Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pappy » 07 mar 2016, 00:47

tuzlak1987 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Gledam ova tipovanja svako kolo pišu Slavija slaba, Slavija loša. Pa ću samo reći, dabogda mi stalno bili ovako slabi. :urnebes:
Oni ako tipuju protiv tebe odmah idi slavi pobjedu Slavije napij se. Ja kad vidim da tipuju protiv Slobode odmah znam da je lagana pobjeda :)

Problem je kad tipuju na Slobodu, onda se zabrinem bude mi cudno
Al' od početka sezone, neko im rek'o pa pričaju. Slaviji otišlo 15 igrača, nisu našli dostojne zamjene, ispadaju sigurno. A od onih što su otišli danas jedino Miljan u Slobodi i Popović u Čeliku imaju neku pristojnu minutažu. :facepalm: Pa onda redom od prvog kola ispada Slavija, ispada Slavija, pa loši...Do sad nas već 10 puta prežalili. :urnebes:

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TzXHc » 07 mar 2016, 00:49

AnelZ je napisao/la:Definitivno se treba regulisati na tribinama ovo psovanje. Klubovi imaju pravo da zahtjevaju od navijaca da ne psuju i sl. i da daju ovlasti zastitarima da se takvi odstrane sa stadiona. Znam ja da fudbal nije pozoriste, ali ni ovolikom psovanju nije mjesto na stadionu (nije nigdje mjesto za ovoliko psovki). Pa ako povedem dijete od 10 godina na stadion ne zelim takav negativan uticaj da dozivi. OK nesto malo svakih 20-30 minuta, ali sto cujem na svojoj Grbavici, na Koševu i cesto putem TV-a je pre, pre, previse.
Hahhahahahhhahhahahhah
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 mar 2016, 00:49

Pappy je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Gledam ova tipovanja svako kolo pišu Slavija slaba, Slavija loša. Pa ću samo reći, dabogda mi stalno bili ovako slabi. :urnebes:
Oni ako tipuju protiv tebe odmah idi slavi pobjedu Slavije napij se. Ja kad vidim da tipuju protiv Slobode odmah znam da je lagana pobjeda :)

Problem je kad tipuju na Slobodu, onda se zabrinem bude mi cudno
Al' od početka sezone, neko im rek'o pa pričaju. Slaviji otišlo 15 igrača, nisu našli dostojne zamjene, ispadaju sigurno. A od onih što su otišli danas jedino Miljan u Slobodi i Popović u Čeliku imaju neku pristojnu minutažu. :facepalm: Pa onda redom od prvog kola ispada Slavija, ispada Slavija, pa loši...Do sad nas već 10 puta prežalili. :urnebes:
Pogresna procjena svih :) mislim da si i ti u startu govorio da ispadate..
Mada je i Vojvodic legao neocekivano dobro, uzeo nekih bodova pa sada lakse disete..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 07 mar 2016, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 07 mar 2016, 00:50

RedEvil je napisao/la:Ma sta ti Beclija znas,idi uci jezik,a stipu nas ibogati,mi cemo se vec nekako bez tebe i snaci,ima pametnih ljudi u Tz da pisu,ne trebas im ti iz Beca oci otvarat,kako mi je mrska nasa dijaspora :salut: :thumbup:
Jest vala upravu si.
Kada vidim takve izrode ko ti,uvjek kazem starom za kakvu si ti gamad krvario stari moj. :facepalm:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
MosaaRajvosa
Postovi: 536
Pridružen/a: 14 jan 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 00:50

AnelZ je napisao/la:Definitivno se treba regulisati na tribinama ovo psovanje. Klubovi imaju pravo da zahtjevaju od navijaca da ne psuju i sl. i da daju ovlasti zastitarima da se takvi odstrane sa stadiona. Znam ja da fudbal nije pozoriste, ali ni ovolikom psovanju nije mjesto na stadionu (nije nigdje mjesto za ovoliko psovki). Pa ako povedem dijete od 10 godina na stadion ne zelim takav negativan uticaj da dozivi. OK nesto malo svakih 20-30 minuta, ali sto cujem na svojoj Grbavici, na Koševu i cesto putem TV-a je pre, pre, previse.
Slazem se. Na Zapadu Koseva ima jedan debeli gospodin, koji od prve do zadnje minute **** sve i jednog igraca, trenera. Da ti se posere na utakmicu i zbog takvih dio raje i nece doci na utakmicu. Ima nacina da se to malo umanji..
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la coelho41 » 07 mar 2016, 00:51

