FK Željezničar (opšte diskusije)

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la joker90 » 09 jan 2016, 14:10

FKZ1921 je napisao/la: Uporedjujete neusporedivo...
To su dva svijeta,dva potpuno različita mentalna sklopa,dva različita vaspitanja, dvije različite životne filozofije...ljudi sa različitim prioritetima u životu.
Može Amir voziti šta hoće i bez Želje...Ali on naprosto nije u tom svijetu,nije mu to važna stvar danas.
Hahahahaahahhaha! Samo sam cekao zivota mi!
Bahati, bahati Željkan!
1946

gramparada
Postovi: 430
Pridružen/a: 27 sep 2014, 23:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la gramparada » 09 jan 2016, 14:21

Ja mislim da su i Amir i Samir jos uvijek jedna velika debela ****

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Pantelija » 09 jan 2016, 15:03

FKZ1921 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Uporedjujete neusporedivo...
To su dva svijeta,dva potpuno različita mentalna sklopa,dva različita vaspitanja, dvije različite životne filozofije...ljudi sa različitim prioritetima u životu.
Može Amir voziti šta hoće i bez Želje...Ali on naprosto nije u tom svijetu,nije mu to važna stvar danas.
pretjera ga i ti vala :)
kazem, pred nama je vrijeme, ko ce za vece pare otici, ko ce bolju karijeru napraviti ... sad je besmisleno ici u buducnost i oko toga se svadjati
samir je 96, a amir 97 godiste... samir ima tri ili 5 puta vise uutakmica u premjer ligi, plus utakmice u LP, EL.
to sto se jedan voza a drugi ne, sto jedan popije casu a drugi ne ,, ne mora nista apsolutno znaciti...
premladi su i jedan i drugi da bi se nesto moglo reci u napriejd, postoji statistika i ona je podobro na stani radovca koji je u PL zaigrao mnogo prije nego amir i vec sad ima iskustvo veliko... o filozofiji, mentalnom sklopu itd ne bih stvarno :kafa:
Nisam se referisao spram igračkih kvaliteta igrača o kojima je riječ. To je kompleksno i svako ima pravo da to vidi svojim očima. Referisao sam se spram druge priče, koju sam citirao...Tu su evidentne,ujedno i sustinske razlike izmedju ta dva momka. I to se ne može gledati različitim očima.
stvarno? različitim? :hmmmmm:

moze on do jutra biti fin i filozofirati koliko hoce ali ili ce biti fudbaler ili neće
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

miden
Postovi: 1213
Pridružen/a: 14 feb 2015, 23:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la miden » 09 jan 2016, 15:31

Pantelija nije istina, jer oni sa drugacijom filozofijom su više traženi.
Das Ist Walter

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Schwarz » 09 jan 2016, 15:34

Pantelija je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Uporedjujete neusporedivo...
To su dva svijeta,dva potpuno različita mentalna sklopa,dva različita vaspitanja, dvije različite životne filozofije...ljudi sa različitim prioritetima u životu.
Može Amir voziti šta hoće i bez Želje...Ali on naprosto nije u tom svijetu,nije mu to važna stvar danas.
pretjera ga i ti vala :)
kazem, pred nama je vrijeme, ko ce za vece pare otici, ko ce bolju karijeru napraviti ... sad je besmisleno ici u buducnost i oko toga se svadjati
samir je 96, a amir 97 godiste... samir ima tri ili 5 puta vise uutakmica u premjer ligi, plus utakmice u LP, EL.
to sto se jedan voza a drugi ne, sto jedan popije casu a drugi ne ,, ne mora nista apsolutno znaciti...
premladi su i jedan i drugi da bi se nesto moglo reci u napriejd, postoji statistika i ona je podobro na stani radovca koji je u PL zaigrao mnogo prije nego amir i vec sad ima iskustvo veliko... o filozofiji, mentalnom sklopu itd ne bih stvarno :kafa:
Radovac 82, a Amir 46 nastupa i to je tebi 3 do 5 puta vise
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
club21
Postovi: 1819
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la club21 » 09 jan 2016, 18:18

Zar se jos raspravljate sa ovim nepismenim pitarom :O.

