FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
_Bad_boy
Postovi: 526
Pridružen/a: 06 feb 2010, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _Bad_boy » 26 jun 2010, 19:25

Rule_hz je napisao/la:Iako je bio nadomak prelaska u redove Sarajeva, napadač Slobode Damir Smajlović odlučio je ostati na Tušnju još godinu dana.
VEZANE VIJESTI
Više vijesti iz PL BiH:
Brzonogi napadač Slobode Damir Smajlović bio je želja nove i ambiciozne Uprave Sarajeva, no bivši golgeter gradačačke Zvijezde neće mijenjati sredinu, bar ne u narednih godinu dana, na koliko je danas potpisao ugovor sa Slobodom.

"Dogovor sa Sarajevom već je bio postignut, ali ljudi iz Slobodine Uprave su me na kraju uspjeli nagovoriti da ostanem. Dakle, sigurno je da ne mijenjam sredinu ovog ljeta, pa ću i naredne sezone braniti 'crveno-crne' boje", kazao je Smajlović za SportSport.ba, te dodao.

"Sloboda je, ipak, moj klub i moram priznati da mi je na kraju drago što sam ostao. Kako sam ja obaviješten, još nekoliko pojačanja će doći u Slobodu i ove godine se sigurno borimo za izlazak na evropsku scenu."


hahaha ova sloboda i da dovede 12 smajlovica da ne znam koga borice se sa celikom i ostalim jadnim cmerovima za opstanak...al kako stvari stoje mozda oni evropu zamijene sa nizim rangom...oni i celik evrope vise nece vidjet dok postoje...
:lol: :lol: :lol: :lol:
[/quote]

ma sredit ce se to ba vidjet ces :mrgreen: savez im mora isplatit 200 hiljki a pred bankrotom je i onako,tako da je veoma moguce da oni izadju u evropu ove godine..takodje i glavas na sva zvona zvoni kako idu na sami vrh..sta znas mozda je obecano da ove godina sloboda ide u evropu pa samim tim i smajlovic namirisao da je bolje da ostane :mrgreen:

p.s.dzihadsko-ustaska zavjera :mrgreen:
-PAJA Fan Club!!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 26 jun 2010, 19:29

ma sredit ce se to ba vidjet ces :mrgreen: savez im mora isplatit 200 hiljki a pred bankrotom je i onako,tako da je veoma moguce da oni izadju u evropu ove godine..takodje i glavas na sva zvona zvoni kako idu na sami vrh..sta znas mozda je obecano da ove godina sloboda ide u evropu pa samim tim i smajlovic namirisao da je bolje da ostane :mrgreen:

p.s.dzihadsko-ustaska zavjera :mrgreen:[/quote]


pa vi 10 godina gradite tim za evropu... a nemate gdje igrat i nemate iskreno receno igraca za evropu izbacio bi vas i klub iz andore,luxenburga,malte da ne pricam dalje...nemate vi taj mentalitet...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hairlija » 26 jun 2010, 19:48

ovdje vecina forumasa nema mozga,svaki drugi profil je nekakvo djete koje nije svjesno sta prica :roll:

Takvi nam samo brukaju svetinju,Djeco ohanite :!:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
_Bad_boy
Postovi: 526
Pridružen/a: 06 feb 2010, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _Bad_boy » 26 jun 2010, 20:03

Rule_hz je napisao/la: pa vi 10 godina gradite tim za evropu... a nemate gdje igrat i nemate iskreno receno igraca za evropu izbacio bi vas i klub iz andore,luxenburga,malte da ne pricam dalje...nemate vi taj mentalitet...
imamo lave kako nemamo..pa sad igramo sa hapoelom kakvi bolan klubovi iz andore,lux i slicno :mrgreen: ja navijam za zelju al zivim na tuzlanskom kantonu tako da mi je i sloboda interesantna.. :D
-PAJA Fan Club!!

