Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la amerosm » 11 feb 2009, 20:13

Evo vam dokaza o onome sto sam pisao prije neki dan. Miroslav Ciro Blazevic nije nikakav trener, on je samo imao srece sto je 1998 imao odlicnu generaciju koju je samo malo motivisao na nacionalnoj osnovi. Ja vam tvrdim da bi i mi mogli biti treci na svijetu sa igracima kao sto su Suker, Prosinecki, Boban, Bilic, Ladic, koji su tada igrali za velike klubove kao sto su Real Madrid ili AC Milan.
Nakon ove bruke, nije samo bruka za bh. nogomet vec i za ovaj napaceni narod, tvrdi da Ciro odlican trener njemu preporucujem ustanovu zvanu Jagomir.
Bas me sada interesuje koga ce **** proglasiti krivim za poraz, mozda ce crna ovca biti Vedad Ibisevic.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la RiNo » 11 feb 2009, 20:20

amerosm je napisao/la:Evo vam dokaza o onome sto sam pisao prije neki dan. Miroslav Ciro Blazevic nije nikakav trener, on je samo imao srece sto je 1998 imao odlicnu generaciju koju je samo malo motivisao na nacionalnoj osnovi. Ja vam tvrdim da bi i mi mogli biti treci na svijetu sa igracima kao sto su Suker, Prosinecki, Boban, Bilic, Ladic, koji su tada igrali za velike klubove kao sto su Real Madrid ili AC Milan.
Nakon ove bruke, nije samo bruka za bh. nogomet vec i za ovaj napaceni narod, tvrdi da Ciro odlican trener njemu preporucujem ustanovu zvanu Jagomir.
Bas me sada interesuje koga ce **** proglasiti krivim za poraz, mozda ce crna ovca biti Vedad Ibisevic.
svi znamo to, samo sto na ovom forumu ima njih nekoliko za koje je ciro pravi tata, i ne daju da se pljuje po ciri, treneru svih trenera :!:
on je jedan obicni prevarant i lopov :mrgreen:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la T-MAC » 11 feb 2009, 20:24

oj braco draga a ja bruke i sramote da se ovo desi rijeku ne pobjedit pa sta ce bit za belgiju kako ce mo tu proc.pa ne znam koje ovdje ispo smotaniji il ciro il nasi igraci jos ne mogu vjerovat ovo samo mi mozemo uspjet i niko vise.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la bistrikboy » 11 feb 2009, 20:25

Bas me zanima ko ce mu sada biti kriv za poraz u Spaniji je to bio Papac(jer se nije odazvao),a u Turskoj Nadarevic... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Admir_Sa » 11 feb 2009, 20:29

Sad se biti krivac loshe napuhane lopte i malo klizavija trava

Sa cirom u Afriku
nema potpisa

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la calcio » 11 feb 2009, 20:30

ma dobar je Ciro vidicete da ce vec u sljedecoj prijateljskoj protiv Intera iz Zapresica popraviti dojam i mozda cemo ih cak i pobjediti.

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la T-MAC » 11 feb 2009, 20:32

aha hocemo sad su nasi puni optimizma nakon ove dobre partije.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
aldin-8
Postovi: 146
Pridružen/a: 30 nov 2008, 16:52
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la aldin-8 » 11 feb 2009, 20:35

Ciro je uvijek bio **** i ostat ce, kakav je to covjek koji na OBN govori da je Bosanac, na HRT govori da je Hrvat i da stanovnici Ljubuskog, Capljine trebaju rani njega da navijaju za BiH, jer je on njih time zaduzio, a onda ide i kod Dodika, mozda je njemu govorio da je Srbin. Ciro je se super uklopio u sivilio FS BiH. STILIC najbolji u Poljskoj ne zove ga, Husejnovica upropastio a zove neke debile da mu igaju.

KADA CE **** BITI LJUDI NIKADA, PA TAKO I CIRO

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la amerosm » 11 feb 2009, 20:37

Kao sto gledam.

"Ma sine odigrali smo fantasticnu utakmicu, ali krivac za poraz je Vedad Ibisevic koji se ozlijedio, sada to javno tvrdim da njega vise nikad necu zvati u reprezentaciju, imam vec jednog igraca koji ce rijesiti probleme u napadu".

Na pitanje novinara o kojem se igracu radi.

