Regionalna rukometna liga

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la TMovac » 01 jul 2010, 23:03

gollum je napisao/la:
Thecoldfear je napisao/la:Ja ne vidim ko moze Bosni parirati. Naravno Zagreb prvi, Bosna druga ostalo sve iza.
:shock:

Celje, Gorenje, Veszprem, Szeged...sve losi klubovi... :roll:

Jedino bi izbacio odavde gorenje.Jer du oni propai ove sezone.morali su raprodati večinu igrača.dok Celje,Veszprem,Szeged su jači od Bosne.dok ostali su tu negdje ili lošiji
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la silenT » 02 jul 2010, 13:38

Regionalna rukometna liga od sezone 2011/2012.

Regionalna rukometna liga u kojoj će sudjelovati najbolji muški klubovi iz Srbije, Hrvatske, Makedonije, Slovenije, Crne Gore, Mađarske i Bosne i Hercegovine, počet će od sezone 2011./2012., dogovorili su predstavnici rukometnih saveza i klubova iz navedenih zemalja tijekom dvodnevnog sastanka u Sarajevu.

Natjecanje će nositi naziv "S-Liga" po generalnom sponzoru - banci Sparkasse i brojat će 14 klubova.

Obzirom da je Rukometni savez BiH inicijator ideje o osnivanju Regionalne lige, iz naše zemlje će sudjelovati tri kluba, dok će ostale zemlje sudionice predstaljati po dvije prvoplasirane momčadi iz nacionalnih prvenstava.

Sljedeći sastanak predstavnika saveza i klubova je zakazan za 21. srpanj u Zagrebu, gdje je predviđeno usvajanje akata i formiranje organizacionih tijela.

Također, je najavljeno održavanje prvog turnira “Final 8”, koji bi se održao u svibnju 2011. godine u Sarajevu.

Na navedenom turniru će sudjelovati prvaci sedam zemalja i klub koji će dobiti pozivnicu.
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Bosnian_Serb
Postovi: 145
Pridružen/a: 01 jul 2010, 20:54
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Bosnian_Serb » 02 jul 2010, 14:29

Tri kluba,je!!!
Neka me biju,neka me tuku
Ja volim Borac i Banja Luku

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Zavidovićanin » 02 jul 2010, 14:47

DA ! Evo šanse za Krivaju :lol: Prva 99% Bosna, drugi 99% Borac i treće pitanje po meni je potpuno otvoreno, jer se ostali timovi uvijek mjenjaju, jedne sezone 4 druge sezone bore se za opstanak ;)

adnan_hzsa
Postovi: 679
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la adnan_hzsa » 02 jul 2010, 14:48

Zavidovićanin je napisao/la:DA ! Evo šanse za Krivaju :lol: Prva 99% Bosna, drugi 99% Borac i treće pitanje po meni je potpuno otvoreno, jer se ostali timovi uvijek mjenjaju, jedne sezone 4 druge sezone bore se za opstanak ;)
Treca ekipa je Sloga iz Doboja..
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Bosnian_Serb
Postovi: 145
Pridružen/a: 01 jul 2010, 20:54
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Bosnian_Serb » 02 jul 2010, 17:27

Treca ekipa je Sloga iz Doboja..[/quote]

I ja mislim ;)
Neka me biju,neka me tuku
Ja volim Borac i Banja Luku

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la smradex » 02 jul 2010, 20:20

Ili recimo zeljo :)

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Bilal » 02 jul 2010, 21:09

adnan_hzsa je napisao/la:
Zavidovićanin je napisao/la:DA ! Evo šanse za Krivaju :lol: Prva 99% Bosna, drugi 99% Borac i treće pitanje po meni je potpuno otvoreno, jer se ostali timovi uvijek mjenjaju, jedne sezone 4 druge sezone bore se za opstanak ;)
Treca ekipa je Sloga iz Doboja..
Jes u ovoj sezoni, ali ova liga ce se igrati tek od sljedece sezone

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 02 jul 2010, 21:33

Prolaze Bosna, Željo i Borac :mrgreen: :mrgreen:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la adn_sah » 02 avg 2010, 11:30

