FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 19 dec 2015, 11:22

rijeka, maribor?

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 19 dec 2015, 11:25

Anderlecht bas zagrizao za desne bekove. Za Dinamovog Ivu Pintu nude 3 miliona eura...
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeka_tm87 » 19 dec 2015, 11:25

LeoMessi je napisao/la:Ljudi sta je sa tim igracima sto trebaju potpisat do ponedeljka
Nije do vec koliko sam ja cuo od slijedece sedmice ce poceti dolaziti.neka me neko ispravi ako sam u krivu
51%--------49%

LeoMessi
Postovi: 126
Pridružen/a: 29 okt 2013, 12:42
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeoMessi » 19 dec 2015, 11:44

zeka_tm87 je napisao/la:
LeoMessi je napisao/la:Ljudi sta je sa tim igracima sto trebaju potpisat do ponedeljka
Nije do vec koliko sam ja cuo od slijedece sedmice ce poceti dolaziti.neka me neko ispravi ako sam u krivu
Ok pa ko su znajul se imena ako moze na pp

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la domorocki » 19 dec 2015, 11:47

LeoMessi je napisao/la:Ljudi sta je sa tim igracima sto trebaju potpisat do ponedeljka
Pa u ponedeljak ;)
Einigkeit und Recht und Freiheit

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 19 dec 2015, 11:47

ma jarane sve poimenicno treba znati ko je koliko zaduzio klub, bio to zujo, amar ili peti deseti ;)
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la virtuoz » 19 dec 2015, 11:57

samoposmatram je napisao/la: Jarane sve je na rubu stecaja u ovakvoj zemlji. Nerazumijem sta zelis reci?
Nema tog fudbalskog kluba na balkanu koji posluje pozitivno. I rijedak je slucaj u svijetu. Dinamo, Partizan I Zvezda su legla teskih kriminalaca koji kroz klub peru novac od droge prostitucije I sta jos ne.
Ako Zeljo bude isao na isti model, sto slutim u zadnje vrijeme, manijaci ce imati iste probleme kao I bbb u Zagrebu.
U pravu si,ali ne u potpunosti. Puno klubova na svijetu posluje pozitivno. Što se Balkana tiče,Hajduk je prije nekoliko dana objavio da će 2015. završiti sa 11 milijuna kuna dobitka (oko 2.8 milijuna maraka) a idu prema tome da 2018. posluju pozitivno bez ikakvih transfera (znači da od ulaznica,suvenira,Europe i sl. budu u plusu,bez da moraju prodavati igrače).
Nisam siguran ali mislim da je i Maribor bio u dobrom plusu zadnjih par godina zbog nagrada od UEFA-e koje su ogromne a oni ne troše puno.
Dinamo bi također poslovao pozitivno da nema Mamića koji pola strpa u svoj džep a od ulaznica ne zarađuje ništa jer je sve navijače potjerao sa stadiona.

To da su klubovi legla teških kriminalaca je istina. Pogotovo na Balkanu. Svi vidimo koje je leglo kriminalaca Dinamo postao,Olympiakos nije ništa bolji. O srpskim klubovima neću ni govoriti. Kroz Hajduk su se također prale pare dugi niz godina. Bugarska liga u totalnom kaosu,pola ih želi istupiti ili su izbačeni iz lige.
Više-manje svaki klub sa Balkana je nekad sudjelovao,tj. bio korišten za izvlačenje/pranje para. Žalosno ali istinito.

U malo razvijenijim državama stvar je dosta bolja jer tamo se stvarno pokušava uloviti kriminalce i spriječiti organizirani kriminal. Ipak,to ne znači da u Njemačkoj,Engleskoj ili Francuskoj nema takvih stvari. Naravno da ima,samo što su u puno manjoj mjeri izražene,a kad se otkriju onda su i kažnjene na prikladan načn. A ne kao na Balkanu,svi znaju da se krade a od nekakve presude ništa.

