NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 06 maj 2016, 21:51

Da, totalno neshvacen hejt prema glavnim igracima druge ekipe istoka koji evo vec 3. godinu za redom igraju kriminalan PO. Mislim da u historiji lige ne postoje veci chokeriu PO od ove dvojice idiota iz Raptorsa.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la bodi123 » 06 maj 2016, 21:53

Ide DeMar u Lakerse na ljeto, zivi bili pa vidjeli. :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 06 maj 2016, 21:55

bodi123 je napisao/la:Ide DeMar u Lakerse na ljeto, zivi bili pa vidjeli. :kafa:
Jezik pregrizo :kafa:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la bodi123 » 06 maj 2016, 22:00

Epidaurus je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ide DeMar u Lakerse na ljeto, zivi bili pa vidjeli. :kafa:
Jezik pregrizo :kafa:
Dobro, kao prva opcija sigurno ne, ali kao druga opcija uz nekog jakog centra, recimo Cousinsa, zasto da ne?

DeMar je igrac koji nakon Hardena najvise puta ide na liniju slobodnih bacanja, sto ipak dokazuje neki kvalitet, ima solidan sut sa poludistance, ulaz mu je strasan, a ni odbrana mu nije strana. Potpisati njega i Cousinsa i okruziti ih dobrim role igracima. :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 06 maj 2016, 22:16

bodi123 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Ide DeMar u Lakerse na ljeto, zivi bili pa vidjeli. :kafa:
Jezik pregrizo :kafa:
Dobro, kao prva opcija sigurno ne, ali kao druga opcija uz nekog jakog centra, recimo Cousinsa, zasto da ne?

DeMar je igrac koji nakon Hardena najvise puta ide na liniju slobodnih bacanja, sto ipak dokazuje neki kvalitet, ima solidan sut sa poludistance, ulaz mu je strasan, a ni odbrana mu nije strana. Potpisati njega i Cousinsa i okruziti ih dobrim role igracima. :kafa:
Ne zelim DeMara ni u kakvom obliku u Lakersima. Ako se Durant moze vec potpisat, prva opcija za potpisat kao nosioca igre uz KDa mi je Al Horford. Covjek je nevjerovatno podcijenjen plus ovih zadnjih godina u Atlanti ne igra svoju poziciju (momak je cista cetvorka). Onda naravno trade za nekog od trojca Boogie, PG13 ili Butler (Georgea bi iskreno najvise volio da dovedemo al cisto sumnjam da se moze dovest, druga opcija definitivno Boogie). Dvojac DeMar-Boogie je garancija prosjecnosti (razred ispod danasnjeg OKCa i LACa, kad su im svi zdravi ofc). Cak i ako bi isli na dovodjenje Westbrooka dogodine (sto je vrlo vrlo vjerovatno, a i on je sam LA tip igraca), DeMar sa svojim "sutom" nikako ne ide uz Wessa koji je takodjer balldominant igrac i jedva prosjecan suter. Svih ovih mladih igraca (Russell, Randle, Clarkson) i potencijalno Simmonsa/Ingrama bi se odrekao samo u slucaju dovodjenja KDa i jos jednog odlicnog igraca u FA (imamo prostora za 2 max ugovora sigurno) te bi ih trejdao za nekog od ove trojice nabrojanih, u svim ostalim slucajevima radije ostajem pri postepenoj izgradnji tima i rastu jezgre uz Waltona.

D'Angelo-Simmons, mokri snovi definitivno :ljepota:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Donnie Darko » 06 maj 2016, 22:30

Kad za dvojicu igraca koji igraju uzasan playoff (medju zvijezdama najgori), kazes da igraju uzasan playoff, ili kada za dvojicu igraca koji chokaju citav playoff pred ocima cijelog svijeta lazes da su chokeri, to nije nikakav hejt. Naprotiv.

