Druga Liga - grupa Jug

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Bistrik » 04 maj 2016, 10:16

kako se radi prije če Klis u 1 ligu federacije nego igman

Avatar
Konigsblau
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Konigsblau » 04 maj 2016, 18:23

Sadašnje uprave Igmana i Klisa se ne mogu porediti. Ja se iskreno nadam da će Klis malo uložiti u tim i za sezonu dvije biti u samom vrhu lige.
Wir leben dich Schalke 04!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 04 maj 2016, 19:02

KLIS je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:
KLIS je napisao/la:Ako Igman bude u situaciji da osvoji prvo mjesto, treba pustiti onome ko ima uslove za Prvu ligu.
Zar nisi shvatio da niko ne zeli da ulazi u avanturu zvana 1liga f..Jednostavno nema niko para.Pa Igman je svijesno povukao mladje kategorije jer realno da se zelio moglo se glat uci u federalku al sta onda.
Mislio sam na Brotnjo, oni najavljuju da idu na Prvu ligu. Svjestan sam kakva je Prva liga i da će se Brotnjo zayebati ako uđe, ali ako oni kažu da žele viši rang, onda neka im je sretno.

P. S. Igman je u ovoj akciji za pomoćni teren skupio 960 KM za skoro mjesec dana, a mi smo u akciji za stolice skupili 11 256 KM za nešto više od tri mjeseca. Ovo je dovoljan pokazatelj kakvo povjerenje kod navijača ima uprava Igmana, a kakvo uprava Klisa. Već smo krenuli s novom akcijom za nove klupe za rezervne igrače. Za to će biti potrebno oko 5 000 KM.
Ma ko će im dat kad ih svak zna,pa nije narod u Konjicu lud... Inače znam ko je dao pare,pola para dali su igrači i uprava Igmana te njihova rodbina. Znači niko normalan neće dat pare tim lopovima,zna se gdje bi otišle te pare. Govorili su oni kako će biti uplatnice,kako neće niko moći ukrasti jedne marke ali bolan mafija je to,ja im ništa pod milim Bogom ne vjerujem.
Support your local club !

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Zed98 » 07 maj 2016, 17:55

Brotnjo vodi 2-0 protiv Turbine na poluvremenu :cool:

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Zed98 » 07 maj 2016, 20:03

4-0 na kraju

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 08 maj 2016, 20:30

Katastrofa danas na Zgonima, Troglav 1918 - Posušje 1-5. :(
Hayley <3

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Mig_Mig » 08 maj 2016, 20:44

Djecak si ti jos ! Pola grada je razapinjala par ljudi u upravi Igmana kad su ispali lani. Sad nakon godinu dana, kad vidis koliko klubova ispada iz vecih rangova to se ispostavlja prvi potez, jer je manje novca i laksi put bio ovakav kakav su odlucili da naprave. Ispasti pa vratiti se ! Pusti sta se prica po klisu, to je selo sa par ljudi iz grada koji im pune glavu !
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
hnkvisici
Postovi: 626
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 08 maj 2016, 23:57

Iz druge lige ove godine ispadaju tri kluba?
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la kraljttbvb » 09 maj 2016, 11:54

Mig_Mig je napisao/la:Djecak si ti jos ! Pola grada je razapinjala par ljudi u upravi Igmana kad su ispali lani. Sad nakon godinu dana, kad vidis koliko klubova ispada iz vecih rangova to se ispostavlja prvi potez, jer je manje novca i laksi put bio ovakav kakav su odlucili da naprave. Ispasti pa vratiti se ! Pusti sta se prica po klisu, to je selo sa par ljudi iz grada koji im pune glavu !
Kako ce se vratiti kad nemju juniore? :crazy:

Ono sto sad Bambino radi, trebao je Igman ima 10 godina. Znaci pokupiti svu djecu iz grada i uz dobre trenere praviti igrace za prvi tim. Ali te trenere bi trebalo platiti, a novca nema, misteriozno nestaje ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 09 maj 2016, 12:15

hnkvisici je napisao/la:Iz druge lige ove godine ispadaju tri kluba?
Kako sada stvari stoje:
ako prvak uđe u Prvu ligu, ispadaju tri kluba: 16-1(prvak)+2(ŽL)+2(1.L)=19-3(isp)=16
ako prvak ne uđe u Prvu ligu, ispadaju četiri kluba: 16+2(ŽL)+2(1.L)=20-4(isp)=16.

