NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Raz_ba » 14 jun 2010, 06:18

zmaj_Bosne je napisao/la:Dajte ljudi malo ohladite sa tim, pa svako zna da je Željo institucija, a da je Zvijezda mala sredina. Previše trošite riječi na nešto mnogim nejasno iz njihove perspektive, kako zmajevima tako i manijacima.

@cassanova- da bog da ti upao kamenčić u cipelu :mrgreen:
Haj ti na Kerep pa navijaj za Pilkom. Šta se miješaš u ovu raspravu!
A đe da znam?!

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj_Bosne » 14 jun 2010, 08:29

Raz_ba je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la:Dajte ljudi malo ohladite sa tim, pa svako zna da je Željo institucija, a da je Zvijezda mala sredina. Previše trošite riječi na nešto mnogim nejasno iz njihove perspektive, kako zmajevima tako i manijacima.

@cassanova- da bog da ti upao kamenčić u cipelu :mrgreen:
Haj ti na Kerep pa navijaj za Pilkom. Šta se miješaš u ovu raspravu!
Miran budi dječače, kao prvo vidi šta sam napisao i ako si odrasla osoba razumjet ćeš. Tebi je džaba objašnjavat kako to manijaci nas vide, jer oni ne vide dalje od Vogošće. Oni misle da su glavni pa im to pusti nek prožive ovo ljeto, dok im ne krenu te euro utakmice ;)
A Zvijezda će da nastavi svoj put koji je predvidjela, a to da će se za par godina biti konstanta vrha BH fudbala. Sve ide svojim tokom, i mi ćemo doći na ono mjesto gdje je u planu zacrtano a to je vrh BiH fudbala. Samo što se to ljudi ne može izgraditi preko noći, vidite neke od tih brzinskih pokušaja da se bude "elita" u BiH fudbalu(Brotnjo, Modriča, Orašje, Laktaši, Jedinstvo Bihać).
A ti yumi, smiri strasti, bar ti bi trebao znati neke stvari.
@Raz_ba
pa ako tebe nešto vuče prema Kerepu idi, mene ama baš ništa ne veže za to mjesto ;)
Dragon Town

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 14 jun 2010, 09:05

alo momci ohladite se mog Kerepa... nego ako imate šta pametno da kažete pišite... a što se tiče želje, čemu ba nerviranje pa ovo im je prva pobjeda u PlBiH, imaju još jednu doduše u kupu i to kad su nas pretukli na grbavici, sve ostale smo mi dobili ili smo uzeli bodu toj nekoj dolini mumijeva...... Znate u ostalom da im svake godine damo po ušima pa makra u prijateljskoj ako ništa....

jeli istina da se tribine moraju završit do početka prvenstva, čuo sam da i za natkrivanje tribina imal šta od toga...

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Raz_ba » 14 jun 2010, 09:10

zmaj_Bosne je napisao/la: @Raz_ba
pa ako tebe nešto vuče prema Kerepu idi, mene ama baš ništa ne veže za to mjesto ;)

Ako te ništa ne vuče prema Kerepu, okreni se prema Kornici!
A đe da znam?!

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj_Bosne » 14 jun 2010, 09:12

Raz_ba je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la: @Raz_ba
pa ako tebe nešto vuče prema Kerepu idi, mene ama baš ništa ne veže za to mjesto ;)

Ako te ništa ne vuče prema Kerepu, okreni se prema Kornici!
Daj ba nemoj biti dosadan, a opet si fulao :mrgreen: :mrgreen:
Dragon Town

Dino_TM
Postovi: 673
Pridružen/a: 20 maj 2010, 13:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dino_TM » 14 jun 2010, 12:03

@yummymummy
Nisi me razumio, nisam mislio da je Gradacac selo. Fin je to gradic, govorim da cemo mi igrati protiv nositelja u 2. pretkolu LP, a vi protiv nekog sela ili gledati nas na TV. ;)

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Raz_ba » 14 jun 2010, 12:14

zmaj_Bosne je napisao/la:
Raz_ba je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la: @Raz_ba
pa ako tebe nešto vuče prema Kerepu idi, mene ama baš ništa ne veže za to mjesto ;)

Ako te ništa ne vuče prema Kerepu, okreni se prema Kornici!
Daj ba nemoj biti dosadan, a opet si fulao :mrgreen: :mrgreen:

Izvini nisam imao namjeru biti dosadan, samo sam se šalio. Neću više, izvini.
A đe da znam?!

Avatar
edo_malesak
Postovi: 516
Pridružen/a: 29 apr 2009, 21:55
Lokacija: Sarajevo/Gradačac

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la edo_malesak » 14 jun 2010, 16:33

oj matero teme...ja dodjem da vidim desaval se sta zanimljivo , da vidim imal kakvih igraca.. a vi raspravljate jel o kerepu,pilkomu,cupovima i plazmi...nema smisla
"Taj Gradačac, ne zna čovjek kako da mu naudi, osim da ponovo u njega dođe, da ga ponovo vidi i zavoli, da nikada ne sazna zašto je to tako!" (Alija Isaković)

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gavran » 14 jun 2010, 17:00

edo_malesak je napisao/la:oj matero teme...ja dodjem da vidim desaval se sta zanimljivo , da vidim imal kakvih igraca.. a vi raspravljate jel o kerepu,pilkomu,cupovima i plazmi...nema smisla
pa de nam Ti napisi koju pametnu :shock:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

ado_94
Postovi: 102
Pridružen/a: 05 apr 2010, 17:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ado_94 » 15 jun 2010, 18:23

