Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 09 dec 2016, 22:21

Tribalian je napisao/la:
Dex je napisao/la:
Ko to neće da se šali s tobom :twisted:
Samo mu reci da Zvezda ne valja :urnebes:
Šta je zavodniče. :mrgreen:

Da nisi gledao možda ovu brazilsku seriju Dupla Identidade ? Deluje da nije loša.
Ne znam, ja samo Serranose, ili Sinđeliće :facepalm: gledao, i Judinu ženu :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 dec 2016, 22:25

https://www.facebook.com/%C5%BDivi-Zid- ... 1/?fref=ts
Ne znam da li da opalim screenshot i postavim na temu smiješne slike ili da ovdje oćejfim... :lol: :lol: :lol:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 09 dec 2016, 22:31

Jel im golman govori da idu lijevo il desno :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 09 dec 2016, 22:35

Treba ih u jaja :mrgreen:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 09 dec 2016, 22:40

SDA = 3
HDZ = 3

sumnjivo
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la SlevinKelevra » 09 dec 2016, 23:51

Prosle godine, C Ronaldo zaradjivao vise od milion maraka- dnevno. :shock: :?

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 09 dec 2016, 23:53

#pravdazakanyea :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 09 dec 2016, 23:56

Tribalian je napisao/la:
shzna je napisao/la:
:lol:

Išibat će te Trib ako nastaviš biti nevaljao. :kafa:
Necu, ali necu ni pokusavati da se zezam sa njim, ne zna da prihvati salu.
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 10 dec 2016, 00:30

High je napisao/la:
:kafa:
:mrgreen:

kako ste mi veceras kolektore?
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 10 dec 2016, 00:31

Tribalian je napisao/la:
High je napisao/la:
:kafa:
:mrgreen:

kako ste mi veceras kolektore?
Poluzaleđeno. Ogavno je ovo vrijeme bez snijega. Nek zaveje, pa da bude esencije u minusu.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 10 dec 2016, 00:40

High je napisao/la:
Poluzaleđeno. Ogavno je ovo vrijeme bez snijega. Nek zaveje, pa da bude esencije u minusu.
Evo nema 10 minuta kako se pozalih kod jednog prijatelja na vremenske prilike. Koliko me secanje sluzi, a mislim da me sluzi dobro, prosle godine u ovo vreme je bilo bas prijatno napolju, ovo sad je nenormalno.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 10 dec 2016, 00:42

Tribalian je napisao/la:
High je napisao/la:
Poluzaleđeno. Ogavno je ovo vrijeme bez snijega. Nek zaveje, pa da bude esencije u minusu.
Evo nema 10 minuta kako se pozalih kod jednog prijatelja na vremenske prilike. Koliko me secanje sluzi, a mislim da me sluzi dobro, prosle godine u ovo vreme je bilo bas prijatno napolju, ovo sad je nenormalno.
Je li taj prijatelj neki grobar? :kafa: Nema snijega do 19. 12. (vjerovatno ni poslije) - https://www.wunderground.com/q/zmw:00000.406.14654

U kojem si dijelu Beograda? Obiđoh čitav stari dio grada; napamet ga sad znam. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 10 dec 2016, 00:45

High je napisao/la: Je li taj prijatelj neki grobar? :kafa: Nema snijega do 19. 12. - https://www.wunderground.com/q/zmw:00000.406.14654

U kojem si dijelu Beograda? Obiđoh čitav stari dio grada; napamet ga sad znam. :mrgreen:
E nije grobar nego pitar. :lol: Bez zayebavanja.

Ne verujem da si silazio bas do mene, Dorcol-donji kraj, ne znam da li ti to znaci nesto. :)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 10 dec 2016, 00:48

Tribalian je napisao/la:
High je napisao/la: Je li taj prijatelj neki grobar? :kafa: Nema snijega do 19. 12. - https://www.wunderground.com/q/zmw:00000.406.14654

U kojem si dijelu Beograda? Obiđoh čitav stari dio grada; napamet ga sad znam. :mrgreen:
E nije grobar nego pitar. :lol: Bez zayebavanja.

