Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 mar 2016, 17:35

gaston je napisao/la:
Liverpool want a new left back this summer. As well as Ben Chilwell, there is interest in Raphaël Guerreiro and Ricardo Rodríguez.
Baš čitam negdje da je ovaj skaut što je zadužen za praćenje Markovića u Feneru preporučio dvojicu lijevih bekova što igraju za Bešiktaš i Fener. Znam da je to kod Fenera Caner Erkin koji je nekakva turska verzija Schmelzera, ali kakav je ovaj iz Bešiktaša i ne znam iskreno...al' valjda je dobar čim ga hvale :shifty:
Ono što je vrlo izgledno jeste da ćemo u novu sezonu ući sa promjenom na toj poziciji, jer ovo što imamo trenutno je baš taktički šupljo :shifty:
PS. Ricardo Rodriguez je nemoguća misija...njega se moralo dovesti još prije tri godine, ali mi smo imali neka "pametnija" rješenja...
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 04 mar 2016, 19:01

kumkalesic je napisao/la:
gaston je napisao/la:
Liverpool want a new left back this summer. As well as Ben Chilwell, there is interest in Raphaël Guerreiro and Ricardo Rodríguez.
Baš čitam negdje da je ovaj skaut što je zadužen za praćenje Markovića u Feneru preporučio dvojicu lijevih bekova što igraju za Bešiktaš i Fener. Znam da je to kod Fenera Caner Erkin koji je nekakva turska verzija Schmelzera, ali kakav je ovaj iz Bešiktaša i ne znam iskreno...al' valjda je dobar čim ga hvale :shifty:
Ono što je vrlo izgledno jeste da ćemo u novu sezonu ući sa promjenom na toj poziciji, jer ovo što imamo trenutno je baš taktički šupljo :shifty:
PS. Ricardo Rodriguez je nemoguća misija...njega se moralo dovesti još prije tri godine, ali mi smo imali neka "pametnija" rješenja...
Jel to onaj Erkin sa FIFA 07 :? :mrgreen: Ko je igrao Menadzer na FIFI njega je morao dovesti.

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... abs=2%20rt

Moreno na udaru navijaca, a vidi Bentekea, nase veliko pojacanje :lol:
Zadnja izmjena: YNWA, dana/u 04 mar 2016, 19:29, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 04 mar 2016, 19:24

moreno je glup ko noga,iq mu je u minusu

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 04 mar 2016, 21:21

King je danas napunio 65 godina. Sretan ti rođendan jedini Kralju u Liverpulu.

Novinari danas pišu da je Feguli iz Valensije novi igrač Liverpula i to besplatno. Općepoznato je da će nam sa Klopom ekipa biti sve kepeci.
Kocka je bačena

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 04 mar 2016, 21:33

Kako kepeci, pa doveo je Caulkera, Matipa i Grujica. Sve visoki igraci
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 04 mar 2016, 21:34

A ne znam treba li nam Feguli. Mislim, taj tip igraca treba, ali ima li on kvalitet za Liverpoola?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 mar 2016, 21:48

ackeey je napisao/la:A ne znam treba li nam Feguli. Mislim, taj tip igraca treba, ali ima li on kvalitet za Liverpoola?
Dobar igrač za rotacije...baš tip krila koje je najjače u ovom stilu fudbala koji gaji Švabo, a to su kontre i polukontre...samo ovim transferom se izgleda dižu ruke od Ibea :?
Joint_fc

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 mar 2016, 21:56

YNWA je napisao/la:
Jel to onaj Erkin sa FIFA 07 :? :mrgreen: Ko je igrao Menadzer na FIFI njega je morao dovesti.

