NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

titi14oldschool
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 feb 2015, 00:10
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la titi14oldschool » 04 mar 2016, 15:35

zamorano je napisao/la:
titi14oldschool je napisao/la:Sve dok ima supaka koji idu na utakmice nece se udostojiti da se obrate ovima koji ne idu...treba stati ispred stadiona poslije utakmice i jednog po jednog debila prosvijetliti,objasniti im zbog cega ne treba da idu...ocito ne razumiju da ne iskazuju nikakvu ljubav odlaskom na stadion vec suprotno.meni je najtuznije to sto poznata lica sa juga idu na zapad i istok,moj drug,vodja jedne podgrupe nije propustio ni JEDNU utakmicu na BP ove godine.
Koliki je bio prihod od ulaznica protiv Travnika??? Nije bio 1000 km,a Željo inkasiro 60000 km protiv Širokog!!! Ja sam prvi mislio da bojkot nece donjeti nista u ovoj borbi za novi statut...Ali sam pogrijesio,vidim sada da bojkot itekako daje rezultate...makar su poceli da mole da se navijaci vrate na Bilino...Isakovic"bibe" konta da se raja vrati,da oni inkasiraju novac od ulaznica i laganim tempom rijesavat probleme i pravit raju budalama! KURKO ti Isakovicu! i na stadion neka ide ko zeli i obraza nema,ja niti sam isao niti cu ici do novog statuta ;) nastaviti s ovom borbom,i još jedan skup napraviti pred Bosankom i u aprilu,tek toliko da se ne opusti ova skupština i gradske strukture...SAMO ČELIK!
Ma svi smo mi bili skepticni u pocetku,ali vidi se da se radi,da je ozbiljno i da se ne odustaje,na pocetku sam i razumio ljude koji idu ali brate kada vidis da se nesto pozitivno desava,da je ovo pocetak nadamo se neke fine price cemu onda bojkot bojkota...

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 04 mar 2016, 15:53

Snimak emisije RtvZe



U slucaju da se grad odluci zaduziti za reprogram duga, a kredit nije moguce rjesenje, onda je to moguce emitovanjem obveznica od strane grada uz povoljnu kamatnu stopu.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 04 mar 2016, 17:40

Da su nam Bogdom na vlasti ljudi kao sto su ovi momci. U sinocnjoj emisiji 4 osobe, od 4 osobe jedan novinar,vijecnik u gradskom vijecu i predsjednik nadzornog odobra u gradskom klubu i jedan momak kojem njegov posao ne nalaze izricito drustvenu odgovornost a on radi vise od ove trojice zajedno i za drustvo i za zajednicu.
Volio bih da sam mogao sinoc dobiti telefonsku liniju da postavim pitanje prvo novinaru gdje je bio zadnjih 10 godina i zasto nikada nije uradio neku reportazu ili pozvao vodece osobe iz kluba da se predstavi sta to klub daje gradu i zajednici. Drugo pitanje bi bilo onom momku iz gradskog vijeca, zasto se cekalo ovoliko vrijeme da se na gradskom vijecu pocne spominjati celik. Zasto niko nije trazio da se uradi ikakva revizija gdje te gradske pare koje se godinama upumpavaju u celik zapravo idu?I trece pitanje bi bilo doticnom ne mogu ga nazvati gospodinom jer to zaista nije a to sam zakljucio na osnovu njegovog nastupa u jednosatnoj emisiji(pijun s najmanje obraza od svih koji je tu samo da se ne bi drugi javno crvenili) sta radi predsjednik nadzornog odobra u klubu koji je duzan preko 10 miliona maraka(dug je nastao prije, ok da li ste ikada pokrenuli incijativu da se otkrije koje napravio taj dug i da se te informacije proslijede organima odgovornim za to)
A cetvrtom momku(generalno svi ucesnicima u organizaciji) sta reci, rekao bih mu da me bude stid kad vidim njega i vidim sebe, naklon do poda skidam ti kapu.

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Eborg » 04 mar 2016, 19:15

Zovite program Face TV i dajte komentar! Ne damo Čelik ba, bojkot i protesti do novog statuta i reprograma! :) 033/978-902

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 04 mar 2016, 19:20

Jesul bili naši ili će biti tek? :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 04 mar 2016, 19:57

Hrabro, prozvali su se svi imenom, od Huse do Hanke :bow:
Edit: Izgleda da dobijamo video-nadzor, te brojace do septembra.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la wasabi » 04 mar 2016, 20:26

Ima li neko da ce sutra u SA na tekmu i da ima jedno slobodno mjesto? Neka mi se javi PM.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 04 mar 2016, 20:35

[youtube][/youtube]
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steph » 04 mar 2016, 21:57

Eborg je napisao/la:Zovite program Face TV i dajte komentar! Ne damo Čelik ba, bojkot i protesti do novog statuta i reprograma! :) 033/978-902
Da ne vidjeh tvoj post ovdje bio bih siguran da si ti jedan od ovih gostiju. :mrgreen:

