Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 27 dec 2015, 21:13

Torres_9 je napisao/la:Tacno vise ne znam sta ocekivati od ove sezone,stalno usponi/padovi od tekme do tekme.Od svih igraca otkad je klopp dosao lovren mi je bio najkonstatniji tjst dobar


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sve zavisi od toga da li ce doktor igrati, ako bude igrao, mozda se nesto i izvuce iz ove sezone, a ako budemo ovisili o Bentekeu i Origiu, nema od nas nista. Kako vrijeme prolazi sve je jasnije da Benteke ne moze biti starter u Liverpoolu, da se nikako ne uklapa, a Origi je jos dijete i daleko od onog sto nam treba, ali kao i takav Bentekea je izbacio iz ekipe.
Sa doktorom na terenu i Coutinho ce biti bolji, kao i svi ostali igraci, jer u napadu ce biti igrac kojem mozes dati zadnji pas i koji ce svojim golovima skinuti pritisak sa ekipe.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 27 dec 2015, 23:38

fera je napisao/la:
Carlo je napisao/la:
fera je napisao/la:Treba bentekeu nogu odsjeci za onaj promašaj. Nebitno da 5-0 vodiš za one neozbiljnosti bi mu ja od plate odbio jer očigledno mu nije dovoljno što grije klupu valjda bacio oko na tribine...
Svaka čast za pobjedu valjda će se svi malo uozbiljiti u narednom periodu
Jeste da ti ne cijeniš nešto posebno Origija, ali meni se čini da Origi ima potencijal da bude mnogo bolji od Bentekea :)
Nisam ni inzaghia cijenio dok je bio mlađi hehe
Origi je bio dosta dobar u zadnje vrijeme jest da je imao i sreće u nekim slučajevima.
Meni se benteke činio dosta dobar u početku ali je sve losiji.
Ali ruku na srce, Dani Pacheco je veći talent od obojice :D :) Šta bi od čovjeka, očekivao sam više, moram priznati :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 28 dec 2015, 11:03

Je li mi moze neko reci sta je sa Staridza? Momak je odigrao kup utakmicu protiv Southamptona i opet nestao sa kugle zemaljske... Obnovio povredu? Sta je u pitanju?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Stern des Südens

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16423
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 28 dec 2015, 17:59

proFCB je napisao/la:Je li mi moze neko reci sta je sa Staridza? Momak je odigrao kup utakmicu protiv Southamptona i opet nestao sa kugle zemaljske... Obnovio povredu? Sta je u pitanju?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Tako ti je to kod njega.
Povrijedi se, vrati se meč-dva da pokaže klasu pa se opet povrijedi haha

Navodno bi trebao zaigrati u srijedu protiv Sunderlanda.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 28 dec 2015, 18:26

Sumnjam ja da ce biti u protokolu uopste za Sunderland iako je poceo da trenira. Cim je Klopp rekao da njega ceka neka "mini predsezona" znaci da hoce da ga spreme maksimalno (ne znam na koji nacin) i da ga nece pozurivati, iako bi on mogao protiv Sunderlanda odigrati nekih pola sata.

Avatar
Suki46
Postovi: 2906
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 28 dec 2015, 19:45

Zaboravih napisati u subotu misljenje nakon teske utakmice.Realno trebali smo pobjediti i sa vise razlike , po koji hiljaditi put nas realizacija ubi da zavrsimo mirno utakmicu.Lester nista posebno razocarali su me drama , ocekujem njihov pad sad.Sto se tice nas Lovren je mene odusevio otkako je dosao Klopp bolji je od svih nasih stopera.Napokon je i Lallana utakmicu odigrao kako treba. Firmino me je razocarao , previse bjezi od igraca i od lopte.Origi je ekstra bio do povrede , samo da nije neka teska povreda jer smo svakako bez Ingsa i Sturridge jer bi to bio mnogo bolji napad nego sad.Moramo kupiti 1 krilo sada podhitno.Sto se tice 4 mjesta , dobro bi bilo kad bi u srijedu dobili , ali smo nepredvidivi drama , tako da cemo vidjeti :D
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la elninho_resTO » 28 dec 2015, 22:41

Ako dobijemo Sunderland sa 7 razlike prestizemo United, sto je sasvim realno :)
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 29 dec 2015, 16:55

Trebalo bi dobiti ove sutra, jer nam ne treba još jedno prosipanje bodova protiv, vjerovatno, budućeg drugoligaša. Samo da ne poludi Fabio i kazni nas što smo ga prodali pa sada mora (za promjenu) i igrati da bi zaradio platu :D
Valjda i vrijeme bude solidno, a s tim i teren na stadionu svjetlosti...još nam samo fali neka povreda u ovom ludom ritmu mečeva...
Joint_fc

