RK Bosna

Avatar
Dajdza
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:12
Lokacija: ..gdje vozi OUR Prigradski Saobracaj...
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Dajdza » 01 apr 2016, 01:31

Ivan95 je napisao/la:
Dajdza je napisao/la:
Ivan95 je napisao/la:Svaka čast momcima iz zrinjskog zasluženo su pobjedili i izvidjac i vogoscu, trebali su i maglaja u gostima al nisu imali sreće. ..a ti kazes onda da je i vogosca pustila zrinjskom ako kazes da je izvidjac. ..mislim da ni u oba slucaja nije bilo nikakvih dogovaranja. ..samo znam da izvidjac nije igro bez par bitnih igrača ( reprezentacija Hrvatske i viroza)
ne uzbudjuj se,ja samo pitam: sta prica carsija?
Zrinjski-borac bl 21:19 eto sta prica carsija... povalili su i vogoscu i izvidjac i borac... da je pocetak sezone bili bi medju 4
Ako si ikad gledao Zrinjski,a pri tome si uvjeren da su ih "povalili" posteno,nemas pojma o rukometu. Da prostis..

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 01 apr 2016, 22:56

Doci cu i vas gledat valjda protiv veleza ako sam dobro upucen

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: RK Bosna

Post Postao/la High » 25 apr 2016, 03:35

Sloboda je posoljena!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2732
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la kanarinac » 01 maj 2016, 10:25

Bjeli bordo,bjeli bordo,iduce godine trebamo pitari podrzat I rukometase I kosarkase da vratimo bordo boju tamo gdje joj je mjesto.
Samo Sarajevo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Mancini » 01 maj 2016, 15:40

Ako ministar opet pošalje novac bit će dobro.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

DrinaGZ
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 apr 2014, 20:56

Re: RK Bosna

Post Postao/la DrinaGZ » 01 maj 2016, 19:48

kanarinac je napisao/la:Bjeli bordo,bjeli bordo,iduce godine trebamo pitari podrzat I rukometase I kosarkase da vratimo bordo boju tamo gdje joj je mjesto.
Ako ćete pošteno raditi onda se narednih nekoliko godina trebate boriti za opstanak. Vi nemate kvalitetne omladinske selekcije da bi nešto napravili u budućnosti. Od parazitskog života nema hajra. Zasučite rukave i počnite s nule, odnosno proizvedite kojeg svog igrača, a ne da živite parazitski ko i KK Bosna od talenata (momaka koji dođu studirati u Sarajevo) iz drugih krajeva BiH u koje je uloženo dosta truda i sredstava siromašnih lokalnih zajednica. Usput gradite organizacionu strukturu koja će se zasnivati na radu i povjerenju, koje će budući sponzori prepoznati.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2732
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la kanarinac » 01 maj 2016, 20:53

DrinaGZ je napisao/la:
kanarinac je napisao/la:Bjeli bordo,bjeli bordo,iduce godine trebamo pitari podrzat I rukometase I kosarkase da vratimo bordo boju tamo gdje joj je mjesto.
Ako ćete pošteno raditi onda se narednih nekoliko godina trebate boriti za opstanak. Vi nemate kvalitetne omladinske selekcije da bi nešto napravili u budućnosti. Od parazitskog života nema hajra. Zasučite rukave i počnite s nule, odnosno proizvedite kojeg svog igrača, a ne da živite parazitski ko i KK Bosna od talenata (momaka koji dođu studirati u Sarajevo) iz drugih krajeva BiH u koje je uloženo dosta truda i sredstava siromašnih lokalnih zajednica. Usput gradite organizacionu strukturu koja će se zasnivati na radu i povjerenju, koje će budući sponzori prepoznati.
Ja sam iz Zivinica covjek koji gotivi bordo boju,a do skora je bilo svakom Bosancu kosarkasu I rukometasu san da zaigra za KK ili RK Bosnu,jer su to bile vrhunske evropske ekipe,ja zelim da se tu vrate pa ce mladi sportisti koji pocinju trenirati za cilj da imaju da zaigraju za veliku Bosnu.
Samo Sarajevo

