KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

edinjo-vg
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 apr 2010, 18:56
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la edinjo-vg » 12 jun 2010, 23:38

ja se nadam da ce andjelic biti makar na sirem spisku A-repke..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 13 jun 2010, 00:51

mora da se salite pa anđelić se ove sezone nije uspio nametnuti ni u slaviji a vi bi ga u repku. ne znam zasto poređenje sa božom jer prvo nema smisla porediti ih jer ne igraju istu poziciju a drugo božo je bio ponajbolji igrac bosne u zavrsnici prvenstva tako da je anđelić bolji od njega sigurno bi igrao.
You are someone else I am still right here

albiongate
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 jan 2010, 15:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la albiongate » 13 jun 2010, 10:49

fera je napisao/la:mora da se salite pa anđelić se ove sezone nije uspio nametnuti ni u slaviji a vi bi ga u repku. ne znam zasto poređenje sa božom jer prvo nema smisla porediti ih jer ne igraju istu poziciju a drugo božo je bio ponajbolji igrac bosne u zavrsnici prvenstva tako da je anđelić bolji od njega sigurno bi igrao.
Vrlo malo je igrao u Slaviji na pocetku sezone, upravo je poceo da igra kada je KK Bosna vratila Camdzica u svojim redovima. A valjda je dobro igrao, jer u suprotnom slucaju ne bi bio izabran za novajliju godine u BIH (po misljenju eurobasket.com). Andjelic je jedan od najprespektivniji igraca BIH u generacijama 90/91. Licno smatram da je samo Djedovic bolji od njega.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 13 jun 2010, 12:11

albiongate je napisao/la:
fera je napisao/la:mora da se salite pa anđelić se ove sezone nije uspio nametnuti ni u slaviji a vi bi ga u repku. ne znam zasto poređenje sa božom jer prvo nema smisla porediti ih jer ne igraju istu poziciju a drugo božo je bio ponajbolji igrac bosne u zavrsnici prvenstva tako da je anđelić bolji od njega sigurno bi igrao.
Vrlo malo je igrao u Slaviji na pocetku sezone, upravo je poceo da igra kada je KK Bosna vratila Camdzica u svojim redovima. A valjda je dobro igrao, jer u suprotnom slucaju ne bi bio izabran za novajliju godine u BIH (po misljenju eurobasket.com). Andjelic je jedan od najprespektivniji igraca BIH u generacijama 90/91. Licno smatram da je samo Djedovic bolji od njega.
andjelic jednostavno ima preludu glavu za ozbiljnu kosarku...u juniorskim danima on je igrao 1 na 5 jer su mu to dopustali...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ika94
Postovi: 21
Pridružen/a: 13 jun 2010, 12:24
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ika94 » 13 jun 2010, 20:59

hahahahaa jeste vi ludi bosna je propalaaaaaa!!!!!!

Avatar
Pašalić
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:46
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Pašalić » 14 jun 2010, 08:47

ika94 je napisao/la:hahahahaa jeste vi ludi bosna je propalaaaaaa!!!!!!
Hajde ti egzibicionisto, skopčaj kaput, pokrij sramotu i razligu :evil:

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la BrigateBL » 14 jun 2010, 21:31

Nazalost nema te u mladjim kategorijama nista. U BL na turniru sam gledao dvije utakmice Bosne i to je bila tuga. Ne toliko sto vas je Zvezda pobedila preko 20 razlike, vec ste izgubili i od Koraca ekipe koja igra drugu ligu RS. Camdzic je bio najbolji strijelac turnira, ali je ovo ostalo jako lose
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la KK_Bosna » 14 jun 2010, 23:01

albiongate je napisao/la:A valjda je dobro igrao, jer u suprotnom slucaju ne bi bio izabran za novajliju godine u BIH (po misljenju eurobasket.com).
a eurobasket.com je JAKO kompetentna stranica :roll:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

muamer_15
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jan 2009, 12:09
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la muamer_15 » 15 jun 2010, 12:17

sta li ce se sutra desiti na skupstini kk bosna,ko li ce doci kao novi predsjednik? zna li neko kandidate 8-)

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 15 jun 2010, 13:38

muamer_15 je napisao/la:sta li ce se sutra desiti na skupstini kk bosna,ko li ce doci kao novi predsjednik? zna li neko kandidate 8-)
vjerovatno sto se tice samog vrha i nece biti promjena :D ja znam imam neke informacije ali necu da pisem jer mi je rekao danas na kafi jedan clan foruma pa ako on nece u javnost sa tim necu ni ja:P
You are someone else I am still right here

