HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la silenT » 01 jul 2010, 11:27

wow koji pad kvote na Tobol na stranim kladionicama.... od jučerašnjih 1,80 na današnjih 1,45 na kecu
dvica 6,50 :shock:
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Samo Željo
Postovi: 53
Pridružen/a: 30 jun 2010, 19:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Samo Željo » 01 jul 2010, 11:29

Danas cete dokazati da li ste vjerni i odani svom klubu koliko to i prikazujete,makar jedan navijac bio u Kazahstanu ja cu to smatrati ucinkom cijele grupe i pohvaliti vas,jer bitno je da bude neko,ako ne bude niko onda nemam sta pricati dalje ;)

Avatar
M. Scofield
Postovi: 539
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la M. Scofield » 01 jul 2010, 11:46

Samo Željo je napisao/la:Danas cete dokazati da li ste vjerni i odani svom klubu koliko to i prikazujete,makar jedan navijac bio u Kazahstanu ja cu to smatrati ucinkom cijele grupe i pohvaliti vas,jer bitno je da bude neko,ako ne bude niko onda nemam sta pricati dalje ;)
Tko iz ove države ima para i slobodnog vremena za takav jedan put volio bih ga vidjeti
Audere est Facere

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Stole iz Bora » 01 jul 2010, 11:58

Samo Željo je napisao/la:Danas cete dokazati da li ste vjerni i odani svom klubu koliko to i prikazujete,makar jedan navijac bio u Kazahstanu ja cu to smatrati ucinkom cijele grupe i pohvaliti vas,jer bitno je da bude neko,ako ne bude niko onda nemam sta pricati dalje ;)
Ovo gostovanje Zrinjskog u Kazahstanu nije nikakvo mjerilo kakvi su navijaci. Ipak je to put od cca 8.000 km u oba pravca pa ti racunaj koliko je neko spreman da se pati i prelazi put radi 90 minuta igre. Da ne racunamo koliko para treba za tu za.ebanciju.
Jedino ako ima neko od navijaca da je otputovao avionom sa igracima pa da bude na tribini. Drugacije, tesko da se moze iko ocekivati jer ne znam ni koliko ima nasih ljudi tamo.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Devil » 01 jul 2010, 12:09

Mislim da nasih ljudi sa Balkana opcenito,BIH;Srbija,Hrvatska ima dosta tamo,na gradjevinama rade,odlicna plata i svi idu tamo.Tako verujem da ce biti bar 10-ak ljudi otamo.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Bosnier » 01 jul 2010, 12:12

Ima li prijenos veceras ?
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

magic
Postovi: 303
Pridružen/a: 27 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la magic » 01 jul 2010, 12:18

Bola jesteli vi normalni pa za ovaj put treba 3000 km minimalno,ko je spreman dat tolike pare,bilo ko iz BiH,kad nam je prosjecna placa 600 km,a da ne govorim o drugim stvarima viza i ostale prepreke,zato molim pojedince da ne mozgaju....

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la odsutraopetultra » 01 jul 2010, 12:36

Samo Željo je napisao/la:Danas cete dokazati da li ste vjerni i odani svom klubu koliko to i prikazujete,makar jedan navijac bio u Kazahstanu ja cu to smatrati ucinkom cijele grupe i pohvaliti vas,jer bitno je da bude neko,ako ne bude niko onda nemam sta pricati dalje ;)
kakva glupost

Seljacina
Postovi: 28
Pridružen/a: 22 jun 2010, 18:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Seljacina » 01 jul 2010, 12:39

Otisao je isti onaj lik sto je isao u Portugal sam i sto su novine pisale o njemu :D

Avatar
UMobolnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 01 jun 2010, 00:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UMobolnik » 01 jul 2010, 12:48

Seljacina je napisao/la:Otisao je isti onaj lik sto je isao u Portugal sam i sto su novine pisale o njemu :D
Nije otišao :mrgreen:

Budite ozbiljni...izvlačenje bilo u ponedeljak, klub poslao već u srijedu da se vize dobiju, da je do tada netko stigao ubaciti se pa da s klubom dobije vizu možda bi i otišao...ali ipak i taj koji bi otišao sigurno nije onaj navijač u pravom smislu koji kroz sezonu ide na sva gostovanja jer jednostavno puno je to para za jednog čovjeka koji zarađuje plaću koju bi čitavu pa i više trebao dati za taj put, da ne govorim za one koji idu na faks ili u srednju...

Video s treninga...

http://www.fc-tobol.kz/rus/news/364/

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Bosnier » 01 jul 2010, 13:09

Hoce li biti gdje prenosa ovih utakmica ????
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la silenT » 01 jul 2010, 13:10

Bosnier je napisao/la:Hoce li biti gdje prenosa ovih utakmica ????
ima TV prijenos Širokog stavio sam na njihovoj stranici, a Zrinjski nema...samo radijska uključenja na http://www.rdv.ba/...
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Bosnier » 01 jul 2010, 13:14

silenT. je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Hoce li biti gdje prenosa ovih utakmica ????
ima TV prijenos Širokog stavio sam na njihovoj stranici, a Zrinjski nema...samo radijska uključenja na http://www.rdv.ba/...
hvala

sretno veceras
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la carina » 01 jul 2010, 13:16

Neznam samo o cemu raspravljate...Prvi ja, kad bi imao mogucnost da odem, ne bi otisao nego bi bar pola uplatio klubu u ova kokuzna vremena...Tako bi mu vise i iskrenije pomagao....Bit ce gostovanja...
Dobar je i taj prenos na RDV-u, odlicno odradjen posao, pa se bar i na taj nacin moze pratiti tekma..
Sretno komsije...

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la silenT » 01 jul 2010, 13:29

koda se u Kazahstanu izvlače parovi :D imali itko kakvu informaciju...
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BosnianHero » 01 jul 2010, 13:32

eeeee sretno ljudi veceras il danas kako li vec.... da vi nama donesete dobar rezultat a ko posevi ove sarajlijice sto malte praznu slamu o nekakvim pravim ili nepravim navijacima....joj jesu nasli mjerilo ccccc sad idemo pozeljeti srecu Sirokom da mlatnu meni nikad mrze slovence a za Zelju ce naravno ici jos veac podrska jer iskreno ce im i trebati da mlatnu ove **** da osvetimo bracu iz Palestine....Borac je ionako siguran, najsigurniji od svih ;)
pozz iz Tuzle zeljne Evrope..............

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tax » 01 jul 2010, 13:32

ima li gdje prijenos
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

cunami
Postovi: 716
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la cunami » 01 jul 2010, 13:33

1.KOLO PL
Velez-Zrinjski u Vrapcicima
golemo
izvuceni su parovi

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la silenT » 01 jul 2010, 13:35

cunami je napisao/la:1.KOLO PL
Velez-Zrinjski u Vrapcicima
golemo
izvuceni su parovi
pod BB je prvo koliko sam upratio
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

cunami
Postovi: 716
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la cunami » 01 jul 2010, 13:36

GRESKA
Prva utakmica se igra u Vrapcicima ali da ti pravo kazem,svejedno mi je samo nek sve prodje kako treba a nek pobjedi bolji

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.