"Sine da tebi Ciro kaze to je strasan napadac, moj komsija, gledao sam ga dok sam bio na vikendici kako prolazi i baca na pod djecu od 5 godina, ma ja ti tvrdim da je najbolji igrac na svijetu".
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la T-MAC » 11 feb 2009, 20:40

huseinovic je sam sebe upropastio sta on ocekuje da odma igra za repku nema 20 godina i skoro nikakvog iskustva u medzunarodnom fudbalu a slazem se da u vezi stilica grijesi sto ga ne poziva.end
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la calcio » 11 feb 2009, 20:40

amerosm je napisao/la:Kao sto gledam.

"Ma sine odigrali smo fantasticnu utakmicu, ali krivac za poraz je Vedad Ibisevic koji se ozlijedio, sada to javno tvrdim da njega vise nikad necu zvati u reprezentaciju, imam vec jednog igraca koji ce rijesiti probleme u napadu".

Na pitanje novinara o kojem se igracu radi.

"Sine da tebi Ciro kaze to je strasan napadac, moj komsija, gledao sam ga dok sam bio na vikendici kako prolazi i baca na pod djecu od 5 godina, ma ja ti tvrdim da je najbolji igrac na svijetu".
haha bas tako, to je tipicna izjava od Cire ****
jos ce malo provaljivati pred novinarima da im zamaze oci a oni glupani sve upijaju i vjeruju tako da sutra u novinama sve najbolje o Ciri

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la RiNo » 11 feb 2009, 20:42

amerosm je napisao/la:Kao sto gledam.

"Ma sine odigrali smo fantasticnu utakmicu, ali krivac za poraz je Vedad Ibisevic koji se ozlijedio, sada to javno tvrdim da njega vise nikad necu zvati u reprezentaciju, imam vec jednog igraca koji ce rijesiti probleme u napadu".

Na pitanje novinara o kojem se igracu radi.

"Sine da tebi Ciro kaze to je strasan napadac, moj komsija, gledao sam ga dok sam bio na vikendici kako prolazi i baca na pod djecu od 5 godina, ma ja ti tvrdim da je najbolji igrac na svijetu".
bas tako, jos kad Aracic dobije nas pasos gdje ce nam kraj biti, sine osvojit cemo sve sto se moze osvojiti :mrgreen:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
aldin-8
Postovi: 146
Pridružen/a: 30 nov 2008, 16:52
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la aldin-8 » 11 feb 2009, 20:44

T-MAC je napisao/la:huseinovic je sam sebe upropastio sta on ocekuje da odma igra za repku nema 20 godina i skoro nikakvog iskustva u medzunarodnom fudbalu a slazem se da u vezi stilica grijesi sto ga ne poziva.end
Husejnović nije sam sebe upropastio jer svaki mladi igrač je željan igre, na mladima svijet ostaje.
A sto ne bi mogao igrati sa 20 , a Pato sa 18 igra za Brazil.

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la HARIS XXL » 11 feb 2009, 20:47

Ma ne radi se o tome dali neko voli ciru ili ne...ako su tu uspjesi svi ce ga voljeti a ako ih nema onda nece,tu nema filozofije...fazon je sto je ciro nekoliko gluposti napravio od kad je selektor a zadnja mu je ova protiv rijeke...zato ga i ne gotivim :!:
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 11 feb 2009, 20:47

krivi smo sto zivimo u BiH.

Sta sada kojega vraga hocemo :?: Mi ustvari imamo reprezentaciju kakvu zasluzujemo. Kakvi oni takvi i mi. Znajte da od SP nema nista.

sto se tice Cire, nije on kriv. Opet smo krivi mi. Mi i ne zasluzujemo bolje. U stvari, zapitajmo se da li zasluzujemo bolje. Dobro razmislite :!: :!:

A sto je gore, ako pobjedimo Belgiju(mada je to u domenu naucne fantastike), opet cete ga UKIVATI U ZVIJEZDE. Onda nam trba jos gore, ali ja sam stanovista da je CIRO ovdje najmanje kriv. On samo radi svoj posao. Uostalom igraci stoje sami iza njega. Oni su najvise krivi NA CELU SA EMIROM SPAHICEM :!:
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Bosnier » 11 feb 2009, 20:49

ne obaizerem se toliko za porazem, inace i teren je bio 0 , nasi igraci sigurno nisi 100 % igrali, a rijeka je bila veoma motivisana...
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 21:01

F.G.R. HARMANI je napisao/la:krivi smo sto zivimo u BiH.