brig je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
brig je napisao/la:i nakon ovakvih derbija budale i kreteni zagovaraju trokružni sustav natjecanja :damn:
pa koji drugi 'sustav' bi ti implementiro u ligu sa 12 ekipa; neće se valjda četverokružni igrat, to je 48 utakmica i nemoguće za naše uslove?
pa liga za ostanak i liga za prvaka nakon 22 kola, prenose se bodovi, i onda dodatno 10 kola..

čuj koji bi ti drugi :damn:
ali opet ti se odigra isti broj utakmica tj 33. samo što u tom trokružnom koji oni zagovaraju, poslije 22. kola bi se odigralo još 11 utakmica i prvih 6 ekipa imale bi blagu prednost domaćeg terena, tj odigrali bi kod kuće 6 a u gostima 5 utakmica poslije tog 22. kola.
Po mom mišljenju bolje je to opet ti derbiji neće izostat, a ne neko sad sa sredine tabele, odnosno npr. 7. mjesta, da se nakon 22 kola odjednom bori za opstanak i da nema više šanse da se domogne Evrope..

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 07 mar 2016, 00:57

coelho41 je napisao/la: ali opet ti se odigra isti broj utakmica tj 33. samo što u tom trokružnom koji oni zagovaraju, poslije 22. kola bi se odigralo još 11 utakmica i prvih 6 ekipa imale bi blagu prednost domaćeg terena, tj odigrali bi kod kuće 6 a u gostima 5 utakmica poslije tog 22. kola.
Po mom mišljenju bolje je to opet ti derbiji neće izostat, a ne neko sad sa sredine tabele, odnosno npr. 7. mjesta, da se nakon 22 kola odjednom bori za opstanak i da nema više šanse da se domogne Evrope..
nije 33 nego 32
znači tebi bolje igrati ponovo sa bubam: Rudar, Slavija, Travnik (tj ekipama koje se bore za ostanak) nego da igraju top 6 klubova između sebe još po 2 utakmice?

e pa svaka čast onda kad tako razmišljate :salut:

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 07 mar 2016, 01:03

Čuj što nas pojedini Tuzlaci prizivaju blize sebi na Tušnju, tačnije blize Fukarama. :rol:
Gađat ćemo vas kovanicama od 2KM, ne berite brige.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TzXHc » 07 mar 2016, 01:05

PipiDugaCarapa je napisao/la:Čuj što nas pojedini Tuzlaci prizivaju blize sebi na Tušnju, tačnije blize Fukarama. :rol:
Gađat ćemo vas kovanicama od 2KM, ne berite brige.
Pa ja to za kafe da vam se nađe
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
elamalakia
Postovi: 905
Pridružen/a: 08 feb 2016, 00:33
Lokacija: Memli
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la elamalakia » 07 mar 2016, 01:12

salis se
Heroji su iz ulice, a ne iz nerealnog filma, heroj je Keli, heroj je Đilda!
Heroj je iznad populizma i besmisla, heroj je heroj i kad kamera ne snima!

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la coelho41 » 07 mar 2016, 01:13

brig je napisao/la:
coelho41 je napisao/la: ali opet ti se odigra isti broj utakmica tj 33. samo što u tom trokružnom koji oni zagovaraju, poslije 22. kola bi se odigralo još 11 utakmica i prvih 6 ekipa imale bi blagu prednost domaćeg terena, tj odigrali bi kod kuće 6 a u gostima 5 utakmica poslije tog 22. kola.
Po mom mišljenju bolje je to opet ti derbiji neće izostat, a ne neko sad sa sredine tabele, odnosno npr. 7. mjesta, da se nakon 22 kola odjednom bori za opstanak i da nema više šanse da se domogne Evrope..
nije 33 nego 32
znači tebi bolje igrati ponovo sa bubam: Rudar, Slavija, Travnik (tj ekipama koje se bore za ostanak) nego da igraju top 6 klubova između sebe još po 2 utakmice?

