BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la adnan24 » 11 feb 2009, 21:59

Ja da sam na mjestu reprezentativaca odbio bi da uopste igram taj mec jer glupo je dok svi igraju sa normalnim repkama,mi igramo sa rijekom i to na gostovanju.Bolje da su odigrali neki mec izmedju sebe nego ovo.Uopste ih ne krivim za ovaj poraz-dobro je da su imali motivacije i za igrati a ne pobjediti

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 22:03

adnan24 je napisao/la:Ja da sam na mjestu reprezentativaca odbio bi da uopste igram taj mec jer glupo je dok svi igraju sa normalnim repkama,mi igramo sa rijekom i to na gostovanju.Bolje da su odigrali neki mec izmedju sebe nego ovo.Uopste ih ne krivim za ovaj poraz-dobro je da su imali motivacije i za igrati a ne pobjediti
Trebali smo odigrati finu utakmicu sa A-2 reprezentacijom ali neee....dale bi se pare

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 feb 2009, 22:03

neka ba ovog poraza :D i nek su ih istukli malo kako se Spahic zali...tamam da se malo spuste na zemlju,da se uozbilje svi pred belgiju,bez neke euforije,i da se vidi ko jest za reprezentacije,a ko nije...nezgodno je uvijek protiv klubova igrat,i vjerujem da im je ova utakmica bila od iste koristi kao i da su igrali sa Katarom,San Marinom,Bahreinom itd itd..
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

brcko
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 nov 2008, 16:46
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la brcko » 11 feb 2009, 22:05

Sad sam gledao izvjestaj sa utakmice i moram priznati da mi smrdi nije malo Hrvati nas hvale kazu tribine se smiju kad sudija svira penale za Rijeku, sad se samo treba raspitati ko je na kladionici uzeo pare ali i pored toga neka je SRAMOTA i STID svakoga ko je ugovorio ovu utakmicu i ovu farsu, slazem se sa svima da se u normalnim drzavama radi ovoga leti i sa klupe i iz saveza ali kod nas nema od toga nista.
A kako Nurkovic napravi prvi penal majko moja a i za treci gol snosi dosta krivice.

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 22:08

brcko je napisao/la:Sad sam gledao izvjestaj sa utakmice i moram priznati da mi smrdi nije malo Hrvati nas hvale kazu tribine se smiju kad sudija svira penale za Rijeku, sad se samo treba raspitati ko je na kladionici uzeo pare ali i pored toga neka je SRAMOTA i STID svakoga ko je ugovorio ovu utakmicu i ovu farsu, slazem se sa svima da se u normalnim drzavama radi ovoga leti i sa klupe i iz saveza ali kod nas nema od toga nista.
A kako Nurkovic napravi prvi penal majko moja a i za treci gol snosi dosta krivice.
pa sta si ti gledao utakmicu kad znas kako je nurkovic napravio penal??

Avatar
Željoman
Postovi: 637
Pridružen/a: 03 feb 2009, 18:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Željoman » 11 feb 2009, 22:10

anlayan je napisao/la:
brcko je napisao/la:Sad sam gledao izvjestaj sa utakmice i moram priznati da mi smrdi nije malo Hrvati nas hvale kazu tribine se smiju kad sudija svira penale za Rijeku, sad se samo treba raspitati ko je na kladionici uzeo pare ali i pored toga neka je SRAMOTA i STID svakoga ko je ugovorio ovu utakmicu i ovu farsu, slazem se sa svima da se u normalnim drzavama radi ovoga leti i sa klupe i iz saveza ali kod nas nema od toga nista.
A kako Nurkovic napravi prvi penal majko moja a i za treci gol snosi dosta krivice.
pa sta si ti gledao utakmicu kad znas kako je nurkovic napravio penal??
bilo je na FTV na dnevniku!!!!!
Džeko-Ibišević-NEZAUSTAVLJIVO

brcko
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 nov 2008, 16:46
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la brcko » 11 feb 2009, 22:11

anlayan je napisao/la:
brcko je napisao/la:Sad sam gledao izvjestaj sa utakmice i moram priznati da mi smrdi nije malo Hrvati nas hvale kazu tribine se smiju kad sudija svira penale za Rijeku, sad se samo treba raspitati ko je na kladionici uzeo pare ali i pored toga neka je SRAMOTA i STID svakoga ko je ugovorio ovu utakmicu i ovu farsu, slazem se sa svima da se u normalnim drzavama radi ovoga leti i sa klupe i iz saveza ali kod nas nema od toga nista.
A kako Nurkovic napravi prvi penal majko moja a i za treci gol snosi dosta krivice.
pa sta si ti gledao utakmicu kad znas kako je nurkovic napravio penal??
Gledao izvjestaj sa utakmice, odnosno samo su golove prikazali na HRT 2

