BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la calcio » 12 feb 2009, 00:44

RiNo je napisao/la:
Cincinnatus je napisao/la:http://www.spox.com/de/sport/fussball/b ... barez.html

ko zna njemacki, vrijedi procitati...
anarhija u zemlji talenata, sudci se kupuju za 5000 km, prosjecna placa 250eura, od 100 medjunarodnih liga mi 99... sve su napisali, sad samo da neko ovo procita i pomogne nam 8-)
ovaj ciro i usanovic koliko su stari i pokvareni ni Bog nece da ih uzme k sebi :evil:
sad ce njemacki klubovi navaliti i kupovati jeftine igrace iz premijer lige. ako nisu ranije znali, sad su u ovom tekstu vidili koje smo fukare da nam mogu najbolje igrace pokupiti za 100 maraka :lol:
a imamo dobre igrace, to njemci dobro znaju, s obzirom kako nasi dominiraju

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Tarik14 » 12 feb 2009, 00:54

Ja sam siguran da ce biti treci bojkot do kraja ove godine. :|

Avatar
Che Guevara
Postovi: 22
Pridružen/a: 15 jan 2009, 03:47
Lokacija: Grad smoga celika i dima
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Che Guevara » 12 feb 2009, 02:02

Pa jel ih stid imalo :oops:
Sad mi je pomalo dosta tog presinga,polako momci, ja nemam vrat od mesinga.
O, da l' se iko javio da nije odmah gnjavio i davio?

Avatar
bubimir
Postovi: 236
Pridružen/a: 08 jan 2009, 13:31
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la bubimir » 12 feb 2009, 07:11

SRAMOTA!!!!!!!!!!
mes que un club

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ribery » 12 feb 2009, 11:27

lopta je okrugla je napisao/la:
ribery je napisao/la:Hahahahaha, prejako. Ma klasicna "kladionicarska" utakmica. 3 penala :shock: , golova +3, :mrgreen: nasi vodili na polvremenu pa zijanili, prevedeno: iz dvice u keca :mrgreen: , dakle dolazimo do zakljucka da se neko opariiioooo :mrgreen: :mrgreen:
savez napolje
I tebi to smijesno je li?
Ironija, brate, ironija

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la FK Sarajevo » 12 feb 2009, 12:59

sramotan poraz
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Tarik14 » 12 feb 2009, 13:07

Ovo treba nama da bude dodatan motiv kako bi doslo do promjene u Savezu pa eventualno i smijena selektora.

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la starmo76 » 12 feb 2009, 13:09

bas mi je drago za poraz.toliko smo podcjenili rijeku da se desilo bas ono suprotno.ili je neka veca sila zvana MONEY uticala na sve ovo.kvota 30?

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la High » 12 feb 2009, 13:13

Ovo jeste bruka.Prvo sto odgovorni nisu mogli naci odgovarajuceg protivnika i najbolje se pripremiti za predstojece utakmice sa Belgijom,drugo sto smo porazeni od rijeke.Ipak,treba vidjeti kakav ce biti rezultat u Belgiji pa onda nesto govoriti.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
tlnn
Postovi: 2
Pridružen/a: 11 feb 2009, 22:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la tlnn » 12 feb 2009, 13:20

ma sta reci nego velea havle,ono kakva drzava takva i repka,
amateri nam vode drzavu a takvi su u FSBIH
kuca se zida od temelja a ne od krova

Beg
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 jan 2009, 13:21
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Beg » 12 feb 2009, 14:00

Ovdje se vidi kakvi smo mi Bosanci... Nasi kad igraju dobro sve nam valja, a cim izgube po njima drvlje i kamenje...Nije to u redu... Vidim u nekim izjavama da se vec blate i pljuju nasi igraci, kao da se prica o nekim transferima u velike klubove i da od toga nema nista te da se treba spustiti na zemlju.Smijesno. Dosta nasih igraca zasluzuje da igra u velikim klubovima ali nam je i savez i liga takva kakva jest.Nas Stilic ode u Lech za neku sicu, a ljudi ce sad za njega uzet milione,ista je prica bila i sa Dzekom.Sta je to bolji klub Dinamo Zagreb pa da proda Modrica za milione.Tvrdim da je Miralem Pjanic 2 puta bolji od Modrica.Isto tako gledajuci pojedinacno nista bolja Hrvatska i Srbija nisu od nas,samo sto su kod nas uvjek neke druge stvari u pitanju koje nam destruiraju fudbal, tamo se ljudi ne opterecuju nekim glupostima jer imaju sposobne ljude u savezu,pogotovo Hrvatska.Jedini krivci za ovaj poraz su ljudi iz saveza, a ne Ciro i igraci.Dobro je Spahic rekao, mogao je ciro da sjedi kod kuce i da propusti ovu utakmicu ali nije... Iz ovog poraza treba izvuci neku pouku a onda u Genk idemo da pobjedimo jer mozemo jer smo bolji!!!!neka sad proradi onaj inat bosanski u igracima! Naprijed Bosno!!!

