
Sretno momčino.
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

https://vid.me/1p3zKonigsblau je napisao/la:Tekpetey future Sane
O ovome sam ja redovno pisao. Tu nešto ne štima kod nas definitivno. Ili je u pitanju peh ili loše osoblje ili su igrači baš skloni povredama.muamerc je napisao/la:Vaše stanje sa povredama sam upratio prateći Bayernovo, i mogu reći "svaka čast" kad ste u zadnje tri godine uspjeli imati više povreda i odsustva od Bayerna. Pa jel vi trenirate na betonu, asfaltu, dižete betonske tegove, igrate sa medicinskim loptama, jedete čips i hamburgere... ? Neki posao u klubu nije dobar što se toga tiče, nevezano za ovu zadnju povredu, već generalno.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.