BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Bosnier » 11 feb 2009, 21:16

dajte link za utakmicu u belgiji !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 21:20

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Pa bolje je sada kiksat ili ako je vec prodata bolje da je sada....Mislim da su se greske uvidjele i da se mogu ispraviti i naravno valjda je gosn Ciro skontao koji mu nogometasi fale.... Nadam se brzom oporavku od ovog soka i u Belgiju po bod(ove)...
Postedi nas toga svega ti,svega ti daj procitaj opet sto si napisao pa mozda drugacije budes kontao,pa za ovo se u svim normalnim savezima leti sa klupe,tj.mjesta selektora(samo se u tim savezima nikada ne bi ni desilo da igraju ovako jednu skandaloznu tekmu,tj.protiv kluba osim mozda u nekim prilikama kada je revijalnog karaktera,npr.neki slavni klub slavi veliku godisnjicu,ali opet nijedan ozbiljan savez ne bi ni tu revijalnu tekmu igrao ako je Fifa termin u pitanju,tj.uoci kvalifikacionih tekmi...pozz i ne mislim sa ovim mojim komentarom nista lose

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la AdinoOo » 11 feb 2009, 21:23

ljudi,ne znam sta se uzrujavate,igralo se u najgorim mogucim uvjetima znaci pjeskom su se pokrivale lokve,i sa koliko su nasi reprezentativci igrali snage 50-60 % i ja mislim da je ipak u savezu najveca greska,jer je to omalovazavanje igraca da igramo sa 5. ekipom HNL-a da je to bila 5. ekipa lige petice,pa se to moze uzeti po jacini kao repka,ali HNL....no comment....

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la BIHfan » 11 feb 2009, 21:24

Cuj bolji smo do Belgije,bjezi ba znaci da je Rijeka bolja od Begije mogli su i oni na SP 2010.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Denizmare » 11 feb 2009, 21:26

hvala Bogu da repka igra u zenici pa da i ne pomislim da odem na neku tekmu i gledam jad i cemer i nerviram se,oni koji idu neka im je sa srecom,vjerovatno nemaju pametnijeg posla. BRUKA..........

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 feb 2009, 21:27

lopta je okrugla je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Pa bolje je sada kiksat ili ako je vec prodata bolje da je sada....Mislim da su se greske uvidjele i da se mogu ispraviti i naravno valjda je gosn Ciro skontao koji mu nogometasi fale.... Nadam se brzom oporavku od ovog soka i u Belgiju po bod(ove)...
Postedi nas toga svega ti,svega ti daj procitaj opet sto si napisao pa mozda drugacije budes kontao,pa za ovo se u svim normalnim savezima leti sa klupe,tj.mjesta selektora(samo se u tim savezima nikada ne bi ni desilo da igraju ovako jednu skandaloznu tekmu,tj.protiv kluba osim mozda u nekim prilikama kada je revijalnog karaktera,npr.neki slavni klub slavi veliku godisnjicu,ali opet nijedan ozbiljan savez ne bi ni tu revijalnu tekmu igrao ako je Fifa termin u pitanju,tj.uoci kvalifikacionih tekmi...pozz i ne mislim sa ovim mojim komentarom nista lose
Problem je taj sto mi nemamo normalni savez i ovo sto sam ja napisao je sasvim normalno da se utakmica proda ili pobjeda ustupi protivniku kako god hoces ali ti kazem NEMAS DRZAVE NEMAS SAVEZ cao allaihmanet dovidjenja prijatno..
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
Željoman
Postovi: 637
Pridružen/a: 03 feb 2009, 18:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Željoman » 11 feb 2009, 21:30

e i vi ocekujete nesta protiv BELGIJE,**** savezu majku u **** retardiranu(OPROSTITE ALI MORAM) kako ne shvate da svi zele da idu,pa jebote da sam ja na mjestu usanovica ili ilje ja bi pobjegao iz drzave od stida!!
gledam ja na netu rezultate
trazim prijateljske repke kad ono RIJEKA-BIH u klubovima eheheh,al mislim da je bolje da su ugovorili jednu protiv Želje jednu protiv Sarajeva,pa da nas narod dodje bolje bi sve bilo nego ici igrat protiv RIJEKE!!!!! :oops: :oops: :oops: ocami kad sam vidio rezultat stidio sam se sto sam Bosanac!!!!!
Džeko-Ibišević-NEZAUSTAVLJIVO

