NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 206
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 26 sep 2016, 23:25

bihac1968 je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Stambi stvarno si patetican, ovo si radio i na forumu Jedinstva dok je postojao, odjednom ti najveci navijac Jedinstva postao, a poceo ga unazad par godina pratiti...

Ako imas sta reci, reci, a nemoj prospati tu pricu poslije izbora ono ovo, rekla-kazala, trac kafe i sl....
A ja ipak mislim da si ti mnogo kasnije počeo s.... po ovom forumu od Stambija. Za unazad par godina sam uradio toliko toga za dobro Jedinstva, da ti nećeš za svoj život čitav!! Ukoliko ti voliš Jedinstvo toliko, dođeš do kluba i raspitaš ze sa situaciju u klubu ili nazoveš telefonom. Nadam se da ćeš dobiti tačne informacije :lol:
Nemas ti pojma kad sam ja poceo na ovom forumu, a pogotovo od kad sam uz Jedinstvo, plus mene ne interesuju te tvoje gluposti, jer si neobjektivan vazda bio i ostao, sjecam se kad si dosao na forum Jedinstva i poceo pametovati, pa bi sad i ovdje, e pa zaboravi tu pricu!

Da ne idem dalje u off, vise ne zelim gubiti vrijeme na nebitne stvari.

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 26 sep 2016, 23:37

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
bihac1968 je napisao/la:
BIHfAnatiC86 je napisao/la:Stambi stvarno si patetican, ovo si radio i na forumu Jedinstva dok je postojao, odjednom ti najveci navijac Jedinstva postao, a poceo ga unazad par godina pratiti...

Ako imas sta reci, reci, a nemoj prospati tu pricu poslije izbora ono ovo, rekla-kazala, trac kafe i sl....
A ja ipak mislim da si ti mnogo kasnije počeo s.... po ovom forumu od Stambija. Za unazad par godina sam uradio toliko toga za dobro Jedinstva, da ti nećeš za svoj život čitav!! Ukoliko ti voliš Jedinstvo toliko, dođeš do kluba i raspitaš ze sa situaciju u klubu ili nazoveš telefonom. Nadam se da ćeš dobiti tačne informacije :lol:
Nemas ti pojma kad sam ja poceo na ovom forumu, a pogotovo od kad sam uz Jedinstvo, plus mene ne interesuju te tvoje gluposti, jer si neobjektivan vazda bio i ostao, sjecam se kad si dosao na forum Jedinstva i poceo pametovati, pa bi sad i ovdje, e pa zaboravi tu pricu!

Da ne idem dalje u off, vise ne zelim gubiti vrijeme na nebitne stvari.
Mislim da ti ovdje piše kad si pristupio forumu.
slika

A da ovo nije slučajno tvoj forum hahahahahah i da mi nećeš slučajno ti zabraniti da pišem ovdje? Ne nećeš niti možeš!! Šta ti znaš od života i objektivnosti? Ne lupaj na času!! :wave: :nene:

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bavariapivo » 27 sep 2016, 15:31

sto se tice politike i tih s*anja, imal` bubo kakve sanse da postane gradonaclenik ili je to samo neka sprdnja? i ako ima kakve sanse, imal´ on kakve veze sa jedinstvom (navijac, simpatizer itd)?

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 sep 2016, 15:34

bavariapivo je napisao/la:sto se tice politike i tih s*anja, imal` bubo kakve sanse da postane gradonaclenik ili je to samo neka sprdnja? i ako ima kakve sanse, imal´ on kakve veze sa jedinstvom (navijac, simpatizer itd)?

Istu šansu ima kao da se ja sad kandidujem za Predsjednika umjesto Bakira. SDA kod nas vec pobijedila, mislim da im ne moze konkurisati niko. Sela kod nas odlucuju, svi su za njih.
Ma ne treba nam niko od njih, samo nek na budzetu usvajaju da daju pare za Jedinstvo kao sto daju zadnjih 20 godina, samo nek uplacuju a niko tu nije potreban.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bavariapivo » 27 sep 2016, 15:35

hvala na odgovoru druze

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 206
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 29 sep 2016, 20:43

nebeskasila je napisao/la:
bavariapivo je napisao/la:sto se tice politike i tih s*anja, imal` bubo kakve sanse da postane gradonaclenik ili je to samo neka sprdnja? i ako ima kakve sanse, imal´ on kakve veze sa jedinstvom (navijac, simpatizer itd)?

Istu šansu ima kao da se ja sad kandidujem za Predsjednika umjesto Bakira. SDA kod nas vec pobijedila, mislim da im ne moze konkurisati niko. Sela kod nas odlucuju, svi su za njih.
Ma ne treba nam niko od njih, samo nek na budzetu usvajaju da daju pare za Jedinstvo kao sto daju zadnjih 20 godina, samo nek uplacuju a niko tu nije potreban.

Bravo, ''politicare'' pogotovo novokomponovane treba izbaciti iz kluba, Alji hvala za sve, ali ulaskom u stranku koja unistava Bihac koliko i ova sto si ju spomenuo je rekao mnogo...

