FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
JetSet_Hantraga
Postovi: 820
Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
Lokacija: Srebren-grad
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JetSet_Hantraga » 14 apr 2016, 12:33

Zašto iko misli da je Javi Martinez vrhunski stoper? :kahva:
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bajern100 » 14 apr 2016, 13:08

Javi je najbolji defanzivac na svijetu kad je u punoj takmičarskoj formi i kad ima normalne stopere a nikako se ne slažem
da je Javi centralni bek odnosno štoper...

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 14 apr 2016, 13:18

FRANK RIBERY je napisao/la:a Atleticu niko nista ne moze ako natrpa nikad losiju Barselonu, kao da taj Atletico prosle godine nije sretno prosao Bayera.
ja mislim recimo da nama Atletico nikako nebi stimao svojim stilom igre. Boze sacuvaj da su bolji. ;)

Zanimljivo da Effe nije nista napisao :mrgreen:

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tale07 » 14 apr 2016, 13:27

luca toni 9 je napisao/la: Sinoc odigrano pametno, individualne greske kod golova (Manu kod prvog, Javi kod drugog)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zadnja linija je kriva kod onog gola, kada je neuer zaplivao u prazno

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 14 apr 2016, 13:54

5 puta zaredom u polufinalu, sjajno ostvarenje.
S obzirom da ne igramo dobro i da smo vec u osmini finala protiv Juveta mogli ispasti, ovo je odlican rezultat. Svi mi zelimo osvojiti klempu i imamo sanse iako biti ce jako tesko. Ako bi i ispali samo da ne bude brukanja kao proslih godina, uostalom mislim da bi lakse podnijeli i ispadanje u polufinalu nego izgubljeno finale.

Takoder nakon odigranih polufinalnih utakmica imati cemo osigurano vise od 90 mil eura ( uefa premije, marketing, ulaznice) sto je za Bayern rekordna zarada u ligi prvaka. Dok vecina drugih klubova veliki prihod ostvaruje kroz tv prava u domacim ligama, kod nas to nije slucaj i zato je vazno svake godine dogurati cim dalje u ovom natjecanju i pokupiti velike novce da bi mogli dovoditi sjajna pojacanja i biti konkurentni u borbi za europski tron.

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 14 apr 2016, 13:59

bajern100 je napisao/la:Javi je najbolji defanzivac na svijetu kad je u punoj takmičarskoj formi i kad ima normalne stopere a nikako se ne slažem
da je Javi centralni bek odnosno štoper...
I kad nema Pepa za trenera :mrgreen:

Javi je najbolji na DM, ali mislim da bi u Atleticu kod Simeonea i kao stoper bio svjetska klasa.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 14 apr 2016, 17:00

@Bundesliga, hvala drug na više nego kvalitetnoj analizi. :thumbup: Moraću da pogledam snimak, pa ću ih onda iskritikovat', no dobro, zna se vrlo dobro ko je tu zalut'o. ;)
Balance je napisao/la:Dok vecina drugih klubova veliki prihod ostvaruje kroz tv prava u domacim ligama, kod nas to nije slucaj i zato je vazno svake godine dogurati cim dalje u ovom natjecanju i pokupiti velike novce da bi mogli dovoditi sjajna pojacanja i biti konkurentni u borbi za europski tron.
Bayernu to nikad nije, niti će bit' problem. Iza nas stoji takva privredna mašinerija koja bi mogla hranit' pet otočkih prvih liga, 'ladno. :kafa:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 14 apr 2016, 19:50

FRANK RIBERY je napisao/la:Smijesno je, a vise zalosno sta pojedinci pisu na ovoj temu. Sad je Bayern autsajder, sad nema sanse za finale, sad smo kilavi, tromi, bezidejni , a igamo peto 1\2 finale. Kao da smo na lutriji dobili polufinale, a ne isto zaradili na terenu. Eto, Real je beton kad strahuje protiv jednog Wolfsburga, City je nebeski klub cim izbaci vjestacku tvorevinu,a Atleticu niko nista ne moze ako natrpa nikad losiju Barselonu, kao da taj Atletico prosle godine nije sretno prosao Bayera.

Bayern je najbolji i od trofeja ga moze udaljiti samo Pep svojim izmisljanjem tople vode, a ko misli da su ostala tri bolja od Bayerna nek promjeni pdf.

Bayern da strahuje od Reala i Citya, recite da je prank.

Bayern je ozbiljno zagrizao za Aymeric Laportea, uvjeren sam da ce on biti novi stoper Bayerna. Trazi se centralni vezni (Pjanic, Marchisio i Thielemans), krilo (Dembele, Odegaard), desni bek i napadac kao podrska Lewandovskom.