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 29 dec 2015, 18:58

'ta ce Borini. On poluditi?
Imao je iza sebe Gerrarda, Coutinha, igrao ponekad sa Balom, nekad sa Danielom, i realno, nije bas "ludio".
Talijanska us.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 29 dec 2015, 19:47

ackeey je napisao/la:'ta ce Borini. On poluditi?
Imao je iza sebe Gerrarda, Coutinha, igrao ponekad sa Balom, nekad sa Danielom, i realno, nije bas "ludio".
Talijanska us.
Sve to stoji ali obicno u ovakvim utakmicama jedan igrac bude "drogiran", odigra utakmicu zivota i sje.be nas. A karma je k.urva, ne bi me cudilo nista... Borini se nabrijao. Vidjet cemo. Nadam se da nakon poraza od Watforda Klopp drugacije pristupa i "malim" klubovima. A i da je to prenio na nase manekene.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 30 dec 2015, 10:05

Sanjao sam da gubimo 2-0 poluvrijeme i da smo pobjedili 2-4.
Na hajr ako Bog da.
Kocka je bačena

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 30 dec 2015, 11:22

Evo citam da pokusavamo dovesti Bena Chilwella, LB iz Leicestera. Nije neka cifra, oko 5 miliona.
A da se mene pita, jedini igrac iz Leicestera koji bi se savrseno uklopio kod nas he Kante. Nikakvi Mahrezi i Vardyji, samo Kante.
Trkac, radnik, a zna lopte. Sa njim na mjestu Lucasa bih glavu stavio na panj da cemo zavrsiti u Top4.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
senkY
Postovi: 403
Pridružen/a: 22 sep 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la senkY » 30 dec 2015, 14:05

Veceras tekma,nadam se ozbiljnosti od prve minute i napadcki od prve i da zakljucimo ovu godinu pobjedom.Dobra vijest je povratak flanagana .
I jos malo prelazni rok pocinje i nadam se dobrom poslu napokon a ne nekim corcima kao prethodni godina
YNWA
Zelio sam od Liverpoola napravit neosvojivi bastion.
Poput Napoleona osvojiti cjeli svjet.Zelio sam ga razvijati dok mu se cjeli nogometni svjet ne nadje pod nogama.
Bill Shankly

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 30 dec 2015, 15:01

ackeey je napisao/la:Evo citam da pokusavamo dovesti Bena Chilwella, LB iz Leicestera. Nije neka cifra, oko 5 miliona.
A da se mene pita, jedini igrac iz Leicestera koji bi se savrseno uklopio kod nas he Kante. Nikakvi Mahrezi i Vardyji, samo Kante.
Trkac, radnik, a zna lopte. Sa njim na mjestu Lucasa bih glavu stavio na panj da cemo zavrsiti u Top4.
+1
Mada Mahrez je prava 7-ica.
Slican Suarezu
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 30 dec 2015, 18:28

Sta je ovo, sve pusto a jos malo pa tekma.
Valjalo bi veceras ovo dobiti, uvezati dvije pobjede, pa da vidimo sta ce se dalje desavati.
Veceras Sunderland, u subotu West Ham i u utorak Stoke City.
Kontam da bi veceras morali dobiti, a onda vratiti cekicarima za ono ponizenje na Anfieldu.
Sto se tice Stokea, bio bih i bodom zadovoljan.
Znaci bar 7 bodova iz ove tri tekme.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 30 dec 2015, 18:50

ackeey je napisao/la:Evo citam da pokusavamo dovesti Bena Chilwella, LB iz Leicestera. Nije neka cifra, oko 5 miliona.
A da se mene pita, jedini igrac iz Leicestera koji bi se savrseno uklopio kod nas he Kante. Nikakvi Mahrezi i Vardyji, samo Kante.
Trkac, radnik, a zna lopte. Sa njim na mjestu Lucasa bih glavu stavio na panj da cemo zavrsiti u Top4.
Ne zelim ni njega, nek igrace Leicestera dovodi neko drugi, a mi cemo kupovati gdje smo navikli, nismo mi jos zavrsili sa Southamptonom :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 30 dec 2015, 19:35

Navodno je ovaj momak iz Leicestera jedan od najvecih talenata.
Ne znam koliko je dobar jer imamo i ovako Smitha koji je otprilike istih godina, a pokazao je da se na njega moze racunati u kupovima. Osim toga jos nije imao nastup u PL, tako da ne znam koliko je pametno gomilati mlade igrace
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 30 dec 2015, 20:11

SAFC team to face @LFC: Mannone, Jones, Coates, Brown, Van Aanholt, Cattermole (C), M'Vila, Rodwell, Johnson, Borini, Defoe.
Ako ove majstore ne mogu dobiti nek se oproste.


Liverpool XI: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Can, Henderson, Lallana, Coutinho, Firmino, Benteke.

Substitutes: Bogdan, Toure, Randall, Lucas, Smith, Teixeira, Ibe.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 30 dec 2015, 20:13

Kakva imena u sunderlendu. Uh... samo nema ih ko posloziti. I njukas je bio ovako los kada je igrao sa nama.
Kocka je bačena

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 30 dec 2015, 20:21

2:0 za Sunderland, Coates i Borini.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.