Ne verujem da si silazio bas do mene, Dorcol-donji kraj, ne znam da li ti to znaci nesto. :)
Tu nisam zalazio jer su me upozorili da tu obitava opasni Trib. :kafa: Bio sam u blizini Skadarlije, tačnije u ulici Kneza-Miletina. Fino bijaše.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 10 dec 2016, 00:58

High je napisao/la:
Tu nisam zalazio jer su me upozorili da tu obitava opasni Trib. :kafa: Bio sam u blizini Skadarlije, tačnije u ulici Kneza-Miletina. Fino bijaše.
Moj kraj ti je zvezdaski, ovi iz gornjeg dela , kojima ovi moji ne priznaju da su Dorcolci :lol: su vecinom partizanski deo. :mrgreen:

Znaci kolektore ti ko i svaki intelektualac, pravo u Skadarsku. :mrgreen: Kol'ko ih je tu propalo niko ne zna. :mrgreen: A neki su ti medju omiljenim knjizevnicima.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 10 dec 2016, 01:03

Tribalian je napisao/la:
High je napisao/la:
Tu nisam zalazio jer su me upozorili da tu obitava opasni Trib. :kafa: Bio sam u blizini Skadarlije, tačnije u ulici Kneza-Miletina. Fino bijaše.
Moj kraj ti je zvezdaski, ovi iz gornjeg dela , kojima ovi moji ne priznaju da su Dorcolci :lol: su vecinom partizanski deo. :mrgreen:

Znaci kolektore ti ko i svaki intelektualac, pravo u Skadarsku. :mrgreen: Kol'ko ih je tu propalo niko ne zna. :mrgreen: A neki su ti medju omiljenim knjizevnicima.
Prođoh pored Jakšićeve biste i načuh nekog, valjda turističkog vraga, kako turistima objašnjava da je ovaj bio veliki pjesnik. Tu sam se malo nasmijao jer Jakšić i nije bio neki veliki pjesnik - prije predvodnik romantičarskih, tj. folklornih zanosa preko poezije (zastave, bajraci, pučki ideali). Laza Kostić je za njeg bio Crnjanski.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 10 dec 2016, 01:05

Jebote zivot ovakav kad je Tesanj postao Kina kad je u pitanju smog, izadjes napolje rak pluca imas dok se vratis unutra.Treba zaustavit ovaj razvoj,previse napredujemo :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Momciluk » 10 dec 2016, 01:08

Sarmelino je napisao/la:Jebote zivot ovakav kad je Tesanj postao Kina kad je u pitanju smog, izadjes napolje rak pluca imas dok se vratis unutra.Treba zaustavit ovaj razvoj,previse napredujemo :kafa:
Vidi druze gdje ja zivim pa se ne zalim :D
http://www.klix.ba/vijesti/bih/zagadjuj ... /161209120
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Tribalian » 10 dec 2016, 01:10

High je napisao/la:
Prođoh pored Jakšićeve biste i načuh nekog, valjda turističkog vraga, kako turistima objašnjava da je ovaj bio veliki pjesnik. Tu sam se malo nasmijao jer Jakšić i nije bio neki veliki pjesnik - prije predvodnik romantičarskih, tj. folklornih zanosa preko poezije. Laza Kostić je za njeg bio Crnjanski.
Djura imao vise zanimanja , bio i pesnik i slikar i sta sve ne. Kazu da je znao svoje poreklo stotinama godina unazad, stara beogradska porodica iz 15. veka. Po dolasku Turaka iselili se negde u Vojvodinu da bi se Djura vratio u Beograd .

A te tursiticke vodice mi ne pominji i ja jednom cuh glupost neku za jednog drugog velikana i umalo se ne onesvestih.

Ne znam da li si gledao seriju Pripovedanja Radoja Domanovica ? Verujem da bi te zanimalo

Tu su i Domanovic i Matos i Glisic i Sremac... :thumbup:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 10 dec 2016, 01:12

Tribalian je napisao/la:
High je napisao/la:
Prođoh pored Jakšićeve biste i načuh nekog, valjda turističkog vraga, kako turistima objašnjava da je ovaj bio veliki pjesnik. Tu sam se malo nasmijao jer Jakšić i nije bio neki veliki pjesnik - prije predvodnik romantičarskih, tj. folklornih zanosa preko poezije. Laza Kostić je za njeg bio Crnjanski.
Djura imao vise zanimanja , bio i pesnik i slikar i sta sve ne. Kazu da je znao svoje poreklo stotinama godina unazad, stara beogradska porodica iz 15. veka. Po dolasku Turaka iselili se negde u Vojvodinu da bi se Djura vratio u Beograd .

A te tursiticke vodice mi ne pominji i ja jednom cuh glupost neku za jednog drugog velikana i umalo se ne onesvestih.

Ne znam da li si gledao seriju Pripovedanja Radoja Domanovica ? Verujem da bi te zanimalo

Tu su i Domanovic i Matos i Glisic i Sremac... :thumbup:
Nisam gledao seriju, ali sam iščitao sve njegove satire. Srpski realizam mi je uvijek bio neobično primamljiv. :thumbup: I Matavulj je okej.
Zadnja izmjena: High, dana/u 10 dec 2016, 01:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.