Sarajevo vs Zeljeznicar

scooty11
Postovi: 71
Pridružen/a: 15 mar 2016, 19:24
Kontakt:

Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la scooty11 » 24 apr 2016, 00:16

„Ponovit će se Zubandan“, reče brat bratu, a ovaj mu odmah odgovori:

„Šta ćete vi, Benko će vam dvicu uvaliti i opet će te se sakriti u mišiju rupu“.
Nisu samo oni učestvovali u provokacijama, već su odmah uključili, što konobari što gosti.

„Koka će vam presuditi, vidjet će te. Čuvajte se Lendrica, “, Željovci pucaju od optimizima, koji je možda i još već na strani onih čijoj je bordo boja u srcu.

„Delaču ne mogu zabiti ni tri Lendrica. Nemate šansi, ići će te kući u 15.minuti, jer će tada biti 2:0. Samo Sarajv'o, vrisnu jedan od Pitara. Prolaznici kroz smiješak prate šta se dešava, a svima je jasno, danas je derbi.

Završio sam sa kafom i idem na drugu kotu, tamo isto. Trojica ''Pitara'' zabrinuta. Pitanje je hoće li Bereberović moći igrati, dobiše informaciju da ima jak bol u nozi.

Dođe brzo i jedan Željovac, svi su drugovi naravno, pita ih šta vam je sad?

„Ma nije mi dobro, izgleda da ''mahalac'' (Džemo) neće moći igrati. Bio je najbolji u zadnje vrijeme, ko će u zadnju liniju“, zapita se veliki navijač Sarajeva. Manijaku svejedno, al' mu ko' drago što su komšije u problemima.

U isto vrijeme na jednom mjestu gdje se prodaju karte, neviđena pomama za kartama. Istina, u ovom dijelu ima više ''Pitara'' koji se žele osigurati na vrijeme. Tako je vjerovatno i na drugoj strani gdje će se prodavati karte za Željovce.

Bilo kako bilo, derbi je pred vratima, navijačka euforija kakvu ne pamtim, provokacije na svakom ćošku, da toga nema ne bi valjalo, ne bi to onda bio onaj derbi kakav je Sarajevo u većini slučajeva i pamtilo. Bez belaja, neka tako i ostane.


ebi malo Sa'rajvo :D
MIRZA RASCIC !

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la PiromanBL » 24 apr 2016, 00:38

.
Zadnja izmjena: PiromanBL, dana/u 26 apr 2016, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

balkanika
Postovi: 469
Pridružen/a: 18 feb 2016, 16:43
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la balkanika » 24 apr 2016, 10:13

Sedmica pred derbi i sedmica nakon toga su vrhunac navijackog zivota u Sarajevu. To prepucavanje sa pitarima po kaficima, razradjivanje taktike, podjebavanje u slucaju pobjede/poraza, ma ne mozes to objasniti. Hajde Zeljo pobijedi, valja veceras u pitarski kafic sjesti :lol:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 24 apr 2016, 10:17

Hocemo golove!!!!

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la JoseeMourinho » 24 apr 2016, 10:18

Zip je napisao/la:Hocemo golove!!!!
0-0 opet vidjet ćeš :rol:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 24 apr 2016, 10:21

10 utakmica, i samo u jednom poluvremenu palo 4 gola i Nuhanovicev jedan gol :tokralju:

20 poluvremena, u samo 2 su pali golovi.. :njanjanja: :tokralju:
Sarajevski derbi :bih:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 24 apr 2016, 10:30

Ciju cete vi ostavku traziti u slucaju poraza?
Mi bar znamo ciju, al vi?

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la JoseeMourinho » 24 apr 2016, 10:33

Zip je napisao/la:Ciju cete vi ostavku traziti u slucaju poraza?
Mi bar znamo ciju, al vi?
Nadam se ničiju, jbg derbi je nikad ne znaš sta ce biti, al prvi remi/poraz u ligi ne smije biti razlog nezadovoljstva ;)

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 24 apr 2016, 10:36

Ko god izgubi, nadam se da nece remi biti, bit ce pad sistema... i bit ce veliko nezadovoljstvo
Realno ko izgubi gubi, ostaje mu 10-15 % sanse za Evropu

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la JoseeMourinho » 24 apr 2016, 10:37

Zip je napisao/la:Ko god izgubi, nadam se da nece remi biti, bit ce pad sistema... i bit ce veliko nezadovoljstvo
Realno ko izgubi gubi, ostaje mu 10-15 % sanse za Evropu
Mi ako izgubimo jeste tako, dok vama opet ostaju vece šanse jer cekate VI onda kiks nas/širokog do kraja :D

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Zip » 24 apr 2016, 10:47

JoseeMourinho je napisao/la:
Zip je napisao/la:Ko god izgubi, nadam se da nece remi biti, bit ce pad sistema... i bit ce veliko nezadovoljstvo
Realno ko izgubi gubi, ostaje mu 10-15 % sanse za Evropu
Mi ako izgubimo jeste tako, dok vama opet ostaju vece šanse jer cekate VI onda kiks nas/širokog do kraja :D
To sve ako Radnik ne osvoji Kup :)
Meni nekako vaznija ova utakmica nego prosle godine, stata za lose vrijeme, ne znam kakvu posjetu da ocekujem.
Nadam se 20tak milja :)

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la plavousrcu » 24 apr 2016, 10:58

Mi izgubiti ne smijemo. Moglo bi biti potresa ako ostanemo bez Evrope. Relano, imamo bolji tim ali nas je poljuljala Sloboda. Toga me najvise strah.

