Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Europski prvak će biti...

Anketa je završila: 11 jul 2016, 00:10.

Francuska
40
45%
Portugal
48
55%
 
Ukupno glasova: 88

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la JonSnow » 11 jul 2016, 00:53

Drago mi je zbog Ronalda koji je stvarno vrhunski sportista ma šta mislili o njemu, Čovjek jednostavno živi onako kako bi 90% vas živjelo da ste slavni i uspješni ko on. Što se tiče Portugala, žalosno je što će ovakva igra sad postati standard i svi će pokušat furat ovu njihovu bljuvotinu od igre mislim većina prvenstva je protekla u ovakvim partijama i dobar dio Lige Prvaka (A. Madrid).

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la calcio » 11 jul 2016, 00:54

Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
:shifty:

Sto je najveci? osvojio sa Portugalom Euro, kao da je to nemoguca misija. Da je osvojio sa Islandom pa hajde...
Zadnja izmjena: calcio, dana/u 11 jul 2016, 00:57, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la let3 » 11 jul 2016, 00:55

andro234 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
Sjaši malo sa svog idola, paša moj solidni.
Čovjek je ipak izašao u 20-toj minuti nakon što je imao ukupno 2 kontakta sa loptom. Nema potrebe za tolikom drkicom , vjeruj bratu ;)


Eder i Pepe su igraci utakmice, nemoj ljudima krasti zasluge i vece :mrgreen:

Evo ga dosao je sebi nakon infakta :rol: :rol:
Jos se ceka Rajaz
:D Mah, smiješni ste dede mi :urnebes: ...nije vam Bosna ili Hrvatska pobjedila, pa toliko srece i zadovooljstva :facepalm: ali eto, vi samo po svome i ne dajte se omesti ;)

Kopitarovi dickrideri ce izorgijat ovu temu danima....vidim da su se nameračili :tralala:

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la emir18 » 11 jul 2016, 00:57

alan_kardec je napisao/la:
emir18 je napisao/la:Argumenti,Odvesti ovakav Portugal na krov Evrope a uz to imati ovakvu karijeru,za covjeka bez talenta i balerinu skromno :hmmmmm:

Ne bih ja u ovom njihovom uspjehu izdizao bilo koga od igrača, pa ni njega jer ovo je trijumf, prije svega, dobro posloženog i maestralno vođenog tima od strane vrhunskog taktičara Santosa.
A bio je glavni igrac ekipe koja je osvojila EP 3 g i 3 a,kapiten zbog kojeg su ovi igrwci veceras ginuli jeli teren,dali 200%.
Uostalom (ne mislism na tebe) hejteri nemaju vise argumenata da kazu da ne spada u sam vrh fudbala.

Btw nikada ne bi odustao od repke pa makar i izgubili kao neki iako igraju u repki koja je strasna u poredenju sa ovom Portugalskom,to je glavna i najveca osobina CR sto ga cini ovako veliki.Never Give Up!
Zadnja izmjena: emir18, dana/u 11 jul 2016, 01:03, ukupno mijenjano 2 puta.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Donnie Darko » 11 jul 2016, 01:00

BijelaCokolada je napisao/la:
madridist je napisao/la:I hvala Donielu :mrgreen: mislim u ime portugalaca sa svih strana svijeta..
Donnie da uhvati formu do pocetka NBA sezone,ovo sad je katastrofa.
Osjecaj je osjecaj, jedno je blatantno jinxanje, drugo je rutinsko skidanje 3/3 prvaka u nizu (CL, NBA i Euro). :kafa:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Edin TM87 » 11 jul 2016, 01:02

Najbolji ikad.

