PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la hilmo » 07 mar 2016, 13:18

Besic je napisao/la:Tacno ne znas koga bi podrzo
Sarajevo i Radovca :D : P

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Besic » 07 mar 2016, 13:20

Sarajevo bez Radovca naravno :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 07 mar 2016, 13:25

Hum94 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nista cudno, pa njihova zvanicna stranica je nesto slicno napisala, zvanicna. Cak mislim da si ti postavio jednom :D
Nemamo mi jos zvanicne,imaju 2-3,a jedna koja trenutno ima 50000 clanova na dobrom je putu da postane sluzbena...
Sta te cudi sto ima ovakvih komentara,bolje po svojim cesljajte pa ih ovde ljepite...
Jel ti mislis da bi jedan klub koji dolazi iz glavnog grada jedne europske drzave i koji uvijek pokusava da predstavi nasu Bosnu i Hercegovinu najbolje sto moze pisao nesto tako jadno? Ja ne znam mozes li dublje otici od ovoga ali iskreno. Ne znam zasto pokusavas prebaciti lopticu na nas jer mozda je tebi ovo normalno ali meni nije.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2016, 13:30

A, jesu ljudi potpaljivi yebote... Odjednom, jedan seljak sa tribine predstavlja sve tuzlake, jedan zadojenko iz Splita (cini mi se) predstavlja sve bh hrvate... :roll:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 07 mar 2016, 13:32

coelho41 je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Bgm manje na ovim slikama lici na covjekolikog majmuna, proljepsao nam se Poćeraš. Mislim i dalje je seljacina teska ocigledno, al bar normalnije izgleda.
Kako te bolan nije stid prozivat nekog na forumu na osnovu izgleda; ko si to ti da ocjenjujes neciji izgled...e jado jadni
Kad se smijete Sablji za izgled i stajling onda nije problem, kad se smijete Tanu za izgled i oblacenje i to nije problem, kad se smijete Uscuplicu za istu stvar i to nije problem, ali sad duse drage se upalile jer je na tapeti primat iz Tuzle sa tetovazama ko da su ih djeca na likovnom crtala. Nisam mu ja kriv sto je seljacina! :lol:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hum94 » 07 mar 2016, 14:02

Jel ti mislis da bi jedan klub koji dolazi iz glavnog grada jedne europske drzave i koji uvijek pokusava da predstavi nasu Bosnu i Hercegovinu najbolje sto moze pisao nesto tako jadno? Ja ne znam mozes li dublje otici od ovoga ali iskreno. Ne znam zasto pokusavas prebaciti lopticu na nas jer mozda je tebi ovo normalno ali meni nije.[/quote]
Ovo nije stranica pisala,nego pojedinac iz Hrvatske...sad ces mi rec da u vas nema jednakih hajvana i debila,pusti bola suplje,svi sve znamo,nema potrebe se pravit nevinascima,maske su davno pale. :kafa:

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hum94 » 07 mar 2016, 14:06

Memara je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nista cudno, pa njihova zvanicna stranica je nesto slicno napisala, zvanicna. Cak mislim da si ti postavio jednom :D
Čuj zvanična, a ne znam nisam to ja postavio ali sigurno ništa novo od njih. Ako slične komentare poslije jedne utakmice nađeš na zvaničnim fb stranicama klubova Sarajeva, Slobode, Veleža, Željkana i Čelika, ja ti platim. Nikad ozbiljnog kluba od Zrinjskog sve dok ih ovih pojedinci predstavljaju.
Nepada mi napamet ic po tim stranicama,jednostavno me ne zanimate i boli me neka sta ce ko napisat,meni je dovoljno i ovde na ovim forumu koliko mrznje,sovinizma i fasizma izbacujete prema svemu sto nije bosnjacko ili po vama ljepsem za cut probosanskom.
Aj cao :wave:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ElCartel11 » 07 mar 2016, 14:13

Hum94 je napisao/la:Nepada mi napamet ic po tim stranicama,jednostavno me ne zanimate i boli me neka sta ce ko napisat,meni je dovoljno i ovde na ovim forumu koliko mrznje,sovinizma i fasizma izbacujete prema svemu sto nije bosnjacko ili po vama ljepsem za cut probosanskom.
Aj cao :wave:
Pa sta mislis, da cemo voliti iste one koji su nas prije 20 godina ubijali i zeljeli nas nestanak? Da cemo zaboraviti sve to i praviti se da nista nije bilo? Istina ima dosta Bosnjaka koji su to vec zaboravili, ali to neka je njima na cast.
Da se razumijemo ne mrzim ni Srbina ni Hrvata, nisam nacionalista, ali isto tako nedam na Bosnu i Hercegovinu!

I da prekinemo sa politikom, ovo je sportski forum.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Raonffa » 07 mar 2016, 14:22

FrantoBauzek je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:
Koji je ono Zeljo? Peti, sesti? :guz:

Znam brate. tesko za srce gledati Slobodu na celu kolone. Nije ti lako :shhh:
Teško brate kad ti navijač Slobode kaže da ti klub nema uspjeha, plače mi se vjeruješ li :lol:
Pa ja, nije lako, vjerujem ti. Pogotovo kada covjek zivi u iluziji, pa pogled na tabelu ekspresno vraca u realnost :wtf:

Evo ostario sam, slabost neka i u ledjima hvata. Uzimam stari foto album da pogledam, kako sam bio nekad mlad i jak. Vako po stare dane, kada moj Zeljo nema snage, jedino mi to preostaje. Joj jesmo dobri bili, jooj jooj bili bili kuknjava :facepalm:
Ne živim u iluziji, siguran sam da Sloboda nema nijedan osvojen trofej.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 07 mar 2016, 14:24

