RK Bosna

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la FRANK RIBERY » 21 sep 2016, 14:14

7aprildomemoj je napisao/la:Zna li neko stvarni razlog odlaska malog Švrakića sa mjesta direktora kluba ?
Poslovne obaveze, tako stoji u zvanicnom saopstenju.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: RK Bosna

Post Postao/la 7aprildomemoj » 21 sep 2016, 17:19

FRANK RIBERY je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:Zna li neko stvarni razlog odlaska malog Švrakića sa mjesta direktora kluba ?
Poslovne obaveze, tako stoji u zvanicnom saopstenju.
Ma to sam i ja pročitao, zato sam i pitao ako neko zna stvarne razloge. A to poslovne obaveze je floskula koja se koristi u tim situacijama :lol:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: RK Bosna

Post Postao/la High » 26 sep 2016, 13:18

7aprildomemoj je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:Zna li neko stvarni razlog odlaska malog Švrakića sa mjesta direktora kluba ?
Poslovne obaveze, tako stoji u zvanicnom saopstenju.
Ma to sam i ja pročitao, zato sam i pitao ako neko zna stvarne razloge. A to poslovne obaveze je floskula koja se koristi u tim situacijama :lol:
Pripreme za Novogodišnji program TV Hayat. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

BHrukomet
Postovi: 3
Pridružen/a: 25 sep 2016, 22:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la BHrukomet » 28 sep 2016, 20:47

Zar je bitno?
Bitno je da Bosna ima 2 pobjede i love sad trecu

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: RK Bosna

Post Postao/la High » 14 okt 2016, 23:50

Šteta.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: RK Bosna

Post Postao/la balkanac198 » 15 okt 2016, 00:13

High je napisao/la:Šteta.
Šteta je da su sudije u Sarajevu dale 5-6 lopti Borcu,nemoguce :thumbdown: a zanimljivo je isto da su pored sudija najbolji akteri za Borac bili bivsi igraci Bosne,unistili su Bosnu :tokralju:

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Igrac » 15 okt 2016, 00:17

Bosna će uvijek biti mali klub za Borac ;) bar što se tiče rukometa

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la gradacac10 » 15 okt 2016, 01:00

Igrac je napisao/la:Bosna će uvijek biti mali klub za Borac ;) bar što se tiče rukometa
Nije Bosna sto je nekad bila niti će više ikad biti, ovo je vrh nažalost... A Borac kako god uvijek ce ostati institucija.

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: RK Bosna

Post Postao/la balkanac198 » 15 okt 2016, 10:42

balkanac198 je napisao/la:
brzi je napisao/la:Kakva je klupska politika da Sarajlija Memić završi u Borcu a dovodi se desetak igrača sa strane....
Mislim da je Memic bio potreban Bosni S.ali I da je preskup :thumbup: .Bosna je dovela puno "igraca"i tesko da ce to ova uprava moc pratiti iako su igraci disli za "male"pare :bih:
Ovo sam davno napisao,i sta sad :kafa:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la solinas » 15 okt 2016, 10:48

Igrac je napisao/la:Bosna će uvijek biti mali klub za Borac ;) bar što se tiče rukometa
Nadam se da se zayebavas samo.
Bosna je najveci BiH klub....To sto su par godina u krizi desava se svima.
Zadnje dvije-tri godine isticete se malo i cuj ga uvjek Mali.
Znas li koliko uzastopnih titula ima Bosna,koliko grupnih faza lige prvaka,pa polufinale evropskog takmicenja mislim sa Hamburgom. .....odrasti pod hitno.
5 titula prvaka BiH
4 puta kup
1 kup Jugoslavije
Polufinale kupa kupova
Borac je nekada znacio nesto u Jugoslaviji....godinama u sjeni Bosne ste bili i sada ti kazes iako klub ima 10 trofeja da su mali za Borac.....ponizavas jako trofejan klub a nije lijepo s obzirom da ste zenit imali prije 35-40 god.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la irfo » 15 okt 2016, 10:58

solinas je napisao/la:
Igrac je napisao/la:Bosna će uvijek biti mali klub za Borac ;) bar što se tiče rukometa
Nadam se da se zayebavas samo.
Bosna je najveci BiH klub....To sto su par godina u krizi desava se svima.
Zadnje dvije-tri godine isticete se malo i cuj ga uvjek Mali.
Znas li koliko uzastopnih titula ima Bosna,koliko grupnih faza lige prvaka,pa polufinale evropskog takmicenja mislim sa Hamburgom. .....odrasti pod hitno.
5 titula prvaka BiH
4 puta kup
1 kup Jugoslavije
Polufinale kupa kupova
Solinas drug, moramo biti objektivni pa reci da je borac sto se rukometa tice puno veci klub od bosne, ne slazem se sa ovim sto je rekao mali klub za borac, to nije sigurno, ali ipak je borac velikan, i mozda najveci klub u jugoslaviji sto se tice rukometa, 7 titula u jugoslaviji i 10 kupova, 8 titula u bih ligi, jednom prvac i jednom finalisti lige sampiona, i jednom prvaci ehf kupa, iako je bosna mozda uspjesnija zadnjih desetak godina, nije ni blizu kroz historiju borcu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la solinas » 15 okt 2016, 11:04