GOAT. Bez konkurencije, kruna na perfektnu karijeru.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Kaunas » 11 jul 2016, 01:04

Samo da pozdravim one koji su me nakon grupne faze ubjeđivali da je Island teži protivnik od Portugala. :lol: :lol:

NAJVEĆI SVIH VREMENA :tokralju:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Mozambik » 11 jul 2016, 01:08

calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
:shifty:

Sto je najveci? osvojio sa Portugalom Euro, kao da je to nemoguca misija. Da je osvojio sa Islandom pa hajde...
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Epidaurus » 11 jul 2016, 01:08

Undecima i titula prvaka Europe za Ronalda u istoj sezoni; pojedinim navijačima Barcelone je zdravlje ozbiljno ugroženo :kafa:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la invincible1921 » 11 jul 2016, 01:13

Moze li samo neko da objasni raji da Santos nije bio trener grcke 2004. nego onaj svabo Rehagel. :)
Ronaldo najveci ikad i kraj price...Cuj nije osvojio sa Islandom nego sa Portugalom? Pa vecina ovih igraca Portugala ne bi bila ni na sirem spisku Francuske, Njemacke, Engleske, itd...

@ANtonChigurh pa i jesu grupa idiota bar vecina njih,,,sta sad cemo pricat da su Zagorakis, Karagounis i onaj Gianokopulous ili kako se vec pise neki kvalitetni igraci :crazy: I nemoj bgt da sad pocne sa onim "balkanskim glavnim kvalitetom igraca" ON SE BORI :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la calcio » 11 jul 2016, 01:14

Mozambik je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Kako ih je otac vodio sa klupe, Santos se komotno moze penzionisati

General, otac, najveci svih vremena
:shifty:

Sto je najveci? osvojio sa Portugalom Euro, kao da je to nemoguca misija. Da je osvojio sa Islandom pa hajde...
slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ja mislio pricas o Santosu. :D Ali nije ni CR najveci svakako. Jedan od najvecih, da.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la leorey » 11 jul 2016, 01:15

Steta sto momak od 200 mil eura nije proglasen za igraca Eura.

ĐE je onaj sto je govorio da svi Francuski napadi pocinju od njega :urnebes: I onaj drugi sto je tvrdio da covjek moze svaku poziciju igrat. Trener manga ga stavio na zadnjeg veznog :clap: :urnebes: :urnebes:

Pero, gospodaru svemira molim te kesiraj pare za ovog slona a nama ostavi Verrattija i takve igrace za buducnost.

I da, jos da spomenem Martiala, treceg najskupljeg igraca na svijetu. Veceras mu je mal teren bio. Ali hajde izbrusit ce ga Mourinho jel :kafa:

EDIT: I da , shvatite da nogomet nije bijeli sport, vec je momcadska igra. Npr , Kiki bi veceras bio kita od igraca da ovi nisu srce ostavili na terenu. Shvatite da nogomet igra 11 igraca i da tim svijeta sa 10 igraca bi tesko dobilo jedan osrednji klub.

Portugalu jos jednom svaka cast, prije sam znao cak navijati za njih, sjecam se kad sam bio manji 2004-e zbog lijepe igre. Sad stvarno nisam, ali samo zbog igre koja mi se gadila. Ali rezultat je tu jel, tako da cestitke novom prvaku Europe.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 11 jul 2016, 01:18, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la muamerc » 11 jul 2016, 01:20

Na kraju opet pobijedi kolektiv. 10 godina nadanja u Ronalda da im donese titulu i na kraju pobjedise bez njega (u najvaznijoj utakmici). Sve je islo na stranu Portugala. Ronaldo se povrijedi i ostatak ekipe "dobi" znak da ih on nece spasiti vec oni sami sebe, svojom borbom i zrtvom. Na kraju i bi tako. Idealno.

(Ovako treba da radi i Argentina, treba da baziraju sistem na Messiju, ali ne da njega cekaju sta ce napraviti. I ostalim igracima treba dati do znanja da su bitni i da samo svojim 100% ucescem mogu ostvariti nesto.)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la leorey » 11 jul 2016, 01:25

muamerc je napisao/la:Na kraju opet pobijedi kolektiv. 10 godina nadanja u Ronalda da im donese titulu i na kraju pobjedise bez njega (u najvaznijoj utakmici). Sve je islo na stranu Portugala. Ronaldo se povrijedi i ostatak ekipe "dobi" znak da ih on nece spasiti vec oni sami sebe, svojom borbom i zrtvom. Na kraju i bi tako. Idealno.

