English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
JohnCasey
Postovi: 783
Pridružen/a: 15 sep 2016, 18:16
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la JohnCasey » 18 sep 2016, 16:28

Sage je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ne pise niko toliko sto vas ne voli, nego sto se vi volite kurciti pa i kad dobijete po usima 3 utakmice u nizu opet se dizete nesto, postalo je smijesno
O tome pricam.
kuknjava Ne voli ih niko kuknjava

Avatar
Rajaz
Postovi: 13431
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 18 sep 2016, 16:29

Osim duge lopte na Fellainija i Ibrahimovića, šta još Mourinho ima ponuditi na postavljenu obranu, ako uopšte ima ?

Fellaini aka ''igrač manje u posjedu'' jedan od ključnih igrača ovog Uniteda ?

Tranzicija kao Mourinhov trademark sa ovim igračima ??

Čak ni ja nisam mislio da je ovoliko oronuo ..

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13638
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 sep 2016, 16:31

JohnCasey je napisao/la:
Sage je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ne pise niko toliko sto vas ne voli, nego sto se vi volite kurciti pa i kad dobijete po usima 3 utakmice u nizu opet se dizete nesto, postalo je smijesno
O tome pricam.
kuknjava Ne voli ih niko kuknjava
only god can judge 'em :kafa:

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 18 sep 2016, 16:34

Rajaz je napisao/la:Osim duge lopte na Fellainija i Ibrahimovića, šta još Mourinho ima ponuditi na postavljenu obranu, ako uopšte ima ?

Fellaini aka ''igrač manje u posjedu'' jedan od ključnih igrača ovog Uniteda ?

Tranzicija kao Mourinhov trademark sa ovim igračima ??

Čak ni ja nisam mislio da je ovoliko oronuo ..
Smijem li kod tebe doći pošto mi je neki dječak zauzeo dvorište dok sam otišao obaviti nuždu i sad mi se ne da igrati u vlastitom pijesku?
Nema ništa. Na postavljenu odbranu nije nikad ni imao. Makar se ja ne sjećam. Uvijek je individualni kvalitet rješavao takve utakmice.
Izgleda da je tako, nažalost svih ljubitelja fudbala.
Nije moguće. Tu Jose čak toliko nije ni kriv, ali opet on gura Fellainija i Rooneya konstantno u prvih 11 i Matu na desno krilo najčešće.
Vrijeme će pokazati, ali ako sezonu završi bez značajnijeg progresa bit će da ga je vrijeme pregazilo.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Baader » 18 sep 2016, 16:37

Qrče se po forumu i zato ih hejtamo kuknjava kuknjava kuknjava


Pa qrčite se i vi, ko vam brani. A da ...... :kafa:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13774
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 18 sep 2016, 16:41

QUARTERBACK je napisao/la:
only god can judge 'em :kafa:
Mislis: "Only Manchester City, Feyenoord and Watford can judge 'em."

Usput, spominje se informacija da bi mogli tuzit Juventus. Platili proizvod Francuskog porijekla, a dobili Kinesko sranje. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16691
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 18 sep 2016, 16:42

bega_afc je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:
only god can judge 'em :kafa:
Mislis: "Only Manchester City, Feyenoord and Watford can judge 'em."

Usput, spominje se informacija da bi mogli tuzit Juventus. Platili proizvod Francuskog porijekla, a dobili Kinesko sranje. :lol:
Ja samo citiram da me ne zaboravite..
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14376
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 18 sep 2016, 16:44

Rajaz je napisao/la:Osim duge lopte na Fellainija i Ibrahimovića, šta još Mourinho ima ponuditi na postavljenu obranu, ako uopšte ima ?

Fellaini aka ''igrač manje u posjedu'' jedan od ključnih igrača ovog Uniteda ?

Tranzicija kao Mourinhov trademark sa ovim igračima ??

Čak ni ja nisam mislio da je ovoliko oronuo ..
Otkljuco/odkodirao/izanalizirao si kompletnu filozofiju za par tekmi, ma brao majsta. :lol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: English Premier League

Post Postao/la Evander » 18 sep 2016, 16:45

AlanSmith14 je napisao/la:Opet internet, formi i trollovi oko Pogbine cijene ... :crazy:

Sve ove priče oko Pogbine cijene i njegovih nastupa su produkt instiktivnih reakcija manje inteligentnih ljudi nakon Unitedovog rezultatskog neuspjeha. Jasno je da ne postoji igrač koji vrijedi toliko ... ali valjda se do sada moglo skontati da je United kupio:

a) Pogbu kao fudbalera - mozda vrijedi oko 60 miliona nečeg (prema današnjem sistemu vrednovanja)
b) Pogbu kao brend - ostatak do 105 miliona

, a gledajući jačinu ovog pod b) onda cifra od 105 miliona nije velika.