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la AdinoOo » 11 feb 2009, 21:31

Željoman je napisao/la:e i vi ocekujete nesta protiv BELGIJE,**** savezu majku u **** retardiranu(OPROSTITE ALI MORAM) kako ne shvate da svi zele da idu,pa jebote da sam ja na mjestu usanovica ili ilje ja bi pobjegao iz drzave od stida!!
gledam ja na netu rezultate
trazim prijateljske repke kad ono RIJEKA-BIH u klubovima eheheh,al mislim da je bolje da su ugovorili jednu protiv Želje jednu protiv Sarajeva,pa da nas narod dodje bolje bi sve bilo nego ici igrat protiv RIJEKE!!!!! :oops: :oops: :oops: ocami kad sam vidio rezultat stidio sam se sto sam Bosanac!!!!!
Dobijamo Belgiju,ne budemo li imash od mene Travnicke cevape xD

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 feb 2009, 21:33

Denizmare je napisao/la:hvala Bogu da repka igra u zenici pa da i ne pomislim da odem na neku tekmu i gledam jad i cemer i nerviram se,oni koji idu neka im je sa srecom,vjerovatno nemaju pametnijeg posla. BRUKA..........
Cuj ovog jesi nam naskodio sto neces doci nema propascemo bez tebe.. UPRAVO TAKO TAJ DAN KAD IGRA REPREZENTACIJA NEMAM PAMETNIJEG POSLA. :mrgreen:
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la GoRaN » 11 feb 2009, 21:34

Nemojte samo spominjati teren,pa valjda je i Rijeka igrala na istom... :roll:

Avatar
Željoman
Postovi: 637
Pridružen/a: 03 feb 2009, 18:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Željoman » 11 feb 2009, 21:35

AdinoOo je napisao/la:
Željoman je napisao/la:e i vi ocekujete nesta protiv BELGIJE,**** savezu majku u **** retardiranu(OPROSTITE ALI MORAM) kako ne shvate da svi zele da idu,pa jebote da sam ja na mjestu usanovica ili ilje ja bi pobjegao iz drzave od stida!!
gledam ja na netu rezultate
trazim prijateljske repke kad ono RIJEKA-BIH u klubovima eheheh,al mislim da je bolje da su ugovorili jednu protiv Želje jednu protiv Sarajeva,pa da nas narod dodje bolje bi sve bilo nego ici igrat protiv RIJEKE!!!!! :oops: :oops: :oops: ocami kad sam vidio rezultat stidio sam se sto sam Bosanac!!!!!
Dobijamo Belgiju,ne budemo li imash od mene Travnicke cevape xD
heheh
al sam bas jucer bio u travniku i jeo cevape!!!!!!
Džeko-Ibišević-NEZAUSTAVLJIVO

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la AdinoOo » 11 feb 2009, 21:36

Željoman je napisao/la:
AdinoOo je napisao/la:
Željoman je napisao/la:e i vi ocekujete nesta protiv BELGIJE,**** savezu majku u **** retardiranu(OPROSTITE ALI MORAM) kako ne shvate da svi zele da idu,pa jebote da sam ja na mjestu usanovica ili ilje ja bi pobjegao iz drzave od stida!!
gledam ja na netu rezultate
trazim prijateljske repke kad ono RIJEKA-BIH u klubovima eheheh,al mislim da je bolje da su ugovorili jednu protiv Želje jednu protiv Sarajeva,pa da nas narod dodje bolje bi sve bilo nego ici igrat protiv RIJEKE!!!!! :oops: :oops: :oops: ocami kad sam vidio rezultat stidio sam se sto sam Bosanac!!!!!
Dobijamo Belgiju,ne budemo li imash od mene Travnicke cevape xD
heheh
al sam bas jucer bio u travniku i jeo cevape!!!!!!
hehehe ma samo hocu da ti kazem kad smo onako igrali protiv Spanije istim rezultatom smo izgubili s kojim je i jedna fudbalska velesila Njemacka