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... abs=2%20rt

Moreno na udaru navijaca, a vidi Bentekea, nase veliko pojacanje :lol:
Ja sam i zaboravio koji sam od tih menadžera igrao :)
Tek sada vidjeh da obojici ovih Turaka ističe ugovor na ljeto...pa zato se i interesujemo za njih :shifty:
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 04 mar 2016, 22:16

Ben Arfa slobodan na ljeto, njega sam jedno vrijeme zelio vidjeti u Liverpoolu, cak bi i sada isao po njega.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 mar 2016, 22:18

YNWA je napisao/la:Ben Arfa slobodan na ljeto, njega sam jedno vrijeme zelio vidjeti u Liverpoolu, cak bi i sada isao po njega.
I Ever Banega je slobodan na ljeto :think:
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 04 mar 2016, 22:29

kumkalesic je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ben Arfa slobodan na ljeto, njega sam jedno vrijeme zelio vidjeti u Liverpoolu, cak bi i sada isao po njega.
I Ever Banega je slobodan na ljeto :think:
Procito sam negdje da je sve dogovorio sa Interom :?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 04 mar 2016, 23:52

:kafa:
kumkalesic je napisao/la:
ackeey je napisao/la:A ne znam treba li nam Feguli. Mislim, taj tip igraca treba, ali ima li on kvalitet za Liverpoola?
Dobar igrač za rotacije...baš tip krila koje je najjače u ovom stilu fudbala koji gaji Švabo, a to su kontre i polukontre...samo ovim transferom se izgleda dižu ruke od Ibea :?
Mislim da nama fale provjerena imena, neko ko ce unaprijediti igru. Za rotacije imamo Lallane, Allene...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 05 mar 2016, 11:35

ackeey je napisao/la::kafa:
kumkalesic je napisao/la:
ackeey je napisao/la:A ne znam treba li nam Feguli. Mislim, taj tip igraca treba, ali ima li on kvalitet za Liverpoola?
Dobar igrač za rotacije...baš tip krila koje je najjače u ovom stilu fudbala koji gaji Švabo, a to su kontre i polukontre...samo ovim transferom se izgleda dižu ruke od Ibea :?
Mislim da nama fale provjerena imena, neko ko ce unaprijediti igru. Za rotacije imamo Lallane, Allene...
I ti prika u kasne noćne sate ispijaš te kahve :kafa:

No, da se vratimo temi :shifty:
Mi i nemamo igrača za rotacije na poziciji tih čistih krila i zbog toga sam mišljenja da bi ovo bio dobar posao. Marković se vjerovatno vraća u klub (ne mislim onako usputno kao što je to bio slučaj jučer :shifty: ) i ta dvojica bi bili dosta što se tiče tih igrača koji bi trebali s klupe donijeti tu potrebnu dodatnu jačinu.
Samo bi ovim transferom moglo značiti da Ibe odlazi ili na pozajmicu ili negdje trajno, a iskreno ne znam šta bih napisao u vezi toga. Jest da mali baš zna čovjeka iznervirati nekim svojim potezima na terenu, ali se sve nadam da bi moglo nešto biti od njega u budućnosti...

@YNWA; nisam siguran u vezi toga, jer se spominju i neki mnogo jači trenutno klubovi od Intera koji se interesuju za sjajnog Argentinca...al' kakvo bi to pojačanje bilo za nas kada bi došao, iako su šanse nikakve :)
Joint_fc

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 05 mar 2016, 11:48

Trebaju nam i provjereni igrači, klase za koje vrijedi platiti dosta novca ali trebaju nam i igrači za rotacije upravo ovakvi kao Matip, Feghouli i sl. Mnogo će igrača napustiti Liverpool na ljeto a Kloppu treba šira baza igrača jer generalno imamo problema sa povredama.

Ja bih bio zadovoljan da se dovedu 2-3 skupa pojačanja, a ostatak može biti popunjen našim igračima sa posudbe ili ovima što im ističe ugovor, ili ulaganjem u mlade talente kao Grujić.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 05 mar 2016, 12:34

Za Feghoulia jos nisam vidio da iko pise, medjutim danas se pojavila vijest da je Liverpool ozbiljno zainteresovan za Ousamu Dembelea iz Rennesa. Rijec je o 18-godisnjem krilnom igracu. Izuzetno brz i eksplozivan igrac, ima dobar sut, ogroman potencijal. Ne bi trebao biti skup.
Ja sam inace veliki fan brzih i eksplozivnih igraca tako da bi po meni bio dobar transfer.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 05 mar 2016, 12:42

BeyKopites je napisao/la:Trebaju nam i provjereni igrači, klase za koje vrijedi platiti dosta novca ali trebaju nam i igrači za rotacije upravo ovakvi kao Matip, Feghouli i sl. Mnogo će igrača napustiti Liverpool na ljeto a Kloppu treba šira baza igrača jer generalno imamo problema sa povredama.