Npr., jedan Luka Modrić koji je wc veznjak zbog nedostatka ove druge stavke nikad nije niti će preći 50 miliona nečeg.
Luka Modric je dvije klase kvalitetniji igrac od Pogbe, a koliko ko vrijedi u parama i marketingu, to me ne zanima.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Claus » 18 sep 2016, 16:46

Jose stagnira (da ne kažem opada, po nekima čak i drastično) već 3-4 godine, čovjek poslije Reala više nije isti menadžer. I dalje je klasa u svom poslu, ne treba ga otpisivati zbog ove "male" rezultatske krize, no činjenica je da su mu se slične stvari dešavale i dok je vodio Chelsea, što svakako nije ohrabrujuće za njega. Izgleda da više nije u stanju vratiti momčad na pravi put, a veliki klubovi, bez obzira što imaju posla s Mourinhom, nemaju previše strpljenja za loše rezultate.

Volio bih da se United trgne, čisto zbog toga što želim gledati neizvjesnu borbu za titulu prvaka. Odbijam povjerovati da će se Pep sa Cityjem prošetati do naslova.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13774
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bega_afc » 18 sep 2016, 16:49

gaston je napisao/la:
Ja samo citiram da me ne zaboravite..
Bio si dobar momak. Valjda te nece pokvarit. :mrgreen:

Naletih na jos jedan podatak, ne znam da li je tacan. Votford prije ove pobjede, zadnji put dobio Junajteda u ligi davne 1986.

Ako jeste, evo jedna prikladna za Jozuna.

#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Daduli
Postovi: 679
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Daduli » 18 sep 2016, 16:50

Jose Mourinho = Alan Pardew za siromašne.
Glory Glory Man United

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19272
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 18 sep 2016, 16:51

Ima se ko hrvat sa Gradjanima. Tu su Arsenal i Liverpool. :zviz:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
JohnCasey
Postovi: 783
Pridružen/a: 15 sep 2016, 18:16
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la JohnCasey » 18 sep 2016, 16:55

bodi123 je napisao/la:Ima se ko hrvat sa Gradjanima. Tu su Arsenal i Liverpool. :zviz:
Ekipa kojoj Rooney igra svaku utakmicu 90 minuta te svaki drugi-treci napad ide preko njega nije ozbiljan kandidat za prva 4 mjesta.
kuknjava

Avatar
Rajaz
Postovi: 13431
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 18 sep 2016, 16:59

Feldmarschall je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Osim duge lopte na Fellainija i Ibrahimovića, šta još Mourinho ima ponuditi na postavljenu obranu, ako uopšte ima ?

Fellaini aka ''igrač manje u posjedu'' jedan od ključnih igrača ovog Uniteda ?

Tranzicija kao Mourinhov trademark sa ovim igračima ??

Čak ni ja nisam mislio da je ovoliko oronuo ..
Smijem li kod tebe doći pošto mi je neki dječak zauzeo dvorište dok sam otišao obaviti nuždu i sad mi se ne da igrati u vlastitom pijesku?
Nema ništa. Na postavljenu odbranu nije nikad ni imao. Makar se ja ne sjećam. Uvijek je individualni kvalitet rješavao takve utakmice.
Izgleda da je tako, nažalost svih ljubitelja fudbala.
Nije moguće. Tu Jose čak toliko nije ni kriv, ali opet on gura Fellainija i Rooneya konstantno u prvih 11 i Matu na desno krilo najčešće.
Vrijeme će pokazati, ali ako sezonu završi bez značajnijeg progresa bit će da ga je vrijeme pregazilo.
Ti si uvijek dobrodošao :mrgreen:

Nema ništa, to i ja mislim. Nije li to ogroman minus za ''najboljeg trenera svijeta'' ?

Zašto je dovodio Ibrahimovića ako ovaj ne može da istrči kontru, ne radi pressing i operisan je od defanzive ?

Zašto Martial igra kao da je ubijen u pojam ?

Ko bi trebao biti okidač kontre ?

Ima li Mourinho uopšte jasnu viziju kako bi United trebao izgledati ??

Avatar
Asteriks
Postovi: 14376
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 18 sep 2016, 17:02

bodi123 je napisao/la:Ima se ko hrvat sa Gradjanima. Tu su Arsenal i Liverpool. :zviz:
Otp to je taj top 3. United vec trazi zamjenu za Zozea, nekog ko umije sa Pogbom.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Daduli
Postovi: 679
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Daduli » 18 sep 2016, 17:03

Hmmmm... znamo koja će četiri trenera prva ostati bez posla... Hughes, Moyes, Bilić i Mourinho. Pitanje je samo kojim redoslijedom?
Glory Glory Man United

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 18 sep 2016, 17:03

Liverbird je napisao/la:Da ove komentare o sudiji u toku utakmice i ne pominjem, prekucali ste. Bio je jedan, ne znam jel' čak i navijač Uniteda, reče ako je Webb rekao da nije faul, onda sigurno jeste :lol:
Taj sam. Vidi, Webb je za mene uvijek bio klaun koji je bio smrt za fudbal kao takav, debil koji u finalu SP nema muda dati rani crveni karton za mae-geri u prsa, koji u 1.minuti tekme Chelsea-Liverpool (2013-14) propusti iskljuciti Eto'oa, koji napravi cirkus na tekmi kupa Arsenal-Liverpool iste sezone... Uopste, engleski suci veze od zivota nemaju, nije ni cudo da se nenaviknuti na ozbiljno sudjenje i engleska repka i engleski klubovi sa medjunarodnih takmicenja vracaju kuci podvijena repa.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Baader » 18 sep 2016, 17:07

Webb je najveći redikul među sudijama ikad.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Feldmarschall » 18 sep 2016, 17:14

Rajaz je napisao/la: Ti si uvijek dobrodošao :mrgreen:

Nema ništa, to i ja mislim. Nije li to ogroman minus za ''najboljeg trenera svijeta'' ?

Zašto je dovodio Ibrahimovića ako ovaj ne može da istrči kontru, ne radi pressing i operisan je od defanzive ?

Zašto Martial igra kao da je ubijen u pojam ?

Ko bi trebao biti okidač kontre ?

Ima li Mourinho uopšte jasnu viziju kako bi United trebao izgledati ??
Kakva gospodska gesta, iskreno se zahvaljujem. Reci mesilli da pripremi meze i šta za popit valja prokomentarisati ovih 3-4-3 što je Enrique izveo zadnji put. :mrgreen:
Jeste. Vadi ga konkurencija koja isto tako nema puno ponuditi na tom polju (Ancelotti, Klopp, Simeone) i činjenica da je nekolicina trenera sposobna stvoriti napadačku igru da ne puše na drugim dijelovima terena. Mourinho je od pet segmenata igre (napad, odbrana, tranzicija po gubitku lopte, tranzicija po osvojenoj lopti i prekidi) najčešće imao tri do četiri na jako pristojnom nivou što je bilo dovoljno za vrhunske rezultate. Da se razumijemo, govorim samo o stanju na terenu, o motivaciji, odnosu sa igračima, upravom i medijima i ostalim popratnim elementima trenerskog posla neću pričati.
Ibra je motivirajući faktor za ekipu. Može on ponuditi još uvijek puno stvari igri Uniteda, ali se stvari moraju ispravno posložiti oko njega u ovoj fazi karijeri. Prvo je maknuti drugog puža s terena koji guši igru više od nejga.
Ne znam, to će ovi koju prate klub na dnevnoj bazi možda znati odgovoriti. Kažu da je imao neki raskid ljetos pa su mu promijenili broj itd. Ipak mislim da je previše mlad i nakon Eura još uvijek nije prodisao da bi mogao dići igru na nivo iz prošle godine.
Carrick je jedini sposoban za to u ovom Unitedovom rosteru. Možda Blind, ali osim kad igra u zadnjoj liniji od njega nisam vidio tendenciju igranja vertikalnih pasova kroz protivničke linije.
Po ovome što gledamo iz vikenda u vikend, nema. Chelsea je recimo work in progress, oni baš puno griješe u onome što Conte traži od njih, ali se daju primjetiti naznake igre. Kod Uniteda to još uvijek ne vidim. Ne isključujem da je do mene, ali pričao sam još s nekim ljudima do čijeg mišljenja držim i dijele moje mišljenje. Mislim da je prije svega problem u trenutno dostupnom kadru i situaciju gdje se ne zna ko pije, a ko plaća radi prethodnog sistema koji su igrali.

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni, Judd i 9 gostiju.