FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Peace
Postovi: 1154
Pridružen/a: 20 avg 2015, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Peace » 10 jan 2016, 14:13

Sjedio je prije 2mj i sa predsjednikom Zvijezde iz Gradacca... na domacoj utakmici... znaci nudio se i njima ... tacno su komedija ovi sto navijaju za Slobodu... i bio bi bas grijeh ne sprdati se na njihov racun kad nako nesto pisu......
Dinamo je udruga građana.Prema ZAKONU o udrugama njeno djelovanje temelji se na načelu DEMOKRATSKOG ustroja,članovi "upravljaju" po principu 1ČLAN=1GLAS.Klub je danas PRCIJA krimosa Mamica!
43 M € UKRADENIH iz Dinama and still counting...

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 10 jan 2016, 14:14

Pusti ba i Zebuvda smo htijeli nebi ih pogledao.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Ipee
Postovi: 342
Pridružen/a: 27 okt 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ipee » 10 jan 2016, 14:24

Prozivka i prvi trening sutra u 13 sati na Grbavici

http://fkzeljeznicar.ba/prozivka-i-prvi ... ici/17939/

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jovanmaksimovic » 10 jan 2016, 14:39

ipe kad cu morati updateovati igrace i nastupe za nas klub? :D
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Avatar
Ipee
Postovi: 342
Pridružen/a: 27 okt 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ipee » 10 jan 2016, 14:46

jovanmaksimovic je napisao/la:ipe kad cu morati updateovati igrace i nastupe za nas klub? :D
bitno je da ćeš morati, a kad :D

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DooVe » 10 jan 2016, 15:12

http://www.klix.ba/sport/mario-zeljo-mi ... /160106089


Ono što je zanimljivo, Mario nosi ime bivšeg nogometaša, ali je povezano i sa FK Željezničar.

"To je moje puno ime. Moja porodica voli nogomet, posebno Željezničar. Ime Mario su mi roditelji dali po bivšem nogometašu Bayerna Mariju Basleru, a Željo po Željezničaru. Odrastao sam uz ovaj klub i redovno pratim utakmice. Proteklu sezonu su obilježile oscilacije, ali se ekipa na kraju dobro izvukla iz krize iako nismo imali sreće. Na proljeće će uz pojačanja biti bolje, Plavi će se možda boriti i za titulu. Sarajevski derbi je utakmica u kojoj se vide sve čari nogometa", završio je Milošević.

:clap: :bow:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

omladina1921zeljina
Postovi: 136
Pridružen/a: 14 jun 2015, 15:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la omladina1921zeljina » 10 jan 2016, 15:13

Dakle, u 12h prozivka, a u 13h je trening.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 10 jan 2016, 15:18

Uvijek sam pozitivan kad je Zeljo u pitanju, vecinom negativan kad su navijaci u pitanju. Drago mi je za Samira, Srdjana, Jadranka i ponajvise Nermina. Vratila su se cetiri sampiona u klub. Ali zbog toga nisam euforican! I neocekujem isto ili vise od onoga cime su mi ostali u sjecanju. Ovi momci imaju pravo na losija izdanja. Neki zbog godina, drugi zbog toka njihove karijere. Zelju ce nositi ekipa a ne pojedinac. Zato se nadam za navijace, da su zreliji u novoj godini I da ce se ostaviti drvlja I kamenja I sjetiti onog najvaznijeg. I kad gubi, i kad vodi...

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 10 jan 2016, 15:25

Ja ne znam da li neko drugi razmišlja kao ja ali što se tiče Bekrića mislim da je potez totalna fula. I zadnji put kad je bio nije imao mjesta u prvom timu a čini mi se da sad pogotovo neče imati i da če samo ugušiti neke od naših igrača iz našeg pogona. Čovjek ima 31 godinu , pao je odavno kao igrač al eto volio bi da griješim.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shzna » 10 jan 2016, 15:27

slika
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 10 jan 2016, 15:37

bojamora je napisao/la:Ja ne znam da li neko drugi razmišlja kao ja ali što se tiče Bekrića mislim da je potez totalna fula. I zadnji put kad je bio nije imao mjesta u prvom timu a čini mi se da sad pogotovo neče imati i da če samo ugušiti neke od naših igrača iz našeg pogona. Čovjek ima 31 godinu , pao je odavno kao igrač al eto volio bi da griješim.
Zeljo je njegova zadnja stanica, da li zeli da se oprosti sa stilom i sa jos kojim trofejem ili ce da ove 3.5 godine lagano odradi da uzme pare (sigruno je fina cifra u pitanju) ce se pokazati.

Sem toga strpljenje navijaca je malo, svi smo zeljni vecih uspjeha i povraka na stare staze. Tako da svako ne zalaganje ili glupiranje bilo kojeg igraca nece proci ne opazeno, niti ce vise biti dopusteno da neko bude zvijezda tima a na terenu mrtvi prosjek.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ChWilla
Postovi: 6405
Pridružen/a: 24 sep 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ChWilla » 10 jan 2016, 15:54

da su mu samo pare cilj ipak mislim da bi puno više mogao uzeti u aziji. a razlog što je zadnju polusezonu kod nas blijedo odigrao su upravo pare, dugovalo se i njemu, dugovalo se i menadžeru još od transfera u južnu koreju, nije htio da potpiše novi ugovor u takvoj situaciji i amar ga je malo-malo pa na klupu.