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 20 maj 2016, 20:45

Navijao sam da RK Bosna ostane u PLM i ispunila mi se zelja. Kao navijač RK Bosne slobodan sam da izrazim svoje misljenje. RKB mora promjeniti trenera, odnosno cijeli stručni stab. Zule je mnogo uradio za RKB ali njegovi trenerski dometi su djecaci 15 -16 godina, što se tice animiranja publike tu je majstor. dajte covjeku da radi ono sti zna, a trener ne moze biti jer covjek ne zna to raditi. U Sarajevu zive i ne rade ni u jednom klubu tri vrhunska trenera Demirovic Halid, Kurtagic Esad I Kukavica Ejub siguran sam da bi s abilo kojim od ova tri trenera rezultatu bili mnogo bolji. predlazem upravi da razmisli' '''''''

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: RK Bosna

Post Postao/la balkanac198 » 21 maj 2016, 10:06

Apaurin je napisao/la:Navijao sam da RK Bosna ostane u PLM i ispunila mi se zelja. Kao navijač RK Bosne slobodan sam da izrazim svoje misljenje. RKB mora promjeniti trenera, odnosno cijeli stručni stab. Zule je mnogo uradio za RKB ali njegovi trenerski dometi su djecaci 15 -16 godina, što se tice animiranja publike tu je majstor. dajte covjeku da radi ono sti zna, a trener ne moze biti jer covjek ne zna to raditi. U Sarajevu zive i ne rade ni u jednom klubu tri vrhunska trenera Demirovic Halid, Kurtagic Esad I Kukavica Ejub siguran sam da bi s abilo kojim od ova tri trenera rezultatu bili mnogo bolji. predlazem upravi da razmisli' '''''''
:clap: :clap: :nene: :nene: U ovome ima"istine",a trebas da znas da nijedan od nabroj anih trenera nebi nista dobrog napravio ,cak sta vise za njih je Zule "trenercina"...Argumenti :1)Zule radi I trenira za male pare...2)Prati "moderni"rukomet i koliko -toliko nastoji prebaciti na ekipu....3)Uspio je "dici"i izboriti opstanak sa ekipom 4)Kao sto si napisao "animiro"je publiku i mnogi momci iz Sarajeva su tu I igraju :salut:

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la phily » 28 maj 2016, 11:20

[youtube][/youtube]
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
kanarinac
Postovi: 2732
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la kanarinac » 21 jun 2016, 13:17

Sidik Omerovic novi golman
Samo Sarajevo

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 18 jul 2016, 16:04

balkanac198 je napisao/la:
Apaurin je napisao/la:Navijao sam da RK Bosna ostane u PLM i ispunila mi se zelja. Kao navijač RK Bosne slobodan sam da izrazim svoje misljenje. RKB mora promjeniti trenera, odnosno cijeli stručni stab. Zule je mnogo uradio za RKB ali njegovi trenerski dometi su djecaci 15 -16 godina, što se tice animiranja publike tu je majstor. dajte covjeku da radi ono sti zna, a trener ne moze biti jer covjek ne zna to raditi. U Sarajevu zive i ne rade ni u jednom klubu tri vrhunska trenera Demirovic Halid, Kurtagic Esad I Kukavica Ejub siguran sam da bi s abilo kojim od ova tri trenera rezultatu bili mnogo bolji. predlazem upravi da razmisli' '''''''
:clap: :clap: :nene: :nene: U ovome ima"istine",a trebas da znas da nijedan od nabroj anih trenera nebi nista dobrog napravio ,cak sta vise za njih je Zule "trenercina"...Argumenti :1)Zule radi I trenira za male pare...2)Prati "moderni"rukomet i koliko -toliko nastoji prebaciti na ekipu....3)Uspio je "dici"i izboriti opstanak sa ekipom 4)Kao sto si napisao "animiro"je publiku i mnogi momci iz Sarajeva su tu I igraju :salut:
Pa Zule je profesor za novog trenera RKB. Covjek koji je bio izvanredan igrač, ali kao trener nula Unistio je Igman ni ti zna pripremiti ekipu niti je voditi a odnos pream sudiji je gori nego sto su ga imali Zule i Fudo. Moja prognoza tri utakmice na klupi RKB ce biti novi trener !!!!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la shaman7 » 18 jul 2016, 17:54