Sta sada kojega vraga hocemo :?: Mi ustvari imamo reprezentaciju kakvu zasluzujemo. Kakvi oni takvi i mi. Znajte da od SP nema nista.

sto se tice Cire, nije on kriv. Opet smo krivi mi. Mi i ne zasluzujemo bolje. U stvari, zapitajmo se da li zasluzujemo bolje. Dobro razmislite :!: :!:

A sto je gore, ako pobjedimo Belgiju(mada je to u domenu naucne fantastike), opet cete ga UKIVATI U ZVIJEZDE. Onda nam trba jos gore, ali ja sam stanovista da je CIRO ovdje najmanje kriv. On samo radi svoj posao. Uostalom igraci stoje sami iza njega. Oni su najvise krivi NA CELU SA EMIROM SPAHICEM :!:
Aha, "slazem se sa tobom", kriv je EMIR SPAHIC koji sa riskira karijeru da igra za repku,kriv je zato sto ima jaja da kaze onim **** iz saveza istinu, i ono sto misli... Kriv je EDIN DZEKO koji na gorem terenu nije igrao jos od ratnih dana(imo sam priliku na FTV na korneru gledat gdje je cojk treniro, prosto receno to je blato), kriv je ADMIR VLADAVIC koji ima jaja da kaze da protivnik ne valja... Kriv je ZVJEZDAN MISIMOVIC koji ni kao djecak nije trco za loptom po hotelu neg je igro ko i svi normalni, na terenu, na poligonu... Ni u kom slucaju nije kriv CIRO, on je majstor, on je legenda, pobijedio estoniju 7:0... A kriv je i SEJAD SALIHOVIC jer nije doso da pruzi pomoc kad je najpotrebnije, isto tako MIRALEM PJANIC... Kriv je VEDAD IBISEVIC sto se povrijedio, SASA PAPAC sto se nije odazvo... Kriv je KODRO sto je jedini vrsio duznos selektora( svi su ostali samo posrednici, selektora neamo jer menadzeri biraju igrace za repku ), kriv je BOLA sto je prvi strijelac repke i sto podrzaje KODRU... Svi su oni krivi a ciro je nevin, ne bi mogo ni mrava pregazit... Samo neznam koga ce okrivit sto nije pozvo SEMIRA STILICA, nace on nekog ne brinite, al nije on kriv... Bravo podrzajte ciru, ipak on je covjek koji iz dana u dan mijenja misljenje o samom sebi( jedan je dan hrvat drugi bosanac ), pa tek onda mislite kakvo mu je miljenje o igracima...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la BIHfan » 11 feb 2009, 21:13

Gdje su sad Ciro ljubci,hebo vas on kad izgubi od pisljive RIJEKE i dala nam 3 gola,haj da je pobjedila 1-0 nego nam 3 gola uvalila,bruka,sramota,nezasluzujemo da idemo nigdje Belgija ce nas nabusiti 4-0 i da zavrsimo sa ovim,eto vidjecete 4-0 za Belgiju!!!Ciro ****!!!!Zao mi je nasih momaka sto nece moci dici glavu kad su izgubili od te Rijeke,kosto portal kaze kako bi bilo da smo igrali protiv Dinama 5-0 za Dinamo,bjezi gdje je sad onaj amir da kaze Ciro majstore,al nace on neki izgovor i opravdanje.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 11 feb 2009, 21:36

amerosm je napisao/la:Kao sto gledam.

"Ma sine odigrali smo fantasticnu utakmicu, ali krivac za poraz je Vedad Ibisevic koji se ozlijedio, sada to javno tvrdim da njega vise nikad necu zvati u reprezentaciju, imam vec jednog igraca koji ce rijesiti probleme u napadu".

Na pitanje novinara o kojem se igracu radi.

"Sine da tebi Ciro kaze to je strasan napadac, moj komsija, gledao sam ga dok sam bio na vikendici kako prolazi i baca na pod djecu od 5 godina, ma ja ti tvrdim da je najbolji igrac na svijetu".
heheh...

a sjecate se njego izjave kad je trebo da bude trener na nekoj humanitarnoj utakmici, kad je reko da je naso tamo nekog amatera za reprezentaciju...a covjek je bas amater...mozda je to taj dilaver...heheh.....


a meni se cini da je ciro jos rekao da mu je taj komsija spas za nas fudbal i reprezentaciju...hehehehehhehehe...........

ma ziva sramota....od rijeke izgubimo....
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
has
Postovi: 51
Pridružen/a: 07 mar 2008, 21:37
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la has » 11 feb 2009, 21:42

"Ko zna zašto je ovaj poraz dobar. ", izjavi Ćiro i osta živ.


http://www.sportsport.ba/bh_fudbalp-13100.htm
In God We Don't Trust

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.