NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 17 okt 2016, 15:14

Rafael30 je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Ljudi sinoc je bio koncert u Welsu za Jedinstvo, pa jel zna iko išta ? Jel zna jel se skupilo šta i to ?
Bio. 69 prodani karata :hmmmmm:
Normalno kad se treba otici u klub da se sazna kad je koncert.

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 17 okt 2016, 19:14

Iceplayer je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Ljudi sinoc je bio koncert u Welsu za Jedinstvo, pa jel zna iko išta ? Jel zna jel se skupilo šta i to ?
Bio. 69 prodani karata :hmmmmm:
Normalno kad se treba otici u klub da se sazna kad je koncert.

Nemoj pricati da se treba otici u klub jer je postavljeno na stranici NK Jedinstvo je naše kad je koncert i ko pjeva.

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 17 okt 2016, 20:38

Znas is sam na sta mislim...

amim
Postovi: 12
Pridružen/a: 26 jun 2014, 15:57
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la amim » 18 okt 2016, 18:16

Za vikend utakmica protiv bivse Pantine momcadi.Bice interesantno.Mislim da ce ginuti jer se nisu bas lijepo oprostili...

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GEC » 18 okt 2016, 18:30

amim je napisao/la:Za vikend utakmica protiv bivse Pantine momcadi.Bice interesantno.Mislim da ce ginuti jer se nisu bas lijepo oprostili...
Crveni karton za Pantaru 63.min. i 0-2 (Mujkić,Poturalić) :salut:

amim
Postovi: 12
Pridružen/a: 26 jun 2014, 15:57
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la amim » 18 okt 2016, 18:41

Mislim da nisi u pravu njemu zabili ne mogu lako a sem toga pogledaj koliko su golova primili do sada.

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 18 okt 2016, 23:33

GEC je napisao/la:
amim je napisao/la:Za vikend utakmica protiv bivse Pantine momcadi.Bice interesantno.Mislim da ce ginuti jer se nisu bas lijepo oprostili...
Crveni karton za Pantaru 63.min. i 0-2 (Mujkić,Poturalić) :salut:
Rodjak Jedinstvo je primilo najmanje golova u ligi (7) u 11 kola, a kuci samo (3) u 6 meceva, i ti dodjes pricati gluposti ovdje :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Wisey » 18 okt 2016, 23:59

Ma realno odbrana nam je daleko najjaci dio ekipe, golman + ova cetvorka pozadi su stabilni ko beton, zato i igramo defanzivno, na kontre cak i kod kuce. Treba tu neki ekstra kvalitet na sredini i u napadu da bi se moglo sta odigrati prema naprijed a da nije prekid, penal ili neki na silu gol. Anija cuvaju uvijek po dvojica. Fali Topic da podvali loptu, a centarfora postenog nismo imali od Urosa. Mucimo se s ofanzivom i nazalost tako ce biti sve dok ne namaknemo koji dinar za dovesti pravo pojacanje. Igracima i trenerima svaka cast na ovom dosad, da nisu domaci i onako slozni qrac bi imali i ovoliko bodova.
Dobiti Bratstvo za vikend i na konju smo.

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 19 okt 2016, 21:18

Wisey je napisao/la:Ma realno odbrana nam je daleko najjaci dio ekipe, golman + ova cetvorka pozadi su stabilni ko beton, zato i igramo defanzivno, na kontre cak i kod kuce. Treba tu neki ekstra kvalitet na sredini i u napadu da bi se moglo sta odigrati prema naprijed a da nije prekid, penal ili neki na silu gol. Anija cuvaju uvijek po dvojica. Fali Topic da podvali loptu, a centarfora postenog nismo imali od Urosa. Mucimo se s ofanzivom i nazalost tako ce biti sve dok ne namaknemo koji dinar za dovesti pravo pojacanje. Igracima i trenerima svaka cast na ovom dosad, da nisu domaci i onako slozni qrac bi imali i ovoliko bodova.
Dobiti Bratstvo za vikend i na konju smo.
Upravo tako :!: :!: :clap:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

amim
Postovi: 12
Pridružen/a: 26 jun 2014, 15:57
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la amim » 20 okt 2016, 17:24

LloriS je napisao/la:
Wisey je napisao/la:Ma realno odbrana nam je daleko najjaci dio ekipe, golman + ova cetvorka pozadi su stabilni ko beton, zato i igramo defanzivno, na kontre cak i kod kuce. Treba tu neki ekstra kvalitet na sredini i u napadu da bi se moglo sta odigrati prema naprijed a da nije prekid, penal ili neki na silu gol. Anija cuvaju uvijek po dvojica. Fali Topic da podvali loptu, a centarfora postenog nismo imali od Urosa. Mucimo se s ofanzivom i nazalost tako ce biti sve dok ne namaknemo koji dinar za dovesti pravo pojacanje. Igracima i trenerima svaka cast na ovom dosad, da nisu domaci i onako slozni qrac bi imali i ovoliko bodova.
Dobiti Bratstvo za vikend i na konju smo.
Upravo tako :!: :!: :clap:
Kako stojimo s kartonima igraju li svi?