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 22:14

brcko je napisao/la:
anlayan je napisao/la:
brcko je napisao/la:Sad sam gledao izvjestaj sa utakmice i moram priznati da mi smrdi nije malo Hrvati nas hvale kazu tribine se smiju kad sudija svira penale za Rijeku, sad se samo treba raspitati ko je na kladionici uzeo pare ali i pored toga neka je SRAMOTA i STID svakoga ko je ugovorio ovu utakmicu i ovu farsu, slazem se sa svima da se u normalnim drzavama radi ovoga leti i sa klupe i iz saveza ali kod nas nema od toga nista.
A kako Nurkovic napravi prvi penal majko moja a i za treci gol snosi dosta krivice.
pa sta si ti gledao utakmicu kad znas kako je nurkovic napravio penal??
Gledao izvjestaj sa utakmice, odnosno samo su golove prikazali na HRT 2
a lazeshhhh...kada je bilo?? ima li kasnije??

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Denizmare » 11 feb 2009, 22:15

ma niko se ne odrice reprezentacije svoje zemlje,sve sto normalan covjek hoce je da ode na tekmu,navija,igraci daju sve od sebe,pa dobili ili zijanili,nije bitno. A ne da se brukamo,da igramo ko da je 92 po nekim livadama,da ne igraju najbolji,da pricamo o munibu i drugim papcima,kradji para,podobnim igracima,menadjerima itd. Mislio sam da je tekma na kosevu prekretnica,a oni dovedose ciru i on nam poce mazati oci i mi sve zaboravismo.
Jesmo li se ikad zapitali zasto je Hasan stvarno prestao da igra,E. Maric nije vise trener golmana,zasto je otisao Kodro,Papac nece da igra itd,itd. Uglavnom ne nazire se kraj,daj Boze da se ikad ovo rijesi,ali kako je krenulo bojim se da se ne urusi ko kula od karata

brcko
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 nov 2008, 16:46
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la brcko » 11 feb 2009, 22:17

[Gledao izvjestaj sa utakmice, odnosno samo su golove prikazali na HRT 2[/quote]
a lazeshhhh...kada je bilo?? ima li kasnije??[/quote]

Posle utakmice njihove reprezentacije pustili golove sa utakmice mlade reprezentacije Hrvatske, a posle toga golove sa ove utakmice i izjave trenera Rijeke i Cirinu izjavu

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 11 feb 2009, 22:18

Denizmare je napisao/la:ma niko se ne odrice reprezentacije svoje zemlje,sve sto normalan covjek hoce je da ode na tekmu,navija,igraci daju sve od sebe,pa dobili ili zijanili,nije bitno. A ne da se brukamo,da igramo ko da je 92 po nekim livadama,da ne igraju najbolji,da pricamo o munibu i drugim papcima,kradji para,podobnim igracima,menadjerima itd. Mislio sam da je tekma na kosevu prekretnica,a oni dovedose ciru i on nam poce mazati oci i mi sve zaboravismo.
Jesmo li se ikad zapitali zasto je Hasan stvarno prestao da igra,E. Maric nije vise trener golmana,zasto je otisao Kodro,Papac nece da igra itd,itd. Uglavnom ne nazire se kraj,daj Boze da se ikad ovo rijesi,ali kako je krenulo bojim se da se ne urusi ko kula od karata
ma glavni i osnovni problem je savez za sve...da nije savez ovajkav ne bi ni ciro bi selktor nego bi bio Kodro...razumijemo se....a da nije ciro selektor nego Kodro onda bi igrali najbolji igraci.....a kad igraju najbolji onda i dolazi rezultat...ni u jendom selektoru do sad osim cire nije bio problem nego uviojek i sad je problem u savezu...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 22:19

kakav je ciro, rece da je NURKOVIC za njeg proslost, da nije zasluzio poziv...tako je uradio sa mnogo igraca do sad, da ne nabrajam... Ma ovo je djelo kladionice, na nas je bila kvota 1.65, samo da se posten svijet navuce da igra 2, pa da onda namjerno izgube... iljo je kriv 100%, ja nezz kako ovi iz uefe i fife gledaju ovakvu situaciju u nasem savezu, jbt. oni da nama hoce dobro davno bi ih otjerali...

