FK Velež (opšte diskusije)

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la konjicanin01 » 04 maj 2016, 14:47

[youtube][/youtube]
4040deuce je napisao/la:Nista se ne raspada,samo se gradi,svaki dan sve vise i vise,pozdrav za Konjic ;) :lol: :salut:
Ma tanko je to sve s obzirom da Mostar kao grad ima poslje Sarajeva najveci potencijal u BiH;al politicke zavrzlame unistavaju grad al eto..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Crni gavran » 04 maj 2016, 19:09

Cestitam Velezu, razbili ste ih drugom poluvremenu, vile su pronosale Zrinjskog. Iskreno Vam zelim da se sto prije vratite u PL ;) :bih:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la shaman7 » 04 maj 2016, 19:21

i sad ocekujem pricu da nisu htjeli puno jer ih je zvala nasa uprava, a ustvari mi nemamo uprave (na nasu zalost, ali je tako). Derbi je teska utakmica i ovo nije mogao biti nikako debakl. Cestitke Zrinjskom a i nasim momcima na borbenosti. Falio je jos jedan u vrhu i prisebnost Hajdarevica da ovo bude iks

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 04 maj 2016, 19:36

Ko je ocekivao debakl veleza nije normalan. Derby je derby samo ne znam jeli posljednji ..taj cu problem ostaviti vama. Vasi su danas ginuli a nasi su kontali lako cemo. Respekt vasim igracima ali ne i navijacima...Pozdrav.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7532
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Maestro^^ » 04 maj 2016, 19:47

primasquadra je napisao/la:Ko je ocekivao debakl veleza nije normalan. Derby je derby samo ne znam jeli posljednji ..taj cu problem ostaviti vama. Vasi su danas ginuli a nasi su kontali lako cemo. Respekt vasim igracima ali ne i navijacima...Pozdrav.
Čestitke na pobjedi , naši su dali maksimum , vaši baš i ne , ipak je kod nas većina igrača rodjeno ovdje pa ipak shvataju pojam derbija malo bolje od ovih stranaca. :D
Nadam se da je prošlo bez ozlijeđenih pri ubacivanju baklji. :oops:
Sretno u nastavku. ;)
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la hskzmostar » 04 maj 2016, 20:19

Maestro^^ je napisao/la:
primasquadra je napisao/la:Ko je ocekivao debakl veleza nije normalan. Derby je derby samo ne znam jeli posljednji ..taj cu problem ostaviti vama. Vasi su danas ginuli a nasi su kontali lako cemo. Respekt vasim igracima ali ne i navijacima...Pozdrav.
Čestitke na pobjedi , naši su dali maksimum , vaši baš i ne , ipak je kod nas većina igrača rodjeno ovdje pa ipak shvataju pojam derbija malo bolje od ovih stranaca. :D
Nadam se da je prošlo bez ozlijeđenih pri ubacivanju baklji. :oops:
Sretno u nastavku. ;)
Cestitke momcima na fer i korektnoj igri,na terenu uvijek gospoda i jedni i drugi sto se ne moze reci za par sabana na tribinama kojima ova utakmica sluzi za lijecenje kompleksa!
Sta Zijo legenda na kraju kaze?
:mrgreen:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 04 maj 2016, 20:26

Komentator hladno proglasi Zrinjskog - Veležovim najvećim rivalom sa tradicijom dugom cijelih 26 utakmica. :rol:

Gdje si ti rast'o sjeme ti se zatrlo?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ultra gitano » 04 maj 2016, 20:31

mrš u drugu ligu brđani :puke: jedni da boga se nikad ne vratili. Mudonje nedužan narod gađate svaka vam čast :damn:

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la miki651 » 04 maj 2016, 21:28

kavez se snima kamerama sa istoka i mogu naći papane još večeras. U stvari to će i biti. Džaba bježanija od kuće i skrivanja.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 21:52

Da se puspasim polujanpi i onako polupromukao (nisam odavno forcao :mrgreen: ) i pozdravim par onih komšija što su bahato najavljivali neke potope 6:0,7:0,18:0 a umalo ne izgubise dva boda jer su zaboravili da njihovi placenici ispred sebe imaju mostarsku djecu koja nemaju neka primanja,nisu imali ni pripreme ali su im pokazali kako se bori za svoj klub. Komšije su imale želju da nas napune ali nisu imali volju (valjda što ih ne veže ništa sa Mostarom pa radi toga) . Ponosan na onu našu borbu danas je ipak kao zadnji igrali smo protiv prvog i tom borbenošću neutralizirali dosta njihovih kvaliteta. Ponosan na raju s kojom sam danas bio ali ne na ono gađanje bakljama ljudi koji su došli da gledaju tekmu. Isto kao sto su oni prije par godina raznijeli ruku topovskim onom malcu kod nas kad smo igrali. Beze pravo ali šta mi malo normalniji tu možemo. Vremena su se promjenila od onih kad sam ja bio njihovih godina i kad su se muda mjerila na šake. Svugdje ima budala tako da necu generalizirat. Nama ostaju jos dvi tekme do kraja pa da završimo ovu najgoru sezonu u istoriji. Nakon nje cemo detaljnije znati sta i kako. Nakon ove tekme danas ide derbi sa Čelikom našim starim klubom i rivalom zato poziv svima da kao čitavu sezonu dođemo i damo podršku ovim mladicima koji su kada izdvojimo Vitez i Travnik iznijeli voz na leđima. Pozdrav svim normala likovima a pogotovo mojim veležovcima širom svijeta i idemo dalje. Ljubav prema našem starcu nikad nece prestati. MUSVDG. FORZA

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ANTIFA ! » 04 maj 2016, 21:59

miki651 je napisao/la:kavez se snima kamerama sa istoka i mogu naći papane još večeras. U stvari to će i biti. Džaba bježanija od kuće i skrivanja.
Pravi si da trazis jazavac mozes samo po labrnji dobit i ti i takvi slicni sa razmisljanjem. :njanjanja:
Ne opravdavam bacanje baklji po "obicnim" navijacima tj.simpatizerima. :thumbdown:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la miki651 » 04 maj 2016, 22:03

kamera visoke rezolucije..... kuku i papa..

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Duff » 04 maj 2016, 22:04

Cocaine je napisao/la:Da se puspasim polujanpi i onako polupromukao (nisam odavno forcao :mrgreen: ) i pozdravim par onih komšija što su bahato najavljivali neke potope 6:0,7:0,18:0 a umalo ne izgubise dva boda jer su zaboravili da njihovi placenici ispred sebe imaju mostarsku djecu koja nemaju neka primanja,nisu imali ni pripreme ali su im pokazali kako se bori za svoj klub. Komšije su imale želju da nas napune ali nisu imali volju (valjda što ih ne veže ništa sa Mostarom pa radi toga) . Ponosan na onu našu borbu danas je ipak kao zadnji igrali smo protiv prvog i tom borbenošću neutralizirali dosta njihovih kvaliteta. Ponosan na raju s kojom sam danas bio ali ne na ono gađanje bakljama ljudi koji su došli da gledaju tekmu. Isto kao sto su oni prije par godina raznijeli ruku topovskim onom malcu kod nas kad smo igrali. Beze pravo ali šta mi malo normalniji tu možemo. Vremena su se promjenila od onih kad sam ja bio njihovih godina i kad su se muda mjerila na šake. Svugdje ima budala tako da necu generalizirat. Nama ostaju jos dvi tekme do kraja pa da završimo ovu najgoru sezonu u istoriji. Nakon nje cemo detaljnije znati sta i kako. Nakon ove tekme danas ide derbi sa Čelikom našim starim klubom i rivalom zato poziv svima da kao čitavu sezonu dođemo i damo podršku ovim mladicima koji su kada izdvojimo Vitez i Travnik iznijeli voz na leđima. Pozdrav svim normala likovima a pogotovo mojim veležovcima širom svijeta i idemo dalje. Ljubav prema našem starcu nikad nece prestati. MUSVDG. FORZA
idi bola u komunu liječi se hajvanu onaj bolesni treba ti zabranit tipkovnicu do kraja tog bijednog života, bacate po malim djevojčicama i ženama pirotehniku, neka bit će daljih gostovanja u 2 ligi pa ćemo vidit kolike ste mudonje šabani bijedni
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 22:08

Glupane procitaj sta sam napisao

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ANTIFA ! » 04 maj 2016, 22:10

miki651 je napisao/la:kamera visoke rezolucije..... kuku i papa..
Dobit ces po paci pa ce bit kuku i papa.. :)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la vm22 » 04 maj 2016, 22:13

miki651 je napisao/la:kamera visoke rezolucije..... kuku i papa..
Je li bilo tih kamera kad ste uletili i htjeli prebiti igrače Veleža jer su dali gol ?

