FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 01 sep 2016, 09:27

Baš igrač kakav nam je falio. Nisam ga nešto posebno pratio, ali naovom klipu se vidi da je to ono šo nam fali.
Ordagić je briljantan po krilu i jednostavno se momak uguši kad ode nazad uz Stjepana, a ovaj če baš da pokrpi tu rupu i da Ordagi da slobodu gore uz Zebu samo malo više desno.
Nadam se da će se uklopiti i da nije van kondicije prije svega.
Svakako današnji razgovor Husića sa igračima vjerujem da će donijeti poboljšanju atmosfere.
Nekako se ne mogu oteti dojmu da se atmosfera pojjjebala odlaskom Ivetića, jer je i Kostić usput "nastradao", a znamo kako su bili bliski i kao rezultat imamo ovo što imamo. Pauza je tu NAPRETKA MORA BITI...
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 01 sep 2016, 09:41

slika

Zna li neko nesto vise o momku?
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 01 sep 2016, 09:54

Ima dosta istine o onome sto je Husara piso po fb.

Avatar
SiriusBlack7
Postovi: 23
Pridružen/a: 24 avg 2016, 01:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SiriusBlack7 » 01 sep 2016, 10:09

RollingPaper je napisao/la:Ima dosta istine o onome sto je Husara piso po fb.

Znamo mi da ima ali ti da si kakva **** menadjer do juce ti najbolji bio a danas pljujes po njemu. Ti si nula od covjeka, Smaja je mlad doce iz guzice u glavu.

Nego sto Husara ne kaze koliko trazi para od malog da mu vrati sto je ulozio od njega, oko 400 hiljada maraka .

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 sep 2016, 11:23

SiriusBlack7 je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:Ima dosta istine o onome sto je Husara piso po fb.

Znamo mi da ima ali ti da si kakva **** menadjer do juce ti najbolji bio a danas pljujes po njemu. Ti si nula od covjeka, Smaja je mlad doce iz guzice u glavu.

Nego sto Husara ne kaze koliko trazi para od malog da mu vrati sto je ulozio od njega, oko 400 hiljada maraka .
Kakvih 400 000 maraka,nemojte ba lupati molim vas....
Ima tu potrazivanja ali to je Azmir sa njim rijesio i mali je potpisao sa nama.
Oko malog se lome kola vec godinu dana i puklo je Husara je popusio i sada pjeni. ...ovo je vec drugi put da ga Azmir namagarci ovako mu je zacerao i prosle godine kada je trebao Pirija u Belgiju Husara se ugradjivao bio zavrsen transfer za 250 000 eura i na kraju Azmiru pukne i lupi sakom od sto.Tada je trazio pola para od transfera.
Neka pjeni ko mu yebe mater mali je mlad ima kada da se sabere,ali za konje je kasno ovakve ko husara
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Nighthawk
Postovi: 130
Pridružen/a: 15 apr 2016, 07:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nighthawk » 01 sep 2016, 11:45

Sariel je napisao/la:
Nighthawk je napisao/la:
NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Nije lose, nije lose ..

I opet nema ko gola dat.
nemoj biti toliko crn, koliko vidim na ovom klipu momak konstanto ubacuje lotpu trazi igraca, a toga nam je i trebalo.mi nismo u par utakmica sanse imali.
bice bolje. :thumbup:
A Karic ce da spusta i gradi se.
:rol: :rol: :rol:
Na Tusnju je grob do groba
Majka trazi sina svoga
Nasla ga je na istoku
Gdje Fukare kolju stoku

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Ethel » 01 sep 2016, 11:51

Da bi Filipa Arezinu dovesti...
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 01 sep 2016, 11:55

Ethel je napisao/la:Da bi Filipa Arezinu dovesti...
Valjao bi nam on pravo ali bi ga Husref za 15 dana na tribine poslao zbog nediscipline. Nama treba da se Zeba vrati u proslogodisnju formu, jednostavno zamjenu za njegove golove i asistencije nemamo.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 01 sep 2016, 11:56

Ne bi ga mogli registrovati i ne bi mogao nastupati dok ne dođe zimski prelazni rok, barem koliko ja znam.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 sep 2016, 12:05