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dino lj » 26 jun 2010, 20:17

TitleMaster je napisao/la:Možda se i nećete složiti sa mojim mišljenjem ali, ja lično ne bih imao ništa protiv kada bi najbolji juniori igrali za prvi tim pa neka to bude i 7-8 juniora, čak i u prvih 11 jer ko bi se bolje borio za boje našeg kluba od djece koja su u njemu stasala u igrače. Zašto to kažem, kada je večinu igrača Ćelo odveo u Đerzelez, da su tada prešli juniori u prvi tim danas mi ne bi imali problema sa parama jer smo imali generaciju koja je bila ako ne i najbolja generacija omladinaca Sarajeva koja je ikada izašla iz naše škole, i tada smo mogli prodati sve igrače za basnoslovne pare, tada je Škoro otišao ako se sjećam il za siću ili nismo imali nikakve koristi od njega mislim na pare. Tako vjerujem da bi mogli uraditi sa ovom generacijom. Normalno moralo bi se malo uraditi marketinga oko tih igrača, jer onda nebi bilo nikakve koristi. Samo pogledajte Dinamo šta je uradio sa svojom djecom, zaradili su na njima milione eura. To bi bilo od mene za moj prvi post.
Komsije iskreno vam zelim sve najbolje u sljedecoj sezoni.Mislim da je ova solucija sa juniorima najbolja ne samo za Sarajevo nego za sve nase klubove,treba nasoj djeci davati sansu i od njih praviti igrace od kojih ce klubovi zaradjivati.Dovodjenjem istrosenih igraca u nase klubove nista ne dobijamo,samo sami sebi zamazemo oci nekim privremenim poluuspjehom umjesto da duzim radom sa svojim igracima stvorimo kvalitetnije klubove.
Jos jednom sve najbolje sa novom upravom ioako ja licno nijednoj nevjerujem ni kod vas kao i kod nas.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

rumbalija
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 avg 2009, 23:59
Lokacija: Brčigovo - Zamegresi
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rumbalija » 26 jun 2010, 21:22

Gigant je napisao/la:
theprodigy je napisao/la:nama treba 5-6 novih igraca minimalno ako zelimo da ostvarimo nesto u ovoj sezoni..sve ispod toga je ravno nuli...
Ti ili si glup, ili se pravis da si glup...
@theprodigy je u pravu
Evo mene ime mi je Mitar,Imal neko da donese litar

Avatar
theprodigy
Postovi: 414
Pridružen/a: 25 jun 2010, 23:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la theprodigy » 26 jun 2010, 23:21

Rule_hz je napisao/la:
Gigant je napisao/la:
theprodigy je napisao/la:nama treba 5-6 novih igraca minimalno ako zelimo da ostvarimo nesto u ovoj sezoni..sve ispod toga je ravno nuli...
Ti ili si glup, ili se pravis da si glup...

ma nije lik upucen ba...:D
hehe..djeco moja nikad do pameti..al eto..bice bolje aBd

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dylan Dog » 27 jun 2010, 13:51

Ne mogu da vjerujem da je ovo istina sto pise na sportsport.ba da Sarajevo zeli dovesti Igora Zurzinova,nikada u zivotu nisam vidio da se neki igrac onako bezobrazno ponasa na terenu protiv Sarajeva,ko god je ove sezone gledao mec u Mostaru Zrinjski-Sarajevo zna sta pricam.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
theprodigy
Postovi: 414
Pridružen/a: 25 jun 2010, 23:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la theprodigy » 27 jun 2010, 14:08

Dylan Dog je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da je ovo istina sto pise na sportsport.ba da Sarajevo zeli dovesti Igora Zurzinova,nikada u zivotu nisam vidio da se neki igrac onako bezobrazno ponasa na terenu protiv Sarajeva,ko god je ove sezone gledao mec u Mostaru Zrinjski-Sarajevo zna sta pricam.
ako mislis sto je udario mirzu (a mirza sad u zrinjskom) mislim da mu ono nije trebalo..al ipak ako ima imalo istine od ovoga, da ce nam dobro doci..momak je dobar igrac prije svega..i ako dodje pravi potez nove uprave

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Game » 27 jun 2010, 15:59

Zurzinov kao igrac dobar, kao covjek goovno

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hairlija » 27 jun 2010, 16:02