" Vasilic u Olimpiku "" :o nadam se da ce se nasi potruditi ipak da ga zadrze......jer nije zasluzio da ode na ovakav nacin godinama je bio stub nase obrane.....ako nish ne bude neka mu je sa srecom i hvala mu za sve sto je uradio za nas!!!!
Nk Zvijezda

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BrigateBL » 15 jun 2010, 18:30

dobicete izgleda Spalevica ili samo dize cijenu ili je stvarno sve dogovorio sa vama
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 15 jun 2010, 18:57

Pa proteklih dana bilo je pregovora sa Spalevićem ali još nije ništa odlučeno. Također uprava zvijezde pregovara sa još nekoliko odličnih igrača ali sa imenima se još ne izlazi u javnost. Ako uprava uspije dovesti igrače koje je zamislila mislim da bi ekipa zvijezde u narednoj sezoni imala daleko najjači sastav u odnosu do sada. Mnogi će se iznenaditi a i šokirati (pozitivno) kad vide ko će sve doći u zvijezdu. :D :D :D :D :D :D :D :D
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

ado_94
Postovi: 102
Pridružen/a: 05 apr 2010, 17:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ado_94 » 15 jun 2010, 19:18

husein veličanstveni je napisao/la:Pa proteklih dana bilo je pregovora sa Spalevićem ali još nije ništa odlučeno. Također uprava zvijezde pregovara sa još nekoliko odličnih igrača ali sa imenima se još ne izlazi u javnost. Ako uprava uspije dovesti igrače koje je zamislila mislim da bi ekipa zvijezde u narednoj sezoni imala daleko najjači sastav u odnosu do sada. Mnogi će se iznenaditi a i šokirati (pozitivno) kad vide ko će sve doći u zvijezdu. :D :D :D :D :D :D :D :D
iskreno se nadam da ce tako da bude ono od srca.......ali dok sve konacno ne bude tesko mi je da vjerujem.....kakve su price bile za nasa prosla cijenjena pojacanja pa sta su doveli :D :D :D
Nk Zvijezda

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 15 jun 2010, 19:30

Ma znam i meni je teško to povjerovati, ali ovo što sam napisao lično mi je rekao jedan član uprave, pa iskreno se nadam da će sad i biti kvalitetnijih pojačanja u odnosu na dosadašnja. Sutra je u 18.00 sati na stadionu Banja Ilidža finalna utakmica kupa TK za juniore između Zvijezde i Slobode pa bi se i tu moglo čuti kakvih novosti, ali sve će biti mnogo jasnije 29 juna kada je zakazano okupljanje.
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
zvijezdica
Postovi: 175
Pridružen/a: 27 dec 2009, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezdica » 15 jun 2010, 21:00

husein veličanstveni je napisao/la:Ma znam i meni je teško to povjerovati, ali ovo što sam napisao lično mi je rekao jedan član uprave, pa iskreno se nadam da će sad i biti kvalitetnijih pojačanja u odnosu na dosadašnja. Sutra je u 18.00 sati na stadionu Banja Ilidža finalna utakmica kupa TK za juniore između Zvijezde i Slobode pa bi se i tu moglo čuti kakvih novosti, ali sve će biti mnogo jasnije 29 juna kada je zakazano okupljanje.
Okupljanje je "možda" 25.06.

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 16 jun 2010, 13:57

Upravo sam se čuo sa Vasilićem i on kaže da ne prelazi u Olimpik, niti da će se pojaviti na njihovom okupljanju, a da bi najviše volio ostati u Zvijezdi. Možda bi trebali da se navijači pojave pred stadionom pa da malo "pritisnu" upravu da Vasilića ostave u Zvijezdi. ****, nije čovjek zaslužio da mu se samo tako da otkaz.
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

yummymummy
Postovi: 87
Pridružen/a: 24 nov 2008, 13:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la yummymummy » 16 jun 2010, 15:14

Vidite li vi koliko lazi pisu pojedini Zeljovci,Vasilic izjavio da zasluzuje da je u zelji,Savic prelazi u Zelju i izjavljuje Zeljo je Zeljo,hehe ,same izmisljotine,zasto vam to treba,posebno tebi Škora,znamo da svi veliki navijac Zelje,ali sta ti treba to da pises i da ti se smije pola Gradacca sa Vecom i Savom zajedno. :D

Avatar

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Avatar » 16 jun 2010, 15:16

Uze' vam ZELJO sve dobre igrace :mrgreen:

yummymummy
Postovi: 87
Pridružen/a: 24 nov 2008, 13:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la yummymummy » 16 jun 2010, 15:19

Odjednom su se probudili Manijaci iz Gradacca,hehe,cekate da Zeljo bude sampion,do sada se niste culi,Svaka cast pravim navijacima,a ovim koji su uz klub za koji navijaju samo kada je dobro pih

yummymummy
Postovi: 87
Pridružen/a: 24 nov 2008, 13:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la yummymummy » 16 jun 2010, 15:24

Avatar je napisao/la:Uze' vam ZELJO sve dobre igrace :mrgreen:
Uze,uze,danas cijelu ligu,eto vam i savez,hehehe,samo se provaljujete,iz Zvijezde samo mozete dobiti sto mi otjeramo,Nigdje bolje nego u Zvijezdi

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nicaze95 i 12 gostiju.