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Eborg » 04 mar 2016, 22:13

NGG je mnogo širi nego što ljudi misle! :) Ma ne damo Čelik! :)

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steph » 04 mar 2016, 22:15

Ma ne iz tog razloga što vas je malo (dokazali ste na skupu da vas nije malo :thumbup: ), nego fakat volim čitati tvoje postove, ovdje i na Klixu, i ono mogao bih se zakleti da si jedan od ovih u vrhu. :mrgreen:

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 04 mar 2016, 22:26

Steph je napisao/la:Ma ne iz tog razloga što vas je malo (dokazali ste na skupu da vas nije malo :thumbup: ), nego fakat volim čitati tvoje postove, ovdje i na Klixu, i ono mogao bih se zakleti da si jedan od ovih u vrhu. :mrgreen:
Nije on to mu je brat nerodjeni ;) naravno da se pametna osoba svugdje prepoznaje ;)
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Eborg » 04 mar 2016, 22:35

Trebamo se svi angažovati i tražiti promjene. Ovo nije borba samo NGG-a i Robijaša, ovo je borba svih Čelikovaca.

Njih manjak posjete boli i ogoljava njihove radnje do kraja. E to je razlog zašto ne treba ići na utakmice, neka bude prazno i stalno vrišti koliko su iskvareni i nesposobni, da se ne mogu ni u granapu pojaviti a da se ne zacrvene!

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 04 mar 2016, 22:43

Nema ih na utakmicama već dugo, glavna faca u loži je Šeki Adilovic, klub je na izdisaju, narednih mjesec-dva bice presudni u ovoj borbi imama nekakav osjecaj.
Opstanak moramo izboriti

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 04 mar 2016, 22:54

Svaka cast na tome sto se kazalo javno ono sto vecina ljudi u gradu misli ali niko nije imao muda to tako reci. Ovim je definitivno borba dignuta na visi nivo jer sad vjerovatno slijedi neki odgovor plemena SDA. Do sada se mislilo da su svi potkupljivi i da se sa svima moze manipulirati. Ovo je totalno nova situacija gdje se susrecu s ljudima koji razmisljaju i ne strahuju da im stranka nece sutra uskratiti neki posao ili slicno. Svaka cast jos jednom!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 05 mar 2016, 02:05

Odlicna posjeta na FACE TV. Momci me svaki dan sve vise odusevljavaju.

Za Celik!!!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 05 mar 2016, 04:20

bhsport je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Svaka cast Senadu i FACE TV i svim sarajevskim medijima za podrsku.Neki dan Batko i Udri Muski a veceras Senad.Licno nisam ocekivo podrsku od sarajlija al ocigledno i tekako daju podrsku Celiku svaka im cast...Huso usvajaj statut jbm ti najmilije u porodici sto imas i volis
Kralju, nisu sve sarajlije iste, dosta ljudi je u interesu jak Celik jer imate najbolji stadion u drzavi daleko i jer ste davali reprezentativce, ruku na srce.
Sloboda se digla jos da i vi se podignete svako ce biti na dobitku.
Sretno u borbi.
Ma logicno ko imalo ima mozga ozbiljniji da je to samo sportski rivalitet a ne mrznja gradova..Imam ja prijatelja sto navijaju i za Zelju i Sarajevo..Logicno bez jakog Celika nema ni jakog Sarajeva il Zelje il Slobode .Ovi ce kad tad past Mladost Vitez i ostali a dignit se Celik Borc i Velez uz Siroki Zrinjski Radnik to je okosnica buduce lige..Hvala na podrsci sretno i vama..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 05 mar 2016, 04:46

Pohvala prvo za FACE TV i Senada sto ugostio pametne momke iz NGG.Jest da je kratko bilo al ovo se daleko culo itekako .Tarik neam sta o njemu daleko najpametniji i njeg vidim u vrhu Celika sa novim statutom.Al ono super sve prozvali imenom i prezimenom al Hamko vrh iu Celiku Rudaru u ZDK uNSBiH i u odboru predsjednik SDA...Sve u svemu extra emisija i nadam se da NGG upucuje sljedeci udarac jos jaci i pametniji i mozgom ko uvjek..Ovo o bojkotu ja zadnju gledo cini mi se CELIK-VELEZ 1-1 2014 godine august il septembar..I samo BOJKOT placu sto nema nikog .Zeljo od karti 60 000 a sutra ce Sarajevo prosjek 7 KM nek bude 7000 eto 50 000 a Celik protiv Travnika bilo 300 kakvo 1000 lazu i prihod 1000 ni sudije nmgu pokrit a ostalo da ne pricam...Huso jbm fi najmilije u porodici svajaj statut i reprogram i Senad te na Face tv proziva

amerxp
Postovi: 11
Pridružen/a: 25 avg 2013, 01:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amerxp » 05 mar 2016, 18:14

Bravo za Celik. Pozdrav iz Tuzle

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zmaj348 » 05 mar 2016, 18:15

Opa,bravo...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.