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la FC BAYERN » 11 feb 2009, 21:39

BRUKA!!!

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la AdinoOo » 11 feb 2009, 21:42

Željoman je napisao/la:e i vi ocekujete nesta protiv BELGIJE,**** savezu majku u **** retardiranu(OPROSTITE ALI MORAM) kako ne shvate da svi zele da idu,pa jebote da sam ja na mjestu usanovica ili ilje ja bi pobjegao iz drzave od stida!!
gledam ja na netu rezultate
trazim prijateljske repke kad ono RIJEKA-BIH u klubovima eheheh,al mislim da je bolje da su ugovorili jednu protiv Želje jednu protiv Sarajeva,pa da nas narod dodje bolje bi sve bilo nego ici igrat protiv RIJEKE!!!!! :oops: :oops: :oops: ocami kad sam vidio rezultat stidio sam se sto sam Bosanac!!!!!
Imam samo nesto rec Say loud I'm Bosnian and I'm proud!

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Denizmare » 11 feb 2009, 21:43

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Pa bolje je sada kiksat ili ako je vec prodata bolje da je sada....Mislim da su se greske uvidjele i da se mogu ispraviti i naravno valjda je gosn Ciro skontao koji mu nogometasi fale.... Nadam se brzom oporavku od ovog soka i u Belgiju po bod(ove)...
haveru ovo nije sok,ovo je bruka

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 11 feb 2009, 21:44

pa gdje sad Principatus da govori kako je ciro dobar.....sramota....ma od belgije cemo uzeti 7 bodova, 6 za pobjedu i onaj jedan ce reci evo vam na dobrim igrama i golovima....i na dobrom selektoru.,..nema sta...sranje, **** da veca ne mogu biti...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 feb 2009, 21:45

Denizmare je napisao/la:
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:Pa bolje je sada kiksat ili ako je vec prodata bolje da je sada....Mislim da su se greske uvidjele i da se mogu ispraviti i naravno valjda je gosn Ciro skontao koji mu nogometasi fale.... Nadam se brzom oporavku od ovog soka i u Belgiju po bod(ove)...
haveru ovo nije sok,ovo je bruka
SOK...BRUKA KAKO GOD HOCES ISTO TI SE VATA
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la antipolitika » 11 feb 2009, 21:52

Ajde nije sve tako crno,sta bi da su igrali sa Zrinjskim pa dozivili bi katastrofu... :D
Bit ce bolje,kao sto onaj lik iznad mene kaze teren je bio katastrofalan ali savez se nije trebao dovesti u ovu situaciju da jedna repak izgubi od kluba...uopce se nije ni trebalo igrati ako vec nije bilo moguce naci neku repku onda A1 vs A2,tako bi onaj debil od izbornika upoznao jos neke igrace iz premier lige i imao bi siri pregled bh kvalitete a ne ovako on bebeku jeb... majku... :roll:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

zenicanin
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la zenicanin » 11 feb 2009, 21:58

poraz se moze dogoditi svakom,zato glave gore pa po bodove iz belgije onda u zenici

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la big_amko » 11 feb 2009, 21:58

Pa dobro ljudi nije smak svijeta. Ionako se vec pocela dizati prevelika euforija pred utakmice sa Belgijom. Meni je veca bruka ponasanje '' navijaca'' reprezentacije koji se stide da su bosanci ili se odricu reprezentacije

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.