Broj relegiranih klubova se smanjuje ako nitko ne uđe iz županijskih liga.


Tek sam sinoć skužio da mojima predstoji grčevita borba za ostanak, u 10 kola proljeća 2-2-6. Yebote, izgubili od Šujice koja je utakmice prije i poslije tog "derbija" izgubila po 9-0. :tokralju:
Hayley <3

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 09 maj 2016, 12:19

Mig_Mig je napisao/la:Djecak si ti jos ! Pola grada je razapinjala par ljudi u upravi Igmana kad su ispali lani. Sad nakon godinu dana, kad vidis koliko klubova ispada iz vecih rangova to se ispostavlja prvi potez, jer je manje novca i laksi put bio ovakav kakav su odlucili da naprave. Ispasti pa vratiti se ! Pusti sta se prica po klisu, to je selo sa par ljudi iz grada koji im pune glavu !
Kao prvo, mene prilično boli qrac za Igmanom, samo što mi je zapao za oko ovaj podatak. Ako si ti zadovoljan stanjem u klubu, onda neka vam ovakvo stanje potraje još sto godina. Pitaj većinu Konjičana jesu li zadovoljni, pa ćeš vidjeti šta će ti reći. Igman se ove sezone ne može vratiti u Prvu ligu jer nema juniore, nadam se da to znaš. Mene zanima isključivo Klis i uživam u ovome što smo napravili i što konstantno napredujemo. Ti misliš da smo mi zaostale seljačine kojima par ljudi iz grada može napuniti glavu. Samo nastavi, mi ćemo za to vrijeme uživati i puniti stadion.

Avatar
hnkvisici
Postovi: 626
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 09 maj 2016, 15:53

badblueboylivno je napisao/la:
Kako sada stvari stoje:
ako prvak uđe u Prvu ligu, ispadaju tri kluba: 16-1(prvak)+2(ŽL)+2(1.L)=19-3(isp)=16
ako prvak ne uđe u Prvu ligu, ispadaju četiri kluba: 16+2(ŽL)+2(1.L)=20-4(isp)=16.

Broj relegiranih klubova se smanjuje ako nitko ne uđe iz županijskih liga.


Tek sam sinoć skužio da mojima predstoji grčevita borba za ostanak, u 10 kola proljeća 2-2-6. Yebote, izgubili od Šujice koja je utakmice prije i poslije tog "derbija" izgubila po 9-0. :tokralju:
Tako je, 3 sigurno ispadaju jer iz Međužupanijske lige HBŽ/ZHŽ sigurno ulazi HNK Mladost, a iz Županijske HNŽ vjerojatno NK Cim ili eventualno HNK Višići što pak ne ovisi o našoj poziciji na kraju prvenstva nego o financijama. Kako čujem Cim se već intenzivno priprema za Drugu ligu iako su jučer poraženi kod nas.

I znači moguće je da čak i 4 ispadnu, ako nitko ne uđe u viši rang, ili bi to možda značilo da će jedan manje ispasti iz 1. Lige Federacije? Trenutno su sigurni putnici Branitelj i Sloga, naši stari prijatelji. :mrgreen:

P.S. Moguće je da su tvoji pustili Šujici. :guz:
www.facebook.com/hnkvisici

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la 1950 » 09 maj 2016, 17:19

sto se tiice ulazenja u visi rang Brotnjo ce igrat 100% prvu ligu ako je izbori :D sve je na nama
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 09 maj 2016, 19:20

hnkvisici je napisao/la:I znači moguće je da čak i 4 ispadnu, ako nitko ne uđe u viši rang, ili bi to možda značilo da će jedan manje ispasti iz 1. Lige Federacije? Trenutno su sigurni putnici Branitelj i Sloga, naši stari prijatelji. :mrgreen:
Četiri ispadaju ako prvak ne ode gore, da. Sigurni su navedeni, GOŠK i Čapljina su mirni. Više klubova gore nemamo. :D

Sloga raspad sustava, žao mi je što su zapeli baš protiv Jajčana pa im uzeli dva boda za Premijeršip. Neće im biti lako kad se vrate na naše livade, mnogima su se zamjerili. :D
P.S. Moguće je da su tvoji pustili Šujici. :guz:
Teško, pogotovo jer su u tri utakmice prije toga (dvije kući, Kupres i Tomislav) uzeli samo bod. Svaki je bitan, nećeš puštati pa završiti u borbi za ostanak. :D Ne vjerujem ni da bi trener pristao na puštanje.