The Game je napisao/la:Zurzinov kao igrac dobar, kao covjek goovno
nama treba dobar igrac,da fudbal igraju posteni ljudi onda bi pojacana trazio u medresi.
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insider » 27 jun 2010, 16:10

Hairlija je napisao/la:
The Game je napisao/la:Zurzinov kao igrac dobar, kao covjek goovno
nama treba dobar igrac,da fudbal igraju posteni ljudi onda bi pojacana trazio u medresi.
Evo, to je to. Bitna su njegove igračke sposobnosti, a karakter je već druga stvar. To neka on (Žuržinov) zadrži za sebe.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
UMobolnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 01 jun 2010, 00:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UMobolnik » 27 jun 2010, 16:29

Kakve ti koristi da je Messi ako unosi nemir u svlačionicu i stalno ima neke posebne zahtjeve prema upravi...al et ako dođe, u što čisto sumnjam, vidjet ćete...

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 27 jun 2010, 16:36

The Game je napisao/la:Zurzinov kao igrac dobar, kao covjek goovno
**** je i Rizvanović, **** su i naši igrači koji su napali igrače Veleža u svlačionici, de bolan stani malo, to je sve u žaru borbe na terenu...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 231
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 27 jun 2010, 20:17

igoru hvala za sve sto je dao Zrinjskom,...uvijek se borio a u zadnje vrijeme u pravom smislu rijeci :D ,nije koncentriran na igru i ima katastrofalne kikseve,a uvijek je na rubu crvenog kartona...sve u svemu iskreno cu vam reci,posto ga poznajem osobno i vise nego dobro,igor je prezasicen ove lige i njegova glava vise ne moze igrati ovdje...on sad trenutno trenira na stadionu Zrinjskog i trckara oko stadiona jer je zamolio,i naravno odobreno mu je...e sad,on bi se sada vratio posto mu je propao transfer vani,ali vjerujte mi prije ce trener jovic dati priliku mojoj babi nego njemu,jer je on kao igrac i covjek na rubu zivaca i svaku utakmicu se zakaci sa nekim od protivnickih igraca...mi kao klub njegujemo lijep nogomet a prije svega korektan,a igor je totalna suprotnost korektnosti(opet kazem na terenu) i vec na polusezni je donesena odluka da se on kaopokvaren zub odmah izvadi,jer preci ce karijes na druge zube..i radi njega ispasta cijela momcad jer skoro nijednu utakmicu ne smije u goste jer je da izvinete poj'o go.vno kuci...e sad,ako vam treba takav igrac izvolite,mi ga definitivno necemo da on nama plati...ako dodje kod vas sjeticete se ovog posta...to je bomba u svlacionici i nece dugo proci da to provalite...
usput hvala na rizvanovicu (dobio je vec nadimak "rizla" :D ) jer je odlican igrac i jucer na tekmi protiv sirokog je odigrao odlicno a stjepanovic je po mom ukusu a i mnogih drugih,definitivno najbolji zadnji vezni ove lige..u Zrinjskom ce obadvojica blistati uz ostatak momcadi a posebno pavle susic koji je brz ko metak i sada je dobio priliku koju je maksimalno iskoristio....uglavnom idemo na titulu....pozz normalnim navijacima sarajeva...
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Avatar
Filantrop
Postovi: 28
Pridružen/a: 27 jun 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Filantrop » 27 jun 2010, 21:24

Kazes da ga poznajes predoboro osobno, kako to onda da neznas da Igorov prelazak u u FK Sarajevo je nesto kao da kazu ce Misimovic preci u Omladinac iz Mionice. Otkud li te spekulacije i takve dezinformacije odjednom to je neviđeno. Jos ih ovaj portal prenese na svoju naslovnicu, sto pokazuje njihovu neprofesionalnost. Dovoljno je da se tri puta ovdje napise jedna dezinformacija ili laz da bi je ovi pretvorili u vijest.
Zurzinov ne ide u Sarajevo.
solo forte solo a destra

mostarski zrinjski

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 27 jun 2010, 21:28

Neka je udarao i ja bih udar'o ove nase pi.ke trebo im je noge polomit nego sta se vi bunite kad se dovode igraci ne valja kad odlaze igraci vama nevalja pa sta bi vi mesija i ronalda ?