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2016, 19:08

E aferim komšiluk, puno sreće na proljeće, sastavili ste respektabilan tim. Nikakvi pogrdni komentari me ne zanimaju, ja sam fkt radostan zbog vas. Bekrić, Zolotić Stanić, iako sam vam pisao za Zolotića pa me optužiše da lažem, nema veze. Uglavnom jako lijepa ekipa i nadam se da se vraćate na vrh rame uz rame sa nama Ako Bog da.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la DR.HOUSE » 09 jan 2016, 19:09

jurisicduska je napisao/la:E aferim komšiluk, puno sreće na proljeće, sastavili ste respektabilan tim. Nikakvi pogrdni komentari me ne zanimaju, ja sam fkt radostan zbog vas. Bekrić, Zolotić Stanić, iako sam vam pisao za Zolotića pa me optužiše da lažem, nema veze. Uglavnom jako lijepa ekipa i nadam se da se vraćate na vrh rame uz rame sa nama Ako Bog da.
hvala tebi najbitnije da mi svi imamo sta pogledati kada budu igrane utakmice da su ozbiljni timovi pa kada neko dode do europe da imaju vec ozbiljne tekme u nogama

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2016, 19:53

Gledam danas u ksc na Ilidži utakmicu vaših klinaca 2004 godište. Ima nekakav Mašala se preziva. E tako i igra. Ja mislim da komotno može igrati za 4 godine starije. Ima još par igrača finih, ali on baš odskače.Inače ako ko ne zna pobijedili ste šampion Ilidža 3:0, remizirali sa nekim Hrvatima imate i sutra tekmu. Dobar turnir ima Slovenaca, Hrvata, Srbijanaca.

Igrali ste ujutro u plavim a naveče u bijelim dresovima, sve brojevi ispisani, imena, baš se isticala ozbiljnost. Sve pohvale.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la muhamedhulk » 09 jan 2016, 21:17

Opaaa, svaka cast za pojacanja.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la narodniheroj » 09 jan 2016, 21:47

Ovo sto @duska rece, dobra ova djeca pravo, predpioniri i veceras smo dobili neke zagrebcane 2-0 prvaci grupe, sutra polufinale i fanale abd.Odusevio sam se akcijama, bez obzira sto su bukvalno djeca vidi se skola.Meni mali Jaganjac najbolji, jede loptu...

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2016, 21:59

narodniheroj je napisao/la:Ovo sto @duska rece, dobra ova djeca pravo, predpioniri i veceras smo dobili neke zagrebcane 2-0 prvaci grupe, sutra polufinale i fanale abd.Odusevio sam se akcijama, bez obzira sto su bukvalno djeca vidi se skola.Meni mali Jaganjac najbolji, jede loptu...
Onaj ljubičasti danas broj 7, Hrvat, ne znam kako se zove, jaganjac, mašala posebno, dva iz šampiona Ilidža gore pirić je jedan a drugi ne znam, oni danas dobiše 5:0, 5:0, dva gore igrača fasciniantna, eno Dinamo Zagreb ih hoće, Krško broj 4 kapiten, ovaj mali iz Novog Grada što je došao kod vas to je otprilike to. To se sve treba dovesti, nevjerovatna djeca. Barcelona najnormalnije.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la narodniheroj » 09 jan 2016, 22:05

jurisicduska je napisao/la:
narodniheroj je napisao/la:Ovo sto @duska rece, dobra ova djeca pravo, predpioniri i veceras smo dobili neke zagrebcane 2-0 prvaci grupe, sutra polufinale i fanale abd.Odusevio sam se akcijama, bez obzira sto su bukvalno djeca vidi se skola.Meni mali Jaganjac najbolji, jede loptu...
Onaj ljubičasti danas broj 7, Hrvat, ne znam kako se zove, jaganjac, mašala posebno, dva iz šampiona Ilidža gore pirić je jedan a drugi ne znam, oni danas dobiše 5:0, 5:0, dva gore igrača fasciniantna, eno Dinamo Zagreb ih hoće, Krško broj 4 kapiten, ovaj mali iz Novog Grada što je došao kod vas to je otprilike to. To se sve treba dovesti, nevjerovatna djeca. Barcelona najnormalnije.
Bravo majstore, ljubicasti 7 vrh vrhova, najbolji momak na turniru.Odusevilo me djete.
Malo sam pricao s nekom rajom tamo pa su mi skrenuli paznju bas na ovu dvojicu nasih, kao tretiraju se kao ekstremni talenti, ali meni nekako rano pricati u tim tonovima, djeca brate, mladi , valja krv propisati do "zelene grane".
I na kraju moram jos jednom iskazati odusevljenje jednom vecerasnjom akcijom, dupli -dupli pas ovog Masala i Jaganjca...uhh