Aerials je napisao/la:Ne bi ga mogli registrovati i ne bi mogao nastupati dok ne dođe zimski prelazni rok, barem koliko ja znam.
Mislim da kao slobodan igrac moze potpisati u biti registrovan iako je prelazni rok zavrsio.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

amazing
Postovi: 319
Pridružen/a: 06 jan 2016, 14:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la amazing » 01 sep 2016, 12:08

I prosle sezone je Zeba bio ne vidljiv u prvih par kola al je kasnije procepio, od one tekme protiv Viteza koju je prakticki sam rijesio. Generalno ni igre nisu bile zadovoljavajuce, u tom momentu jesu jer su ocekivanja bila sredina tabele i siguran opstanak, ali su rezultati kao i ove sezone sasvim OK. Siguran sam da ce momci i kapiten podici nivo igre i rezultata u sedmicama koje dolaze jer smo od njih bas ono najbolje vidili sredinom i krajem prve polusezone.

Zrinjski kao i prosle sezone odlicno otvorio sezonu, nadam se da ce uslijedit njihov mali pad kao i prosle i da cemo biti u egalu tokom finisa, ovaj put pametniji i bez opustanja.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Claus » 01 sep 2016, 12:12

Zajko je dizelaš, treba mu vremena da uđe u ritam, preslikana situacija je bila i prošle sezone s njim, kada je isto tako bio kritikovan, a sada ga je dodatno zayebalo to što je propustio nekoliko utakmica.

Što se tiče novog pojačanja, drago mi je da se barem kakav-takav veznjak doveo, iako sam više bio za nekog ofanzivnijeg. Ovaj je u Želji obavljao prljavi posao na sredini, nešto kao kod nas Stjepanović. U januaru/februaru obavezno zaganjati nekog krilnog napadača, prizivamo ga više od godinu dana, al' isti nikako da sleti na Tušanj. :roll:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 01 sep 2016, 12:12

amazing je napisao/la:I prosle sezone je Zeba bio ne vidljiv u prvih par kola al je kasnije procepio, od one tekme protiv Viteza koju je prakticki sam rijesio. Generalno ni igre nisu bile zadovoljavajuce, u tom momentu jesu jer su ocekivanja bila sredina tabele i siguran opstanak, ali su rezultati kao i ove sezone sasvim OK. Siguran sam da ce momci i kapiten podici nivo igre i rezultata u sedmicama koje dolaze jer smo od njih bas ono najbolje vidili sredinom i krajem prve polusezone.

Zrinjski kao i prosle sezone odlicno otvorio sezonu, nadam se da ce uslijedit njihov mali pad kao i prosle i da cemo biti u egalu tokom finisa, ovaj put pametniji i bez opustanja.
Ako nista raduje sto smo i prosle godine usli sa poprilicno losom igrom i rezultatima u sezonu, pa smo to dok ide sezona dizali. Poraz protiv Celika bez ispaljenog metka, tanko protiv Rudara, jedva protiv Viteza, kiks protiv loseg Borca na Tusnju, izvadile su nas pobjede protiv Slavije i Radnika u gostima a i tu smo bili bolji jer je Ahmetovic iskoristio sanse. Nase je da igramo i osvajamo bodove, i Zrinjski je prosuo dovoljno bodova prosle sezone smo sto to mi nismo iskoristili. Sto se krila tice nadam se da ce Zec dobiti ozbiljniju minutazu, i mislim da bi ga trebali forsirati u gostima sa sredinom Merzic (ili ovaj novi), Stjepanovic, Veseli, Zeba, Zec.
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 01 sep 2016, 12:14, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
SiriusBlack7
Postovi: 23
Pridružen/a: 24 avg 2016, 01:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SiriusBlack7 » 01 sep 2016, 12:13

solinas je napisao/la:
SiriusBlack7 je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:Ima dosta istine o onome sto je Husara piso po fb.

Znamo mi da ima ali ti da si kakva **** menadjer do juce ti najbolji bio a danas pljujes po njemu. Ti si nula od covjeka, Smaja je mlad doce iz guzice u glavu.

