HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 27 avg 2016, 23:12

Kako izgleda Krupa nam lagano postaje glavni konkurent za titulu... :clap:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 27 avg 2016, 23:22

PiazzaGrande je napisao/la:slika

Nije loš ovaj macronov dres za Ternana Calcio....
jedva cekam da ovu nakaradu od dresa promjenimo pa kao gospoda se "ponovimo" :D
cestitke igracima na pobjedi i sretno Danielu u Belgiji!
Samo Zrinjski ostaje na vrhu,vjerujem do kraja pogotovo ako ovako ostali nastave!Mogli bi u ligi 6 imati par iznenadjenja!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la FoSte95 » 28 avg 2016, 09:30

Cestitam na odbrani titule, sretno u kvalama za LŠ :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 28 avg 2016, 12:02

kad se sjetim prve ili druge utakmice Graovca za Zrinjski,meni se cini kup utakmica,falio nam desni bek i momak odigra tu poziciju katastrofalno,cudio se narod tko je ovaj,sta ce tu,to je era meni se cini bila Dragana Perica velikog ljubitelja Zrinjskog ali realno slabog strucnjaka,on je izmislio Radeljica Antu kao napadaca zadnjih 20ak min...hahahhah ...od tih dana pa evo tri godine ja ne pamtim neku vecu gresku Graovca ,uvijek borben,smiren na terenu,radisan ,posten i veliki profesionalac,HVALA mu na svemu,neka nasa djeca bi se trebala ugledati na njega jer je lik iskljucivo svojim radom uspio i ostvario dobar transfer u Belgiju!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 avg 2016, 13:28

Vrlo dobro smo odradili ovih sedam kola....nalazimo se na prvom mjestu, gdje i zaslužujemo biti....neka se momci odmore i napune baterije za sljedeće teške okršaje protiv ovih ozbiljnijih klubova koji pretendiraju na vrh tablice ( Krupa i Mladost )....ne bi možda bilo loše da se druže u Makarskoj dva-tri dana i da se ispartijaju i ubiju od alkohola.... ;)
Odlično ide sad za sad, nema razloga da tako ne bude i u buduće....
SeeU za 15-ak dana.... :salut:

@espresso...kako sam čuo, u pitanju je ista cifra kao za Gogu....
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 28 avg 2016, 14:37

Moramo biti zadovoljni narocito stanjem na ljestvici ali treba biti i realan i reci da odlicno stojimo i zbog lose igre i rezultata konkurenata .Ja mislim da nismo bili tako dominantni a evo i zasto.Poraz od loseg Sarajeva,losih 60 minuta protiv Zelje i drugo poluvrijeme protiv Sirokog kad smo trebali zavrsiti posao i uzeti 3 boda. Dobili smo kuci sto smo trebali i dobiti.Ponavljam treba biti zadovoljan ljestvicom ali igrom bas i ne ali imamo puno mjesta za napredak.Pehar,Jovic,Couadio,Todor pa cak i Mrkajic ce na proljece bit veliki plus nakon sto prodju pripreme i prilagode se ekipi.Sve u svemu treba ocekivati jos bolji Zrinjski u buducnosti.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 28 avg 2016, 15:52

ALOBOLA je napisao/la:Moramo biti zadovoljni narocito stanjem na ljestvici ali treba biti i realan i reci da odlicno stojimo i zbog lose igre i rezultata konkurenata .Ja mislim da nismo bili tako dominantni a evo i zasto.Poraz od loseg Sarajeva,losih 60 minuta protiv Zelje i drugo poluvrijeme protiv Sirokog kad smo trebali zavrsiti posao i uzeti 3 boda. Dobili smo kuci sto smo trebali i dobiti.Ponavljam treba biti zadovoljan ljestvicom ali igrom bas i ne ali imamo puno mjesta za napredak.Pehar,Jovic,Couadio,Todor pa cak i Mrkajic ce na proljece bit veliki plus nakon sto prodju pripreme i prilagode se ekipi.Sve u svemu treba ocekivati jos bolji Zrinjski u buducnosti.
Slazem se,igramo dobro/solidno,ali daleko je to od potencijala naseg kadra. Ako mene pitas glavni razlog za ovako dobro stanje u nasem klubu (pozicija u prvenstvu,financijska stabilnost,sirina kadra itd.) je dobar i kvalitetan rad kompletnog strucnog stozera i uprave,stvarno se zna tko je za sto zaduzen i svatko kvalitetno obavlja svoj posao,sljedeci razlog je taj sto u nas nema turbulencija,pritiska,skandala kao u ostalim klubovima tj. konkurentima,npr. ovi potresi sto se sada dogadjaju u Sarajevu i Zelji su po meni glavni razlog njihovih losih igara,jer ako u svlacionici atmosfera nije dobra i prijatna,onda ni igre ne mogu biti dobre jer je tesko igrati pod takvim pritiskom :)

