BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 22:56

lopta je okrugla je napisao/la:
kemo zahirovic je napisao/la:kakav je ciro, rece da je NURKOVIC za njeg proslost, da nije zasluzio poziv...tako je uradio sa mnogo igraca do sad, da ne nabrajam... Ma ovo je djelo kladionice, na nas je bila kvota 1.65, samo da se posten svijet navuce da igra 2, pa da onda namjerno izgube... iljo je kriv 100%, ja nezz kako ovi iz uefe i fife gledaju ovakvu situaciju u nasem savezu, jbt. oni da nama hoce dobro davno bi ih otjerali...
Ja sam na par mjesta citao da je menadzer Nurkovica neki tajkun iz Zagreba,ne znam ime samo inicijale M.V.-valjda su lugusic i ciro dobro "podmazani" od strane ovog tajkuna da upute Nurkovicu poziv-jer kad bolje prokontas-Nurkovic brani u Travniku,predposljednjoj ekipi nase lige.........u isto vrijeme se ne zove Ramovic koji je proglasen najboljim golmanom norveske lige,njega sam uzeo samo kao jedan primjer od mnogih.....lugusic je nedavno potpisao za neki kineski klub,ciro i pored toga nece da ga mijenja,blago receno-malo nelogicno da trener golmana bude i dolazi iz Kine,ako nista onda zbog troskova itd itd.........
Ma gledo sam sa rumunima za mladu repku, dobro je NURKOVIC branio, i izvlaci on travnik najvise, ispali bi prosle god. da njeg nije bilo... Jest on dobar golman, to je moje misljenje, al ak kazem da neamo boljeg golmana trenutno slago bi... al mozda i nije toliko dobar kolko sam ja mislio, al opet kad se skontam malo ljetos je iso u SELTIK I HERENVEN na probu... al necu da mijesam u poso oko menadzera, samo se dzaba nerviram i psujem... pozz

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Bosnier » 11 feb 2009, 22:57

Ni meni to nikako nije jasno, pored Ramovica koji vec dvije godine najbolji golman, i pored Begovica, mi zovemo neke nurkovice itd

pa zar treba da ovi igraci zaigraju za drugu reprezentaciju ????

dokle ce ovaj NSBIH da nas vuce u provaliju...
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 23:04

Bosnier je napisao/la:Ni meni to nikako nije jasno, pored Ramovica koji vec dvije godine najbolji golman, i pored Begovica, mi zovemo neke nurkovice itd

pa zar treba da ovi igraci zaigraju za drugu reprezentaciju ????

dokle ce ovaj NSBIH da nas vuce u provaliju...
eh da nam je savez ono sto bi trebo bit, sad bi sve bilo uredu... i sto se tice begovica, mozda smo se malo kasno sjetili njeg, ja mislim da nea papira, branio za kanadu, i ja mislim da nece zaigrat za nas, uprkos velikoj zelji da zaigra za svoju zemlju, cak je i ciro ljetos reko da ce ga pozvat, ono kad smo igrali sa bugarima, al jbga. ima brasnic...

brcko
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 nov 2008, 16:46
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la brcko » 11 feb 2009, 23:06

Ko je sjedio Nurkovicu na klupi danas?
Mi definitivno nemamo drugog golamana osim Hasagica a ove utakmice pokazuju da nam je prijeko potreban pogotovo sto su Kenu u zadnje vrijeme napale povrede.

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 23:06

ribery je napisao/la:Hahahahaha, prejako. Ma klasicna "kladionicarska" utakmica. 3 penala :shock: , golova +3, :mrgreen: nasi vodili na polvremenu pa zijanili, prevedeno: iz dvice u keca :mrgreen: , dakle dolazimo do zakljucka da se neko opariiioooo :mrgreen: :mrgreen:
savez napolje
I tebi to smijesno je li?