(Ovako treba da radi i Argentina, treba da baziraju sistem na Messiju, ali ne da njega cekaju sta ce napraviti. I ostalim igracima treba dati do znanja da su bitni i da samo svojim 100% ucescem mogu ostvariti nesto.)
Ma Argentina je igrala cvrsto i momcadski na SP. Messi jeste bio najbolji, ali oni su najmanje golova primili u knock-out fazi. Vidilo se zajednistvo i zelja. Oni su u finalu sigurno bili bolji od Njemacke u svemu, iako je Njemacka najbolje odigrala prvenstvo. Stvorili su dvostruko vise "zicera" , ali u nogometu je potrebna i SRECA. Koja je pratila Portugal od samog pocetka, na ovom Euru, jer su npr opasno " visili" i u grupi. Po meni oni nikog nisu nadigrali osim Wales drugo poluvrijeme, ali isto tako niko u knock-out fazi nije nadigrao ni njih.

A Argentina nije imala srece. Takodjer Argentina je stigla u 2 finala Cope i obe su izgubili na penale. Znaci to nije vise ni do igre, koju su stvarno bili i popravili vec do ciste lutrije i srece. Ali Palacio i Higuain su panjevi to stoji dakako.
27.10.2020

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Mozambik » 11 jul 2016, 01:27

Penali nisu lutrija i sreca. Ako pogodis gdje treba, golman nema sanse da odbrani, znaci sve je do tvog znanja, to vazi za svakoga

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Kajzer10 » 11 jul 2016, 01:31

Mozambik je napisao/la:Penali nisu lutrija i sreca. Ako pogodis gdje treba, golman nema sanse da odbrani, znaci sve je do tvog znanja, to vazi za svakoga
Eto sad nisu imali ni srece :D
Ljudi na papiru imaju prosjek ekipu u usporedbi sa ekipama koje se uzimaju kao favoriti a po igri tesko da su nesto bolji.
Gol madjara je falio da ispadnu u grupi i ovo u knockout fazi sem Walesa je bilo provlacenje.
Nesto sto rijetko vidimo, kao kad Celzi uze Lp. 8/10 puta ne bi uzeli

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Mozambik » 11 jul 2016, 01:33

Kajzer10 je napisao/la: Eto sad nisu imali ni srece :D
Ljudi na papiru imaju prosjek ekipu u usporedbi sa ekipama koje se uzimaju kao favoriti a po igri tesko da su nesto bolji.
Gol madjara je falio da ispadnu u grupi i ovo u knockout fazi sem Walesa je bilo provlacenje.
Nesto sto rijetko vidimo, kao kad Celzi uze Lp. 8/10 puta ne bi uzeli
Ja pisem za penale opcenito, nema mi nista mrze nego kad neko napise da su penali lutrija ili sreca

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la muamerc » 11 jul 2016, 01:33

leorey je napisao/la: A Argentina nije imala srece. Takodjer Argentina je stigla u 2 finala Cope i obe su izgubili na penale. Znaci to nije vise ni do igre, koju su stvarno bili i popravili vec do ciste lutrije i srece. Ali Palacio i Higuain su panjevi to stoji dakako.
Sigurno postoje razlozi zasto se, u tom konkretnom slucaju, fulaju ziceri ili penali. Ok, jesi chokeri, ali hajmo vidjeti zasto, mora biti razlog za tako nesto. Zasto Njemacka nije izgubila penal serije toliko dugo, to nije slucajno, - znamo sta krasi Svabe - kolektiv. Niko nije veci i od koga i svi imaju ista prava i obaveze - tada svi vjeruju u druge i u sebe i tako su psihicki jaci. Manji je pritisak na igrace. Ovamo, Messi podero Copu, dao 100 golova, i njega niko nece kriviti ni za sta, ali hoce Higuaina i Aguera. I to stvara veliki pritisak s kojim se nije lahko izboriti. Otuda i fule i greske i chokiranja.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la KpbKaka22 » 11 jul 2016, 01:37

tko je izabran za najboljeg igraca ?
shaqiri najbolji gol eura

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Finale UEFA EURO 2016: Francuska - Portugal

Post Postao/la Kawhi » 11 jul 2016, 01:40

KpbKaka22 je napisao/la:tko je izabran za najboljeg igraca ?
shaqiri najbolji gol eura
Vjerovatno će Griz ili Ronaldo uzeti, ali po meni je to Balet.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.