Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 14 jun 2010, 20:45

Prije svega izvinjavam se moderatorima ako krsim pravila foruma i otvaram ovu temu na pogresnom mjestu. Nije da nisam gledao, fakat sam trazio i mislim da sam na pravom mjestu, ali posto mi je ovo prva otvorena tema, moguce i da grijesim...

Elem, sve vas pozivam da se pridruzite facebook grupi Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR http://www.facebook.com/photo_search.ph ... 8193231667 i da izrazimo protest sto nam ovaj dokazani cetnik prenosi utakmice sa SP, mrzitelj Srba koji su ostali u opkoljenom Sarajevu tokom agresije '92-'95, ali i istovremeno pruzimo podrsku nasem Marjanu Mijajlovicu (bez obzira svidja li se njegov nacin komentarisanja utakmice ili ne, ali covjek je bezrazlozno i nepravedno otjeran), dokazanom patrioti, sinu BIH, i boljem poznavatelju fudbala nego sto je 99% nasih 'trenera i sveznalica'

Istovremeno, ovo je i protest protiv kriminalnog NSBIH ciji je Co(r)sovic clan na poziciji člana komisije za medije. Na kraju, protestujemo i zato što smo PRIMORANI plačati članarinu za FTV i BHT1 dok nam dokazani četnici tamo rade kao komentatori i jedu NAŠ HLJEB i kradu mjesto mladim i talentovanim, školovanim novinarima koji su zbog ovakvih na birou.

Hvala...
Zadnja izmjena: VahaG, dana/u 14 jun 2010, 20:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Principatus » 14 jun 2010, 20:47

X

Marijane, Marijane jadan ti kad si budalama okruzen gdje god stignes.

p.s. Ne funkcionise ti link.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 14 jun 2010, 20:52

Principatus je napisao/la:X

Marijane, Marijane jadan ti kad si budalama okruzen gdje god stignes.

p.s. Ne funkcionise ti link.
http://www.facebook.com/photo_search.ph ... 8193231667

Sad bi trebalo da radi...

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la cole-ch » 14 jun 2010, 21:01

Ja nisam na fcb-u..,ipak imate moju moralnu podrsku!

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 14 jun 2010, 21:10

Da, i umalo zaboravih, molim Vas da pozovete sve svoje prijatelje da se ukljuce, a i njima da prenesete da masovono pozivaju svoje prijatelje...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Schlager » 14 jun 2010, 21:16

Podrzavam akciju da ne prenosi,ali ne iz tih vasih politickih razloga,o tome nemam pojma a i nisam sklon vjerovanju svemu sto se napise, vec zato sto je budala.
Mada je i Marijan iritantan i smor,udavi podacima i ima odvratnu boju glasa. Nema vise velemajstora tipa Boris Mutic ili Vladan Stojakovic.

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 14 jun 2010, 21:25

Schlager je napisao/la:Podrzavam akciju da ne prenosi,ali ne iz tih vasih politickih razloga,o tome nemam pojma a i nisam sklon vjerovanju svemu sto se napise, vec zato sto je budala.
Mada je i Marijan iritantan i smor,udavi podacima i ima odvratnu boju glasa. Nema vise velemajstora tipa Boris Mutic ili Vladan Stojakovic.
Moj jarane, ovo nisu politicki, nego ljudski razlozi. Nek mi neko navede jedan razlog zasto bi on ostao tu, uz svu svoju proslost, a da ne govorimo o neumijecu prenosenja jedne utakmice, i ja cu prvi napraviti grupu da on zauvijek ostane.

A sto se tice Marjana, rekao sam, to je stvar ukusa, za mene je covjek koji se danima sprema za jednu utakmicu, koji ima informacije kao niko na svijetu, istina, ponekad se zanese i iziritira, ali zar nije bolje to nego da mi glupani prenose utakmice koji ne znaju procitati ni ime igraca koji igra, a kamo li da jos nesto kaze vise o njemu... (ovdje nije rijec o Corsovicu, nego o onom konju sto ime Vincenta Enyeame izgovara Enyemana, i to barem 50 puta tokom tekme). A glas je glas, imas ga takvog kakav je, i ne mozes ga mijenjati...