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la anlayan » 11 feb 2009, 23:07

brcko je napisao/la:Ko je sjedio Nurkovicu na klupi danas?
Mi definitivno nemamo drugog golamana osim Hasagica a ove utakmice pokazuju da nam je prijeko potreban pogotovo sto su Kenu u zadnje vrijeme napale povrede.
gomani su bili Nurkovic i Mujkic (izdajice NK Jedinstva )

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la BRT » 11 feb 2009, 23:14

BiH se nije smjela uopce dovesti u situaciju da igra kontrolnu utakmicu s nekim klubom, pod jedan. To je najbitnije.
Pod dva, kad se vec i to dogovorilo nekim cudom, trebalo se maksimalno ozbiljno pripremiti i pristupiti utakmici. Kontrolne utakmice doduse sluze za isprobavanje nekih igraca, taktika, varijacija, testiranje slabosti, no, BiH si svejedno nije smjela dozvoliti da ih Rijeka dobije u ovakvoj jednoj utakmici iako je bolje da se desava u ovakvim nebitnim mecevima, nego onim najvaznijim. I pusti Pandzu nek igra covjece bozji, zovi Nadarevica, pa obrana je smijesna...
Netko ce reci sad sta kao ja imam reci o svemu tome, tvoji su dobili, i tako, medjutim, to se odrazava i na mene, naravno, i na sve drzavljane BH i klubove u BiH. Nedopustivo je da se ovakve lakrdije dogadjaju godinama vec i nedopustivo je da jedna Rijeka, koju je jedan Široki prosle godine nadigrao i dobio npr., dobiva jednu drzavnu selekciju...

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 23:38

AdinoOo je napisao/la:ljudi,ne znam sta se uzrujavate,igralo se u najgorim mogucim uvjetima znaci pjeskom su se pokrivale lokve,i sa koliko su nasi reprezentativci igrali snage 50-60 % i ja mislim da je ipak u savezu najveca greska,jer je to omalovazavanje igraca da igramo sa 5. ekipom HNL-a da je to bila 5. ekipa lige petice,pa se to moze uzeti po jacini kao repka,ali HNL....no comment....
Daj bombas smanji dozivljaj,po slikama sa nekih hrvatskih portala,teren je bio dosta dobar,sve i da je teren bilo los onda je i Rijeka imala iste uslove ili ne?!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 23:44

anlayan je napisao/la:
brcko je napisao/la:Ko je sjedio Nurkovicu na klupi danas?
Mi definitivno nemamo drugog golamana osim Hasagica a ove utakmice pokazuju da nam je prijeko potreban pogotovo sto su Kenu u zadnje vrijeme napale povrede.
gomani su bili Nurkovic i Mujkic (izdajice NK Jedinstva )
Je li to abdic umjesao svoje ljigave prste pa zato ova dvojica dobivaju pozive u repku?pozz

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 23:57

BRT je napisao/la:BiH se nije smjela uopce dovesti u situaciju da igra kontrolnu utakmicu s nekim klubom, pod jedan. To je najbitnije.
Pod dva, kad se vec i to dogovorilo nekim cudom, trebalo se maksimalno ozbiljno pripremiti i pristupiti utakmici. Kontrolne utakmice doduse sluze za isprobavanje nekih igraca, taktika, varijacija, testiranje slabosti, no, BiH si svejedno nije smjela dozvoliti da ih Rijeka dobije u ovakvoj jednoj utakmici iako je bolje da se desava u ovakvim nebitnim mecevima, nego onim najvaznijim. I pusti Pandzu nek igra covjece bozji, zovi Nadarevica, pa obrana je smijesna...
Netko ce reci sad sta kao ja imam reci o svemu tome, tvoji su dobili, i tako, medjutim, to se odrazava i na mene, naravno, i na sve drzavljane BH i klubove u BiH. Nedopustivo je da se ovakve lakrdije dogadjaju godinama vec i nedopustivo je da jedna Rijeka, koju je jedan Široki prosle godine nadigrao i dobio npr., dobiva jednu drzavnu selekciju...
Ma i ti care imas pravo(nije ovo odobrenje od strane mene jer npr.nisam moderator ovog portala,jednostavno ne znam kako drugacije da kazem) da komentarises kao i svi mi ostali,mislim da niko ko je imalo normalan-nece ti prigovoriti nista ako je tvoj komentar objektivan i u tom fazonu,i ovaj gore tvoj komeentar je dosta dobar,samo ne treba ti ovo "tvoji su dobili" i tome slicno,pa necemo sada i sportski portal dijeliti na torove......pozz

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Tarik14 » 12 feb 2009, 00:01

Ja ne zelim uopste da komentarisem o rezultatu. Svakako mi je drago sto nisam pratio ovu sramotnu utakmicu koja nikad nije trebala ni biti odigrana.