Ok za laportea ali ja citam da je shiti prvi u redu za njegovo dovodenje i da su jako blizu postizanja dogovora sa celnicima bilba ,spremni su aktivirati otkupnu klauzulu od 39 miliona eura.
Ovo za centralu ja bi prizeljkivao tilemansa, a krila dembele i odegard za buducnost ,kada bi realizovali i doveli sve navede mete mi smo na konju za narednih 5 godina. :salut:

Para sigurno ima e sad hoce li **** i pare biti prece od potrebe za pojacanjima vidjet cemo.

Jelde mi smo otplatili stadion i ako se ne varam od ove sezone imamo 20 miliona cistog kesa ,jer ne placmo rate. :eh:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la miki_92 » 14 apr 2016, 20:10

Laporteova klauzula je 50 mil. , 39 mil. je stara
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 14 apr 2016, 20:11

miki_92 je napisao/la:Laporteova klauzula je 50 mil. , 39 mil. je stara


jel :eh: nisam znao,na ovom clankiu od 8 aprila pise 39 miliona kako god masne su pare sto jes jes. :eh:

hantro @ whats up nigga :mrgreen: ,jesi ziv sto te nejma na forumu :mrgreen: :D,sad se pojavljujes kad hocemo da opet dizemo pehar u milanu :zviz: :mrgreen:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 14 apr 2016, 21:56

Saurman je napisao/la:@anelbalavac pripremi šamiju kad ti ćelavac ode kod arapa. :kafa:


Atletico je trenutno najozbiljni kandidat za finale, u napadu opasni a pozadi granitna odbrana nadam se da ćemo ih izbjeći.Mi se sa Benficom patimo i trenutno jedini protivnik koji bi nam odgovarao je City.
ma moze se igrati i protiv reala.
atletiko je pogan plus sto igra na kontre, taktika koja nikada nije godila bayernu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GradacacC » 14 apr 2016, 22:36

Evo citam jutros svabske medije : alexis sanchez prvo ime na bayernovoj transfer listi ovog ljeta...
Ne bi bilo lose

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 apr 2016, 23:05

Evo zašto sam htio da Klopp bude trener Baye. Pa nema boljeg motivatora u svijetu fudbala. Gube 2:0 on bodri kao da vode, lud čoj'k :mrgreen:
On pa Simeone pa onda deset praznih mjesta.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 14 apr 2016, 23:06

Bundesliga je napisao/la:Evo zašto sam htio da Klopp bude trener Baye. Pa nema boljeg motivatora u svijetu fudbala. Gube 2:0 on bodri kao da vode, lud čoj'k :mrgreen:
On pa Simeone pa onda deset praznih mjesta.
:nene: :nene:

Niko kao Pep!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
R32
Postovi: 3052
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 14 apr 2016, 23:07

Yebo li te on Omere, vodi ga seb kuci :mrgreen:
Mia San Mia

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1415
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 14 apr 2016, 23:07

Utakmica kao utakmica, po mom mišljenju, je sinoć odigrana koliko je bilo potrebno da se prođe dalje. Cilj je izgleda bio da se ne izgubi utakmica. Nastavljen je niz bez pobjede na strani u KO fazi na 7 utakmica.
Stoji Pepova konstatacija da mi neć čitavu polusezonu igramo bez pravih odbrambenih igrača i treba imati razumjevanja za lošu igranost zadnje linije. Jbg, ali bolje od toga ne može. Bitno je samo igrače postaviti da se to sakrije, ali hajd nek neko pokuša to Pepu objasniti.
Što se sutra tiče, da je Barsa prošla, siguran sam da bi njih dobili u 1/2 finalu, a ovako nekako očekujem Atletico da dobijemo, mada nam oni najmanje odgovaraju, jer Zalizani zna kako protiv Pepa igrati. No, bum to sve videli uskoro :D
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 14 apr 2016, 23:10

R32 je napisao/la:Yebo li te on Omere, vodi ga seb kuci :mrgreen:
Jos malo, svi cete vi isto ovako pricati. :cool:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 apr 2016, 23:12

Omerbavarac je napisao/la:Niko kao Pep!
Ma kakav Pep, Omčo, on je naspram Kloppa kao starac na intenzivnoj.
Pogledaj njegovu reakciju nakon 2:0 Juventusa na AA, preblijedio čitav, predao se a gledaj ovog luđaka.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 14 apr 2016, 23:15

stani malo, jer nisi prebrojao polufinala, finala, titule nake i napredak našeg podmlatka :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 14 apr 2016, 23:16

slika
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.