irfo je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Igrac je napisao/la:Bosna će uvijek biti mali klub za Borac ;) bar što se tiče rukometa
Nadam se da se zayebavas samo.
Bosna je najveci BiH klub....To sto su par godina u krizi desava se svima.
Zadnje dvije-tri godine isticete se malo i cuj ga uvjek Mali.
Znas li koliko uzastopnih titula ima Bosna,koliko grupnih faza lige prvaka,pa polufinale evropskog takmicenja mislim sa Hamburgom. .....odrasti pod hitno.
5 titula prvaka BiH
4 puta kup
1 kup Jugoslavije
Polufinale kupa kupova
Solinas drug, moramo biti objektivni pa reci da je borac sto se rukometa tice puno veci klub od bosne, ne slazem se sa ovim sto je rekao mali klub za borac, to nije sigurno, ali ipak je borac velikan, i mozda najveci klub u jugoslaviji sto se tice rukometa, 7 titula u jugoslaviji i 10 kupova, 8 titula u bih ligi, jednom prvac i jednom finalisti lige sampiona, i jednom prvaci ehf kupa, iako je bosna mozda uspjesnija zadnjih desetak godina, nije ni blizu kroz historiju borcu
Znam ja dobro sta je Borac,ali mu je izjava nidje veze.Pa nije ni Bosna prdina bara.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Heller » 15 okt 2016, 12:20

Poredit Borac i Bosnu je ko poredit Zvezdu i Sarajevo, Borac je poslije Bjelovara najuspješniji Jugoslavenski tim, a tadašnja Jugoslavenska liga je bila vjerovatno u top 3 u Evropi, u top 5 sigurno, dok su Jugoslaveni žarili i palili Evropom, zanimljivo da je u Jugi Željezničar uspješniji od Bosne. Borac ima 7 titula Yu lige, 3 BiH, LP i jedno finale LP. Dok Bosna ima 7 titula BiH. Tako da Bosna jest prdina bara naspram Borca.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Igrac » 15 okt 2016, 13:58

Pridodaj tu još Metaloplastiku,bez njih ne ide kada se priča o istoriji rukometa na ovim prostorima. Bosna živi na infuziji već par godina. Prisjeti se samo posljednje 2 sezone za primjer. Ali je žalosno što se to događa svim prvacima BiH u rukometu....realno ko nema para da ispoštuje igrače za ono što je dogovoreno i potpisano treba odmah da dobija negativne bodove,samo dok ne bude bilo zakona o sportu nema ni izvršenja

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la ASD » 15 okt 2016, 18:52

Heller je napisao/la:Poredit Borac i Bosnu je ko poredit Zvezdu i Sarajevo, Borac je poslije Bjelovara najuspješniji Jugoslavenski tim, a tadašnja Jugoslavenska liga je bila vjerovatno u top 3 u Evropi, u top 5 sigurno, dok su Jugoslaveni žarili i palili Evropom, zanimljivo da je u Jugi Željezničar uspješniji od Bosne. Borac ima 7 titula Yu lige, 3 BiH, LP i jedno finale LP. Dok Bosna ima 7 titula BiH. Tako da Bosna jest prdina bara naspram Borca.
Kada je Jugoslavija u pitanju, Bosna ima kup, ali rekao bih da su Krivaja i Zeljo vece ekipe od njih, Krivaja je cetiri puta bila druga i dva puta treca, dugo godina su bila jedna od najboljih ekipa Juge.

Borac je prica za sebe, mislim da imaju 7 titula i 9 kupova u Jugi.

Osim navedene cetiri ekipe jos su Sloga i Visocka Bosna bili u prvoj, puno klubova iz nase drzave je proslo kroz 2.saveznu i imali smo jaku republicku ligu.
Pad je uslijedio i prije rata.

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la sveznadar » 16 okt 2016, 03:04

Ma ja čuo da se traži novi trener u Bosni. Ma vala za ovog je Zule trener.

balkanac198
Postovi: 132
Pridružen/a: 19 dec 2012, 10:01

Re: RK Bosna

Post Postao/la balkanac198 » 16 okt 2016, 08:55

sveznadar je napisao/la:Ma ja čuo da se traži novi trener u Bosni. Ma vala za ovog je Zule trener.
Ima istine u ovome :thumbup: ,ali ko ce ekipu preuzet kada je "raskinut" ugovor sa nekim"vaznim" igracima,kada se nisu odradile adekvatne pripreme ,kada kasne plate i hranarine :crazy: A pored ovog navedenog i igraci nisu ni blizu "profesionalci" :beba: razmazeni,nekulturni ....

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Igrac » 17 okt 2016, 12:33

O kakvom profesionalizmu pričaš kada ne daješ igraču uslove koje si potpisao?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 20 okt 2016, 14:43

Moze li Bosna ove godine do play-offa? Ipak su Krivaja i Konjuh kvalitetniji pored Vogosce i Borca koji ce biti prvi, odnosno drugi na kraju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

terra
Postovi: 571
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la terra » 20 okt 2016, 15:41

MortemHz je napisao/la:Moze li Bosna ove godine do play-offa? Ipak su Krivaja i Konjuh kvalitetniji pored Vogosce i Borca koji ce biti prvi, odnosno drugi na kraju.
Bitno je da pobijedi Zrinjski sljedece kolo,time automatski njih izbaciva iz kombinacija za play-off a i dolazi joj nekoliko "lakši" protivnika

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.