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 29 sep 2016, 22:51

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:
bavariapivo je napisao/la:sto se tice politike i tih s*anja, imal` bubo kakve sanse da postane gradonaclenik ili je to samo neka sprdnja? i ako ima kakve sanse, imal´ on kakve veze sa jedinstvom (navijac, simpatizer itd)?

Istu šansu ima kao da se ja sad kandidujem za Predsjednika umjesto Bakira. SDA kod nas vec pobijedila, mislim da im ne moze konkurisati niko. Sela kod nas odlucuju, svi su za njih.
Ma ne treba nam niko od njih, samo nek na budzetu usvajaju da daju pare za Jedinstvo kao sto daju zadnjih 20 godina, samo nek uplacuju a niko tu nije potreban.

Bravo, ''politicare'' pogotovo novokomponovane treba izbaciti iz kluba, Alji hvala za sve, ali ulaskom u stranku koja unistava Bihac koliko i ova sto si ju spomenuo je rekao mnogo...

Po mom misljenju nek radi ko sta hoce i nek bude gdje ko hoce, ali kad se udje u onaj restoran, kad se dodje na stadion ne treba spominjati nikog, samo JEDINSTVO. Tako i Aljo, boli me k koja je stranka, ako ce pomagati klubu kao sto je do sad pomagao, bujrum,a i sami znamo šta je Jedinstvo bez gradskog budzeta ?? Nama bolje nikad biti neće, ko god pobijedi, kad kradu 20 godina, eto nece i sljedece 4..

AskoSN
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 apr 2014, 21:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la AskoSN » 02 okt 2016, 17:14

Ja cu samo reci HVALA ZAPAD i onim ljudima sto su bodrili klub 90 minuta,hvala i upravi koja nema razumijevanja za neke ljude sto nemaju love a uclanili se a sjede u aleji do poluvremena.Bitno je da ima I PREVISE zastitara jbte kao neko ce napraviti belaj,nije nikom do belaja, cupamo se iz mrtvi a neke stvari ostale iste,eto jbg opet hvala ZAPAD.

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 okt 2016, 19:10

Ma na zapadu su sada novi ljudi, nekako vidi se promjena, i 1 1 igramo, ali niko nit psuje nekom igracu nit se nervira, vide ljudi naša djeca, bore se, igraju koliko mogu, vidi se samo po navijanju, po aplauzima, podrsci. Ovo je Jedinstvo pa i kad bi ispali. Volim ovaj klub <3

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 okt 2016, 19:27

Kad ste vec spomenuli zapad, ja bih rekao da to moze i mora bolje. I sam sam tamo dugi dugi niz godina i jucer je malo bas mrtva raja bila, 5 ljudi mora aplaudirati 10 sekundi da bi i ovi ostali poceli. SN je jucer odlicnu stvar odradila sa onim javi se zapad, treba svaku utakmicu i to vise puta raditi ono.

Momcima se nema sta prigovoriti za rezultat, iz utakmice u utakmicu su bolji i mogu misliti kako bi igrali da su odradili pripreme kako treba. Naivno primili gol al eto, moglo je i gore biti s obzirom na par vrhunskih prilika goska. Ima dosta utakmica do kraja.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 03 okt 2016, 17:15

Evo prošli izbori,Aljo nažalost nije ušao u GV sad čekamo neke informacije.

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 206
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 04 okt 2016, 00:29

NebeskaSila96 je napisao/la:Evo prošli izbori,Aljo nažalost nije ušao u GV sad čekamo neke informacije.
Kakve ovo veze ima s temom? Manite se politike, nije joj mjesto u klubu...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mirzoni89 » 04 okt 2016, 08:11

BIHfAnatiC86 je napisao/la:
NebeskaSila96 je napisao/la:Evo prošli izbori,Aljo nažalost nije ušao u GV sad čekamo neke informacije.
Kakve ovo veze ima s temom? Manite se politike, nije joj mjesto u klubu...
Usli su ljudi koji su usli, prije svega usli su Biscani, i mladi ljudi od kojih njih dosta voli Jedinstvo, tako da ocekujem da ce biti pomaka i sa te strane..
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SamoTravnik » 07 okt 2016, 08:35

Kakvu igru je ocekivati sutra od vas ?

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mirzoni89 » 07 okt 2016, 14:51

Nogometaši Jedinstva su danas krenuli za Travnik.
Sutra u 15H , Travnik - Jedinstvo

slika

Izvor: FB grupa "NK Jedinstvo je nase"
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 08 okt 2016, 16:19

Igram bez napadaca, igra na kontre. Almin nas ponovo cupa

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 okt 2016, 16:21

tropic je napisao/la:Igram bez napadaca, igra na kontre. Almin nas ponovo cupa
Što je čupao, čupao je. Imamo li kakvih šansi za bod?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 okt 2016, 16:26

harden je napisao/la:
tropic je napisao/la:Igram bez napadaca, igra na kontre. Almin nas ponovo cupa
Što je čupao, čupao je. Imamo li kakvih šansi za bod?
1-1 Anes :njanjanja:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 08 okt 2016, 16:27

Ani, Mujo u prvom i sad Panta sa 30m ali odbranio golman. Dosta srece imamo

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 okt 2016, 16:30

1-2 Bajrektareviiiiiiiiic
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.