Sad slijede dva gostovanja, realno je da se nađemo u zoni ispadanja.

Nadam se i da nije pušteno jer čemu se onda uče ta djeca koja čine većinu prve postave?
Hayley <3

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Grdan » 10 maj 2016, 11:43

1950 je napisao/la:sto se tiice ulazenja u visi rang Brotnjo ce igrat 100% prvu ligu ako je izbori :D sve je na nama
Spojit će se Brotnjo i Troglav u jedan klub na kraju sezone,trener Zoran Mamić,predsjednik Davor Domazet Lošo ;) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 10 maj 2016, 14:44

Može, samo isključi lopova iz računice.
Hayley <3

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Mig_Mig » 10 maj 2016, 23:41

KLIS je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Djecak si ti jos ! Pola grada je razapinjala par ljudi u upravi Igmana kad su ispali lani. Sad nakon godinu dana, kad vidis koliko klubova ispada iz vecih rangova to se ispostavlja prvi potez, jer je manje novca i laksi put bio ovakav kakav su odlucili da naprave. Ispasti pa vratiti se ! Pusti sta se prica po klisu, to je selo sa par ljudi iz grada koji im pune glavu !
Kao prvo, mene prilično boli qrac za Igmanom, samo što mi je zapao za oko ovaj podatak. Ako si ti zadovoljan stanjem u klubu, onda neka vam ovakvo stanje potraje još sto godina. Pitaj većinu Konjičana jesu li zadovoljni, pa ćeš vidjeti šta će ti reći. Igman se ove sezone ne može vratiti u Prvu ligu jer nema juniore, nadam se da to znaš. Mene zanima isključivo Klis i uživam u ovome što smo napravili i što konstantno napredujemo. Ti misliš da smo mi zaostale seljačine kojima par ljudi iz grada može napuniti glavu. Samo nastavi, mi ćemo za to vrijeme uživati i puniti stadion.
Onda ne komentarisi ono sto te ne zanima ! Ti si covjece zalutao, ili si bolestan um !? Kakvo uzivanje, kakvo punjenje stadiona? Ne tjeraj me da ti kazem da je na desetine puta korisnije stadion u vasem kraju zasaditi malinama !
Max Allegri 300 💪💪💪

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 11 maj 2016, 18:13

Mig_Mig je napisao/la:
KLIS je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Djecak si ti jos ! Pola grada je razapinjala par ljudi u upravi Igmana kad su ispali lani. Sad nakon godinu dana, kad vidis koliko klubova ispada iz vecih rangova to se ispostavlja prvi potez, jer je manje novca i laksi put bio ovakav kakav su odlucili da naprave. Ispasti pa vratiti se ! Pusti sta se prica po klisu, to je selo sa par ljudi iz grada koji im pune glavu !
Kao prvo, mene prilično boli qrac za Igmanom, samo što mi je zapao za oko ovaj podatak. Ako si ti zadovoljan stanjem u klubu, onda neka vam ovakvo stanje potraje još sto godina. Pitaj većinu Konjičana jesu li zadovoljni, pa ćeš vidjeti šta će ti reći. Igman se ove sezone ne može vratiti u Prvu ligu jer nema juniore, nadam se da to znaš. Mene zanima isključivo Klis i uživam u ovome što smo napravili i što konstantno napredujemo. Ti misliš da smo mi zaostale seljačine kojima par ljudi iz grada može napuniti glavu. Samo nastavi, mi ćemo za to vrijeme uživati i puniti stadion.
Onda ne komentarisi ono sto te ne zanima ! Ti si covjece zalutao, ili si bolestan um !? Kakvo uzivanje, kakvo punjenje stadiona? Ne tjeraj me da ti kazem da je na desetine puta korisnije stadion u vasem kraju zasaditi malinama !
Kad se malo ispušeš, navrati na utakmicu protiv Troglava. Reci nekome da ti rezerviše kartu, biće pun stadion. :D Vidimo se. :wave:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12643
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Mig_Mig » 12 maj 2016, 15:58

To ti nazivas stadionom?? aferim momcino
Max Allegri 300 💪💪💪

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 12 maj 2016, 21:07

Toliki smo ti trn u oku iako smo ispod vas na tabeli, ko zna kako bi se tek ponašao da smo iznad vas.
Nisi mi više zanimljiv. Zaobiđi me. :wave:

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.