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2016, 22:31

Kad djeca igraju ko kadeti a predpioniri su nema tu šta da se razmišlja. Kreću se. Jaki na nogama. Tehničari, Šutaju sa svih pozicija, igraju mozgom. Ne nosi ih lopta, nego su odrasli. Vjeruj da su mega talenti a ona sedmica je vanserijski igrač on odskače baš. Mašala je meni bolji ne znam, al ne zaostaje ni ovaj puno. gledao sam puno turnira i omladinskih tekmi al već se sad vidi da su vanserijski, jedino što bi moglo da propadne zbog struke, uz pravilan rad nema šanse da ne budu vrh igrači. Odskaču po 5 godina.

Zanimljivo je da ste imali smo jednu izmjenu dakle baš top selekcija igra. Nema zezanja. Glavni ste favoriti i da osvojite. Nekakav zmaj ima podršku a mi se na forumima prepiremo ne ide niko podržat djecu omladince a besplatno ulaz. Takoo je i kad moji igraju, nas 3 dođe. Danas su iz Krajine ljudi dolazili da bodre djecu.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Jaozinho22 » 09 jan 2016, 22:36

jurisicduska je napisao/la:Kad djeca igraju ko kadeti a predpioniri su nema tu šta da se razmišlja. Kreću se. Jaki na nogama. Tehničari, Šutaju sa svih pozicija, igraju mozgom. Ne nosi ih lopta, nego su odrasli. Vjeruj da su mega talenti a ona sedmica je vanserijski igrač on odskače baš. Mašala je meni bolji ne znam, al ne zaostaje ni ovaj puno. gledao sam puno turnira i omladinskih tekmi al već se sad vidi da su vanserijski, jedino što bi moglo da propadne zbog struke, uz pravilan rad nema šanse da ne budu vrh igrači. Odskaču po 5 godina.

Zanimljivo je da ste imali smo jednu izmjenu dakle baš top selekcija igra. Nema zezanja. Glavni ste favoriti i da osvojite. Nekakav zmaj ima podršku a mi se na forumima prepiremo ne ide niko podržat djecu omladince a besplatno ulaz. Takoo je i kad moji igraju, nas 3 dođe. Danas su iz Krajine ljudi dolazili da bodre djecu.
Nisam znao za taj turnir jedino što sam vidio jeste gomila djece s opremom jutros na Ilidzi...možda si i ti bio u kadru :tralala:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Psajdak
Postovi: 284
Pridružen/a: 22 dec 2015, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Psajdak » 09 jan 2016, 22:37

Riad Mašala, mali već do sada ima pun k.urac nagrada...
Ajzea je forumaš godine !

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la narodniheroj » 09 jan 2016, 22:45

jurisicduska je napisao/la:Kad djeca igraju ko kadeti a predpioniri su nema tu šta da se razmišlja. Kreću se. Jaki na nogama. Tehničari, Šutaju sa svih pozicija, igraju mozgom. Ne nosi ih lopta, nego su odrasli. Vjeruj da su mega talenti a ona sedmica je vanserijski igrač on odskače baš. Mašala je meni bolji ne znam, al ne zaostaje ni ovaj puno. gledao sam puno turnira i omladinskih tekmi al već se sad vidi da su vanserijski, jedino što bi moglo da propadne zbog struke, uz pravilan rad nema šanse da ne budu vrh igrači. Odskaču po 5 godina.