Apaurin je napisao/la:
balkanac198 je napisao/la:
Apaurin je napisao/la:Navijao sam da RK Bosna ostane u PLM i ispunila mi se zelja. Kao navijač RK Bosne slobodan sam da izrazim svoje misljenje. RKB mora promjeniti trenera, odnosno cijeli stručni stab. Zule je mnogo uradio za RKB ali njegovi trenerski dometi su djecaci 15 -16 godina, što se tice animiranja publike tu je majstor. dajte covjeku da radi ono sti zna, a trener ne moze biti jer covjek ne zna to raditi. U Sarajevu zive i ne rade ni u jednom klubu tri vrhunska trenera Demirovic Halid, Kurtagic Esad I Kukavica Ejub siguran sam da bi s abilo kojim od ova tri trenera rezultatu bili mnogo bolji. predlazem upravi da razmisli' '''''''
:clap: :clap: :nene: :nene: U ovome ima"istine",a trebas da znas da nijedan od nabroj anih trenera nebi nista dobrog napravio ,cak sta vise za njih je Zule "trenercina"...Argumenti :1)Zule radi I trenira za male pare...2)Prati "moderni"rukomet i koliko -toliko nastoji prebaciti na ekipu....3)Uspio je "dici"i izboriti opstanak sa ekipom 4)Kao sto si napisao "animiro"je publiku i mnogi momci iz Sarajeva su tu I igraju :salut:
Pa Zule je profesor za novog trenera RKB. Covjek koji je bio izvanredan igrač, ali kao trener nula Unistio je Igman ni ti zna pripremiti ekipu niti je voditi a odnos pream sudiji je gori nego sto su ga imali Zule i Fudo. Moja prognoza tri utakmice na klupi RKB ce biti novi trener !!!!
Ti nemas pojma o rukometu

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 18 jul 2016, 22:10

E eto neka ti imas, vodjecemo sta ovaj silni strucnjak zna ???? Samo da ne bude kuknjava

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la sveznadar » 19 jul 2016, 13:05

Jedna budala otišla a druga došla

samosingle
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 mar 2014, 19:01
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samosingle » 19 jul 2016, 15:03

Ovaj novi trener veze nema! Znaci nisu mogli naci goru opciju!

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 21 jul 2016, 18:18

[quote="samosingle"]Ovaj novi trener veze nema! Znaci nisu mogli naci goru opciju![/quot

RKB ce brzo kuknjava , pa ce imati :guz: iz PLM

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la brzi » 03 avg 2016, 12:29

Kakva je klupska politika da Sarajlija Memić završi u Borcu a dovodi se desetak igrača sa strane....

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: RK Bosna

Post Postao/la balkanac198 » 03 avg 2016, 15:26

brzi je napisao/la:Kakva je klupska politika da Sarajlija Memić završi u Borcu a dovodi se desetak igrača sa strane....
Mislim da je Memic bio potreban Bosni S.ali I da je preskup :thumbup: .Bosna je dovela puno "igraca"i tesko da ce to ova uprava moc pratiti iako su igraci disli za "male"pare :bih:

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: RK Bosna

Post Postao/la 7aprildomemoj » 21 sep 2016, 13:22

Zna li neko stvarni razlog odlaska malog Švrakića sa mjesta direktora kluba ?
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.