Ciro sad mora da ode, nemamu druge! :twisted:

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la BRT » 12 feb 2009, 00:01

Ne dijelim ja nista, samo kazem, obicno bi me netko 'poklopio' na takav nacin zbog nekih drugih stvari iako vjerojatno pratim vise, duze i upuceniji sam u BH i nogomet u okolici nego vecina takvih, no eto, kompleks ce mu uvijek biti moja lokacija, misljenja, stavovi. Hocu cisto da kazem da nije red da se igra s klubom jedna utakmica koja bi trebala biti generalna proba pred najbitniju utakmicu za nastavak, niti je red da se drzavna selekcija na jedan nesposoban i profiterski nacin vodi, ali, nema se nista od pljuvanje te reprezentacije ili igraca, pa i selektora donekle, jer, oni su tu najmanje krivi.

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RiNo » 12 feb 2009, 00:10

anlayan je napisao/la:mozete li mi reci hoce li se ti golovi moci vidjeti kasnije??
ev sad sam gledo vec drugi put golove...
maloprije na rtl-u bilo na vjestima, prije toga na dnevniku ftv-a a vjerovatno i na jos nekoj televiziji... :)
golovi nisu nesto posebni, Muslimovic glavom za 0:1, pa 3 penala, i akcija Rijecana za njhovu pobjedu... :evil:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Cincinnatus » 12 feb 2009, 00:14

http://www.spox.com/de/sport/fussball/b ... barez.html

ko zna njemacki, vrijedi procitati...
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 feb 2009, 00:22

Nurkovicevi prvi i treci go...ja uopste ne znam kako je on ispred Mujkica..Sloboda je u vrhu prvenstva i polufinalu Kupa,Travnik na dnu lige,Sloboda ima najbolju odbranu i najmanje primljenih golova u PL.Travnik je i tu susta suprotnost...onda po rijecima svih strucnjaka,a i obicnih ljudi koji prate PL,kao i po izboru sportsport.ba Mujkic je najbolji golman u PL...mislim da bi Begovicu i Ramovicu trebalo dati priliku prije njih obojice,ali sam siguran da Mujkic MORA biti ispred Nurkovica.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Adikus
Postovi: 17
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:51
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Adikus » 12 feb 2009, 00:28

Izgubili...ahhh...nego de mi recite od kada su ova braca Sharbini albanci??Ako neko zna jos ko su oni...
ja koliko znam oni su Jordanci a ne znam od kuda ovim iz sportsport.ba informacija da su Albanci?? :?: :?:

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Tarik14 » 12 feb 2009, 00:30

Adikus je napisao/la:Izgubili...ahhh...nego de mi recite od kada su ova braca Sharbini albanci??Ako neko zna jos ko su oni...
ja koliko znam oni su Jordanci a ne znam od kuda ovim iz sportsport.ba informacija da su Albanci?? :?: :?:
Ma koga briga? :roll:

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RiNo » 12 feb 2009, 00:31

Cincinnatus je napisao/la:http://www.spox.com/de/sport/fussball/b ... barez.html

ko zna njemacki, vrijedi procitati...
anarhija u zemlji talenata, sudci se kupuju za 5000 km, prosjecna placa 250eura, od 100 medjunarodnih liga mi 99... sve su napisali, sad samo da neko ovo procita i pomogne nam 8-)
ovaj ciro i usanovic koliko su stari i pokvareni ni Bog nece da ih uzme k sebi :evil:
100% sportski i krajnje opušten potpis

BRT
Postovi: 140
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la BRT » 12 feb 2009, 00:35

Pa, nije da ima ikakve veze, no eto 'statistike' radi, otac brace Sharbini je palestinska izbjeglica, rodjen u Siriji, dosao u Rijeku kao student, a Anas i Ahmad su rodjeni i odrasli u Rijeci.

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RiNo » 12 feb 2009, 00:40

Evo pregled utakmice Rijeka - Bosna i Hercegovina, ako neko nije vidio golove...
http://www.****/multimedija/vi ... tacije-bih
100% sportski i krajnje opušten potpis

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.