Zanimljivo je da ste imali smo jednu izmjenu dakle baš top selekcija igra. Nema zezanja. Glavni ste favoriti i da osvojite. Nekakav zmaj ima podršku a mi se na forumima prepiremo ne ide niko podržat djecu omladince a besplatno ulaz. Takoo je i kad moji igraju, nas 3 dođe. Danas su iz Krajine ljudi dolazili da bodre djecu.
Moram priznati da nisam cest gost ovih turnira pa je samim tim tvoje vidjenje svega realnije.Ja sam jedan od onih ljudi koji voli vic, podvalu u fudbalu, a upravo to sam vidio kod ovog malca br 19 Jaganjac, ali zaista i Masala i jos jedan momak imaju cvrstinu i znaju igrati po diktatu.Ali kao sto rekoh premladi su svi da bih im predvidjao neku buducnost.Neka su zivi i zdravi svojim roditeljima, a roditelji su vjerovatno najvece zlo ovih omladinaca.Ne do bog nikome kako ljudi yebu sudijama sve i kako se ponasaju, imam osjecaj da su gori i opasniji od raznih huligana.
Danas sam se uvjerio u onu pricu-jako Sarajevo-jak Zeljo.Ovih par momaka treba da potpisu stipendijske ugovore upravo da iz straha da ne odu komsijama za boljim ponudama.Mada isto tako mi se ucinilo da su roditelji opasni zeljovci i da barem jos ovako rano ne bi dalu djecu u protivnicki tabor.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 09 jan 2016, 22:47

Psajdak je napisao/la:Riad Mašala, mali već do sada ima pun k.urac nagrada...
Kad već spominješ ova 2 termina:
[youtube][/youtube]
:mrgreen:
1946

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2016, 22:58

U potpunosti si upravu. Najveći neprijatelj djece su njihovi najbliži. Trener je stalno pod pritiskom, svaki otac hoće da mu je dijete Messi a u većini slučajeva nije tako, malo obećanja on ode i propadaju uslijed stavljanja bremena očekivanja na njih. Treba se uložiti u njihov život više nego u njihov fudbal, da se školuju da se bave plemenitim stvarima, da se uče poštovanju i disciplini pa ako uz to voli fudbal super, jer na silu nikad niko ništa nije napravio. Izvanfudbalske stvari su jednako bitne kao i fudbalske, toliko je bilo talenata koji samo zbog glave nisu ništa napravili. Bio je Svraka jedan nije Muamer ne znam kako se zove, komšija nas je vodio da ga gledamo na garažama kako igra picigen, molili ga da trenira, davao na betonu škaricama golove i lomio kičme starijim od sebe po 10 godina al ništa ne znam ni jel sad živ uopšte a fudbal ne igra sto posto. A ne izlagati ih pritisku i praviti od njih umne invalide. Danas gledam aut i jedan roditelj govori svom dječaku koji je metar visok, djeca mala, bebe bukvalno "Šutaj je direktno " aut na centru, mali potegne, primi se go iz kontre, nije više ulazio do kraja utakmice. Odgovornost je dijete veliko, i treneru i pedagozima, mora se prvo od tog krenuti. Kod nas to još nije razvijeno a talentovana smo sredina, ništa lošiji ovi nisu od najboljeg igrača predpionira Bayerna vjeruj eto, gledao sam puno utakmica raznih klubova od Intera do Dinama. Još kad je lijepa tema, bio je Armin ćerimagić ćera, otac mu je bio vlasnik Igmana na Ilidži vaše dijete, on je bio najveći talenat u Europi službeno, i sad je on talenat al nije ni pola uspio zbog pritiska i guranja po interima daleko od kuće pa vraćanja pa odlazaka svugdje i tako. Da se bilo pametno sad bi imali krilo ili ofanzivnog veznog za repke najbolje u Europi.

Nek su živi i zdravi kao što kažeš.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la narodniheroj » 09 jan 2016, 23:20

Znam da se kod nas poprilicno dobro radi sa djecom, isto tako odrzavaju se roditeljski sastanci i tamo se sugerise to pristojno ponasanje.I danas sam vidio da da su najtisi u dvorani, nadalje, praksa da se svake godine mjenja trener tih klinaca mi se takodjer svidja da ne dodje do pretjeranih "simpatija"isl.Odlasci na razne turnire iskljucivo djeca timski , roditelji odvojeno i tako neke sitnice koje ipak govore o pokusaju drzanja situacije pod kontrolom.Jedino sto ne mogu prezaliti i shvatiti je nesporazum sa Doganom , to je veliki gubitak za klub.
Mozemo mi svi pricati sta hocemo ali nam najvece bogatstvo lezi u vlastitim redovima samo to treba njegovati, ulagati, voditi racuna daleko vise nego do sad.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.