e pa svaka čast onda kad tako razmišljate :salut:
nije 32, nego 33 vjeruj mi, pa kad bi se igrale 32 utakmice, onda bi trokružni sistem gubio smisao, jer bi falila ta jedna utakmica više na domaćem terenu...mi nismo hrvatska liga pa da kod nas razlika između 3. i 7. mjesta bude 20 bodova, kod nas je to 10ak bodova i ta relativno mala razlika bi omogućila timu koji bi na presjeku 22. kola bio 7. da se uz dobro tempiranje forme uključi u borbu za mjesto u Evropi.
Pa i ove sezone poslije 16. il 17. utakmica Željo je bio 7. i šta sad zamisli tvoj Široki Brig nekim slučajem završi sedmi na presjeku i ti ga isključuješ od bilo kakvog pokušaja da igra Evropu, iako je do kraja ostalo 10 utakmica, samo da bi 2 puta više gledao Željo-Sarajevo...

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 07 mar 2016, 01:13

TzXHc je napisao/la:
PipiDugaCarapa je napisao/la:Čuj što nas pojedini Tuzlaci prizivaju blize sebi na Tušnju, tačnije blize Fukarama. :rol:
Gađat ćemo vas kovanicama od 2KM, ne berite brige.
Pa ja to za kafe da vam se nađe
Jesi zavidne inteligencije, alal ti k.urac.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TzXHc » 07 mar 2016, 01:16

PipiDugaCarapa je napisao/la:
TzXHc je napisao/la:
PipiDugaCarapa je napisao/la:Čuj što nas pojedini Tuzlaci prizivaju blize sebi na Tušnju, tačnije blize Fukarama. :rol:
Gađat ćemo vas kovanicama od 2KM, ne berite brige.
Pa ja to za kafe da vam se nađe
Jesi zavidne inteligencije, alal ti k.urac.
Ispostujte makar peticu nam bacite
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 07 mar 2016, 01:17

TzXHc je napisao/la: Ispostujte makar peticu nam bacite
Bacat ćemo po vama, a vi se snalazite.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
elamalakia
Postovi: 905
Pridružen/a: 08 feb 2016, 00:33
Lokacija: Memli
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la elamalakia » 07 mar 2016, 01:19

cuj petaka, pa da se kur*** po carsiji da si pun para :nene:
Heroji su iz ulice, a ne iz nerealnog filma, heroj je Keli, heroj je Đilda!
Heroj je iznad populizma i besmisla, heroj je heroj i kad kamera ne snima!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 07 mar 2016, 01:23

PipiDugaCarapa je napisao/la: Bacat ćemo po vama, a vi se snalazite.
Hvala ti.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TzXHc » 07 mar 2016, 01:31

elamalakia je napisao/la:cuj petaka, pa da se kur*** po carsiji da si pun para :nene:
Pa da mogu biti i ja jednom gospodin, nisam tog petaka nikad u životu vidio. :) Ispostujte nas ba braćo TM i mi smo vas, al ste haman zaboravili :(
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bagrcavi » 07 mar 2016, 02:12

Vi ste nas par puta ispoštovali u građevinskom materijalu blok, cigla, kamen zavisi šta je koga pogodilo :D
DRUG NEBI TI PUNCA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 07 mar 2016, 02:15

ja ne znam dokle ce admnistracija pustat unistavanje svake teme ....posebno su iritantni ovi fakini sto su se kao povukli sa foruma pa ih evo u najezdi opet...ne mozes se smorova rijesit bez banovica a kao odose oni
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sajo10 » 07 mar 2016, 02:16

staragarda je napisao/la:ja ne znam dokle ce admnistracija pustat unistavanje svake teme ....posebno su iritantni ovi fakini sto su se kao povukli sa foruma pa ih evo u najezdi opet...ne mozes se smorova rijesit bez banovica a kao odose oni
Mozes ti bolje... :roll:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], boki86, holyman, jasta, Kaunas, mosarajvosa83, MostarskiSin, OldTownDistrict, Venom, ZaZelju i 60 gostiju.