Lowry mi je veoma drag igrac, po pitanju DeRozana sam ravnodusan, ali ovo sto pruzaju u playoffu je sramotno, i sto je najgore nije im prvi put.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la bodi123 » 06 maj 2016, 22:36

Epidaurus je napisao/la: Ne zelim DeMara ni u kakvom obliku u Lakersima. Ako se Durant moze vec potpisat, prva opcija za potpisat kao nosioca igre uz KDa mi je Al Horford. Covjek je nevjerovatno podcijenjen plus ovih zadnjih godina u Atlanti ne igra svoju poziciju (momak je cista cetvorka). Onda naravno trade za nekog od trojca Boogie, PG13 ili Butler (Georgea bi iskreno najvise volio da dovedemo al cisto sumnjam da se moze dovest, druga opcija definitivno Boogie). Dvojac DeMar-Boogie je garancija prosjecnosti (razred ispod danasnjeg OKCa i LACa, kad su im svi zdravi ofc). Cak i ako bi isli na dovodjenje Westbrooka dogodine (sto je vrlo vrlo vjerovatno, a i on je sam LA tip igraca), DeMar sa svojim "sutom" nikako ne ide uz Wessa koji je takodjer balldominant igrac i jedva prosjecan suter. Svih ovih mladih igraca (Russell, Randle, Clarkson) i potencijalno Simmonsa/Ingrama bi se odrekao samo u slucaju dovodjenja KDa i jos jednog odlicnog igraca u FA (imamo prostora za 2 max ugovora sigurno) te bi ih trejdao za nekog od ove trojice nabrojanih, u svim ostalim slucajevima radije ostajem pri postepenoj izgradnji tima i rastu jezgre uz Waltona.

D'Angelo-Simmons, mokri snovi definitivno :ljepota:
Ma nece KD nikuda ovo ljeto, sacekace jos jednu godinu pa onda na trziste sa Russom. A mislim da je uostalom bas tesko da ce LAL ga ugrabiti, po meni ide u Wizardse i pravi ih kontenderima sa onom dvojicom. Wall je igrac koji ce savrseno odgovarati jednom KD, i uz Beala koji ce biti druga opcija u napadu napravice strasan tim.
Dalje, mislim da je Boogie najblizi Lakersima, prvo jer se kuha u Kingsima i vrlo vjerovatno ce i oni ici na trade a Lakersi im mogu ponuditi ovogodisnji pick plus ove omladine, a drugo Lakersi imaju veliku tradiciju centara i mislim da bi se tu Boogie mogao bas dobro uklopiti uz Waltona i napraviti Lakerse contenderom. Tradeat Boogija, potpisati Conleya i DeMara i okruziti ih jos nekim veteranima za minimalce(Pau recimo) i eto ti odlicnog kostura za uspjeh na celu sa veoma dobrim trenerom.

Tvoja opcija je naravno bolja ali je po meni dosta nerealna(PG13 mislim da nema 1% sanse da dodje u LAL, Durant isto tesko, za Butlera bi i moglo ukoliko Bullsi se odluce na rebuilding), ovo moje je nekako najblize realnosti za LAL ove godine..
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la elninho_resTO » 06 maj 2016, 22:37

bodi123 je napisao/la:Ide DeMar u Lakerse na ljeto, zivi bili pa vidjeli. :kafa:
Kao druga opcija da.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la JoseeMourinho » 06 maj 2016, 23:13

I ja sam nešto uvjeren da demar je novi clan Lakersa, e sad koga ce još dovesti je pitanje i kakve ce trejdove raditi, jbg 1/2 pik bi mogao biti karta za trejd rodje ili sl. igrača znaci superstara, ali treći pik ima nevjerovatno manju vrijednost ;)

Zanimljivih igrača ima koji su FA, album i opet mislim da kao svake godine očekivati ćemo puno, a većina ce ostati u ekipama :D

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 06 maj 2016, 23:19

Ma ako dovedu DeMara treba im svima zajedno mater j.e.b.a.t, 10 puta mi je draze gledat rast ove djece D-Lo, Randle, Clarkson, Nance i ptencijalno Ingram/Simmons nego trpit godinama ispadanja u drugoj rundi od Warriorsa/Spursa sa Derozanom i Boogiem. Derozana ne vidim kao clana bilo kakve sampionske ekipe, u bilo kakvoj formi i obliku. Smece od igraca.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Greivis » 07 maj 2016, 00:15

