OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 12 nov 2015, 12:21

Prosu ih siroki ko kilo rize.aide samo jos jednom zene i djece ti se sjetim.grobari tuzlanske kosarke.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37580
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 nov 2015, 13:45

Ovaj klub pokazuje da nije prava Sloboda, niti sa tribina, a niti na terenu nema mentalitet Tuzle kakav ima FK..

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 12 nov 2015, 16:50

ma da makar hoce dat sansu mladim igracima, da se dokazuju a ne džćambicima, ahmedicima, grosicima, latifagicima i drugim kvazi igracima, koji vec 4 godine dobijaju priliku da pokaz"talenat" i nista.

ovaj klub ima samo 3 igraca (SEKULOVIC, HASANDIC i HRNCIC), ostalo su amateri, neznalice babini/tatini sinovi....PREVARANTI
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 nov 2015, 16:57

na to bih jos dodao Sarajlica i Muratovica koji su sasvim OK igraci za klupe..ovo ostalo nazalost skoro svi igraju preko sponzorskih i rodbinskih veza
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
mcgrady
Postovi: 18
Pridružen/a: 30 avg 2012, 12:50
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mcgrady » 14 nov 2015, 23:21

Nadam se da ce se neko pozvati na odgovornost za ovaj omjer 3-4. Mozda Berbic ili trener Vlado ???

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 14 nov 2015, 23:27

Aideeeee morel se pobjediti ko,ikoooooo
A ko ce odgovarat,komeee
Dje abaaaa ligaaa dje su pojacanjaaaa majku vam ****.
Pa imal tih zvizduka,imal te pobune publike
I dita bi sa djecom iz omladinskog pogona opstala u ovoj ligi **** vam rod i porod.
Jutro nedocekao mater ti ****
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Odg: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ethel » 14 nov 2015, 23:52

Kao sto sam i rekao dva lagana poraza.

Aide, nesto ne ide sa tim tatinim sinovima? Sad ce Enes, Radic i ostala klapa da prorade tek su 4 godine u seniorskoj kosarci.

Ima li jos kakvih tatinih da ih proguras, mozda neki ubaci i 5 poena..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
fukara87
Postovi: 5665
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 15 nov 2015, 00:08

Da bog da se ugasio ovaj klub, toliko od mene za veceras :puke: , SLOBODA DITA zivi vjecno !
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 15 nov 2015, 00:35

Pokusavao sam sam sebe da uvjerim da drugacije nije moglo,pomirio se bio sa tim,hajde,novi pocetak,nema dugova,borba za titulu,eto i sponzora imaju,pa ti nemozes u najgoroj ligi evrope da pobjedis neki kakanj,sve vam ****.
Pa da si skupio 12 kanti i dao im platu 300 km nebi ni jednom ispali iz lige dva tri takva,uz ostatak nekih golobradih mladica sacuvali bi nasu slobodu.pravu slobodu.grad bi sigurno,mislim na navijace punio mejdan kao i sad,sigurno se mogao naci neki sponzor,pa jace je ime imala dita nego ovaj frankestajn a vidi pan jbt...
Pokrali ste boga oca i ugasili Klub da sakrijete kriminal.
Ljudi,hajmo im zatrpat stranicu komentarima hajmo nesto napraviti protestovat,pa nemoze osiguranje izbaciti 5000 ljudi koji jebu aidu mater.dosta je nek ugase kosarku skroz **** im sve
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 nov 2015, 14:28

bitno je da su dobili display od grada za generiranje para..ova sezona se danas moze zavrsit sto se tice njih...dovoljno love se namaknulo

a sad ce kozmeticki da ide Micanovic..za trenera se imenuje prvi koji pristane da radi kako mu se kaze..Adnan Hodzic ako je politicki podoban
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chstal » 15 nov 2015, 15:38

Sloboda je trenutno na 6 mjestu, tj jedno mjesto ispod Lige 6. Ima jos puno kola do kraja. Tuzla ima sve, ima dvoranu, ima navijace i samo trebaju da naprave tim koji ce ih odvesti u Aba ligu. Nedostaje sistem, da li probati sa nekim mladjim igracima + nekoliko iskusnih ali kvalitetnih igraca. Ovo sto sad radi Sloboda je put za dvije godine u A1 ligu a ne u Aba ligu.

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cr1ptowow » 15 nov 2015, 15:54

Chstal je napisao/la:Sloboda je trenutno na 6 mjestu, tj jedno mjesto ispod Lige 6. Ima jos puno kola do kraja. Tuzla ima sve, ima dvoranu, ima navijace i samo trebaju da naprave tim koji ce ih odvesti u Aba ligu. Nedostaje sistem, da li probati sa nekim mladjim igracima + nekoliko iskusnih ali kvalitetnih igraca. Ovo sto sad radi Sloboda je put za dvije godine u A1 ligu a ne u Aba ligu.