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 28 avg 2016, 21:58

:thumbup: :thumbup: Odlican tekst o nama na ovom portalu!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 28 avg 2016, 22:31

Nakon 7 kola,tri jaka gostovanja i Sloboda kuci imamo +3 Sloboda,+6 Sarajevo,+7 Siroki i +8 Zeljeznicar,malo tko je to ocekivao i jedini minus ove ekipe jeste poraz na Kosevu,ostalo sa par blijedih minuta i losim drugim poluvremenom na Sirokom se zaboravlja ali jednostavno te crne rupe treba staviti na minimum,protiv Viteza bez tri vazna igraca stvorili smo bezbroj sansi za gol ali realizacija izostala,volio bi viditi u slucaju odlaska Mesanovica Kouadia kao napadaca a iza Todorovic i Peko te Bilbija kakav bi to presing bio !
Husaric je najavio odlazak Mesanovica,po meni odlican ograc puno se ser... na njega a on i sad asistencija petom za Bilbiju i ekstra pogodak,puno srece Mesi ako ostvari transfer,nek i on dovede oko 200 000 eura u blagajnu i to je odlicno!
Zarada ove godine onako od oka ...Europa 500 000 eura,Karacic 200 000 eura,Graovac 150 00 eura + bonusi!
Ukupno 850 000 eura,skoro pa godisnji budzet!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la fukara87 » 28 avg 2016, 22:34

Treba priznati i reci da ste trenutno najjaca ekipa u ligi.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 29 avg 2016, 00:04

hskzmostar je napisao/la:Nakon 7 kola,tri jaka gostovanja i Sloboda kuci imamo +3 Sloboda,+6 Sarajevo,+7 Siroki i +8 Zeljeznicar,malo tko je to ocekivao i jedini minus ove ekipe jeste poraz na Kosevu,ostalo sa par blijedih minuta i losim drugim poluvremenom na Sirokom se zaboravlja ali jednostavno te crne rupe treba staviti na minimum,protiv Viteza bez tri vazna igraca stvorili smo bezbroj sansi za gol ali realizacija izostala,volio bi viditi u slucaju odlaska Mesanovica Kouadia kao napadaca a iza Todorovic i Peko te Bilbija kakav bi to presing bio !
Husaric je najavio odlazak Mesanovica,po meni odlican ograc puno se ser... na njega a on i sad asistencija petom za Bilbiju i ekstra pogodak,puno srece Mesi ako ostvari transfer,nek i on dovede oko 200 000 eura u blagajnu i to je odlicno!
Zarada ove godine onako od oka ...Europa 500 000 eura,Karacic 200 000 eura,Graovac 150 00 eura + bonusi!
Ukupno 850 000 eura,skoro pa godisnji budzet!
Ma uprava radi odlican posao u uvjetima koji nisu nimalo povoljni (opcenito u drzavi itd).Jos stadion ,iskorak u europi i da junioro izbace opet 2-3 prvotimca i to je to.Pohvale takodjer za teren ,ko bilijar.
Je li ono nas Galic igra za Mladost,sad igra beka a bio je krilo u Branitelju.Nek se kali pa dogodine nazad pod BB ako se dokaze.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la espresso » 29 avg 2016, 02:01

hskzmostar je napisao/la::thumbup: :thumbup: Odlican tekst o nama na ovom portalu!
Ako ga netko traži evo ga:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zrinjski ... alu/204961

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 29 avg 2016, 22:04

Sad tri dana odmora pa mini pripreme u Medjugorju gdje bi svi igraci trebali biti zdravi i spremni,Mesanovic je skupio tri zuta pa ce preskociti Celik,volio bi protiv oslabljenih zenicana vidjeti Acimovica u napadu a poznavajuci Vinka prije ce Zeravica zaigrati u vrhu ili onaj smoto Momcilo,velika se nepravda prema decku cini!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

silvestar1
Postovi: 95
Pridružen/a: 05 nov 2015, 00:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la silvestar1 » 30 avg 2016, 11:14

hskzmostar je napisao/la:Sad tri dana odmora pa mini pripreme u Medjugorju gdje bi svi igraci trebali biti zdravi i spremni,Mesanovic je skupio tri zuta pa ce preskociti Celik,volio bi protiv oslabljenih zenicana vidjeti Acimovica u napadu a poznavajuci Vinka prije ce Zeravica zaigrati u vrhu ili onaj smoto Momcilo,velika se nepravda prema decku cini!
Vi ste svi pametniji od Vinka,a Vinko vam konstantno zatvara usta..On najbolje poznaje ekipu,ima rezultate zato vise podrske,a manje pisanja trebao bi ovaj igrat trebao bi onaj.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Signore » 30 avg 2016, 12:03

