FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sloboda72
Postovi: 5234
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 09 jun 2016, 17:10

Sariel je napisao/la:Nisu sve prica za foruma.nesto valjda treba ostat i izmedj njih.slazes se
Apsolutno.Ma sve je ono podnošljivo dok se Husić ne naljuti.Vidio je to Dino.Ali čovjek kad hlupi šakom od sto, de ti sad reci ma proći će ga ,odustaće ili "blefira".Znam na Skupštini kad reče Misketu :"Vidiš ona vrata ja sad kad izađem više se neću vraćati a vi onda radite šta znate".Pa to je "infarkt na kvadrat", ode Sloboda.Jedva smo mi onog Misketa smijenili tj prisilili na Ostavku.A KAMOLI PARE.....

[youtube][/youtube]
1. JUNI 2015
OBRATI PAŽNJU NA 13:00 PA DO KRAJA.
Ja volim FK Tuzla City

SARS
Postovi: 1273
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 09 jun 2016, 18:08

pocelo jeeeee.... Evo gaaa Mahir Karic dolaziiii

Avatar
Gifron
Postovi: 3981
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 09 jun 2016, 18:10

Jos da dovedemo Olayinka i imat cemo beton napad ( Zeba, Ordagic, Karic, Veselinovic, Olayinka )
Jedan grad, jedna ljubav!

slav1431990
Postovi: 27
Pridružen/a: 02 jun 2016, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slav1431990 » 09 jun 2016, 18:11

hvala bogu vise

Avatar
wobly92
Postovi: 9118
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 09 jun 2016, 18:11

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 33570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 jun 2016, 18:12

Benvenuto Karic :)


Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 09 jun 2016, 18:13

Jest lazov ovaj Solinas.cuj Karic... :stop:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 9436
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 09 jun 2016, 18:13

:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

SARS
Postovi: 1273
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 09 jun 2016, 18:13

solinas je napisao/la:Jest lazov ovaj Solinas.cuj Karic... :stop:
dobro dosao natrag hehehehe

Avatar
Mago
Postovi: 6741
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mago » 09 jun 2016, 18:14

E nek si s tim profilom Solinas.

Dobrodosao Mahireeeeeee!!!

Sljedeci Dzidic :pray:
Zadnja izmjena: Mago, dana/u 09 jun 2016, 18:15, ukupno mijenjano 1 put.
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.

Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 09 jun 2016, 18:15

SARS je napisao/la:
solinas je napisao/la:Jest lazov ovaj Solinas.cuj Karic... :stop:
dobro dosao natrag hehehehe
treba me banovat koliko furam djecu po forumu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Claus
Postovi: 6402
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Claus » 09 jun 2016, 18:15

Tako je, samo konkretna pojačanja, nikakve priče po kuloarima, usmeni dogovori i slične zavrzlame.

Idemo dalje. :arrow:

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 09 jun 2016, 18:16

solinas je napisao/la:
SARS je napisao/la:
solinas je napisao/la:Jest lazov ovaj Solinas.cuj Karic... :stop:
dobro dosao natrag hehehehe
treba me banovat koliko furam djecu po forumu.
Zar nisi banovan :o

SARS
Postovi: 1273
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 09 jun 2016, 18:16

solinas je napisao/la:
SARS je napisao/la:
solinas je napisao/la:Jest lazov ovaj Solinas.cuj Karic... :stop:
dobro dosao natrag hehehehe
treba me banovat koliko furam djecu po forumu.
definitivno, ma idioti su i mene poceli bacati u negativu poslije onakvih postova, ali iako kisa trenutno pada u Zivinicama, meni je sunce :D

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 3948
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 09 jun 2016, 18:18

Gifron je napisao/la:Jos da dovedemo Olayinka i imat cemo beton napad ( Zeba, Ordagic, Karic, Veselinovic, Olayinka )
Sevilja zabrinuta :lol:

Avatar
Coraco
Postovi: 2272
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 09 jun 2016, 18:18

Biće tebi sunce u banovićima, jesi popizdio čim si na njihovu temu otišao :urnebes:

Avatar
solinas
Postovi: 9743
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 09 jun 2016, 18:18

skver brate....

slika


hajmo sledeci.Jel moze Dzidic Azmire....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3412
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 09 jun 2016, 18:19

Konacnoo :njanjanja:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
TzXHc
Postovi: 577
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzXHc » 09 jun 2016, 18:20

Svaka čast super pojačanje. Karić je momak koji zna krenuti sa loptom prema golu i jako dobar tehničar obzirom na poziciju koju igra. Imamo mi i svog spartanca Krpića koji nas nikad ne bi ostavio na cjedilu! Idemo dalje samo u miru i tišini radit. Dušmani mogu da ga glabaju ;)
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []