NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 24 sep 2016, 23:51

Glupost. Ruzno smo poceli. Ako je neko iz Amerike uplatio pare da bude clan Jedinstva, tad nije bio problem reci moze, ima racun uplatite pare. A kako sad da taj neko procita KO JE ODIGRAO DANAS, KAKO SMO ODIGRALI DANAS, KO JE ZABIO GO? itd..

Ne razumijem, ali neko od vodja se treba javiti i objasniti za info kad ce se popraviti. Jeste zbrka u klubu, jeste sve problem, tesko ali jednostavno internet se ima gdje god se ode, pa ne treba biti problem napisati nesto u toku utakmice. Da nam nije sportsport.ba nit bi znao kako igramo nit kako smo zavrsili, pojma ne bi imao.
Mora se i to popraviti, puno ljudi je nezadovoljno, ne moze svak otici u restoran i pitati kako je. :)

I volio bih isto da se napiše zašto je Aljo otisao iz kluba? Zašto se to krije.
Hajde Stambi, napisi, zasto krijete a otjerani ste? Jesmo rekli sve javno i transparentno.. Hajmo se drzati toga, pricajte. :)

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 sep 2016, 00:20

nebeskasila je napisao/la:Glupost. Ruzno smo poceli. Ako je neko iz Amerike uplatio pare da bude clan Jedinstva, tad nije bio problem reci moze, ima racun uplatite pare. A kako sad da taj neko procita KO JE ODIGRAO DANAS, KAKO SMO ODIGRALI DANAS, KO JE ZABIO GO? itd..

Ne razumijem, ali neko od vodja se treba javiti i objasniti za info kad ce se popraviti. Jeste zbrka u klubu, jeste sve problem, tesko ali jednostavno internet se ima gdje god se ode, pa ne treba biti problem napisati nesto u toku utakmice. Da nam nije sportsport.ba nit bi znao kako igramo nit kako smo zavrsili, pojma ne bi imao.
Mora se i to popraviti, puno ljudi je nezadovoljno, ne moze svak otici u restoran i pitati kako je. :)

I volio bih isto da se napiše zašto je Aljo otisao iz kluba? Zašto se to krije.
Hajde Stambi, napisi, zasto krijete a otjerani ste? Jesmo rekli sve javno i transparentno.. Hajmo se drzati toga, pricajte. :)
Gledaj znaš da je Stamby bez dlake na jeziku i kad dođe vrijeme napisat ću to pa makar i ovdje na ovom forumu. Međutim nebi želio sad ni o čemu pričati i dizati neke tenzije a pogotovo ne zbog mog Alje kojeg volim kao rođeno dijete, pogotovo ne sad u vremenu kada se on nalazi na listi predstojećih izbora. Jednostavno ću Vam sad za sad napisati da ja lično nisam otjeran ali smatram ako on jeste da i meni nije tu mjesto. Tačno je da je Aljo pred samu utakmicu, kada je trebao da bude za komentatorskim mjestom, pozvan telefonom na dva sata prije početka utakmice i saopšteno mu je da nije potrebno da dolazi jer oni imaju čovjeka za komentatorskim mjestom.

Toliko za ovaj put, neću vam ostati uskraćen a kada dođe vrijeme izaći ćemo i ja i Aljo sa stvarnom istinom. Molim Vas zaboravite na njega pa eto u njegovo ime Vas molim bar dok ne prođe predizborna kampanja.

Hvala Vam svima u moje lično ime i u ime Alje koji je doista razočaran i potrešen!!

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 25 sep 2016, 01:08

Kad dodje vrijeme za to imenom i prezimenom objavit zasto i kako !

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 sep 2016, 01:59

NebeskaSila96 je napisao/la:Kad dodje vrijeme za to imenom i prezimenom objavit zasto i kako !
:thumbup: :stop:

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la unavita » 25 sep 2016, 08:49

Pa daj čovječe ako imaš sta napisati napisi , sto ne mogu ove patetike i budalestina ko u sapunicama, a ukoliko me pamćenje sluzi i ranije se to radilo na isti ovaj način.Napisi fino sta je i gdje problem ako već misliš napisati, a ne da sad ljudi zainteresirani za tvoji i aljinukarijeru strepe, čekaju i imaju ss forum upaljen 24 h narednih mjesec dana u nadi da je "došao taj trenutak" da ti objaviš nesto.nista licno protiv tebe jednostavno me nervira ovakav način pisanja


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

abnorme123
Postovi: 126
Pridružen/a: 01 sep 2012, 15:40
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la abnorme123 » 25 sep 2016, 10:54

Jednostavno je pronadjena opcija da se izbjegnu neki troskovi (ne treba sada iznositi u javnost imena ljudi, nikom nece dobro donijeti). Iz kluba niko ne moze biti otjeran, jos uvijek je sve na volonterskom nivou.
NAROD SE ZOVE BIHAĆ
https://www.youtube.com/watch?v=OiUTsMxWmes

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 sep 2016, 11:12

unavita je napisao/la:Pa daj čovječe ako imaš sta napisati napisi , sto ne mogu ove patetike i budalestina ko u sapunicama, a ukoliko me pamćenje sluzi i ranije se to radilo na isti ovaj način.Napisi fino sta je i gdje problem ako već misliš napisati, a ne da sad ljudi zainteresirani za tvoji i aljinukarijeru strepe, čekaju i imaju ss forum upaljen 24 h narednih mjesec dana u nadi da je "došao taj trenutak" da ti objaviš nesto.nista licno protiv tebe jednostavno me nervira ovakav način pisanja


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Samo sam želio odgovoriti čovjeku na pitanje za Alju! Ovdje je izgleda najbolje ništa ne pisati jer vidim da nekima to čak i smeta. Nije to narednih mjeseci, Aljo će se lično očitovati odmah nakon izbora! Čemu sad da iznosimo ovdje neke stvari i da momku pokvarimo njegovu karijeru? Morate to razumjeti, htijeli to ili ne!!

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la xxh2o » 25 sep 2016, 12:08

Kako ne shvatate POLITIKA POLITIKA POLITIKA je u svakom dijelu našeg društva na ovaj ili onaj način pa tako i u Jedinstvu. Nakon izbora vjerovatno će netko od "glavonja" ući u klub jer čisto sumnjam da ce Grad ( ili ti ga preciznije budući gradonačelnik) davati lovu a da se ništa ne pita. Trenutni sistem je dobar al na žalost neizvodiv kod nas
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Amsterdam1312 » 25 sep 2016, 12:14

xxh2o je napisao/la:Kako ne shvatate POLITIKA POLITIKA POLITIKA je u svakom dijelu našeg društva na ovaj ili onaj način pa tako i u Jedinstvu. Nakon izbora vjerovatno će netko od "glavonja" ući u klub jer čisto sumnjam da ce Grad ( ili ti ga preciznije budući gradonačelnik) davati lovu a da se ništa ne pita. Trenutni sistem je dobar al na žalost neizvodiv kod nas
BRAVO, svaka čast, sapienti sat ! :salut: Čovjek sve rekao...

P.S. Bihać je mrtav grad u svakom smislu i segmentu života, ljudi su ga ubili i politika te mentalitet istih, sad neka se guše svi u njemu. :puke:

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 25 sep 2016, 12:33

Kazalište lutaka, nova uprava samo produzena ruka politike.

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 25 sep 2016, 13:16

NebeskaSila96 je napisao/la:Pa možda imaš nas koji smo stotinama kilometara daleko od Bihaća.I na koji način da se šta sazna nego preko SS foruma jer se na fb stranici ništa ne objavljuje.

Moj prijašnji post se najviše odnosio zbog toga što je Aljo izbačen iz kluba.Naravno da ću tražit odgovor jer je otjeran momak koji voli Jedinstvo više od 80% gradjana Bihaća.Koji je svoj novac ulagao da se poboljša rad Jedinstva.Momak koji je sa ovim klubom prošao cijelu BiH.Naravno da će se tražit odgovor zašto je on otjeran,jer svi znamo koliko Aljo voli Jedinstvo.
Onda telefon i zovi klub, ili ljude koji su trenutno u klubu i koji vode klub a znaš ko su ,ako te toliko zanima zašto aljo nije tu naću ti i broj od ljudi pa pitaj, i pošto vidim da dobro baratas u procentima de i meni napiši u kojem procentu ja volim Jedinstvo više od ostatka grada
SN96

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 sep 2016, 15:40

A isto ne razumijem, eto Aljo je član SDP stranke, znamo svi u kakvom je stanju drzava, grad, kako nemamo nista, i jednostavno bez stranke nit ima para nit ima posla.
Odlucili smo klub bez stranke, ali to ne znaci da niko u klubu ne smije biti clan neke stranke, ako je Aljo namecao stranku to jeste problem. SDP nije glasao za Jedinstvo i ne treba sa njima imati nista ali u klubu trebamo svi biti isto. Koliko je Aljo radio svojim parama, odrzavao stranicu pisao, pratio utakmice, on i Stambi. Prave se velike greske. Moramo ici transparentno, eto prvi problem Alje nema u klubu, nema izjave zbog cega ? Pa sta ce biti ako bude veci problem?
Ok, idemo rijesiti vece probleme, pa cemo onda sve to posloziti, ali vise truda oko informacija.

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 25 sep 2016, 16:26

nebeskasila je napisao/la:A isto ne razumijem, eto Aljo je član SDP stranke, znamo svi u kakvom je stanju drzava, grad, kako nemamo nista, i jednostavno bez stranke nit ima para nit ima posla.
Odlucili smo klub bez stranke, ali to ne znaci da niko u klubu ne smije biti clan neke stranke, ako je Aljo namecao stranku to jeste problem. SDP nije glasao za Jedinstvo i ne treba sa njima imati nista ali u klubu trebamo svi biti isto. Koliko je Aljo radio svojim parama, odrzavao stranicu pisao, pratio utakmice, on i Stambi. Prave se velike greske. Moramo ici transparentno, eto prvi problem Alje nema u klubu, nema izjave zbog cega ? Pa sta ce biti ako bude veci problem?
Ok, idemo rijesiti vece probleme, pa cemo onda sve to posloziti, ali vise truda oko informacija.
Objasnio si sve ,nema se sta dodati
SN96

amim
Postovi: 12
Pridružen/a: 26 jun 2014, 15:57
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la amim » 25 sep 2016, 20:11

Niko ni riječi o utakmici...kakvi su bili... rezzz.i nije loš..

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 sep 2016, 22:06

Ma dobro su odigrali, borili se ponovo, golman izbijao loptu i pogodi mirzu i lopta udje u go.

HAJDE LJUDI NAPIŠITE BILO ŠTA, HAJDE STAMBI ZNAŠ SIGURNO NEŠTO VIŠE OD NAS, NAPIŠI BILO ŠTA ŠTA IMA U KLUBU?

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 26 sep 2016, 08:38

Stambi stvarno si patetican, ovo si radio i na forumu Jedinstva dok je postojao, odjednom ti najveci navijac Jedinstva postao, a poceo ga unazad par godina pratiti...

Ako imas sta reci, reci, a nemoj prospati tu pricu poslije izbora ono ovo, rekla-kazala, trac kafe i sl....

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 26 sep 2016, 21:12

BIHfAnatiC86 je napisao/la:Stambi stvarno si patetican, ovo si radio i na forumu Jedinstva dok je postojao, odjednom ti najveci navijac Jedinstva postao, a poceo ga unazad par godina pratiti...

Ako imas sta reci, reci, a nemoj prospati tu pricu poslije izbora ono ovo, rekla-kazala, trac kafe i sl....
A ja ipak mislim da si ti mnogo kasnije počeo s.... po ovom forumu od Stambija. Za unazad par godina sam uradio toliko toga za dobro Jedinstva, da ti nećeš za svoj život čitav!! Ukoliko ti voliš Jedinstvo toliko, dođeš do kluba i raspitaš ze sa situaciju u klubu ili nazoveš telefonom. Nadam se da ćeš dobiti tačne informacije :lol:

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 26 sep 2016, 21:15

bihac1968 je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Stambi stvarno si patetican, ovo si radio i na forumu Jedinstva dok je postojao, odjednom ti najveci navijac Jedinstva postao, a poceo ga unazad par godina pratiti...

Ako imas sta reci, reci, a nemoj prospati tu pricu poslije izbora ono ovo, rekla-kazala, trac kafe i sl....
A ja ipak mislim da si ti mnogo kasnije počeo s.... po ovom forumu, naravno opraštam ti jer si mlad i neiskusan. Za unazad par godina sam uradio toliko toga za dobro Jedinstva, da ti nećeš za svoj život čitav!! Ukoliko ti voliš Jedinstvo toliko, dođeš do kluba i raspitaš ze sa situaciju u klubu ili nazoveš telefonom. Nadam se da ćeš dobiti tačne informacije :lol:

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 26 sep 2016, 21:21

Bezveze rasprava. Ne treba to, stariji ste, niste djeca. Meni ništa nije čudno što Stambi neće ništa da kaže, ja sam navikao na to otkako znam za Jedinstvo. Saznati se nikad ništa ne smije, ne daj Bože da ko kaže koju riječ iz kluba, propast bi bila. Samo tišina, ne govorite ništa, nismo nikad ni znali šta se dešava pa ne moramo ni sad.

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 26 sep 2016, 22:09

@nebeskasila mislim da nisi u pravu vezano za pisanje o Jedinstvu. Stamby je pisao i pisat će i dalje, svidjelo se to kome ili ne! I to naravno samo argumentovano i istinu. Ovo su sam neki od članaka koji su napisani a hrpa ih ima :) Nisam patetičan i pisat ću kada za to dođe vrijeme jer sad nije!!

slika
slika
slika
slika

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beledija i 19 gostiju.