Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 06 dec 2016, 22:36

hvala na prijedlozima samo mene nema preko dana do negdje 18h, vikendima sam tu uglavnom ali mislim da bi bilo bolje da to obavlja netko tko ima više vremena tako da eto momci gaston i bodi kao glavni modovi i eventualno jedan ili dva leteća kao ispomoć kad ovi nisu tu tako nešto otprilike

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 22:38

Civa je napisao/la:Gastone ja bi dao tebi da budeš hostesa i da sakupljaš raju na pdf :p
Ako postavim svoju sliku odmah će nam de pridružiti i ženske raje. :ljepota:

@bodi braca evo razmišljam zašto su mi ovi korneri trebali večeras. :cry:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 06 dec 2016, 22:39

jopaa7 je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:I hebo majku, nikako da napisem, pa ovaj nas pdf je procvjetao posljednjih mjesec-dva. Kad se sjetim prije nekih pola godina pisalo nas je 7-8 u vrh glave, danas evo aktivno na chatu ima nas sigurno nekih 25-30, a skoro svaki dan neko novi se pojavi i uleti u bratstvo, strasan napredak jbt, pdf se vraca na stare staze slave.. :bow:
Jos kad se rijesimo nepotrebnih stvari i neke osobe se dovedu u red :tokralju:
Vala bas. Ma ustvari najjaci dokaz koliko smo ojacali je glasanje za forumasa godine. Jos vjerovatno dosta raje nije ni glasalo, a opet u prvih 8 imamo 4 nasa kandidata, sto je nevjerovatno, plus naravno Effe je ubjedljivo prvi, najjaci lobi foruma. :)

@gastone, ma ja sam pao u prvih 20 minuta kad je Besiktas primio drugi i popusio crveni, i od tada sam rekreativno samo pratio rezultate, na 2 tiketa X2, na jednom cista 2, **** turska. :facepalm:
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 06 dec 2016, 22:41, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Civa » 06 dec 2016, 22:40

gaston je napisao/la:
Civa je napisao/la:Gastone ja bi dao tebi da budeš hostesa i da sakupljaš raju na pdf :p
Ako postavim svoju sliku odmah će nam de pridružiti i ženske raje. :ljepota:

@bodi braca evo razmišljam zašto su mi ovi korneri trebali večeras. :cry:
To stoji fali nam kakvo žensko da obliječemo oko nje.
I jel istina ovo što se priča kako si bio u par navrata u Sarajevu da si top tema Sarajevskog spoteda :beba: ? :ljepota:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gaston » 06 dec 2016, 22:42

Civa je napisao/la:
gaston je napisao/la:
Civa je napisao/la:Gastone ja bi dao tebi da budeš hostesa i da sakupljaš raju na pdf :p
Ako postavim svoju sliku odmah će nam de pridružiti i ženske raje. :ljepota:

@bodi braca evo razmišljam zašto su mi ovi korneri trebali večeras. :cry:
To stoji fali nam kakvo žensko da obliječemo oko nje.
I jel istina ovo što se priča kako si bio u par navrata u Sarajevu da si top tema Sarajevskog spoteda :beba: ? :ljepota:
Poslao mi jaran link od spotteda i pita me jesi li ti ovo. :lol:
Ne možeš više ni u Želji ćevape pojesti da te ove klinke ne smaraju. :? :mrgreen:

@bodi na jednom x Napoli a na drugom korneri i City.
Vidjet ćemo kako će robovi večeras proć. :urnebes:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Civa » 06 dec 2016, 22:46

Pa dobro neka klinki šta fali :beba:

Nego, ja mislim da bi najbolje bilo pa eto 7-8 tipova gurnut u anketu i koliko se moderacija pomustafi da udijeli admina, ali mislim da bi trebalo bar dvojica da budu da to reguliše normalno i na osnovu te ankete dodijelit admina i ćao, a ne preko nekih stranačkih veza.
Hoćemo transparentne izbore :kafa:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Willy » 06 dec 2016, 22:46

BenjooJutub je napisao/la:Podrzavam prijedlog.. Neko je napisao da bi se trebali pisati tipovi sa analizom i to je OK, ali da pored toga postoji tema gdje se moze postavljat vise tipova bez analize.
Npr. otvoriti jos jednu temu "Tipovi sa ANALIZOM" a u onu sadasnju "Prijedlozi, sugestije.." nastaviti pisati kao i do sada.
Ovaj prijedlog je pun pogodak. Pišem tikete bez analiza 6 godina i pisaću ih i dalje. Ako igram sistem sa 15-ak parova trebao bih pisati analizu za toliko parova. :crazy:

Hvala onima koji su me pomenuli, ali ako bude glasanje glasajte za nekog drugog, ne bih da budem moderator.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la zgmiky » 06 dec 2016, 23:06

ne spamajte tu ici cete u banovice bem li vam :D
mislim da ce moderacija odabrati ali bilo bi postenije anketu za vikend i nek ljudi glasaju pa nek voljom naroda bude odabran moderator/i ovisi za koliko se odluci a sukladno rangiranim po anketi

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la NebeskaSila96 » 06 dec 2016, 23:08