LeoMessi
Postovi: 126
Pridružen/a: 29 okt 2013, 12:42
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LeoMessi » 19 dec 2015, 11:58

domorocki je napisao/la:
LeoMessi je napisao/la:Ljudi sta je sa tim igracima sto trebaju potpisat do ponedeljka
Pa u ponedeljak ;)
Ma napisi te koje ime da malo o tome diskutujemo jer pun mi je kufer vise Zuje itd

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 19 dec 2015, 12:00

ChWilla je napisao/la:rijeka, maribor?
U Rijeci su navodno holandjani vlasnici 70 % kluba zbog ulaganja od 55 miliona kuna. Ulagac se zove Stichting Social Sport. Sto je proforma ime. U Holandiji postoji Stichting Life goals. Sto je organizacija koja kroz ulicni fudbal pokusava pomoci bezkucnicima I drugim. Rijeka i Sarajevo isti model. Nijednog nizozemca nema ni blizu Rijeke, ali zato su Gabriel Volpi i Damir Miskovic i tu.

Maribor je klub za primjer i Zeljo je isao istim putem. Nazalost Maribor ima financijske probleme, kao i Zeljo. Jer posteni klubovi nemogu u zemljama slabog razvoja poslovati pozitivno a da je posteno.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 19 dec 2015, 13:11

Zar nisu vlasnici Rijeke neki Italijani i zar nije isti gazda njima i Speziji?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

KeepTheBlueFlag
Postovi: 84
Pridružen/a: 07 jun 2015, 13:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KeepTheBlueFlag » 19 dec 2015, 13:21

U ponedeljak ce biti na sluzbenoj objavljeno.Strpite se

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 19 dec 2015, 13:24

KeepTheBlueFlag je napisao/la:U ponedeljak ce biti na sluzbenoj objavljeno.Strpite se
Koliko to igraca potpisuje u ponedjeljak i da li se radi o dobrim igracima ?
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

Avatar
milanribar
Postovi: 558
Pridružen/a: 14 okt 2015, 12:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la milanribar » 19 dec 2015, 13:25

KeepTheBlueFlag je napisao/la:U ponedeljak ce biti na sluzbenoj objavljeno.Strpite se
Reci sad, ako se ovdje napise propast ce sve u nedjelju? Svi klubovi na odmoru ne treba se brinuti.

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 19 dec 2015, 13:27

Dvojica iz Zvijezde, jedan iz Viteza, prava pojačanja stizu..
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 19 dec 2015, 13:27

Ajzea je napisao/la:Dvojica iz Zvijezde, jedan iz Viteza, prava pojačanja stizu..
:rol: :opaopa:
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 19 dec 2015, 13:31

desni bek iz viteza, statisticki najbolji bek lige, I.L. :shh: ;)
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 19 dec 2015, 13:32

Ajzea je napisao/la:Dvojica iz Zvijezde, jedan iz Viteza, prava pojačanja stizu..
A oni iz Rudar Prijedora? :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 19 dec 2015, 13:34

fedeltafrotta je napisao/la:desni bek iz viteza, statisticki najbolji bek lige, I.L. :shh: ;)
Nisi trebo javno brate..
@Schwarz
Dvoumili su se između nas i Uniteda, ponuđeni jednaki uslovi ali su ipak odlučili potpisati za United, uprava napolje!
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 19 dec 2015, 13:35

da ne bude zabune nije United of Manchester nego United of Foca
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
milanribar
Postovi: 558
Pridružen/a: 14 okt 2015, 12:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la milanribar » 19 dec 2015, 13:35

Sasa Kajkut i Jadranko Bogicevic, strpite se do pon. Ne smijem vam reci da nam ne maznu igrace inace ovaj forum prati Gracic i sutra bi nam sve sj.ebo. Ima tu jos pet igraca, samo cu reci sje.bat ce te se. Opusteno samo...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.