FK Velež (opšte diskusije)

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Hum94 » 03 maj 2016, 22:47

Nemoj mi se sekirat komso,lex lagani po lite lozomicina i put BB.Ponesi mobitel sa dobrom rezolucijom,baci koju sliku,ko zna kad ces opet doc.Mada imas poziv od mene zadnje kolo piva marka i po,kobasica dvi :njanjanja:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 03 maj 2016, 23:03

Hum94 je napisao/la:Nemoj mi se sekirat komso,lex lagani po lite lozomicina i put BB.Ponesi mobitel sa dobrom rezolucijom,baci koju sliku,ko zna kad ces opet doc.Mada imas poziv od mene zadnje kolo piva marka i po,kobasica dvi :njanjanja:
Komsija eto nas bola za dvi godine ako budete živi šta si se prep'o nabijem te na racku. Nego kakve su ono šetnje naše omladine u osam navece. Uprati maloprije

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 03 maj 2016, 23:34

Cocaine je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Nemoj mi se sekirat komso,lex lagani po lite lozomicina i put BB.Ponesi mobitel sa dobrom rezolucijom,baci koju sliku,ko zna kad ces opet doc.Mada imas poziv od mene zadnje kolo piva marka i po,kobasica dvi :njanjanja:
Komsija eto nas bola za dvi godine ako budete živi šta si se prep'o nabijem te na racku. Nego kakve su ono šetnje naše omladine u osam navece. Uprati maloprije
Mi smo civilizirani dio grada,nek setaju svaki dan,nece im nitko nista,bar imaju sta vidit sem rusevina :tralala:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 03 maj 2016, 23:37

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Nemoj mi se sekirat komso,lex lagani po lite lozomicina i put BB.Ponesi mobitel sa dobrom rezolucijom,baci koju sliku,ko zna kad ces opet doc.Mada imas poziv od mene zadnje kolo piva marka i po,kobasica dvi :njanjanja:
Komsija eto nas bola za dvi godine ako budete živi šta si se prep'o nabijem te na racku. Nego kakve su ono šetnje naše omladine u osam navece. Uprati maloprije
Mi smo civilizirani dio grada,nek setaju svaki dan,nece im nitko nista,bar imaju sta vidit sem rusevina :tralala:
Znam u pravu si. I turisti misle isto kao ti :urnebes: :urnebes: :wave:

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 03 maj 2016, 23:46

Pa i jesu,dodju,uslikaju se na Starom mostu i bjeze ovamo dok ih cigani ne opljackaju hahah

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Hum94 » 03 maj 2016, 23:51

Haha ta necemo maloljetnicima taceve palit...bit ce vremena za susrete po vrletima drage nam BiH :ljepota:

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la hskzmostar » 03 maj 2016, 23:56

Mislim da nije fer "udarati"protivnika dok je na zemlji,sutra treba odraditi utakmicu i pokazat ostatku BiH da smo civiliziran i normalan svijet tj. raja,dosle su informacije da Zrinjski sutra bude "blag" tj da utakmicu odradi kao Sarajevo dva,tri gola i povlacenje,tako su navodno zamoljeni od strane velezovaca sad jel to istina uopce nije bitno,nama su bitna tri boda a Velezu zelim sto prije da stane na noge i osigura svojoj djeci normalno treniranje i funkiconiranje pa da opet imamo derbi dostojan ove dvije velike ekipe za par sezona,molim nase forumase da se strpe od provociranja jer ipak koliko se god mi medjusobno ne volili i ne razumjeli zamislite samo situaciju da nas klub prolazi kroz ovakve stvari kao Velez na stranu sve drugo,jedni drugima zelimo zlo i potonuce umijesto da gledamo naprijed i da od ovog prelijepog grada napravimo normalnu stvar i normalne klubove i na kraju normalan stadion!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 00:03

Hum94 je napisao/la:Haha ta necemo maloljetnicima taceve palit...bit ce vremena za susrete po vrletima drage nam BiH :ljepota:
Kakvi maloljetnici sve momci od 20 godina. Znaci cekat cete ih da se sretnete na gostovanjima a 30 momaka vam sinoc prodefiliralo i forcalo u 8 navece :clap: :clap: drama


hskzrinjski relativno normalan post osim toga da je neko iz naseg kluba trazio da se suzdrzite od neke golijade ili je to samo izgovor u slucaju nekog manjeg rezultata pa se ograđujete. Pobili smo se sa zeljom pobili smo se sa slobodom i obadvije su bile u zeru. Sada ds neko strahuje od vas daaaj. Bola napunite nas 10-0 ako mozete ali niko iz kluba nije nije nista trazio. Okani se tih lazi i izgovora u slucaju neke minimalne pobjede.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 00:13