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 231
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 27 jun 2010, 21:30

Filantrop je napisao/la:Kazes da ga poznajes predoboro osobno, kako to onda da neznas da Igorov prelazak u u FK Sarajevo je nesto kao da kazu ce Misimovic preci u Omladinac iz Mionice. Otkud li te spekulacije i takve dezinformacije odjednom to je neviđeno. Jos ih ovaj portal prenese na svoju naslovnicu, sto pokazuje njihovu neprofesionalnost. Dovoljno je da se tri puta ovdje napise jedna dezinformacija ili laz da bi je ovi pretvorili u vijest.
Zurzinov ne ide u Sarajevo.
poznajem i zato me i iznenadila informacija da ce on preci u sarajevo....znam da je vise puta rekao da je jedini klub u kojem bi igrao u bih Zrinjski....iskren da budem,on se tek ozenio i vratio se u mostar prije par dana(nije mi jasno zasto jer zna stav kluba prema njegovom eventualnom povratku-dakle NI GOVORA),i kad sam ga vidio pitao sam ga za ovo rekao mi je da nema sanse ali sam mislio da mu je mozda nezgodno reci..
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 27 jun 2010, 21:35

HŠKZ-svetinja je napisao/la:
Filantrop je napisao/la:Kazes da ga poznajes predoboro osobno, kako to onda da neznas da Igorov prelazak u u FK Sarajevo je nesto kao da kazu ce Misimovic preci u Omladinac iz Mionice. Otkud li te spekulacije i takve dezinformacije odjednom to je neviđeno. Jos ih ovaj portal prenese na svoju naslovnicu, sto pokazuje njihovu neprofesionalnost. Dovoljno je da se tri puta ovdje napise jedna dezinformacija ili laz da bi je ovi pretvorili u vijest.
Zurzinov ne ide u Sarajevo.
poznajem i zato me i iznenadila informacija da ce on preci u sarajevo....znam da je vise puta rekao da je jedini klub u kojem bi igrao u bih Zrinjski....iskren da budem,on se tek ozenio i vratio se u mostar prije par dana(nije mi jasno zasto jer zna stav kluba prema njegovom eventualnom povratku-dakle NI GOVORA),i kad sam ga vidio pitao sam ga za ovo rekao mi je da nema sanse ali sam mislio da mu je mozda nezgodno reci..
jel moze kako BiH velikim kao i Zrinjski?
Za zivot cijeli!

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 231
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 27 jun 2010, 21:38

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
HŠKZ-svetinja je napisao/la:
Filantrop je napisao/la:Kazes da ga poznajes predoboro osobno, kako to onda da neznas da Igorov prelazak u u FK Sarajevo je nesto kao da kazu ce Misimovic preci u Omladinac iz Mionice. Otkud li te spekulacije i takve dezinformacije odjednom to je neviđeno. Jos ih ovaj portal prenese na svoju naslovnicu, sto pokazuje njihovu neprofesionalnost. Dovoljno je da se tri puta ovdje napise jedna dezinformacija ili laz da bi je ovi pretvorili u vijest.
Zurzinov ne ide u Sarajevo.
poznajem i zato me i iznenadila informacija da ce on preci u sarajevo....znam da je vise puta rekao da je jedini klub u kojem bi igrao u bih Zrinjski....iskren da budem,on se tek ozenio i vratio se u mostar prije par dana(nije mi jasno zasto jer zna stav kluba prema njegovom eventualnom povratku-dakle NI GOVORA),i kad sam ga vidio pitao sam ga za ovo rekao mi je da nema sanse ali sam mislio da mu je mozda nezgodno reci..
jel moze kako BiH velikim kao i Zrinjski?[/quote]
ne moze iz vise razloga....vrati se na moje postove od prvog do zadnjeg i vidjeces da malim slovima pisem sve osim Zrinjskog....jedino to postujem do bola,a vjeruj mi ne mrzim nikoga ko me prvi ne dirne,mene ili nesto moje....mislim da sam bio jasan....
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.