Epidaurus je napisao/la:Ma ako dovedu DeMara treba im svima zajedno mater j.e.b.a.t, 10 puta mi je draze gledat rast ove djece D-Lo, Randle, Clarkson, Nance i ptencijalno Ingram/Simmons nego trpit godinama ispadanja u drugoj rundi od Warriorsa/Spursa sa Derozanom i Boogiem. Derozana ne vidim kao clana bilo kakve sampionske ekipe, u bilo kakvoj formi i obliku. Smece od igraca.
Pusti se te @Clutch logike da je bolje imati sranje od ekipe i trpit neke lafo talente ako neces biti medju favoritima za osvajanje.
Derozan je opet medju najboljim igracima na svojoj poziciji.
Ali nece doci, tako da ne brini. Otici ce jedino ako ga ne budu htjeli u Torontu, sto bi se mozda desilo da su ispali u prvoj rundi. Ovako nista.

Cousinsa ili Butlera dovesti sa ovim pickom i jos pokupiti solidnih free agenata.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la KingJamesMVP » 07 maj 2016, 00:16

Večeras treba riješiti seriju i po mogućnosti ubaciti 30 trica
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 07 maj 2016, 00:24

Greivis je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ma ako dovedu DeMara treba im svima zajedno mater j.e.b.a.t, 10 puta mi je draze gledat rast ove djece D-Lo, Randle, Clarkson, Nance i ptencijalno Ingram/Simmons nego trpit godinama ispadanja u drugoj rundi od Warriorsa/Spursa sa Derozanom i Boogiem. Derozana ne vidim kao clana bilo kakve sampionske ekipe, u bilo kakvoj formi i obliku. Smece od igraca.
Pusti se te @Clutch logike da je bolje imati sranje od ekipe i trpit neke lafo talente ako neces biti medju favoritima za osvajanje.
Derozan je opet medju najboljim igracima na svojoj poziciji.
Ali nece doci, tako da ne brini. Otici ce jedino ako ga ne budu htjeli u Torontu, sto bi se mozda desilo da su ispali u prvoj rundi. Ovako nista.

Cousinsa ili Butlera dovesti sa ovim pickom i jos pokupiti solidnih free agenata.
Ne zelim Derozana vidjeti u Lakersima, on je najobicnije smece od igraca. Radije cu pratit razvoj ove sad djece sto imamo plus nadam se jednog od ove dvojice Simmons/Ingram nego gledat glupog Derozana kako ispaljuje ciglu za ciglom. Ako se moze sastavit ekipa koja moze zaprijetit Warriorsima i Spursima (potpisat KDa i jos jednog jakog FA te trejdat za Boogiea ili Georga ili Butlera) goni sve ove mlade talente u neku stvar i pojacavaj ekipu al ako cu se odrec razvoja potencijalno velikih igraca (Russell i jedan od ove dvojice s drafta) zbog j.e.b.e.n.o.g Derozana, onda ipak ne hvala.

Avatar
L-Train
Postovi: 18369
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la L-Train » 07 maj 2016, 01:01

Pa gdje su ti YT linkovi :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la muamerc » 07 maj 2016, 01:25

Ja Lova sto ih trpa.

Avatar
Edalicious
Postovi: 183
Pridružen/a: 05 feb 2015, 00:20
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Edalicious » 07 maj 2016, 01:25

Love za 5 minuta 13p,6s,1a


Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Torres_9 » 07 maj 2016, 01:51

ide metla pjeske


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
LeSa
Postovi: 769
Pridružen/a: 09 mar 2016, 03:27
Lokacija: Zemlja (nažalost)
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la LeSa » 07 maj 2016, 01:53

Nevjerovatno koliko retardirana ekipa ova Atlanta.
- Ono malo što znam zahvaljujem svom neznanju -

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la muamerc » 07 maj 2016, 01:57

Atlanta ne moze odbiti pera Cavsima. Skroz su van ritma, nema serije poena, ali trude se u odbrani koliko toliko.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.