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Rahma » 24 apr 2016, 11:25

Dolazi li Copa90 danas?
Amer Dupovac!

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Bobadilla » 24 apr 2016, 11:55

"Poginucemo danas ako treba " izjava trenerske legende. Iz pouzdanih izvora sam cuo da se pressice pred Zeljine tekme nece odrzavati jer razlika je jedino u tome " Poginucu ja ako treba" " Poginuce igraci ako treba" "Poginucemo zajedno sa navijacima" itd.
Danas najprije x zbog historije duela, posle toga kec na Tutare a treci izbor je pobjeda Poginulih :urnebes:
Da je srece da ne bude kisa pa da tekma bude dobra za gledat. Sretno i jednim i drugim :) :bih:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Evander » 24 apr 2016, 13:04

plavousrcu je napisao/la:Mi izgubiti ne smijemo. Moglo bi biti potresa ako ostanemo bez Evrope. Relano, imamo bolji tim ali nas je poljuljala Sloboda. Toga me najvise strah.
Po cemu to imate bolji tim?
Realno, malo ste se precjenili, ali to je vec vas problem.
Ako mislis da Bekric, Zahirovic i Zolotic cine neku raazliku na terenu, onda si bas u zabludi.
Realno, to su istroseni igraci koji niti izbliza ne igraju onako kako su nekad u proslosti igrali.
Sa druge strane, Benko i Duljevic su kvalitetom daleko ispred svih vasih igraca.
Mi smo losi, vi jednako losi, ako ne i gori.
U ovoj ligi ima jacih timova i od vas i od nas.

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la JoseeMourinho » 24 apr 2016, 13:19

Evander je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Mi izgubiti ne smijemo. Moglo bi biti potresa ako ostanemo bez Evrope. Relano, imamo bolji tim ali nas je poljuljala Sloboda. Toga me najvise strah.
Po cemu to imate bolji tim?
Realno, malo ste se precjenili, ali to je vec vas problem.
Ako mislis da Bekric, Zahirovic i Zolotic cine neku raazliku na terenu, onda si bas u zabludi.
Realno, to su istroseni igraci koji niti izbliza ne igraju onako kako su nekad u proslosti igrali.
Sa druge strane, Benko i Duljevic su kvalitetom daleko ispred svih vasih igraca.
Mi smo losi, vi jednako losi, ako ne i gori.
U ovoj ligi ima jacih timova i od vas i od nas.
Isto tako lendric i stevanovic sjajno izgledaju, ali najprije bih rekao da ste VI precjenili svoj tim koji redovno nazivate najbolji u bih, nekad jeste bio ali trenutno nista iznad prosjeka naše lige niti sta bolje od nas, Zrinjskog pa mozda i slobode, ali na kraju ne igraju imena ;)

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la Evander » 24 apr 2016, 13:36

JoseeMourinho je napisao/la:
Evander je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Mi izgubiti ne smijemo. Moglo bi biti potresa ako ostanemo bez Evrope. Relano, imamo bolji tim ali nas je poljuljala Sloboda. Toga me najvise strah.
Po cemu to imate bolji tim?
Realno, malo ste se precjenili, ali to je vec vas problem.
Ako mislis da Bekric, Zahirovic i Zolotic cine neku raazliku na terenu, onda si bas u zabludi.
Realno, to su istroseni igraci koji niti izbliza ne igraju onako kako su nekad u proslosti igrali.
Sa druge strane, Benko i Duljevic su kvalitetom daleko ispred svih vasih igraca.
Mi smo losi, vi jednako losi, ako ne i gori.
U ovoj ligi ima jacih timova i od vas i od nas.
Isto tako lendric i stevanovic sjajno izgledaju, ali najprije bih rekao da ste VI precjenili svoj tim koji redovno nazivate najbolji u bih, nekad jeste bio ali trenutno nista iznad prosjeka naše lige niti sta bolje od nas, Zrinjskog pa mozda i slobode, ali na kraju ne igraju imena ;)
Ko je precjenio?
Ja evo prvi kazem da i od vas i od nas ima boljih timova u ligi.
Nama su bekovi losi, sredina katastrofa.
Mi realno smo malo iznad prosjeka ove llige, a ni vi niste nista bolji.
Treneri obje ekipe su amateri.
Pojacanja koja se dovode, rijetko opravdaju ocekivanja.
Vi ste sad navaljali bruku nepotrebnih igraca, isto kao sto smo mi ranije radili.

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la MMM » 24 apr 2016, 13:40

Danas ako se otvori mogla bi biti utakmica kao Široki Zrinjski, imaju svi preduvjeti za to jer nikom ne odgovara X.Jedino možda kiša i teren ne budu na nivou, ali ako udari junak na junaka ni to nije prepreka.
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la nellic07 » 24 apr 2016, 14:27

Šteta što će stadion biti 2/3 prazan,,jedva nešto više od 10 000 gledalaca.Hebem ti više Javne Ustanove.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: Sarajevo vs Zeljeznicar

Post Postao/la ziher » 24 apr 2016, 16:39

Ima li kakav link za stream

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, mosarajvosa83 i 24 gosta.