEDAJU prijenose BH repke na TV(a vade se lafo na to da je neka druga kuca otkupila prava...)

Ako neko nesto sazna neka nam javne mada SUMNJAM...
ma ja samo nisam htio pocinjat o politici, pa nisam htio spominjat imena, a to ionako svi znaju, jbs. dodiku mamu kad je seljak, stice ga to kad tad... moze on da nam popusi, nek navija za kog hoce al zivi u bosni i udise bosanski zrak...ja jbt. i ja gledam muce se oko skoke 100 put ga demirovic zove a nea drzavljanstva, jbga. nekm ne odgovara da pobijedimo srbe... isto tako bi sad bilo i sa pjanicom najvjerovatnije jer je drzavljanstvo dobio prvenstveno zahvaljujuci svojo volji i patriotizmu a onda Bhfanaticosima i ZELJKU KOMSICU ---> kolko ja znam o politici jedini posten u nas... al necemo o politici, jbs, to nije to za nas, nadam se da cemo je gledat na nekom programu, ako nista potrudicu se pronac neki link na internetu pa pogledat....
Sto se mene tice Bht1 za mene nije drzavna TV, jbt. uzimaju nee bezze stvari a neaju para za repku, ustvari nije da neaju neg neko ne zeli da imaju... pozz

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 09 feb 2009, 22:39

anlayan je napisao/la:mi igrali makar protiv treceligasa ja cu gledati svoju drzavu samo zbog onih igraca koji izgaraju na terenu...a "ljudi" u savezu MARS u pm
potpis....i ciro MARS
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

gavra
Postovi: 402
Pridružen/a: 13 maj 2008, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la gavra » 09 feb 2009, 23:12

A kralja ma da Dodik je kriv 100%,**** majku u subotu pade na Milan za 250 km Dodik namjestio **** ga usta seljacka :D :D :D :D

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Bosna-Rijeka,prijenos

Post Postao/la Mirza_Hordas » 10 feb 2009, 15:04

amir je napisao/la:Evo izgleda da EUROSPORT prenosi direktno Rijeka-BiH, neznam engleski pa neznam tacno sta pise, ali pise LIVE: RIJEKA-BiH in 5 pm, 11.02.09 :mrgreen: :lol: :D


hehehe čuj eurosport
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lovac » 10 feb 2009, 15:55

Ma od prenosa nema nista, a samo me zanima kako ce sutra izgledat zadnja linija nase reprezentacije, jer poznato je da je Spahic van forme pa covjek ne igra 6 mjeseci vec za svoj klub, a kako stvari stoje nece ni igrati u drugom dijelu sezone a nece da ga puste, nije cak ni pripreme odradio sa ekipom lokomotiva u Turskoj.

Ne znam ko ce igrat s njim u zadnjoj liniji, Damjanovic je povrijedjen, Vasilic :o ????
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
DinceManijak
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 sep 2008, 19:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la DinceManijak » 10 feb 2009, 16:14

'Što je Vladavić rekao, da je Rijeka slaba? Ako je to rek’o, neće igrati!'

http://sportskenovosti.hr/index.php?cmd ... ak_id=8590
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lovac » 10 feb 2009, 16:35

DinceManijak je napisao/la:'Što je Vladavić rekao, da je Rijeka slaba? Ako je to rek’o, neće igrati!'

http://sportskenovosti.hr/index.php?cmd ... ak_id=8590
Nista pogresno cojek nije reko
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.