Avatar
robijas_tesanj
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 dec 2008, 21:10
Lokacija: gdje je guzhva, i ja sam tu
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la robijas_tesanj » 12 feb 2009, 14:20

ma jbm ja njima svima iz saveza mamu, hajd da smo izgubili od neke repke, makar i od san marina nego od rijeke, a hrvati dobili, hoce nas sad podjebavat :oops: :oops: :oops:

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Valencia » 12 feb 2009, 14:32

Koje ste vi levatine, pa to je strasno. Napadali ste me cijelo vrijeme jer sam govorio ono sto se sada pokazalo kao istina. Svakom normalnom covjeku su stvri sasvim jasne, ali je problem sto u nasoj drzavi vecinu cine debilcine. Igrali pirjateljsku utakmicu sa klubom (to nema nigdje), sa klubom koji je u evropskim ovirima jedna velika kita (tek ovo nema nigdje) i za kraj smo popusili od tog bijednog kluba (sta reci na to). Mislim, da je reprezentacija Hrvatske napravila nesto ovakvo, bili bi pojedeni od strane medija i navijaca. Ali, kod nas se naravno nece desiti nista. Vidim da i nakonn ovoga ima konjina koji iz ove cjelokupne blamaze izvlace pozitivnosti :shock: . I dalje serite na 100 strana o svakom igracu, pisite kako je igracina, ovo ono... A pobjedio nas 50 tim Hrvatske (Rijeka) :mrgreen: . Dok nasa prva liga ne pocne proizvodit dobre igrace, nema nama napretka na reprezentativnom planu. A prva liga ce biti kita sve dok su ovakvi ljudi na celu saveza. Uostalom, znate vi sve ovo, i mnogo vise od ovoga sto sam napis'o, ali ovce sluze da slusaju cobana, a ne da donose sopstvene odluke.

Sa vama se nema sta raspravljat, tako da necu odgovarat na eventualne replike... Cujemo se poslije tekme sa Belgijom, kada nas ovi razvale na proste faktore.

:mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 12 feb 2009, 14:37

Valencia je napisao/la:Koje ste vi levatine, pa to je strasno. Napadali ste me cijelo vrijeme jer sam govorio ono sto se sada pokazalo kao istina. Svakom normalnom covjeku su stvri sasvim jasne, ali je problem sto u nasoj drzavi vecinu cine debilcine. Igrali pirjateljsku utakmicu sa klubom (to nema nigdje), sa klubom koji je u evropskim ovirima jedna velika kita (tek ovo nema nigdje) i za kraj smo popusili od tog bijednog kluba (sta reci na to). Mislim, da je reprezentacija Hrvatske napravila nesto ovakvo, bili bi pojedeni od strane medija i navijaca. Ali, kod nas se naravno nece desiti nista. Vidim da i nakonn ovoga ima konjina koji iz ove cjelokupne blamaze izvlace pozitivnosti :shock: . I dalje serite na 100 strana o svakom igracu, pisite kako je igracina, ovo ono... A pobjedio nas 50 tim Hrvatske (Rijeka) :mrgreen: . Dok nasa prva liga ne pocne proizvodit dobre igrace, nema nama napretka na reprezentativnom planu. A prva liga ce biti kita sve dok su ovakvi ljudi na celu saveza. Uostalom, znate vi sve ovo, i mnogo vise od ovoga sto sam napis'o, ali ovce sluze da slusaju cobana, a ne da donose sopstvene odluke.

Sa vama se nema sta raspravljat, tako da necu odgovarat na eventualne replike... Cujemo se poslije tekme sa Belgijom, kada nas ovi razvale na proste faktore.

:mrgreen:
slazem se sa svime osim da su nam svi igraci debili...imamo mi i nekoliko dobrih igraca....pravo dobrih....al nekoliko.....
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la xavi26 » 12 feb 2009, 14:56

tesko je biti pametan nakon jucerasnje utakmice, mozda cemo biti pametniji nakon Belgije, cinjenica je da mi nemamo puno igraca koji spadaju u vrhunske evropske igrace, ali bojim se da nasi igraci, ili vecina njih, nemaju srce za igrati u reprezentaciji..
Zadnja izmjena: xavi26, dana/u 12 feb 2009, 14:59, ukupno mijenjano 1 put.
Volim te Bosno!!!

bhshaman
Postovi: 6
Pridružen/a: 14 jul 2008, 09:07
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la bhshaman » 12 feb 2009, 14:58

Ma sta ste se upalili koji qrac. Nidje veze. O kakvoj vi sramoti pricate. Samo sebe provaljujete. Smijesni ste ako ste ovu utakmicu shvatili kao ozbiljnu priprmenu tekmu. Obicna trening utakmica.