Nego sto Husara ne kaze koliko trazi para od malog da mu vrati sto je ulozio od njega, oko 400 hiljada maraka .
Kakvih 400 000 maraka,nemojte ba lupati molim vas....
Ima tu potrazivanja ali to je Azmir sa njim rijesio i mali je potpisao sa nama.
Oko malog se lome kola vec godinu dana i puklo je Husara je popusio i sada pjeni. ...ovo je vec drugi put da ga Azmir namagarci ovako mu je zacerao i prosle godine kada je trebao Pirija u Belgiju Husara se ugradjivao bio zavrsen transfer za 250 000 eura i na kraju Azmiru pukne i lupi sakom od sto.Tada je trazio pola para od transfera.
Neka pjeni ko mu yebe mater mali je mlad ima kada da se sabere,ali za konje je kasno ovakve ko husara
Pitaj od Smajica dajdzu Tom Cata koliko trazi Husara za sve ove godine sto je ulagao u njega pa ce ti se samo reci, smrdo je to neviđeni da ga hoce nalupati a sve su prilike da hoće.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 sep 2016, 12:25

Druze ja poznajem Senada godinama bio je sa starim zajedno u jedinici,kucni prijatelji,radio kod njega.Poznata mi je spika oko malog ali to za 400 000 moze kurcu svirati Husara kao i za mnogo sta drugo.Oko malog je rjeseno sve.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
SiriusBlack7
Postovi: 23
Pridružen/a: 24 avg 2016, 01:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SiriusBlack7 » 01 sep 2016, 12:29

solinas je napisao/la:Druze ja poznajem Senada godinama bio je sa starim zajedno u jedinici,kucni prijatelji,radio kod njega.Poznata mi je spika oko malog ali to za 400 000 moze kurcu svirati Husara kao i za mnogo sta drugo.Oko malog je rjeseno sve.

Nije problem druze ja ti kazem toliko potrazuje od oca mu , izluđuje ga prijeti ga ima papire i sve. Ali sve su prilike kazem ti da ce Husara dobre batine dobiti. Zao mi samo sto nisam vise u Tuzli tj. ne zivim sa merakom bi ga izlupao .

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 01 sep 2016, 13:01

Claus je napisao/la:U januaru/februaru obavezno zaganjati nekog krilnog napadača, prizivamo ga više od godinu dana, al' isti nikako da sleti na Tušanj. :roll:
centarfor i krilni napadac, oboje nama treba
za veznog sam trubio citavo ljeto, eto doveli su ga sada

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 01 sep 2016, 13:11

Moze li meni neko objasnit kako se Husara ugradjuje u te transfere,pa nije on ''vlasnik'' igraca vec samo menadzer..zar nebi trebalo da on ima recimo neki postotak od plate igraca a da nema veze sa transferima..pa nmg da vjerujem da je on mogao stopirati Piricev transfer jer je htio pola para,Piric ima ugovor sa Slobodom,Sloboda ga prodaje i Slobodi idu pare..stvarno mi je nejasna situacija,kako on moze od malog trazit ikakve pare?
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 01 sep 2016, 13:14

pa kada igrac potpisuje ugovor s klubom, on moze u njega ubacit svasta nesto
da procenat od transfera ide njemu, menadzeru, otkupnu klauzulu, raznorazne bonuse, itd

Avatar
fukara87
Postovi: 5665
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 01 sep 2016, 13:16

Slatinash_7 je napisao/la:Moze li meni neko objasnit kako se Husara ugradjuje u te transfere,pa nije on ''vlasnik'' igraca vec samo menadzer..zar nebi trebalo da on ima recimo neki postotak od plate igraca a da nema veze sa transferima..pa nmg da vjerujem da je on mogao stopirati Piricev transfer jer je htio pola para,Piric ima ugovor sa Slobodom,Sloboda ga prodaje i Slobodi idu pare..stvarno mi je nejasna situacija,kako on moze od malog trazit ikakve pare?
Druze Mino Raiola dobio 27 miliona funti od Pogbinog transfera, pa ti vidi sad kako menadjeri zaradjuju od transfera :) tako i Husara umislja da je Mino Raiola :)
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: fukara87, mirza24 i 28 gostiju.