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Cartman » 14 jun 2010, 22:24

Pustite facebook, ako vam smeta lik, zovite FTV, BHT i RTRS i bunite se.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Ибро Дирка Наш
Postovi: 51
Pridružen/a: 19 jan 2010, 20:32
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Ибро Дирка Наш » 14 jun 2010, 22:32

" ЗОРАНУ " $ " ? & " $ & СВОГ "!!! :shock: :shock: :shock:

П.С. Не вјерујте ' % "!
$ ' ?, $ - с ' ?......

gogo_s
Postovi: 97
Pridružen/a: 10 apr 2010, 22:27
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la gogo_s » 14 jun 2010, 23:56

" $ % je napisao/la:" ЗОРАНУ " $ " ? & " $ & СВОГ "!!! :shock: :shock: :shock:

П.С. Не вјерујте ' % "!
A hoćeš li biti ljubazan pa reći koje su to priče kojima ne trebamo vjerovati?
Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Vinci l'impossibile e vai
Ti seguiremo anche noi
FORZA LA JUVE!

{Horde ZL@}1987
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 apr 2010, 09:57
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la {Horde ZL@}1987 » 14 jun 2010, 23:57

gogo_s je napisao/la:
" $ % je napisao/la:" ЗОРАНУ " $ " ? & " $ & СВОГ "!!! :shock: :shock: :shock:

П.С. Не вјерујте ' % "!
A hoćeš li biti ljubazan pa reći koje su to priče kojima ne trebamo vjerovati?
:D

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la AYAN » 15 jun 2010, 09:50

Sinošnju utakmicu Italija-Paragvaj prenosio je komentator, koji je doslovno GLUP i ne zna se normalno izražavati.

Milion puta je zapeo u izgovoru.

A evo njegove izjave na toj utakmici:

"Efikasnost na SP je loša. Niti na jednom meču nije postignuto ( zastoj od pola minuta ) više od dva gola po susretu, a bilo ih je 10."
(Moram li napominjati da je Njemačka zabila 4 komada, to znaju i ptice na grani)

Taj se komentator zove Zoran, zaboravio sam kako se preziva, a evo još jedne njegove nebuloze štetne po zdravlje gledalaca, sa iste te utakmice:

"Kiša je u drugom poluvremenu prestala, a kako je padala u prvom poluvremenu, postojala je mogućnost i prekida utakmice".

Ne mogu da vjerujem koga nam lansiraju za komentatore...

I onda imaju obraza da nam pošalju naplatu RTV Takse.

FUJ!!!
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la SrdjanBL » 15 jun 2010, 10:43

Ja bi takodje zabranio Cosovica, Prnjatovica, Majera i ostale sa sve Marjanom, zbog kojeg sam (a i zbog Cosovica) prvu utakmicu gledao bez tona. Ladno bi trazio Sabahudina Topalbecirevica i ostavio Zorana Suku, ostalo metla :geek:

Analiza zasto rastejarti:
Cosovic, pojma nema, o fudbalu o sportu uopste, ima ok glas za voditelja, ali pojma nema.
Prnjatovic skolovani novinar ali nije za komentatora, neko vec rece pravi veliku pauzu u govoru slabo se snalazi sa imenima igraca itd. dobar je za priloge unaprijed pripremljene.
Majer (mislim i da ne prenosi SP ali je red da se spomene u ovom drustvu :D ), isto kao Cosovic pojma nema samo sto ovaj ima jos losi glas od prvog navedenog.
Marjan iritantan glas, prenaglasavnje bezazlenih situacija da se covjek isjece dobro, jako jako dobro znanje i pun informacija, ali to mu dzaba kada je losa kopija brazilskih komenatatora, pe meni smijesan lik, isto tako bi mogli dovesti i Sasu Vugdalica sa OBN-a, i on ima hrpu informacija i to dobrih, isto lupeta gluposti.

Zasto ostaviti:
Zoran Suko, sajajn voditelj nas trenutno najbolji komentator sportskih dogadjaja, ima sajajn glas jako je lijepo
slusati njegove prenose u svim sportovima, i ima sasvim dovoljno informacija.
Sabahudina Topalbecirevica, sta reci o ovom covjeku. Mi jos dugo dugo necemo imati takvog sportskog komentatora.
Zadnja izmjena: SrdjanBL, dana/u 15 jun 2010, 10:55, ukupno mijenjano 1 put.