Avatar
amko21
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 avg 2012, 23:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko21 » 10 jan 2016, 16:00

bojamora je napisao/la:Ja ne znam da li neko drugi razmišlja kao ja ali što se tiče Bekrića mislim da je potez totalna fula. I zadnji put kad je bio nije imao mjesta u prvom timu a čini mi se da sad pogotovo neče imati i da če samo ugušiti neke od naših igrača iz našeg pogona. Čovjek ima 31 godinu , pao je odavno kao igrač al eto volio bi da griješim.
Trebala nam je ta desetka . Pred njim su pripreme, nadam se da ce ih dobro odraditi i nije njega Edis bezveze dovodio.
Sta je sa Zolom?

Gator
Postovi: 917
Pridružen/a: 11 sep 2015, 13:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Gator » 10 jan 2016, 16:02

Samo da ne bude povreda

Hadzijalagic
Postovi: 897
Pridružen/a: 12 avg 2015, 10:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hadzijalagic » 10 jan 2016, 16:18

Bekric je uvjek bio veliki znalac i ne treba sumnjati da ce uz pravilan pristup i uz kvalitetno odradjene pripreme biti nosilac nase igre. Od Edisa i struke ocekujem da ih dobro pripreme kako fizicki tako i psihicki. Odavno nismo imali bolje uslove i bolji pristup na polju dovodjenja igraca tako da sam nakon dugo vremena poprilicno optimistican.
bojamora je napisao/la:Ja ne znam da li neko drugi razmišlja kao ja ali što se tiče Bekrića mislim da je potez totalna fula. I zadnji put kad je bio nije imao mjesta u prvom timu a čini mi se da sad pogotovo neče imati i da če samo ugušiti neke od naših igrača iz našeg pogona. Čovjek ima 31 godinu , pao je odavno kao igrač al eto volio bi da griješim.
I Zeba je imao perioda kada je igrao preko neke stvari i kada je gusio nasu igru i to u dosta ozbiljnim momentima. Ja se recimo ne sjecam neke velike utakmice koju je on odigrao na vrhunskom nivou cak je u takvim tekmama bio medju slabijim karikama (mislim prvenstveno na derbije i euro nastupe).. I pored svega toga i danas je Zeba kada mu je sve po taman medju najboljim, ako ne i najbolji igrac lige.. Bekric je i mladji od Zebe i mislim da u pravom okruzenju i atmosveri moze dati jos dosta toga..
BUDI ŽELJO !!!

Avatar
godrina
Postovi: 2823
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 10 jan 2016, 16:51

Hadzijalagic je napisao/la:Bekric je uvjek bio veliki znalac i ne treba sumnjati da ce uz pravilan pristup i uz kvalitetno odradjene pripreme biti nosilac nase igre. Od Edisa i struke ocekujem da ih dobro pripreme kako fizicki tako i psihicki. Odavno nismo imali bolje uslove i bolji pristup na polju dovodjenja igraca tako da sam nakon dugo vremena poprilicno optimistican.
bojamora je napisao/la:Ja ne znam da li neko drugi razmišlja kao ja ali što se tiče Bekrića mislim da je potez totalna fula. I zadnji put kad je bio nije imao mjesta u prvom timu a čini mi se da sad pogotovo neče imati i da če samo ugušiti neke od naših igrača iz našeg pogona. Čovjek ima 31 godinu , pao je odavno kao igrač al eto volio bi da griješim.
I Zeba je imao perioda kada je igrao preko neke stvari i kada je gusio nasu igru i to u dosta ozbiljnim momentima. Ja se recimo ne sjecam neke velike utakmice koju je on odigrao na vrhunskom nivou cak je u takvim tekmama bio medju slabijim karikama (mislim prvenstveno na derbije i euro nastupe).. I pored svega toga i danas je Zeba kada mu je sve po taman medju najboljim, ako ne i najbolji igrac lige.. Bekric je i mladji od Zebe i mislim da u pravom okruzenju i atmosveri moze dati jos dosta toga..
Upravo to @hadzijalagic
Slicno smo govorili i za Zebu, ne treba nam star a vidimo sta radi sad. Ako on bude htio i al ga Edis pripremi i motivise onda nam moze bit veliko pojacanje. Falila nam je ta desetka, fali igraca za konkurenciju a i za zasrijevanje dade i Amira.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3991
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pintol_TM87 » 10 jan 2016, 17:02

Samo se sjecam one tekme kad je bila zabrana gostovanja na Kosevu, kad udje Samir i napravi dar mar..
meni nikad jace navijanje nije bilo nego tada :)
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ceze » 10 jan 2016, 17:03

Ima li kakve šanse da se Memić vrati u stručni štab?
Mislim da bi bilo dobro da Edis uz sebe ima nekog iskusnijeg, a on i Memić bi mogli biti fina kombinacija.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
jaludovolimte
Postovi: 576
Pridružen/a: 05 jan 2014, 17:38
Lokacija: BA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jaludovolimte » 10 jan 2016, 17:15

pintol_TM87 je napisao/la:Samo se sjecam one tekme kad je bila zabrana gostovanja na Kosevu, kad udje Samir i napravi dar mar..
meni nikad jace navijanje nije bilo nego tada :)
Jel tad on upisao dvije asistencije?
tebe volim, tebi pjevam za jedan gol..

DR.HOUSE
Postovi: 894
Pridružen/a: 24 jul 2008, 10:58
Lokacija: Grbavica 1921
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DR.HOUSE » 10 jan 2016, 17:23

jaludovolimte je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:Samo se sjecam one tekme kad je bila zabrana gostovanja na Kosevu, kad udje Samir i napravi dar mar..
meni nikad jace navijanje nije bilo nego tada :)
Jel tad on upisao dvije asistencije?
jeste usao u 34 minuti umjesto Benje

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.