Avatar
Mramic
Postovi: 276
Pridružen/a: 29 mar 2013, 15:19
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic » 20 okt 2016, 19:20

Ja sam ljudi prezadovoljan Jedinstvom trenutno , fina ekipa par pojacanja maximalno 3 dovesti i to je to , ostaviti kostur ekipe , golman i odbrana je vrhunska za ove lige ... Prije prvog kola mislio sam da cemo biti najgora ekipa lige , ali ovo je trenutno i vise nego dobro samo 7 golova primili , ako bi dobili Bratstvo a nadam se da hocemo , protiv radnickog uvijek igramo dobro , mogao bi se i tamo uzeti bod ili sva tri , i onda kuci protiv Rudara , sa tom pobjedom bi bili medju prvih 5 ekipa , sto je fantastican rezultat , i onda vidjeti sta kako za nastavak sezone , da li cemo imati punu podrsku od grada jer ruku na srce ona nam je najpotrebnija i najbitnija ... Ovo je za sad super , gledaoca za ovu ligu ima sasvim dovoljno , moze bolje ali boze moj , nadamo se svi da ce biti ...
SN96

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 22 okt 2016, 18:37

Veoma vazna tri boda i ponovo smo bez primljenog pogodka sto je pomalo nestvarno :D 7 primljenih golova u 12 kola, odbrana beton, al u napadu i dalje patnja !!! Skupili smo fin broj bodava (18) s obzirom da cijelu sezonu igramo samo sa jednim strancem i igracima kojima je prosjek 21 god, danas u sastavu 7 igraca ispod 21 godine plus 5 na klupi sto je odlicno. Imamo sad gostovanje Radnickom sa kojim igramo odlicno u gostima, zatim kuci utakmica sa Rudarom i gostovanje Buducnosti zadnje kolo, sa 4 boda bi bili na konju a ja bi bio zadovoljan i sa tri. Na kraju polusezone da zavrsimo medju 7-8 ekipa bio bi odlican rezultat za ovu ekipu i zaostatak od 6-7 bodova za prvim nije uopste lose, a onda u drugom dijelu sezone uz 3 eventualno 4 igraca "sa obavezno jednim spicem" privesti sezonu kraju i sklapati ekipu za sezonu 2017/18.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Brigada89 » 22 okt 2016, 18:41

LloriS je napisao/la:Veoma vazna tri boda i ponovo smo bez primljenog pogodka sto je pomalo nestvarno :D 7 primljenih golova u 12 kola, odbrana beton, al u napadu i dalje patnja !!! Skupili smo fin broj bodava (18) s obzirom da cijelu sezonu igramo samo sa jednim strancem i igracima kojima je prosjek 21 god, danas u sastavu 7 igraca ispod 21 godine plus 5 na klupi sto je odlicno. Imamo sad gostovanje Radnickom sa kojim igramo odlicno u gostima, zatim kuci utakmica sa Rudarom i gostovanje Buducnosti zadnje kolo, sa 4 boda bi bili na konju a ja bi bio zadovoljan i sa tri. Na kraju polusezone da zavrsimo medju 7-8 ekipa bio bi odlican rezultat za ovu ekipu i zaostatak od 6-7 bodova za prvim nije uopste lose, a onda u drugom dijelu sezone uz 3 eventualno 4 igraca "sa obavezno jednim spicem" privesti sezonu kraju i sklapati ekipu za sezonu 2017/18.
Bilo bi odlično kad ne bi dolazili po bodove u Lukavac,čupamo se iz mrtvih ... :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm:

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 22 okt 2016, 18:45

Pa dobro niste ni vi toliko ugrozeni, imate vi jos sanse, naravno da bi nerijesn ili poraz u sljedecem mecu bilo lose po vas, al vidjecemo i mi igramo promjenjivo, vi dosta golova primate a mi malo dajemo, bice to neizvjesno sumnjam da ce biti vise od gola na mecu, ma da ste i vi u zadnja dva primili 10 golova sto je previse
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nokee95 » 22 okt 2016, 21:51

Po meni je u nasoj ekipi najvise kritican onaj mali na lijevom boku Ahmet jer u tranziciji prema napred ne moze nista a u duele u odbrani kada ulazi skoro pa uvijek ispadne za razliku od Remica recimo koji zna nekada fin napad istrcati ali i loptu finu poslati a za odbranu da ne pricam bas me lijepo iznenadio. Takodjer treba napadaca dovesti jer nam se trenutno ovi ne snalaze bas najbolje i to je to. Ima tu jos nekih rupica ali ovo je po meni najkriticnije..

Avatar
harden
Postovi: 23598
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 22 okt 2016, 22:06

nokee95 je napisao/la:Po meni je u nasoj ekipi najvise kritican onaj mali na lijevom boku Ahmet jer u tranziciji prema napred ne moze nista a u duele u odbrani kada ulazi skoro pa uvijek ispadne za razliku od Remica recimo koji zna nekada fin napad istrcati ali i loptu finu poslati a za odbranu da ne pricam bas me lijepo iznenadio. Takodjer treba napadaca dovesti jer nam se trenutno ovi ne snalaze bas najbolje i to je to. Ima tu jos nekih rupica ali ovo je po meni najkriticnije..
Kakav Ahmet, momak osim ove dvije zadnje imao 3-4 utakmice zaredom savršeno odigrane nazad. Napred je ograničen ali yebiga, imamo i većih problema od toga. Nama je najveći problem centarfor pa onda sve ostalo, što se tiče igračkog kadra naravno.