4040deuce je napisao/la:Pa i jesu,dodju,uslikaju se na Starom mostu i bjeze ovamo dok ih cigani ne opljackaju hahah
Brato ja ne znam gdje ti živiš i gdje je to "ovamo" ali kod mene trenutno spava 10 evropljana. Ma ja poželjeli se ljudi iz Londona Stockholma ili Brisela da vide mepas mall :urnebes: :urnebes:

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 04 maj 2016, 00:24

Cocaine je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Pa i jesu,dodju,uslikaju se na Starom mostu i bjeze ovamo dok ih cigani ne opljackaju hahah
Brato ja ne znam gdje ti živiš i gdje je to "ovamo" ali kod mene trenutno spava 10 evropljana. Ma ja poželjeli se ljudi iz Londona Stockholma ili Brisela da vide mepas mall :urnebes: :urnebes:
Ne pricam o tome sta su pozeljeli europljani,nego momci koji citav zivot zive medju rusevinama,osim Starog mosta,raspadate se,kao i Velez..dodi i ti da vidis Mepas Mall,nije sramota

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Mig_Mig » 04 maj 2016, 00:27

hskzmostar je napisao/la:Mislim da nije fer "udarati"protivnika dok je na zemlji,sutra treba odraditi utakmicu i pokazat ostatku BiH da smo civiliziran i normalan svijet tj. raja,dosle su informacije da Zrinjski sutra bude "blag" tj da utakmicu odradi kao Sarajevo dva,tri gola i povlacenje,tako su navodno zamoljeni od strane velezovaca sad jel to istina uopce nije bitno,nama su bitna tri boda a Velezu zelim sto prije da stane na noge i osigura svojoj djeci normalno treniranje i funkiconiranje pa da opet imamo derbi dostojan ove dvije velike ekipe za par sezona,molim nase forumase da se strpe od provociranja jer ipak koliko se god mi medjusobno ne volili i ne razumjeli zamislite samo situaciju da nas klub prolazi kroz ovakve stvari kao Velez na stranu sve drugo,jedni drugima zelimo zlo i potonuce umijesto da gledamo naprijed i da od ovog prelijepog grada napravimo normalnu stvar i normalne klubove i na kraju normalan stadion!
Dobar si decko ! ;)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 00:37

Malo si priglup momak pravo da ti kažem. Nisu to ruševine nego stari dijelovi grada. Ono brato avlije ruže hadžibeg miris kada zakoračiš u avliju. To je ono srce grada i onaj osjecaj mostara koji jos zivi. Ti to ne mozes skontat iz tog stana sto ti je soko dao starom sedamdesetih i izvukao ga iz neke zapadnohercegovacke vukoyebine. Kakav mepas mall i pm kome je interesantan trzni centar. Brato ako hoces vodim te u vikendicu u kosor na partijanje to bazen bijelo alkohol sa strankinjama. Tacno si zatupio u tim betoninama :urnebes: :urnebes: nego da ne duzim vise prcam vas citav dan. Komsije neka pobjedi bolji sutra samo neka bude posteno suđenjr. Vi ako možetr nabite nas 10-0 ma šta 10-0 bola 38-0 :lol: i samo jako zapnite mi to želimo. Idemo ono pravo muški. Pozz za ovog momka hskzrinjski cini mi se kao jedan od normalnijih. Forza

mazluminho
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 mar 2014, 00:04
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la mazluminho » 04 maj 2016, 01:04

U čemu stariš jadna ti majka :shock:

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 04 maj 2016, 08:47

Cocaine je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Haha ta necemo maloljetnicima taceve palit...bit ce vremena za susrete po vrletima drage nam BiH :ljepota:
Kakvi maloljetnici sve momci od 20 godina. Znaci cekat cete ih da se sretnete na gostovanjima a 30 momaka vam sinoc prodefiliralo i forcalo u 8 navece :clap: :clap: drama


hskzrinjski relativno normalan post osim toga da je neko iz naseg kluba trazio da se suzdrzite od neke golijade ili je to samo izgovor u slucaju nekog manjeg rezultata pa se ograđujete. Pobili smo se sa zeljom pobili smo se sa slobodom i obadvije su bile u zeru. Sada ds neko strahuje od vas daaaj. Bola napunite nas 10-0 ako mozete ali niko iz kluba nije nije nista trazio. Okani se tih lazi i izgovora u slucaju neke minimalne pobjede.
upratio i ja :lol: :lol: smije im se navijacki svijet.