Ma kakvim mladim igračima, onaj levat Čerkezović i kompanija u A2 ligi pravi cirkus od sebe kao i čitava ekipa, jučer dobili od KK Cazin po guzici, poluvrijeme 29:68 gubili, na kraju 91:118. Sramota nema tu mladjih igrača, sistem im je otisao u katastrofu

cr1ptowow
Postovi: 45
Pridružen/a: 20 jan 2009, 11:06
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cr1ptowow » 15 nov 2015, 16:01

solinas je napisao/la:Pokusavao sam sam sebe da uvjerim da drugacije nije moglo,pomirio se bio sa tim,hajde,novi pocetak,nema dugova,borba za titulu,eto i sponzora imaju,pa ti nemozes u najgoroj ligi evrope da pobjedis neki kakanj,sve vam ****.
Pa da si skupio 12 kanti i dao im platu 300 km nebi ni jednom ispali iz lige dva tri takva,uz ostatak nekih golobradih mladica sacuvali bi nasu slobodu.pravu slobodu.grad bi sigurno,mislim na navijace punio mejdan kao i sad,sigurno se mogao naci neki sponzor,pa jace je ime imala dita nego ovaj frankestajn a vidi pan jbt...
Pokrali ste boga oca i ugasili Klub da sakrijete kriminal.
Ljudi,hajmo im zatrpat stranicu komentarima hajmo nesto napraviti protestovat,pa nemoze osiguranje izbaciti 5000 ljudi koji jebu aidu mater.dosta je nek ugase kosarku skroz **** im sve
uz duzno postovanje, ali kk kakanj je pristojna ekipa ;) u svakoj drzavi na balkanu valjaju 2,3 ekipe ostale su sve prosjek poput kaknja itd

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 nov 2015, 16:07

Dobro, znalo se za Kakanj da je kvalitetna ekipa sa odlicnim trenerom koji je odlicnom pripremom utakmice sinoc i ostvario pobjedu jer je Sekulovica, koji je do sinoc bio najbolji igrac lige, izbacio iz reketa i omogucio Palavri i Delalicu poene k'o na traci. Vladi je falio Hrncic sinoc da pomogne Sekulovicu pod kosem i to bi generalno i mogao biti ogroman problem do povratka Hrncica jer Grosic tek pocinje da vraca formu, a pitanje je i koliko moze. Sinoc su pogotovo zakazali Radic i Sarajlic koji nisu 2 korisne lopte imali za citavu utakmicu, iako je upitan njihov kvalitet, sinoc su previse bili beskorisni. Dzamba je sinoc procepio, odigrao i vise od svojih mogucnosti. Muratovic je po meni igrac koji je najvise napredovao u odnosu na proslu sezonu, iz utakmice u utakmicu je sve bolji, odlicno igrati odrabranu, ima ga i u napadu i samo treba malo da poradi na gradjenju poslije profulanog kosa jer je moralo to sinoc biti bolje.
Zadnja izmjena: Gifron, dana/u 15 nov 2015, 20:25, ukupno mijenjano 1 put.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 15 nov 2015, 19:11

jedino mi je zao Hasandica koji je cini mi se na prevaru ostao, jer siguran sam da ne bi da je znao da ce ambicije tima biti ovako niske.
Damir je to lijepo rekao kada je odlazio, a mi nismo vjerovali.

Također neki igrači su zaslužili da idu što prije, nego uprskaju sve što su do sada dali ekipi, prije svega mislim na Tanasilovica, koji nas je sinoc ukopao.
A utakmica je izgubljena vjerovatno iz razloga što Sarajlić nije ni bio na sinoćnjem meču, tj. nije ga mentalno bilo.
POZITIVNA stvar je dobra partija MURATOVIĆA i treba momka pohvalit jer to je naš budućči KIKIAN, ali i malog ČERKEZOVIĆA, čiji ulazak je podigao ekipu, par dobrih poena, asistencija i skokova te jedna blokada čini mi se, dok su neiskustvo i mladost doprinijeli njegovoj lošijoj igri u odbrani.

SVE U SVEMU loše je i BERBA TREBA NAPOLJE, kao što Solinaš reče, treba mu od sad kolektivno ****.t OD - DO, od sad pa nadalje....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

zeza
Postovi: 232
Pridružen/a: 01 sep 2015, 17:22
Lokacija: Drzava Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zeza » 15 nov 2015, 19:17

Nikako mi nije jasno kako moze neko pratiti kvazi klub-pvojekat koji u ovoj slj ligi ne moze dobiti parc tekmi makar kuci..fuj
Jesul vrapcicani jos u igri za opstanak?;-);-)

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 nov 2015, 19:23

zeza je napisao/la:Nikako mi nije jasno kako moze neko pratiti kvazi klub-pvojekat koji u ovoj slj ligi ne moze dobiti parc tekmi makar kuci..fuj
Pa kad nemamo drugog kosarkaskog kluba u Tuzli sta da pratimo mi ljubitelji kosarke nego to.
Jedan grad, jedna ljubav!

zeza
Postovi: 232
Pridružen/a: 01 sep 2015, 17:22
Lokacija: Drzava Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zeza » 15 nov 2015, 19:28

Gledaj zene :-) ljepse a i neizvjesnije je!
Jesul vrapcicani jos u igri za opstanak?;-);-)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37580
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2015, 19:36

Joj izgovora.. Sjedi u kuci i prati kosarku na TV.

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ethel » 15 nov 2015, 19:44

tuzlak1987 je napisao/la:Joj izgovora.. Sjedi u kuci i prati kosarku na TV.
Jasta, ugodjaj je potpuno isti.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.