Treca ekipa je Bosna iz Visokog. Ove sezone su krenuli ozbiljnije puno nego prije. po prvi put nakon par godina dovedeni su neki igraci sa strane (da nisu iz Visokog). A i na nedavnoj odrzanoj preskonferenciji je najavljena borba za to trece mjesto. i to su ambicije kluba u presdstojecoj sezoni

hercul
Postovi: 13
Pridružen/a: 26 jul 2010, 12:15
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la hercul » 02 avg 2010, 13:43

adn_sah je napisao/la:Treca ekipa je Bosna iz Visokog. Ove sezone su krenuli ozbiljnije puno nego prije. po prvi put nakon par godina dovedeni su neki igraci sa strane (da nisu iz Visokog). A i na nedavnoj odrzanoj preskonferenciji je najavljena borba za to trece mjesto. i to su ambicije kluba u presdstojecoj sezoni
To da ciljaju na trece mjesto je tacno.....ali hoce li uspjeti? Nije tacno da su prvi put dovedeni igraci sa strane.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la po'marke » 03 avg 2010, 12:19

Sloga ce i ove sezone biti medju prve 3 ekipe u ligi, uz obecana pojacanja mozda budu i 2.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la adn_sah » 03 avg 2010, 18:33

hercul je napisao/la:
adn_sah je napisao/la:Treca ekipa je Bosna iz Visokog. Ove sezone su krenuli ozbiljnije puno nego prije. po prvi put nakon par godina dovedeni su neki igraci sa strane (da nisu iz Visokog). A i na nedavnoj odrzanoj preskonferenciji je najavljena borba za to trece mjesto. i to su ambicije kluba u presdstojecoj sezoni
To da ciljaju na trece mjesto je tacno.....ali hoce li uspjeti? Nije tacno da su prvi put dovedeni igraci sa strane.
nisam reko da su prvi put. al zadnjih par godina godina nije bilo stranaca. bio je sad kalinic koji je vise grijao klupu, pa prije njega sahinovic... al ja se zaista ne sjecam kad je vise "stranaca igralo u visokom u jednom trenutku

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la brzi » 04 avg 2010, 11:53

Moja prognoza za sljedeću sezonu 1. Bosna 2. Izviđač 3.Borac ili Sloga

betty
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 avg 2010, 14:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la betty » 04 avg 2010, 12:07

1.Bosna SA,2.Borac,3.Izvidjac,4.Sloga,5.Gorazde,Zeljo ili Bosna VI.

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la smradex » 04 avg 2010, 13:57

Pa eto prema ovim svim najavama cini se da cemo imati barem malo neizvjesniju ligu :) mozda se bosna ne proseta bas tako lako do titule ove godine, ali vidit cemo jesul to samo price i obecanje ili ce ostale ekipe stvarno biti nesto kvalitetnije... i sada kada je izvjesno da ce biti ta regionalna liga cini mi se da ce klubovi imati malo vece ambicije..jer do sad je bilo bosna osvaja titulu, borac pokusava da joj parira a ostali se zadovoljavaju sredinom i neispadanjem iz lige..

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Zavidovićanin » 05 avg 2010, 18:18

Ni Krivaja nije otpisana :lol:

milkačokolada
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 avg 2010, 13:45
Lokacija: ZAVIDOVIĆI,GRBAVICA I ANFIELD
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la milkačokolada » 05 avg 2010, 18:20

Zavidovićanin je napisao/la:Ni Krivaja nije otpisana :lol:
KRIVAJA JE ŠAMPION samo što nam je budzet sjeban ove godine
ko drugom jamu kopa nos.

Iker C
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la Iker C » 05 avg 2010, 18:23

Vidim da mnogi spominju Želju za konkurenta za prva 3 mjesta ali se bojim da to nema uporišta. Bojim se da će se Željo urušiti kao kula od karata. Ljudidovode igrače i obećavaju pare a momcima koji su uveli Želju u PL još uvijek duguju plate.
FEDERER= KLOC

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Regionalna "Sparkasse" Liga

Post Postao/la po'marke » 05 avg 2010, 19:44

brzi je napisao/la:Moja prognoza za sljedeću sezonu 1. Bosna 2. Izviđač 3.Borac ili Sloga
1. Bosna 2. Sloga 3. Borac ili Izvidjac
:mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.