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 22:20

brcko je napisao/la:[Gledao izvjestaj sa utakmice, odnosno samo su golove prikazali na HRT 2
a lazeshhhh...kada je bilo?? ima li kasnije??[/quote]

Posle utakmice njihove reprezentacije pustili golove sa utakmice mlade reprezentacije Hrvatske, a posle toga golove sa ove utakmice i izjave trenera Rijeke i Cirinu izjavu[/quote]
auuuuuuuuuuuuu...sta ja propusti..ccc....a niko ne govori o tome kako su odigrali Mirvic Muslimovic(kakav je gol bio)

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 11 feb 2009, 22:30

http://sportnet.hr/Vijest.aspx?ID=372409

evo i nekih slika sa utakmice
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lovac » 11 feb 2009, 22:31

**** nas samo, što ovo šta rade sa "A" reprezentacijom najviše boli jer cijelom svijetu kao na dlanu pokazuje kakvi smo postali. Mali, bijedni, nesposobni i obične vagine.

Preuzeto sa bhfanaticos.com, i potpuno se slazem sa ovim..smijesno
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 22:32

antipolitika je napisao/la:Ajde nije sve tako crno,sta bi da su igrali sa Zrinjskim pa dozivili bi katastrofu... :D
Bit ce bolje,kao sto onaj lik iznad mene kaze teren je bio katastrofalan ali savez se nije trebao dovesti u ovu situaciju da jedna repak izgubi od kluba...uopce se nije ni trebalo igrati ako vec nije bilo moguce naci neku repku onda A1 vs A2,tako bi onaj debil od izbornika upoznao jos neke igrace iz premier lige i imao bi siri pregled bh kvalitete a ne ovako on bebeku jeb... majku... :roll:
Ma problem je sto njemu niko ne j... majku,ali neka i treba igracima ovo kada su p.... do p.... hijene iz saveza na celu sa cirom ih omalovazavaju kao balavce neke,samo jedan primjer-trenirali u holu hotela zbog loseg vremena,pa ja da sam igrac nikad na to ne bih pristao,lose vrijeme i ako ste nas doveli negdje gdje nema kvalitetnih terena onda bih porucio i ciri i uhljepu usanovicu da oni treniraju u holu hotela,ne samo to nego bih ih pred novinarima uhvatio za vrat jer takvi primitivci i lopovi razumiju samo taj jezik.....u pravu si to za A1 ili A2 repku,prica se da je savez pred bankrotom pa zato se nije orgqanizovala ta tekma,ali to nije ni bitno,bankrot ili ne-i pticama je na granama jasno da je hijenama iz saveza samo bitno da ugovore neku tekmu gdje ce strpati love u svoje dzepove,sve drugo im nije bitno,tako i u ovom primjeru,samo sto su sada izgleda pronasli put do zarade preko kladionice......

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Josip321 » 11 feb 2009, 22:41

Što bi? Kakva je bila utakmica? Jeli gledljiva bila? Na Sportnet.hr piše da je Bebek možda pogriješio dosudivši drugi penal za Rijeku.
Momče Hercegovče

Lilium_Bosniacum
Postovi: 41
Pridružen/a: 11 sep 2008, 16:41
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lilium_Bosniacum » 11 feb 2009, 22:43

ZELJO DO GROBA je napisao/la:http://sportnet.hr/Vijest.aspx?ID=372409

evo i nekih slika sa utakmice
Čuj "BiH u prvom poluvremenu pružila dobar otpor"
Kako nas samo ismijavaju. Pa bolje bi bilo da nikako nismo ni igrali

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 22:49

kemo zahirovic je napisao/la:kakav je ciro, rece da je NURKOVIC za njeg proslost, da nije zasluzio poziv...tako je uradio sa mnogo igraca do sad, da ne nabrajam... Ma ovo je djelo kladionice, na nas je bila kvota 1.65, samo da se posten svijet navuce da igra 2, pa da onda namjerno izgube... iljo je kriv 100%, ja nezz kako ovi iz uefe i fife gledaju ovakvu situaciju u nasem savezu, jbt. oni da nama hoce dobro davno bi ih otjerali...
Ja sam na par mjesta citao da je menadzer Nurkovica neki tajkun iz Zagreba,ne znam ime samo inicijale M.V.-valjda su lugusic i ciro dobro "podmazani" od strane ovog tajkuna da upute Nurkovicu poziv-jer kad bolje prokontas-Nurkovic brani u Travniku,predposljednjoj ekipi nase lige.........u isto vrijeme se ne zove Ramovic koji je proglasen najboljim golmanom norveske lige,njega sam uzeo samo kao jedan primjer od mnogih.....lugusic je nedavno potpisao za neki kineski klub,ciro i pored toga nece da ga mijenja,blago receno-malo nelogicno da trener golmana bude i dolazi iz Kine,ako nista onda zbog troskova itd itd.........

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 22:49

mozete li mi reci hoce li se ti golovi moci vidjeti kasnije??

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.