FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 26 jan 2016, 23:43

Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

11plavih1992
Postovi: 59
Pridružen/a: 07 sep 2015, 06:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 11plavih1992 » 26 jan 2016, 23:44

Uprava cini vjerovatno maximum sto se tice novih igraca. Kako i kada ce se to sve posloziti, vidjecemo. Kao sto je par momaka vec napisalo moramo se naoruzati saburom i vjerom u ove igrace i ljude u klubu. Materijal za tortu je tu a šlag smo mi navijaci. Sa našim vjetrom u njihova leđa Evropa je znatno izvjesnija. Šteta bi bila da se posjetama od 2 - 3 hiljade po*eremo na njihov rad u zimskoj pauzi
05. - 07. Oktobar 1992

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sajo10 » 26 jan 2016, 23:44

Brkoo je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Gdje mu rece da dolazi Ugljesa, evo ajzeja usao u kafanu i samo pusta onu pjesmu : najmladji, najsladji od svih do sad najdraziii :D
:rol: :rol:
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :urnebes:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
amko21
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 avg 2012, 23:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amko21 » 26 jan 2016, 23:44

Elegant je napisao/la:Uglješa ima ugovor sa Borcem koji se pojacava za opstanak, Burekovic također ima ugovor sa Celikom.
Burekovicu se zavrsavaju papiri za dolazak :)

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fedeltafrotta » 26 jan 2016, 23:45

lijepo nas je vidjeti ovako sve zadovoljne i da smo svi kao jedan, odavno to nije bilo tako... sada je nase da napunimo nasu grbavicu ! jedva cekam
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la diplomatija » 26 jan 2016, 23:46

Dajte sirotinju da pisamo po njima hah, mi ne moramo nista ove polusezone uraditi, meni je samo drago da je klub stabiliziran, da ima očigledno dovoljno love, mladi momci željni dokazivanja nam vode klub i očigledno to rade dobro, pa sta nam Bog da na proljece


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la struja » 26 jan 2016, 23:48

Elegant je napisao/la:Uglješa ima ugovor sa Borcem koji se pojacava za opstanak, Burekovic također ima ugovor sa Celikom.
Joj žalosne sove.,Ne kvari ajzeji ćejf .Vas je u sevdahu :urnebes:

Avatar
Brkoo
Postovi: 442
Pridružen/a: 14 nov 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkoo » 26 jan 2016, 23:52

tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
Naklon do poda za sve ljude u klubu :bow: :bow:
"Ko nije spreman da pogine za Želju na terenu, taj je zalutao ovdje"- Mulalic
Širimo sve zastave i šalove, derimo grla i dlanove, i neka naša pjesma odjekuje i nosi plave sve do pobjede!
Aleksandar Kosorić!

struja
Postovi: 676
Pridružen/a: 12 maj 2010, 11:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la struja » 26 jan 2016, 23:53

tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
Ja te nisam kritikovao,tako mi ove kahve :kafa: :kafa:

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Olympique » 26 jan 2016, 23:54

tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
:tokralju: :tokralju:

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 27 jan 2016, 00:00

tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
Ne znam brate ko i sta je Deju zvao Riba. Nisam u toku,ali ja cu ti sad iz pouzdanih izvora reci da je to bio njegov nadimak, dok je trenirao u Zelji. Dejo je Zeljino dijete,trenirqo u generaciji sa Zebom. Vjeruj da ga nijo po imenu nije zvao. Ja sam cak vremenom kontao da se preziva tako. Dugo ga nisam vidio. Nedavno kad je bila ona pressica. Gledam ja lika. **** majku reko frajer isti Riba. Vidi Dejan pise. Ma reko lice. Zove me jaran sto smo trenirali zajedno. Kaze jesi vidio ba Riba bio na pressu. Poslije sam se sjetio pravog imena i prezimena i zaista ne znam.cim se sad bavi ali drago mi je da.je to Zeljino dijete.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61649
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 jan 2016, 00:00

fedeltafrotta je napisao/la:lijepo nas je vidjeti ovako sve zadovoljne i da smo svi kao jedan, odavno to nije bilo tako... sada je nase da napunimo nasu grbavicu ! jedva cekam
Sve je ovo pomalo nevjerovatno. Boske je igračina i kad sam maloprije vidio da je potpisao za nas nisam mogao vjerovati, nadam se da će igrati kao u Vojvodini.

Na papiru ovo djeluje kao najjača ekipa koja je ikada igrala Premijer ligu, ali papiri padaju u vodu kad sudija označi početak utakmice.

Zanima me ima li ovdje igrača koji su došli na šest mjeseci, tj. do kraja sezone? Ili su svi potpisali na minimalno 1,5 godinu? Jbg, ne polažem nadu u ovu sezonu, opet mislim da je zaostatak prevelik a premalo je utakmica do kraja... naredna sezona je mnogo bitnija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 27 jan 2016, 00:02

Virtu4l je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:lijepo nas je vidjeti ovako sve zadovoljne i da smo svi kao jedan, odavno to nije bilo tako... sada je nase da napunimo nasu grbavicu ! jedva cekam
Sve je ovo pomalo nevjerovatno. Boske je igračina i kad sam maloprije vidio da je potpisao za nas nisam mogao vjerovati, nadam se da će igrati kao u Vojvodini.