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 04 maj 2016, 22:15

Duff je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Da se puspasim polujanpi i onako polupromukao (nisam odavno forcao :mrgreen: ) i pozdravim par onih komšija što su bahato najavljivali neke potope 6:0,7:0,18:0 a umalo ne izgubise dva boda jer su zaboravili da njihovi placenici ispred sebe imaju mostarsku djecu koja nemaju neka primanja,nisu imali ni pripreme ali su im pokazali kako se bori za svoj klub. Komšije su imale želju da nas napune ali nisu imali volju (valjda što ih ne veže ništa sa Mostarom pa radi toga) . Ponosan na onu našu borbu danas je ipak kao zadnji igrali smo protiv prvog i tom borbenošću neutralizirali dosta njihovih kvaliteta. Ponosan na raju s kojom sam danas bio ali ne na ono gađanje bakljama ljudi koji su došli da gledaju tekmu. Isto kao sto su oni prije par godina raznijeli ruku topovskim onom malcu kod nas kad smo igrali. Beze pravo ali šta mi malo normalniji tu možemo. Vremena su se promjenila od onih kad sam ja bio njihovih godina i kad su se muda mjerila na šake. Svugdje ima budala tako da necu generalizirat. Nama ostaju jos dvi tekme do kraja pa da završimo ovu najgoru sezonu u istoriji. Nakon nje cemo detaljnije znati sta i kako. Nakon ove tekme danas ide derbi sa Čelikom našim starim klubom i rivalom zato poziv svima da kao čitavu sezonu dođemo i damo podršku ovim mladicima koji su kada izdvojimo Vitez i Travnik iznijeli voz na leđima. Pozdrav svim normala likovima a pogotovo mojim veležovcima širom svijeta i idemo dalje. Ljubav prema našem starcu nikad nece prestati. MUSVDG. FORZA
idi bola u komunu liječi se hajvanu onaj bolesni treba ti zabranit tipkovnicu do kraja tog bijednog života, bacate po malim djevojčicama i ženama pirotehniku, neka bit će daljih gostovanja u 2 ligi pa ćemo vidit kolike ste mudonje šabani bijedni
Sta se bola lozite,pa vi skoro svaki derbi bacate baklje na lozu u vrapcicima i na onu tribinu gdje sjede ljudi normalni i kako kazes MALE DJEVOJCICE I ZENE.Kakva vam je to prica skutori.. :) :)
#musvdg

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Duff » 04 maj 2016, 22:29

1922VFC1981 je napisao/la:
Duff je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Da se puspasim polujanpi i onako polupromukao (nisam odavno forcao :mrgreen: ) i pozdravim par onih komšija što su bahato najavljivali neke potope 6:0,7:0,18:0 a umalo ne izgubise dva boda jer su zaboravili da njihovi placenici ispred sebe imaju mostarsku djecu koja nemaju neka primanja,nisu imali ni pripreme ali su im pokazali kako se bori za svoj klub. Komšije su imale želju da nas napune ali nisu imali volju (valjda što ih ne veže ništa sa Mostarom pa radi toga) . Ponosan na onu našu borbu danas je ipak kao zadnji igrali smo protiv prvog i tom borbenošću neutralizirali dosta njihovih kvaliteta. Ponosan na raju s kojom sam danas bio ali ne na ono gađanje bakljama ljudi koji su došli da gledaju tekmu. Isto kao sto su oni prije par godina raznijeli ruku topovskim onom malcu kod nas kad smo igrali. Beze pravo ali šta mi malo normalniji tu možemo. Vremena su se promjenila od onih kad sam ja bio njihovih godina i kad su se muda mjerila na šake. Svugdje ima budala tako da necu generalizirat. Nama ostaju jos dvi tekme do kraja pa da završimo ovu najgoru sezonu u istoriji. Nakon nje cemo detaljnije znati sta i kako. Nakon ove tekme danas ide derbi sa Čelikom našim starim klubom i rivalom zato poziv svima da kao čitavu sezonu dođemo i damo podršku ovim mladicima koji su kada izdvojimo Vitez i Travnik iznijeli voz na leđima. Pozdrav svim normala likovima a pogotovo mojim veležovcima širom svijeta i idemo dalje. Ljubav prema našem starcu nikad nece prestati. MUSVDG. FORZA
idi bola u komunu liječi se hajvanu onaj bolesni treba ti zabranit tipkovnicu do kraja tog bijednog života, bacate po malim djevojčicama i ženama pirotehniku, neka bit će daljih gostovanja u 2 ligi pa ćemo vidit kolike ste mudonje šabani bijedni
Sta se bola lozite,pa vi skoro svaki derbi bacate baklje na lozu u vrapcicima i na onu tribinu gdje sjede ljudi normalni i kako kazes MALE DJEVOJCICE I ZENE.Kakva vam je to prica skutori.. :) :)
http://www.bljesak.net/Thumb/0x0/baklje ... edarmy.jpg

http://www.bljesak.net/Thumb/0x0/baklje ... darmy4.jpg


joj joj , bit ce svega , samo lakapo :opaopa: mala je bosna
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 04 maj 2016, 22:33

Nasa lijepa Bosna i Hercegovina :) :)
#musvdg

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 04 maj 2016, 22:33

[youtube][/youtube]

44:49

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Lecler i 17 gostiju.