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la hz1987 » 15 jun 2010, 14:06

muamer_15 je napisao/la:sta li ce se sutra desiti na skupstini kk bosna,ko li ce doci kao novi predsjednik? zna li neko kandidate 8-)
Cuj sta li ce se desiti.
Nece se nista desiti, jer im nije nista u interesu da se desi. KK Bosna ti je ko NSBiH, isti ljudi isto odstojanje, male rotacije i to je to. Ne treba njima jak i uspjesan kolektiv pa da im opet upada finansijska, a ovako nisu nikom interesantni, pa mogu da muljaju do mile volje. Ne postoji KK Bosna zbog navijaca, grada i tradicije, vec za sitnosicarsku politiku zarade, preprodaje i pranja svega i svacega! Vidis da niko sa strane ne moze ni prismrditi, jel neko proba odustaje poslije prvog pokusaja. Bagra su to. Isto ko i NSBiH, Usanovic=Konakovic, Avdic=Pasalic itd...itd... Nema ih a tu su!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 15 jun 2010, 14:34

Ja znam otprilike par imena odnosno privatnih kompanija koje bi mogle uci u UO....

Krecu se od benzinskih pumpi, do fabrika za proizvodnju namjestaja, pa do nekih stranih koje su kod nas, i nekih nasih familijarnih...

@fera, evo neno je rekao :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 16 jun 2010, 00:12

kksiroki je napisao/la:
kobe je napisao/la:Ova prošla sezona je bila pobačaj,sljedeću treba biti realan pa reći da nemožemo među prve 4 ali SIGURNO ćemo biti među prvih 5-6.

Što se tiče kromanjonaca iz pećina mogu im samo reći da mene i većinu navijača i simpatizera KKB uopšte ne zanimaju "NEPRISTRASNI" PODACI O posjeti na vašim vašarima od utakmica i poručio bih vam da pogledate naslov teme.


INSAJDERI,ko je novi(stari) predsjednik?????
Ajde kad jednom vrijeđaš pa dvaput pa triput ali čovječe tvoj svaki post je uvreda do uvrede naravno posebno su ti širokobriježani na meniju , ne želim pritisnuti onaj uskličnik"prijavi post" ali ako administracija sama ne vidi kakve ti uvrede siješ iz dana u dan ona im želim da i dalje puste tebe i takve da nastavite s trovanjem jednog pristojnog dijela foruma .
Slažem se u potpunosti.

P.S. Bacite pogled na ime teme vi odozdo(neznam kako da vas nazovem jer kako god da vas nazovem moram uvredom) jer me ni najmanje nezanimaju podaci o tom odozdo štabu (neznam kako da ga nazovem jer bilo kako da ga nazovem bilo bi uvredljivog sadržaja)

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 16 jun 2010, 01:04

Nadam se da dolaze bolji dani za nasu Bosnu i da ce nakon danasnjeg dana mnogo toga biti poznato,prije svega u kojem smjeru ide nekadasnji prvak Evrope..Ocekujem da ce neki novi ljudi sa vizijom i raznim idejama uci u klub i da ce Bosni vratiti sjaj koji je nekada imala!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 16 jun 2010, 11:06

Pozitivna stvar je sto se vracamo vjerovatno u Skenderiju....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 16 jun 2010, 13:52

EXLUZIVNO
Imamovic nije vise predsjednik kkbosna,sada je predsjednik skupstine KKBosna...danas se bira novih 10 clanova.
U narednih nekoliko dana Upravni odbor koji će brojati deset članova održat će prvu sjednicu i tada će imenovati prvog čovjeka nekadašnjeg prvaka Evrope.
Skupština će danas imenovati Upravni i Nadzorni odbor. Nakon toga, u narednih nekoliko dana Upravni odbor koji će brojati deset članova održat će prvu sjednicu i tada će imenovati prvog čovjeka nekadašnjeg prvaka Evrope.
Kako saznajemo Imamovića će naslijediti neko iz BH Telecoma ili ASA Groupe.
-Prema nezvanicnim informacijama cilj upravnog odbora je da budzet u narednoj sezoni bude minimalno 2,5 miliona KM...sto znaci da cemo biti mnogo jaci nego ikad do sada....ovo je extra,jos samo da novi predsjednik bude neko ko ce sve to sprovesti u djelo! Bice Bosna opet sampion!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kksiroki » 16 jun 2010, 13:56

kobe je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:
kobe je napisao/la:Ova prošla sezona je bila pobačaj,sljedeću treba biti realan pa reći da nemožemo među prve 4 ali SIGURNO ćemo biti među prvih 5-6.