Pazi ti njih dvojice.To što vas je većina predložila ne mora značit da mozete da spamate temu :nene:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la LjumanM95 » 06 dec 2016, 23:10

zgmiky je napisao/la:ne spamajte tu ici cete u banovice bem li vam :D
mislim da ce moderacija odabrati ali bilo bi postenije anketu za vikend i nek ljudi glasaju pa nek voljom naroda bude odabran moderator/i ovisi za koliko se odluci a sukladno rangiranim po anketi
Gledaj Mikija što pokazuje potencijal moderatora. :mrgreen: Odmah u kost, nema spamovat sunce vam nehljebarsko. :lol:

Upravo, anketa sa par kandidata i da raja odluči, da ne bude poslije 'šta mi brišeš koji qrac znamo se dvije godine'. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la bodi123 » 06 dec 2016, 23:12

Sto se tice Willya - meni uopste da budem iskren i ne trebaju analize pored njegovih tipova, jer vjerujem da je momak to sve analizirao vec prije i onda samo postavio te parove, tako da kada od njega prepisujem nemam nikakav problem sto nema analize, svidjaju mi se jako njegovi tipovi. :mrgreen:

Sto se tice Cive brata, iako sam skoro pa laik u Euroligasku kosarku, merak mi je ispratit njega kada covjek se potrudi pa napise kilometarski post o Euroligi, to se mora cijeniti i naci nacin da se isprati. :mrgreen:

@Silo, sta ti pricas, hoces da te banujem? :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la NebeskaSila96 » 06 dec 2016, 23:19

Nemoj me u Banovice kod @Ljumana zagorio je,nastrada ja :lol:

Avatar
DoktorZaKladionicu
Postovi: 54
Pridružen/a: 24 nov 2016, 01:33
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la DoktorZaKladionicu » 06 dec 2016, 23:22

Evo i ja da se upišem. 2 moderatora izabrat preko ankete, i nema problema. Samo nemojte psovke brisat, dopustite ljudima da se ispušu. :D

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la BenjooJutub » 06 dec 2016, 23:24

Ja mislim da se na ovom PDF najmanje spamuje :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la LjumanM95 » 06 dec 2016, 23:25

NebeskaSila96 je napisao/la:Nemoj me u Banovice kod @Ljumana zagorio je,nastrada ja :lol:
7 dana! Odmorićeš malo.

Evo primjera kako modovi treba da efikasno djeluju. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la gonzales » 06 dec 2016, 23:27

@bodi

Jbg drug, meni npr ne trebaju analize nekog drugog, i tako onda opet dodjemo na isto, tj nema analiza.
Izbrisati one ibrine teme, pa ima ih dosta sto se nista mjesecima ne pise...
Otvoriti nove, npr tema sa analizama, a ovu staru da idu slike tiketa, tj samo prijedlozi bez analiza...da ne nabrajam dalje

I da, neko sa minimum 2000 postova mora biti, sa polozenim strucnim ispitom :lol:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Effenberg » 06 dec 2016, 23:28

Ja psujem samo Williamu tako da nadam se da nece to biti problem. Vidim neki mene predlazu za moderatora, a ja od skora iz Banovica dosao! :lol: :lol:

Jesam tu cesto na temama, ali ne znam ja kako se to moderira tako da zaobidjite mene, ne mogu tu odgovornost preuzeti, ali veoma rado bi dao neke ideje kako da se poboljsa podforum sa temama, naravno uz Ibrinu pomoc! :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la BenjooJutub » 06 dec 2016, 23:32

Treba izbrisat ove glupe teme sa par postova, ostavit 5-6 kvalitetnih tema i to je to. Prijedlozi, Prijedlozi sa analizom, Live klađenje, Chat i kukanje, slike dobitnih tiketa, peh tiketi, duplanje, mozda temu posebno za NBA prijedloge..

Vecinu ovih tema vec imamo, kada budu moderatori morat ce se onda voditi racuna gdje se sta pise, a ne jo sad sve u jednu temu pa je nepregledno.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la Effenberg » 06 dec 2016, 23:47

Treba jedna tema, nesto u fazonu alatke i ostala pomoc prilikom kladjenja, gdje bi npr. svako ko se kladi intenzivnije online postavio mozda neke screenshotove ili linkove stranica koje se koriste za uporedbu kvota i gdje se moze viditi kretanja kvota, kako su padale rasle itd. Kao nesto gdje bi izmijenjali svoja misljenja o tome kako prilazimo okladama i sta sve ima sto nam moze pomoci u odabiru prave selekcije.

Ne znam kako bi tacno specifirao sta mislim i kako bi se zvala ta tema, ali imam jasnu ideju, samo malo brainstorminga sa rajom i mogli bi imati jednu extra novu interesantnu temu.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
samirr
Postovi: 8834
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Moderator na kladioničarskom dijelu foruma

Post Postao/la samirr » 06 dec 2016, 23:48

aleksandar_veliki je napisao/la:Vecina vas je ZA tako da cemo odraditi nesto po tom pitanju. Naravno, ne mora biti samo jedan :). Samo je jako bitno da ne bude prigovora sutra ako bude brisanja spama i banovanja. Molim vas jos malo prijedloga da mozemo izabrati najboljeg :).
Dugo cekam tu priliku na ovom forumu, mislim da sam je konacno zasluzio.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.