Ja bih bio zadovoljan da se dovedu 2-3 skupa pojačanja, a ostatak može biti popunjen našim igračima sa posudbe ili ovima što im ističe ugovor, ili ulaganjem u mlade talente kao Grujić.
Ma normalno je da nam trebaju i provjereni igrači.
Ali kako dovesti provjerenog igrača ako mu vlasnici kluba ne žele dati onoliku platu koliku može dobiti potpisivanjem ugovora sa oba Manchestera ili Chelseaem? Jedino ako su oni spremni mijenjati svoju dosadašnju politiku mi možemo i dovesti nekog provjerenog igrača, jer budimo realni svi igrači, ili bar velika većina njih, su čisti profesionalci i ići će tamo gdje ih budu i najbolje plaćali, pa čak i u Kinu :)
Ja, al' ono iskreno, i nisam nešto optimističan da će se situacija nešto u vezi ovoga pomijeniti, jer sada imaš i ove dodatne troškove oko radova na stadionu i ovog što se desilo oko cijena ulaznica, ali nadam se da griješim :)
Jedino što me ohrabruje jeste što konačno imamo inteligentnog i savremenog trenera koji može naći i nekog anonimca i od njega "izraditi" odličnog igrača :)
Joint_fc

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 05 mar 2016, 15:10

11 bodova 3. mjesto uz dvije utakmice zaostatka. :-)
Kocka je bačena

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 05 mar 2016, 23:39

kumkalesic je napisao/la:
BeyKopites je napisao/la:Trebaju nam i provjereni igrači, klase za koje vrijedi platiti dosta novca ali trebaju nam i igrači za rotacije upravo ovakvi kao Matip, Feghouli i sl. Mnogo će igrača napustiti Liverpool na ljeto a Kloppu treba šira baza igrača jer generalno imamo problema sa povredama.

Ja bih bio zadovoljan da se dovedu 2-3 skupa pojačanja, a ostatak može biti popunjen našim igračima sa posudbe ili ovima što im ističe ugovor, ili ulaganjem u mlade talente kao Grujić.
Ma normalno je da nam trebaju i provjereni igrači.
Ali kako dovesti provjerenog igrača ako mu vlasnici kluba ne žele dati onoliku platu koliku može dobiti potpisivanjem ugovora sa oba Manchestera ili Chelseaem? Jedino ako su oni spremni mijenjati svoju dosadašnju politiku mi možemo i dovesti nekog provjerenog igrača, jer budimo realni svi igrači, ili bar velika većina njih, su čisti profesionalci i ići će tamo gdje ih budu i najbolje plaćali, pa čak i u Kinu :)
Ja, al' ono iskreno, i nisam nešto optimističan da će se situacija nešto u vezi ovoga pomijeniti, jer sada imaš i ove dodatne troškove oko radova na stadionu i ovog što se desilo oko cijena ulaznica, ali nadam se da griješim :)
Jedino što me ohrabruje jeste što konačno imamo inteligentnog i savremenog trenera koji može naći i nekog anonimca i od njega "izraditi" odličnog igrača :)
Nije problem to sto ce ti klubovi dati vecu platu, ima toliko kvalitetnih igraca koje ti klubovi ne traze, ali treba znati prepoznati ih, i znati gdje je granica, ne mozes Lallanu platiti 25 miliona ili Bentekea 32, jer ti igraci mogu biti samo squad player, a mi nismo u mogucnosti toliku lovu izdvojiti na takve igrace.

Znaci treba trositi pametno, Atletico godinama tako radi a financijski su daleko slabiji od nas, ali imaju strucnjake koji znaju prepoznati igraca.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 06 mar 2016, 08:16

Idemo danas sa bismilom po pobjedu i na zasluženo 7. mjesto. :-D
Mislim da bi Klop pogriješio ako bi kalkulisao sa sastavom jer još ništa nije gotovo.
Usput nadati se pobjedi WBA.
Kocka je bačena

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 06 mar 2016, 10:49

http://www.liverpoolfc.com/news/first-t ... ve-so-much

Napraviti ce Klopp od Origia odlicnog napadaca, bio je smijesan na onim pripremnim i dok je BR bio na klupi, ali dosta je napredovao odkad je Klopp dosao.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.