posli setat do rondoa pa se ipak okrenuli u lenjinovom (i to 2 dana prije utakmice, sto je sigurno sigurno :lol: :lol: ) valjda mislili uzvratit za ono kroz stari grad na dan utakmice pa se prosuli .

danas ko sto reko bitna je pobjeda , navodno sazivanja s istoka trajala zadnja dva dana da se ne trpa puno golova (vjerovatno ste upucenijI) . po meni vas ne treba stedit , ne davat milost a sutra ne daj boze ako dodjemo u slicnu situaciju i ne trazit milost.

kokain uzivaj pod bb , neces ga vidit do europe vjerovatno u 7. mjesecu :njanjanja:

krecemo , kava pa po pivi :D

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la shaman7 » 04 maj 2016, 10:35

prica o toj milosti je presmijesna, toliko

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 10:41

shaman7 je napisao/la:prica o toj milosti je presmijesna, toliko
Ma pusti vidis da se ograđuju u slucaju da nas ne nakantaju. Smjesna im prica pravo a navalit ce ko da im je zadnja sto podržavam. Samo pošteno suđenje neka bude. Šta smo prošli ove sezone imuni smo na sve :mrgreen: Lagano u rista na jedno dvajes hajna pa sa mostarskom bagrom na tekmu. Samo srce na teren mostarski Rođeni. Forza

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Rigoletto » 04 maj 2016, 10:45

Cocaine je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:prica o toj milosti je presmijesna, toliko
Ma pusti vidis da se ograđuju u slucaju da nas ne nakantaju. Smjesna im prica pravo a navalit ce ko da im je zadnja sto podržavam. Samo pošteno suđenje neka bude. Šta smo prošli ove sezone imuni smo na sve :mrgreen: Lagano u rista na jedno dvajes hajna pa sa mostarskom bagrom na tekmu. Samo srce na teren mostarski Rođeni. Forza
Puno ti je 20komsija.
Danas neka bolji pobjedi.
goveđigulašmajka

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 11:24

Rigoletto je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:prica o toj milosti je presmijesna, toliko
Ma pusti vidis da se ograđuju u slucaju da nas ne nakantaju. Smjesna im prica pravo a navalit ce ko da im je zadnja sto podržavam. Samo pošteno suđenje neka bude. Šta smo prošli ove sezone imuni smo na sve :mrgreen: Lagano u rista na jedno dvajes hajna pa sa mostarskom bagrom na tekmu. Samo srce na teren mostarski Rođeni. Forza
Puno ti je 20komsija.
Danas neka bolji pobjedi.
Ma normala komšija. Poštujem taj način komunikacije. Vidimo se

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la konjicanin01 » 04 maj 2016, 13:39

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Pa i jesu,dodju,uslikaju se na Starom mostu i bjeze ovamo dok ih cigani ne opljackaju hahah
Brato ja ne znam gdje ti živiš i gdje je to "ovamo" ali kod mene trenutno spava 10 evropljana. Ma ja poželjeli se ljudi iz Londona Stockholma ili Brisela da vide mepas mall :urnebes: :urnebes:
Ne pricam o tome sta su pozeljeli europljani,nego momci koji citav zivot zive medju rusevinama,osim Starog mosta,raspadate se,kao i Velez..dodi i ti da vidis Mepas Mall,nije sramota
Ako cemo posteno osim famoznog trznog ,nema te se cime pohvsliti raspada se i taj tamo dio grada .Zahvali se socijalizmu i firma koje se srucile tone i tone betona da bi seljake udomilo.E druga je stvar sto se upregao sav hrvatski potencija u BIH da bi kroz Zrinjski pokazali ;pa evo ima nas tu smo!!Klasicni politicki klub jedne stranke.Ali ok ipak sportski je cestitat na uspjesima.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 04 maj 2016, 13:40

Nista se ne raspada,samo se gradi,svaki dan sve vise i vise,pozdrav za Konjic ;) :lol: :salut:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, MoSaZeLjo1921, obagol, supervizor i 67 gostiju.