Ja sam prezadovoljan, sa ovim što imamo bolje ne ide. Kamo li sreće da se ima para da se nagrade ovi momci za ovakve partije. Bitno je da se iz kola u kolo napreduje i igra je svaki put sve bolja. Kako Zele proslavi pobjedu danas na kraju kad je skočio :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nokee95 » 22 okt 2016, 22:25

harden je napisao/la:
nokee95 je napisao/la:Po meni je u nasoj ekipi najvise kritican onaj mali na lijevom boku Ahmet jer u tranziciji prema napred ne moze nista a u duele u odbrani kada ulazi skoro pa uvijek ispadne za razliku od Remica recimo koji zna nekada fin napad istrcati ali i loptu finu poslati a za odbranu da ne pricam bas me lijepo iznenadio. Takodjer treba napadaca dovesti jer nam se trenutno ovi ne snalaze bas najbolje i to je to. Ima tu jos nekih rupica ali ovo je po meni najkriticnije..
Kakav Ahmet, momak osim ove dvije zadnje imao 3-4 utakmice zaredom savršeno odigrane nazad. Napred je ograničen ali yebiga, imamo i većih problema od toga. Nama je najveći problem centarfor pa onda sve ostalo, što se tiče igračkog kadra naravno.

Ja sam prezadovoljan, sa ovim što imamo bolje ne ide. Kamo li sreće da se ima para da se nagrade ovi momci za ovakve partije. Bitno je da se iz kola u kolo napreduje i igra je svaki put sve bolja. Kako Zele proslavi pobjedu danas na kraju kad je skočio :bih:
Ne znam prijatelju sve utakmice koje sam do sad kod kuce gledao napadi uvijek idu ili preko njegove strane ili kroz sredinu. Prenizak je a kad uzmes u obzir da ne moze nista uraditi u napadu pogotovo jer je nizak i trebao bi imati prednost nad visim bokovima u napadu onda je jos beskorisniji. Po meni nekako ga ljudi prelako otresu i predju, nit ima snage a o tehnici da ne pricamo.

Avatar
harden
Postovi: 23598
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 22 okt 2016, 22:45

nokee95 je napisao/la:
harden je napisao/la:
nokee95 je napisao/la:Po meni je u nasoj ekipi najvise kritican onaj mali na lijevom boku Ahmet jer u tranziciji prema napred ne moze nista a u duele u odbrani kada ulazi skoro pa uvijek ispadne za razliku od Remica recimo koji zna nekada fin napad istrcati ali i loptu finu poslati a za odbranu da ne pricam bas me lijepo iznenadio. Takodjer treba napadaca dovesti jer nam se trenutno ovi ne snalaze bas najbolje i to je to. Ima tu jos nekih rupica ali ovo je po meni najkriticnije..
Kakav Ahmet, momak osim ove dvije zadnje imao 3-4 utakmice zaredom savršeno odigrane nazad. Napred je ograničen ali yebiga, imamo i većih problema od toga. Nama je najveći problem centarfor pa onda sve ostalo, što se tiče igračkog kadra naravno.

Ja sam prezadovoljan, sa ovim što imamo bolje ne ide. Kamo li sreće da se ima para da se nagrade ovi momci za ovakve partije. Bitno je da se iz kola u kolo napreduje i igra je svaki put sve bolja. Kako Zele proslavi pobjedu danas na kraju kad je skočio :bih:
Ne znam prijatelju sve utakmice koje sam do sad kod kuce gledao napadi uvijek idu ili preko njegove strane ili kroz sredinu. Prenizak je a kad uzmes u obzir da ne moze nista uraditi u napadu pogotovo jer je nizak i trebao bi imati prednost nad visim bokovima u napadu onda je jos beskorisniji. Po meni nekako ga ljudi prelako otresu i predju, nit ima snage a o tehnici da ne pricamo.
Malo bolje gledaj, jako zahvalan igrač. Zahvaljujući mozgu i dobrom postavljaju odigra dobro bez obzira na fizička ograničenja.
No svako gleda svojim očima i ima svoje mišljenje tako da ... :thumbup:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mirzoni89 » 22 okt 2016, 23:38

Ovolika kolicina stvorenih sansi na ovoj utakmici nije bila nikako ove sezone kada se sve sabere, ovo je igra koja je po meni bas bila okej, po ovakvom terenu...precka, stativa, jos dvije tri stopostotne, po meni realno je trebao biti rezultat 3:1 za nas...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 23 okt 2016, 20:27

nadam se da su s novom upravom dosla i nova razmisljanja i da nece biti 3 za 3 utakmica ma koliko s nekim bili u dobrim odnosima... pobjedili ili izgubili neka bude zasluzeno...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 18 gostiju.