Hum94 je napisao/la:
Memara je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Nista cudno, pa njihova zvanicna stranica je nesto slicno napisala, zvanicna. Cak mislim da si ti postavio jednom :D
Čuj zvanična, a ne znam nisam to ja postavio ali sigurno ništa novo od njih. Ako slične komentare poslije jedne utakmice nađeš na zvaničnim fb stranicama klubova Sarajeva, Slobode, Veleža, Željkana i Čelika, ja ti platim. Nikad ozbiljnog kluba od Zrinjskog sve dok ih ovih pojedinci predstavljaju.
Nepada mi napamet ic po tim stranicama,jednostavno me ne zanimate i boli me neka sta ce ko napisat,meni je dovoljno i ovde na ovim forumu koliko mrznje,sovinizma i fasizma izbacujete prema svemu sto nije bosnjacko ili po vama ljepsem za cut probosanskom.
Aj cao :wave:
Sto se mene tice ne, svi su jednaki i svi su isti u mojim ocima a jesi li siguran da si ti kompetentna osoba da pricas o fasizmu? i da, vasa stranica je objavila nesto za Velez jedne prilike kako trebate unistiti ''balije'', nisam ni mislio o ovome pojedincu, ovoga ce uvijek biti sirom svijeta. A ako sam sovinista sto volim svoju drzavu i sto je ne psujem kao neki onda priznajem, sovinista sam i sve nabrojano sto si rekao.
Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 07 mar 2016, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Memara » 07 mar 2016, 14:24

Hum, drug kao što sam napisao poštujem tvoj klub ali taj pojedinac o kojem pričaš je top komentar s skoro 50 lajkova. I džabe ćeš tražiti takve komentare na "bošnjačkim" fb klubovima jer takvi komentari ne postoje, znači nismo djeca zna se šta i koga tvoj klub predstavlja. Lijep pozdrav i čestitam na pobjedi.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NYKnicks Fan » 07 mar 2016, 14:26

Ima trofej. :thumbup:

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la amazon » 07 mar 2016, 14:28

SlevinKelevra je napisao/la:A, jesu ljudi potpaljivi yebote... Odjednom, jedan seljak sa tribine predstavlja sve tuzlake, jedan zadojenko iz Splita (cini mi se) predstavlja sve bh hrvate... :roll:
Kakvi su to bh hrvati majke ti. Hrvati su u Hrvatskoj.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2016, 14:31

amazon je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:A, jesu ljudi potpaljivi yebote... Odjednom, jedan seljak sa tribine predstavlja sve tuzlake, jedan zadojenko iz Splita (cini mi se) predstavlja sve bh hrvate... :roll:
Kakvi su to bh hrvati majke ti. Hrvati su u Hrvatskoj.
Jesu ako ti je BiH od Bascarsije do Marin Dvora ;)

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la hilmo » 07 mar 2016, 14:32

Besic je napisao/la:Sarajevo bez Radovca naravno :kafa:
:mrgreen:

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la amazon » 07 mar 2016, 14:35

SlevinKelevra je napisao/la:
amazon je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:A, jesu ljudi potpaljivi yebote... Odjednom, jedan seljak sa tribine predstavlja sve tuzlake, jedan zadojenko iz Splita (cini mi se) predstavlja sve bh hrvate... :roll:
Kakvi su to bh hrvati majke ti. Hrvati su u Hrvatskoj.
Jesu ako ti je BiH od Bascarsije do Marin Dvora ;)
Od Bascarsije do Marijan Dvora ima pravoslavaca, katolika i muslimana, kao sto ima u cijeloj Bosni i Hercegovini (tj svi smo mi bosanci i hercegovci bilo koje vjere). Hrvati su u Hrvatskoj koliko sam ucio historiju.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 07 mar 2016, 14:37

Hajde obrazuj se malo Aldine i nauči razliku između nacije i naroda.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SlevinKelevra » 07 mar 2016, 14:39

amazon je napisao/la:
Od Bascarsije do Marijan Dvora ima pravoslavaca, katolika i muslimana, kao sto ima u cijeloj Bosni i Hercegovini (tj svi smo mi bosanci i hercegovci bilo koje vjere). Hrvati su u Hrvatskoj koliko sam ucio historiju.
Kad vec imas internet iskoristi ga da se malo informises. Zavrsili smo.

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la amazon » 07 mar 2016, 14:43

SlevinKelevra je napisao/la:
amazon je napisao/la:
Od Bascarsije do Marijan Dvora ima pravoslavaca, katolika i muslimana, kao sto ima u cijeloj Bosni i Hercegovini (tj svi smo mi bosanci i hercegovci bilo koje vjere). Hrvati su u Hrvatskoj koliko sam ucio historiju.
Kad vec imas internet iskoristi ga da se malo informises. Zavrsili smo.
Lupi se glavom od sto. I da Hrvati su Hrvatskoj, kao sto su u Mostaru Hercegovci a ne mogu na silu biti Hrvati jbg-a, dzaba mogu nosati zastave Hrvatske u Bosni i Hercegovini.
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la NYKnicks Fan » 07 mar 2016, 14:45

:urnebes:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], holyman, jasta, LamineDiarra, Licniznanstvenik, minimalist, Pablo11, Pantelija, Radobolja, samirr, upohaluhizugnimda i 78 gostiju.