Juniorska LP

Group 3

FC Zürich (SUI)
Sparta Praha (CZE)
Viitorul (ROU)
FC Salzburg (AUT)
Sheriff Tiraspol (MDA)
Zrinjski Mostar (BIH)
Vardar (MKD)
Mladost Podgorica (MNE)


Sve su to prvaci svojih drzava i stvarno ne bih znao reci tko bi bio najbolji izbor. Mozda Mladost iz Podgorice. Zurich, Sparta, RBS imaju renome i njihovi juniori su sigurno jaci. Viitorul dolazi iz prilicno velike sredine, puno vece nego li je to Mostar, a jos kad pomislis da u ligi imaju Steauu, Dinamo, Rapid itd., sigurno nije lako tu biti prvak pa su jos jedan klub za zaobici.

Sheriff ima strasne uslove za treniranje, takve nemaju svi klubovi u BiH zajedno. Malo me pecka to sto nisu bili prvaci prosle sezone pa bih rekao da nisu bas dominantni u jednoj Moldaviji koja nije nogometna zemlja. Mislim da ih se ne treba plasiti.

Vardar ulaze jako puno novca u infrastrukturu, takodjer imaju uslove koje bi pozelio svaki nas klub, ali ne znam koliko su im omladinci dominantni. Vardar je sad bio prvak, ali ne znam tko je bio sezonu prije. Mislim da je cak bolje dobiti Sheriff nego njih.

Mladost na kraju po meni najbolji izbor. Ne vjerujem da crnogorci ulazu vise od ovih gore navedenih i mislim da su najlaksi protivnik. Mozda su jaci od Zrinjskog, ali u tom slucaju mislim da je Zrinjski jednostavno slabiji od svih.

Takodjer, ovo su moguci protivnici i za drugo kolo.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 30 avg 2016, 14:10

Naši juniori će igrati sa FC Zurich,prva utakmica u Mostaru 28. rujna,a uzvrat 19. listopada u Švicarskoj.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 30 avg 2016, 14:27

Sto se juniora tice tesko je nesto procjeniti o snazi protivnika ali je jasno da na zalost nasi ovogodisnji juniori su ustvati lanjski kadeti i da su mnogo slabiji nego prethodnici.Naravno ekipa nam je puno mladja a u ovom uzeastu svaka godina starosti cini ogromnu razliku i u snazi,izdrzljivosti a samim tim i u igri itd.Ja ne ocekujem puno od ovih juniora Zrinjskog (za sada) osim ako se mozda ne pojacaju na neki nacin a ne znam da li je to trenutno moguce.Ako netko zna nesto vise neka napise.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Signore » 30 avg 2016, 14:51

Zurich je prosle sezone zavrsio prvi dio na cetvrtom mjestu u Svicarskoj ligi koja broji 14 klubova. Nakon prvog kruga, tj. 13 kola iz lige otpadaju 2 kluba, takmicenje nastavlja 12 klubova u dodatnih 11 kola i na kraju toga Zurich je bio tek peti.

U cetvrtfinalu su izbacili Servette koji je sezonu prije osvojio titulu. U polufinalu su bili bolji od Basela nakon penala, a isti taj Basel je bio prvi nakon regularnog dijela. U finalu su bili bolji od Grasshoppera 4-2 nakon produzetaka.

Najveci plus za njih je to sto se u Svicarskoj igra U18 takmicenje i sto ce kompletna generacija koja je osvojila prvenstvo moci u punom sastavu nastupiti u juniorskoj LP koja je U19 takmicenje.

Mislim da su sanse Zrinjskog jako male, ali se ne treba predavati.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 30 avg 2016, 15:14

Opcenito ,kad je rijec o mladjim uzrastima oni su podlozni oscilacijama sto je i razumljivo.Ja se nadam da ovi nasi nisu toliko losi koliko pokazuju rezultati ovih nekoliko odigranih kola.U svakom skucaju momcima sretno pa kako god bude.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la belosevic28 » 01 sep 2016, 12:32

Pozz. Zasto je Arezina otisao? Jel opet ''problemi s glavom'', jer Marinko a i Maka kao pravi profesionalci to ne trpe...?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.