Na papiru ovo djeluje kao najjača ekipa koja je ikada igrala Premijer ligu, ali papiri padaju u vodu kad sudija označi početak utakmice.

Zanima me ima li ovdje igrača koji su došli na šest mjeseci, tj. do kraja sezone? Ili su svi potpisali na minimalno 1,5 godinu? Jbg, ne polažem nadu u ovu sezonu, opet mislim da je zaostatak prevelik a premalo je utakmica do kraja... naredna sezona je mnogo bitnija.
Zolotić došao na šestomjesečnu posudbu, Stevanović godinu i po potpisao, ostali su mislim dvije ili dvije i po godine potpisali..
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 27 jan 2016, 00:03

tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
A sto se tebe tice, ti ces mustulukdzija na svadbi da mi budes :D Kad nazoves il poruku posaljes, znam da sam u transu iduca dva sata :tokralju: :salut:
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
LARSSONCHE
Postovi: 383
Pridružen/a: 09 apr 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LARSSONCHE » 27 jan 2016, 00:03

slika
cupo

Avatar
ultrassa1921
Postovi: 644
Pridružen/a: 21 apr 2014, 21:19
Lokacija: BAZA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ultrassa1921 » 27 jan 2016, 00:20

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ ALLAHAMI FAMILIJOOOO JOJJJJ STRAH MEEEEE ZELJEEEEEE STRAH ME A MOGU MISLIT KAKO NJIMA SU SE MU DA STISNULA XAXAXAXAXAXAXAAAXXA ,JE.BI IH ZELJO ,JE.BI BINDE PITARSKE
Manijaci Zeljini

Gator
Postovi: 917
Pridružen/a: 11 sep 2015, 13:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Gator » 27 jan 2016, 00:30

Da nama za dvije godine opet ne iskopaju 2 mil duga

Avatar
delinjo
Postovi: 24133
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 27 jan 2016, 00:41

Gator je napisao/la:Da nama za dvije godine opet ne iskopaju 2 mil duga
hahahahhhahahahhaaha e ova je jaka :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 27 jan 2016, 00:49

barbarez je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Sve je ovo super ljudi. Mislim da je vrijeme da se zahvalimo ljudim iz uprave u koju sam vjerovao od pocetka. Mozda ce se neki sjetiti kad sam pisao o tome ali nailazio sam na noz, cak i preko pp. Velike zasluge idu Senadu Misimovicu, Maku Doricu i naravno Deji Nikolicu kojeg su ovdje neki prozivali sa nekim imenom(riba), koji usput gleda igrace preko yt. Jos jednom velika vam hvala, vi ste svoj posao odradili kako treba a strucni stab nek sad radi svoj posao. Sve sto ste do sad rekli se i ostvarilo po pitanju igraca. Nastavite sa ovim drugim stvarima.
Ne znam brate ko i sta je Deju zvao Riba. Nisam u toku,ali ja cu ti sad iz pouzdanih izvora reci da je to bio njegov nadimak, dok je trenirao u Zelji. Dejo je Zeljino dijete,trenirqo u generaciji sa Zebom. Vjeruj da ga nijo po imenu nije zvao. Ja sam cak vremenom kontao da se preziva tako. Dugo ga nisam vidio. Nedavno kad je bila ona pressica. Gledam ja lika. **** majku reko frajer isti Riba. Vidi Dejan pise. Ma reko lice. Zove me jaran sto smo trenirali zajedno. Kaze jesi vidio ba Riba bio na pressu. Poslije sam se sjetio pravog imena i prezimena i zaista ne znam.cim se sad bavi ali drago mi je da.je to Zeljino dijete.
Prijatelju znam da mu je to nadimak, ali neki su taj nadimak tako ironicno pisali i pisali o sadasnjoj upravi sve najgore. Sad je on sa gore pomenutim ljudima zaduzen za sportski segment, dovodjenje igraca. Kao sto vidis to rade jako dobro. Jos jednom nije poenta u nadimku svi ga imamo nego na prezentaciji istog u nekom drugom kontekstu, a prije toga ne vidjeti rezultate neke osobe. Edit: Neko je napisao da je ispliva nova 2 miliona duga. Nece ne brini. Dug je isplivao samo zato sto niko nikad prije nije imao mu.da da pozove revizorsku kucu da sve provjeri i utvrdi konacan dug. To je ova uprava uradila i pocela sa sanacijom. Dok je Senada i jos nekih drugih ljudi koji se razumiju u posao nece biti novog duga. Unaprijed se planira sezona. Znaci sve sto treba u sljedecoj sezoni sad je rjeseno. Cak i eventualna pojacanja. Nece se cekati ljeto da se dogovara igrac i da mu Zeljo bude zadnja 'rupa' na sviralu.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minjore » 27 jan 2016, 00:52

Gator je napisao/la:Da nama za dvije godine opet ne iskopaju 2 mil duga
Brate, vise se brinem da se neki ne ukopaju zbog nas u roku od dvije godine :D
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.