Nidje je nema ni na mapi UEFE ili FIFE. To je bilo samo prilika da se izvrsi okupljanje igraca da se ne bi izgubilo na kontinuitetu. Znate li vi sta znaci igrati po smrznutom terenu protiv usranog protivnika, a imas ugovor u dzepu od par miliona. Kakva je to motivacija. Pa niko nije lud.

Kad NSBiH od njih prave budale i ne ugovaraju utakmice dostojne BiH, sto bi oni i za koga ginuli na terenu. Svaka im cast pa su dosli. Okupili se. Sto ne kudite Spansku reprezentaciju. Pa **** i oni su nas s istom razlikom pobijedili na svom terenu. Kao i Turci uostalom.

Ne tvrdim ja da smo klasa, da smo nesto pretjerano dobri. Ali imamo potencijal i nemojte ga sada unistavati. Vi ste oni isti sto Dzeku prozivaju klocem, Stilica mrljavim, Ibisevica seljacicem (cuo svojim usima), a oni na terenu pokazuju ko su i sta su.

Nema nas puno, al smo prava ****...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la calcio » 12 feb 2009, 15:05

Valencia je napisao/la:Koje ste vi levatine, pa to je strasno. Napadali ste me cijelo vrijeme jer sam govorio ono sto se sada pokazalo kao istina. Svakom normalnom covjeku su stvri sasvim jasne, ali je problem sto u nasoj drzavi vecinu cine debilcine. Igrali pirjateljsku utakmicu sa klubom (to nema nigdje), sa klubom koji je u evropskim ovirima jedna velika kita (tek ovo nema nigdje) i za kraj smo popusili od tog bijednog kluba (sta reci na to). Mislim, da je reprezentacija Hrvatske napravila nesto ovakvo, bili bi pojedeni od strane medija i navijaca. Ali, kod nas se naravno nece desiti nista. Vidim da i nakonn ovoga ima konjina koji iz ove cjelokupne blamaze izvlace pozitivnosti :shock: . I dalje serite na 100 strana o svakom igracu, pisite kako je igracina, ovo ono... A pobjedio nas 50 tim Hrvatske (Rijeka) :mrgreen: . Dok nasa prva liga ne pocne proizvodit dobre igrace, nema nama napretka na reprezentativnom planu. A prva liga ce biti kita sve dok su ovakvi ljudi na celu saveza. Uostalom, znate vi sve ovo, i mnogo vise od ovoga sto sam napis'o, ali ovce sluze da slusaju cobana, a ne da donose sopstvene odluke.

Sa vama se nema sta raspravljat, tako da necu odgovarat na eventualne replike... Cujemo se poslije tekme sa Belgijom, kada nas ovi razvale na proste faktore.

:mrgreen:
*ebote ti ko da si si otkrio toplu vodu, ali ne kontam sta si to ti rekao a da vec nije hiljadu puta receno na ovom forumu pa da su svi ostali ovce i levatine a ti neki genijalac. da nam liga i savez nevaljaju? eto nismo znali, nek si nam ti rekao...

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Admir_Sa » 12 feb 2009, 15:11

bhshaman,

Pa bolan nebio kako ne kontas. Savez ugovara utakmicu protiv rijeke, a da ti prevedem sta to znaci. Boli ih briga za pripremu protiv Belgije, ne smatraju da imamo ozbiljne sanse da prodjemo u baraz, srozavaju ugled reprezentacije, igrace dovode do toga da im se "djeca" smiju, treniraju u hotelu (reci mi gdje to ima molim te). Da ti jos preciznije kazem, boli ih briga za ikakvim uspjehom reprezentacije! Al dok je vas "patriota" dok ovaj cirkus pratite i nadate se, tako ce nam biti Boga pitaj do kada.
nema potpisa

miroslav blazevic
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 feb 2009, 04:03
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la miroslav blazevic » 12 feb 2009, 16:17

POLAKO SINE POKAZAT CE NJIMA CIRO
Igrac koji puca on ce dat go, Igrac koji ne puca taj nece dat go.

ra1981
Postovi: 1331
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ra1981 » 12 feb 2009, 16:42

Ja mislim da sada svi složno možemo odabrati nadimak reprezentaciji:Plavi cirkus

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.