Što se tiče kromanjonaca iz pećina mogu im samo reći da mene i većinu navijača i simpatizera KKB uopšte ne zanimaju "NEPRISTRASNI" PODACI O posjeti na vašim vašarima od utakmica i poručio bih vam da pogledate naslov teme.


INSAJDERI,ko je novi(stari) predsjednik?????
Ajde kad jednom vrijeđaš pa dvaput pa triput ali čovječe tvoj svaki post je uvreda do uvrede naravno posebno su ti širokobriježani na meniju , ne želim pritisnuti onaj uskličnik"prijavi post" ali ako administracija sama ne vidi kakve ti uvrede siješ iz dana u dan ona im želim da i dalje puste tebe i takve da nastavite s trovanjem jednog pristojnog dijela foruma .
Slažem se u potpunosti.

P.S. Bacite pogled na ime teme vi odozdo(neznam kako da vas nazovem jer kako god da vas nazovem moram uvredom) jer me ni najmanje nezanimaju podaci o tom odozdo štabu (neznam kako da ga nazovem jer bilo kako da ga nazovem bilo bi uvredljivog sadržaja)
Ma ja ti si faca i mangup , probaj se probuditi iz tog svog svijeta nepotizma,šovinizma,idiotizma,nacionalizma i da ne nabrajam više .
Evo ajde mi ti pokušaj zabraniti da pišem na temi KK Bosna jeli ti možda forum babin pa ćeš ti određivati tko će gdje pisati .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 16 jun 2010, 14:38

Danas je održana Skupština Košarkaškog kluba Bosna ASA BH Telecom, na kojoj su imenovana nova tijela ovog nekadašnjeg klupskog prvaka Evrope.

Na Skupšitini Studenata imenovani su novi Upravni i Nadzorni odbor, te je odlučeno da će dosadašnji predsjednik Nihad Imamović postati novi predsjednik Skupštine, dok će se novi predsjednik i potpredsjednici imenovati na slijedećoj sjednici Upravnog odbora.
Novi Upravni odbor KK Bosna sačinjavaju: Emir Ahmetagić, Džejna Bajramović, Suad Ećo, Mirsad Milavić, Vedran Peršić, Nihad Selimović, Almir Spaho, Mujo Sutković, Adnan Topčagić, Emil Trnka. Predloženo je da se na konstituirajućoj sjednici Upravnog odobra imenuje još pet članova iz reda sponzora, te dva bivša igrača.

U Upravnom odboru, u odnosu na predhodni saziv, ostao je samo jedan član (Mirsad Milavić), dok su novi članovi mahom predstavnici uspješnih firmi, dok je Nihad Selimović vlasnik Sparsa, pa je moguća saradnja Bosne sa ovim klubom u omladinskim selekcijama.

Nadzorni odbor sačinjavaju: Miralem Sabović, Mustafa Pirija i Mehmed Spaho.

Predsjednik Skupštine biće Nihad Imamović, a njegov potpredsjednik Milorad Krunić i Željko Šain.

Usvojen je finansijski izvještaj kojim je utvrđeno da je Bosna u minusu od 3.200.000 KM za protekle tri godine. Jedan od sponzora preuzeo je na sebe obavezu da će vratiti polovinu duga, a 1.200.000 KM otpada na porez i kamate na porez, što znači da ostaje još oko pola miliona KM duga, za koji će se tek utvrditi kako da se vrati.

Sve su tačke dnevnog reda usvojene su jednoglasno, osim izbora Upravnog odbora, koji je imao jedan glas suzdržan

Uspješni biznismen Haris Hadžić trebao je biti član Upravnog odbora i to je do prije nekoliko dana smatrano završenim poslom, ali je došlo do neočekivanog obrata, pa je Hadžić na današnjoj Skupštini imao status gosta, bez ikakvog mandata za odlučivanjem.

muamer_15
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jan 2009, 12:09
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la muamer_15 » 16 jun 2010, 14:47

znaci admir bukva i drustvo bi trebali nogu dobit,ko li ce doci kao predsjedniki i potpredsjednik?

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 16 jun 2010, 15:55

@ za one odozdo a posebno onog što se našao uvrijeđenim bez i jedne konkretne riječi uvrede.

Polako,malo po malo vama odozdo će biti mala maca zabrana pisanja po forumu.

"Moja borba" 4.10.2009.--------------???????????

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.