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la atko » 15 jun 2010, 10:51

SrdjanBL je napisao/la:Ja bi takodje zabranio Cosovica, Prnjatovica, Majera i ostale sa sve Marjanom, zbog kojeg sam (a i zbog Cosovica) prvu utakmicu gledao bez tona. Ladno bi trazio Sabahudina Topalbecirevica i ostavio Zorana Suku, ostalo metla :geek:
Potpis! Jedino mi njihova boja glasa odgovara! Kada gledam tekme uz njihov prenos nemam potrebu da koristim tipku mute, ostali su na "mute".

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la analiticar_ » 15 jun 2010, 10:57

Vi bi zeljeli sada Sabahudina a covjek se ustolicio kao direktor..Mogli ste traziti i Spirica ili Silajdzica da vam prenose utakmice. e jeste gospoda, nisam vas odmah prepoznao..... :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la SrdjanBL » 15 jun 2010, 11:00

Pa sta ako je direktor, ako je volio posao komenatatora, a mislim da jeste, nebi mu bilo tesko da vodi utakmice. I sam bi uzivao kao i mi, i svi bi bili zadovoljni.

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Baltazar » 15 jun 2010, 11:03

Suko je ok, i Spaho moze proci a ovo ostalo rastjerat...uostalom ne znam sta su ih 20 angazovali

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Chologol » 15 jun 2010, 12:16

AYAN@ Ne lazi, onaj komentator sto je sinoc prenosio utakmicu je strasno dobar! Sto se tice Corsovica, katastrofalan komentator, bio je jednom teniski mec a on "federer, agasi, federer, agasi, federer" xD al nista od tog, **** se njima za nase zelje preko fejsa.

Sto se opcenito tice komentatora. Marjan je daleko najbolji, niko mu ni blizu ne moze, onda Drago Cosic, tu je Kristic i naravno Baho. Sto se tice Suke, taj me iritira strasno, u onoj utakmici Reala i Lyona pola utakmice Ramosa je zvao JUANDE Ramos.
Rey de la furia española...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Virtu4l » 15 jun 2010, 12:43

Chologol je napisao/la: Sto se tice Suke, taj me iritira strasno, u onoj utakmici Reala i Lyona pola utakmice Ramosa je zvao JUANDE Ramos.
Nije tačno. Samo jednom je pogriješio, na početku utakmice.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la biskitt » 15 jun 2010, 12:44

Bijeljinac je napisao/la:Jadno je da u 2010. godini na utakmici svjetskog prvenstva koja nema blage veze sa BiH i sa desavanjima u BiH, kako danas, tako i u proslosti se pisu stvari koje nemaju veze sa sportom i da se tim nacinom pisanja u toboznjoj zastiti ljudskih prava ta ista prava krse i da se ti ljudi dovode u nezgodne situacije, gdje im je radi necijeg oportunistickog piskaranja zarad ostvarivanja licnih interesa preko ledja ljudi koji nemaju veze sa fudbalom i Corsovicem, bar ne u kontekstu u kojima se navode, vrijedja dostojanstvo i privatnost. Kada ce se ti psudomoralisti opasuljiti i shvatiti da se korumpiranim pristupom profesiji (gdje se svaki stav i kontrastav jeftino placa) samo steti ljudima i okolini u kojoj zive i zapocinju diskusije od koje niko u BiH nema ni trunku koristi i nekog nazovi moralnog zadovoljenja?
Ja mislim da se ti salis. Reci mi da nisi ozbiljan. Brines se za Corsovicev privatni zivot, optuzujes novinare za oportunizam, a izgleda se ne sjecas ili ne zelis da se sjecas cime se taj novinar bavio u periodu 92-95, cije je on zivote ugrozavao, i kako je on "objektivan" bio.
Pa ovom Corsovicu je mjesto u zatvoru, ali umjesto toga gospodin pakuje kofere i odlazi u Juznu Afriku, o mom trosku!
Naravno kod nas je sve naopako, pa ce doticni gospodin postati heroj u manjem entitetu, ni kriv ni duzan.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.